Alanya Escort Bodrum Escort

Günün Maçları

Güney Amerika - Amerika Kupası (Copa Amerika)
MS Arjantin 1 - 1 Paraguay Arjantin - Paraguay takım karşılaştırması ve bahis analizi Arjantin - Paraguay arasındaki maçlar
Uruguay 23:00 Japonya Uruguay - Japonya takım karşılaştırması ve bahis analizi Uruguay - Japonya arasındaki maçlar
Arjantin - Primera B Ligi
MS San Telmo 2 - 1 All Boys San Telmo - All Boys takım karşılaştırması ve bahis analizi San Telmo - All Boys arasındaki maçlar
Arjantin - Primera D Ligi
Liniers 17:00 Real Pilar Liniers - Real Pilar takım karşılaştırması ve bahis analizi Liniers - Real Pilar arasındaki maçlar
Arjantin - Copa Santa Fe
Ben Hur 18:30 Atlético Rafaela Ben Hur - Atlético Rafaela takım karşılaştırması ve bahis analizi Ben Hur - Atlético Rafaela arasındaki maçlar
Aruba - Division di Honor
RCA 00:00 Nacional Aruba RCA - Nacional Aruba takım karşılaştırması ve bahis analizi RCA - Nacional Aruba arasındaki maçlar
Beyaz Rusya - Reserve League
Neman Grodno Res. 13:00 Gorodeya Res. Neman Grodno Res. - Gorodeya Res. takım karşılaştırması ve bahis analizi Neman Grodno Res. - Gorodeya Res. arasındaki maçlar
Energetyk-BDU Res. 13:30 Tarpeda Minsk Res. Energetyk-BDU Res. - Tarpeda Minsk Res. takım karşılaştırması ve bahis analizi Energetyk-BDU Res. - Tarpeda Minsk Res. arasındaki maçlar
Brezilya - Serie C Ligi
Ypiranga Erechim 23:00 Juventude Ypiranga Erechim - Juventude takım karşılaştırması ve bahis analizi Ypiranga Erechim - Juventude arasındaki maçlar
Brezilya - Série D
117’ Jacuipense 3 - 1 Central Jacuipense - Central takım karşılaştırması ve bahis analizi Jacuipense - Central arasındaki maçlar
Fluminense de Feira 20:00 Salgueiro Fluminense de Feira - Salgueiro takım karşılaştırması ve bahis analizi Fluminense de Feira - Salgueiro arasındaki maçlar
Brezilya - Catarinense 2
Camboriú 18:00 Internacional SC Camboriú - Internacional SC takım karşılaştırması ve bahis analizi Camboriú - Internacional SC arasındaki maçlar
Brezilya - Cearense 2 Division
Caucaia 18:30 Pacajus Caucaia - Pacajus takım karşılaştırması ve bahis analizi Caucaia - Pacajus arasındaki maçlar
Estonya - Esiliiga
MS Rakvere Tarvas 0 - 3 Luunja Rakvere Tarvas - Luunja  takım karşılaştırması ve bahis analizi Rakvere Tarvas - Luunja  arasındaki maçlar
MS Pärnu JK Vaprus 0 - 0 Flora II Pärnu JK Vaprus - Flora II takım karşılaştırması ve bahis analizi Pärnu JK Vaprus - Flora II arasındaki maçlar
MS Tallinna Kalev II 1 - 5 Levadia II Tallinna Kalev II - Levadia II takım karşılaştırması ve bahis analizi Tallinna Kalev II - Levadia II arasındaki maçlar
MS Elva 3 - 0 Welco Elekter Elva - Welco Elekter takım karşılaştırması ve bahis analizi Elva - Welco Elekter arasındaki maçlar
MS TJK Legion 3 - 0 K-Järve JK Järve TJK Legion - K-Järve JK Järve takım karşılaştırması ve bahis analizi TJK Legion - K-Järve JK Järve arasındaki maçlar
Estonya - Esiliiga B
Nõmme Kalju II 15:30 Paide II Nõmme Kalju II - Paide II takım karşılaştırması ve bahis analizi Nõmme Kalju II - Paide II arasındaki maçlar
Vändra 15:30 Võru FC Helios Vändra - Võru FC Helios takım karşılaştırması ve bahis analizi Vändra - Võru FC Helios arasındaki maçlar
Keila 16:30 Tabasalu Charma Keila - Tabasalu Charma takım karşılaştırması ve bahis analizi Keila - Tabasalu Charma arasındaki maçlar
Estonya - Kupa
Lelle 16:00 FC TransferWise Lelle - FC TransferWise takım karşılaştırması ve bahis analizi Lelle - FC TransferWise arasındaki maçlar
Kadakas 16:00 Maksatransport Kadakas - Maksatransport takım karşılaştırması ve bahis analizi Kadakas - Maksatransport arasındaki maçlar
Kompanii Marjamaa 16:00 Sssolutions Kompanii Marjamaa - Sssolutions takım karşılaştırması ve bahis analizi Kompanii Marjamaa - Sssolutions arasındaki maçlar
FC Soccernet 17:00 Vastseliina FC Tannem FC Soccernet - Vastseliina FC Tannem takım karşılaştırması ve bahis analizi FC Soccernet - Vastseliina FC Tannem arasındaki maçlar
Faroe Adaları - 1. deild
EB / Streymur II 19:00 KÍ II EB / Streymur II - KÍ II takım karşılaştırması ve bahis analizi EB / Streymur II - KÍ II arasındaki maçlar
Finlandiya - 2. Ligi Ykkönen
MS Oulu 0 - 1 KTP Oulu - KTP takım karşılaştırması ve bahis analizi Oulu - KTP arasındaki maçlar
Finlandiya - 3. Ligi Kakkonen
Tampere United 15:30 KäPa Tampere United - KäPa takım karşılaştırması ve bahis analizi Tampere United - KäPa arasındaki maçlar
MiKi Mikkeli 15:30 Viikingit MiKi Mikkeli - Viikingit takım karşılaştırması ve bahis analizi MiKi Mikkeli - Viikingit arasındaki maçlar
Kerho 07 (SJK II) 15:30 VIFK Kerho 07 (SJK II) - VIFK takım karşılaştırması ve bahis analizi Kerho 07 (SJK II) - VIFK arasındaki maçlar
NJS 15:30 JIPPO NJS - JIPPO takım karşılaştırması ve bahis analizi NJS - JIPPO arasındaki maçlar
Honka Akatemia 15:30 EPS Honka Akatemia - EPS takım karşılaştırması ve bahis analizi Honka Akatemia - EPS arasındaki maçlar
Finlandiya - Kolmonen
TP-47 16:00 PS Kemi II TP-47 - PS Kemi II takım karşılaştırması ve bahis analizi TP-47 - PS Kemi II arasındaki maçlar
Kraft 16:00 KPV Akatemia Kraft - KPV Akatemia takım karşılaştırması ve bahis analizi Kraft - KPV Akatemia arasındaki maçlar
Guadeloupe - Division d Honneur
MS Etoile de Morne-à-l'Eau 0 - 1 Stade Lamentinois Etoile de Morne-à-l'Eau - Stade Lamentinois takım karşılaştırması ve bahis analizi Etoile de Morne-à-l'Eau - Stade Lamentinois arasındaki maçlar
MS Solidarité Scolaire 0 - 1 Gosier Solidarité Scolaire - Gosier takım karşılaştırması ve bahis analizi Solidarité Scolaire - Gosier arasındaki maçlar
MS USR Sainte-Rose 1 - 2 USBM USR Sainte-Rose - USBM takım karşılaştırması ve bahis analizi USR Sainte-Rose - USBM arasındaki maçlar
MS Moulien 1 - 0 Phare du Canal Moulien - Phare du Canal takım karşılaştırması ve bahis analizi Moulien - Phare du Canal arasındaki maçlar
MS UNAR 1 - 2 Amical Club UNAR - Amical Club takım karşılaştırması ve bahis analizi UNAR - Amical Club arasındaki maçlar
İzlanda - 1. Ligi
42’ Haukar 1 - 1 Leiknir Reykjavík Haukar - Leiknir Reykjavík takım karşılaştırması ve bahis analizi Haukar - Leiknir Reykjavík arasındaki maçlar
42’ Njardvík 0 - 0 Afturelding Njardvík - Afturelding takım karşılaştırması ve bahis analizi Njardvík - Afturelding arasındaki maçlar
İzlanda - 2 Deild Karla
Selfoss 19:15 Tindastóll Selfoss - Tindastóll takım karşılaştırması ve bahis analizi Selfoss - Tindastóll arasındaki maçlar
Thróttur Vogar 19:15 ÍR Thróttur Vogar - ÍR takım karşılaştırması ve bahis analizi Thróttur Vogar - ÍR arasındaki maçlar
Kári 19:15 KFG Kári - KFG takım karşılaştırması ve bahis analizi Kári - KFG arasındaki maçlar
İzlanda - 3. Deild
Vængir Júpiters 20:00 Augnablik Vængir Júpiters - Augnablik takım karşılaştırması ve bahis analizi Vængir Júpiters - Augnablik arasındaki maçlar
İzlanda - 4. Deild
Berserkir 20:00 Fenrir Berserkir - Fenrir takım karşılaştırması ve bahis analizi Berserkir - Fenrir arasındaki maçlar
Ýmir 20:00 Mídas Ýmir - Mídas takım karşılaştırması ve bahis analizi Ýmir - Mídas arasındaki maçlar
SR 20:00 Árborg SR - Árborg takım karşılaştırması ve bahis analizi SR - Árborg arasındaki maçlar
Vatnaliljur 20:00 Ísbjörninn Vatnaliljur - Ísbjörninn takım karşılaştırması ve bahis analizi Vatnaliljur - Ísbjörninn arasındaki maçlar
Irak - Irak Ligi
Naft 14:00 Naft Al-Janoob Naft - Naft Al-Janoob takım karşılaştırması ve bahis analizi Naft - Naft Al-Janoob arasındaki maçlar
Al Hudod 14:00 Al Shorta Al Hudod - Al Shorta takım karşılaştırması ve bahis analizi Al Hudod - Al Shorta arasındaki maçlar
Al Bahri 16:15 Naft Maysan Al Bahri - Naft Maysan takım karşılaştırması ve bahis analizi Al Bahri - Naft Maysan arasındaki maçlar
Letonya - Virsliga
MS Liepāja 4 - 0 Ventspils Liepāja - Ventspils takım karşılaştırması ve bahis analizi Liepāja - Ventspils arasındaki maçlar
Macao - Primeira Divisão do Campeonato
Macao U23 11:05 CPK Macao U23 - CPK takım karşılaştırması ve bahis analizi Macao U23 - CPK arasındaki maçlar
Polícia 13:00 Sporting Macau Polícia - Sporting Macau takım karşılaştırması ve bahis analizi Polícia - Sporting Macau arasındaki maçlar
Maldivler - Dhiraagu Dhivehi League
Shaviyani Foakaidhoo 11:00 Da Grande Shaviyani Foakaidhoo - Da Grande takım karşılaştırması ve bahis analizi Shaviyani Foakaidhoo - Da Grande arasındaki maçlar
TC Sports Club 16:00 Eagles TC Sports Club - Eagles takım karşılaştırması ve bahis analizi TC Sports Club - Eagles arasındaki maçlar
Mozambik - Moçambola
Desportivo Maputo 00:00 Costa do Sol Desportivo Maputo - Costa do Sol takım karşılaştırması ve bahis analizi Desportivo Maputo - Costa do Sol arasındaki maçlar
Kuzey / Orta Amerika - CONCACAF Gold Kupası
MS Cuba 0 - 3 Martinique Cuba - Martinique takım karşılaştırması ve bahis analizi Cuba - Martinique arasındaki maçlar
MS Meksika 3 - 1 Canada Meksika - Canada takım karşılaştırması ve bahis analizi Meksika - Canada arasındaki maçlar
Nicaragua 23:00 Haiti Nicaragua - Haiti takım karşılaştırması ve bahis analizi Nicaragua - Haiti arasındaki maçlar
Hollanda - Play-offs 5/6
VKW 18:00 Leonidas VKW - Leonidas takım karşılaştırması ve bahis analizi VKW - Leonidas arasındaki maçlar
Norveç - NM Cupen
MS Kongsvinger 1 - 0 Tromso Kongsvinger - Tromso takım karşılaştırması ve bahis analizi Kongsvinger - Tromso arasındaki maçlar
MS Alta 1 - 4 Stabaek Alta - Stabaek takım karşılaştırması ve bahis analizi Alta - Stabaek arasındaki maçlar
Paraguay - Copa Paraguay
Cristóbal Colón FBC 00:00 Fernando de la Mora Cristóbal Colón FBC - Fernando de la Mora takım karşılaştırması ve bahis analizi Cristóbal Colón FBC - Fernando de la Mora arasındaki maçlar
Sierra Leone - Premier League
Central Parade 18:30 East End Tigers Central Parade - East End Tigers takım karşılaştırması ve bahis analizi Central Parade - East End Tigers arasındaki maçlar
İspanya - 2. Ligi
57’ Deportivo 1 - 0 Mallorca Deportivo - Mallorca takım karşılaştırması ve bahis analizi Deportivo - Mallorca arasındaki maçlar
Surinam - Eerste Klasse
Flora 23:00 Jong Aurora Flora - Jong Aurora takım karşılaştırması ve bahis analizi Flora - Jong Aurora arasındaki maçlar
İsveç - 1. Ligi
MS Oskarshamns AIK 4 - 0 Lindome Oskarshamns AIK - Lindome takım karşılaştırması ve bahis analizi Oskarshamns AIK - Lindome arasındaki maçlar
MS Sollentuna 3 - 2 Umeå Sollentuna - Umeå takım karşılaştırması ve bahis analizi Sollentuna - Umeå arasındaki maçlar
MS Ljungskile 3 - 2 Lund Ljungskile - Lund takım karşılaştırması ve bahis analizi Ljungskile - Lund arasındaki maçlar
MS Forward 2 - 0 Karlslund Forward - Karlslund takım karşılaştırması ve bahis analizi Forward - Karlslund arasındaki maçlar
MS Skövde AIK 4 - 0 Atvidabergs Skövde AIK - Atvidabergs takım karşılaştırması ve bahis analizi Skövde AIK - Atvidabergs arasındaki maçlar
MS Utsikten 2 - 1 Assyriska Turab. Utsikten - Assyriska Turab. takım karşılaştırması ve bahis analizi Utsikten - Assyriska Turab. arasındaki maçlar
MS Tvååker 1 - 2 Trollhättan Tvååker - Trollhättan takım karşılaştırması ve bahis analizi Tvååker - Trollhättan arasındaki maçlar
İsveç - 2. Ligi
Friska Viljor 17:00 Umeå FC Akademi Friska Viljor - Umeå FC Akademi takım karşılaştırması ve bahis analizi Friska Viljor - Umeå FC Akademi arasındaki maçlar
Asarum 17:00 Dalstorps Asarum - Dalstorps takım karşılaştırması ve bahis analizi Asarum - Dalstorps arasındaki maçlar
Grebbestad 17:00 Vänersborg Grebbestad - Vänersborg takım karşılaştırması ve bahis analizi Grebbestad - Vänersborg arasındaki maçlar
Hittarp 17:00 Prespa Birlik Hittarp - Prespa Birlik takım karşılaştırması ve bahis analizi Hittarp - Prespa Birlik arasındaki maçlar
Sävedalen 17:00 Lidköping Sävedalen - Lidköping takım karşılaştırması ve bahis analizi Sävedalen - Lidköping arasındaki maçlar
Råslätts 17:00 Räppe Råslätts - Räppe takım karşılaştırması ve bahis analizi Råslätts - Räppe arasındaki maçlar
Arameiska / Syrianska 17:00 Newroz Arameiska / Syrianska - Newroz takım karşılaştırması ve bahis analizi Arameiska / Syrianska - Newroz arasındaki maçlar
IFK Luleå 17:00 Piteå IFK Luleå - Piteå takım karşılaştırması ve bahis analizi IFK Luleå - Piteå arasındaki maçlar
Eslov 17:00 Angelholms Eslov - Angelholms takım karşılaştırması ve bahis analizi Eslov - Angelholms arasındaki maçlar
Rosengård 17:00 Assyriska BK Rosengård - Assyriska BK takım karşılaştırması ve bahis analizi Rosengård - Assyriska BK arasındaki maçlar
Stafsinge 17:00 IFK Malmö Stafsinge - IFK Malmö takım karşılaştırması ve bahis analizi Stafsinge - IFK Malmö arasındaki maçlar
Åmål 17:30 Uddevalla Åmål - Uddevalla takım karşılaştırması ve bahis analizi Åmål - Uddevalla arasındaki maçlar
Ullared 17:45 Onsala Ullared - Onsala takım karşılaştırması ve bahis analizi Ullared - Onsala arasındaki maçlar
Turks and Caicos Islands - Football League
Flamingo FC 23:00 Academy Eagles Flamingo FC - Academy Eagles takım karşılaştırması ve bahis analizi Flamingo FC - Academy Eagles arasındaki maçlar
Uruguay - Segunda Division
Torque 18:00 Villa Española Torque - Villa Española takım karşılaştırması ve bahis analizi Torque - Villa Española arasındaki maçlar
Amerika - PDL
Long Island Rough Riders 00:00 New York Magic - FA Euro Long Island Rough Riders - New York Magic - FA Euro takım karşılaştırması ve bahis analizi Long Island Rough Riders - New York Magic - FA Euro arasındaki maçlar
Evergreen 00:30 Reading United Evergreen - Reading United takım karşılaştırması ve bahis analizi Evergreen - Reading United arasındaki maçlar
Amerika - NPSL
Brooklyn Italians 00:00 NY Athletic Brooklyn Italians - NY Athletic takım karşılaştırması ve bahis analizi Brooklyn Italians - NY Athletic arasındaki maçlar
Twin Stars FC 00:00 Duluth Twin Stars FC - Duluth takım karşılaştırması ve bahis analizi Twin Stars FC - Duluth arasındaki maçlar
Wichita 00:00 Little Rock Rangers Wichita - Little Rock Rangers takım karşılaştırması ve bahis analizi Wichita - Little Rock Rangers arasındaki maçlar
Dakota Fusion 00:00 Minneapolis City Dakota Fusion - Minneapolis City takım karşılaştırması ve bahis analizi Dakota Fusion - Minneapolis City arasındaki maçlar
Ozark 00:30 Tulsa Athletics Ozark - Tulsa Athletics takım karşılaştırması ve bahis analizi Ozark - Tulsa Athletics arasındaki maçlar
Katy 1895 23:00 Fort Worth Vaqueros Katy 1895 - Fort Worth Vaqueros takım karşılaştırması ve bahis analizi Katy 1895 - Fort Worth Vaqueros arasındaki maçlar
Amerika - US Open Cup
MS Dallas 1 - 2 New Mexico United Dallas - New Mexico United takım karşılaştırması ve bahis analizi Dallas - New Mexico United arasındaki maçlar
MS Saint Louis FC 1 - 0 Cincinnati Saint Louis FC - Cincinnati takım karşılaştırması ve bahis analizi Saint Louis FC - Cincinnati arasındaki maçlar
MS Portland Timbers 4 - 0 LA Galaxy Portland Timbers - LA Galaxy takım karşılaştırması ve bahis analizi Portland Timbers - LA Galaxy arasındaki maçlar
Dünya - Club Friendlies
Barcelona Ekvator 00:30 Emelec Barcelona Ekvator - Emelec takım karşılaştırması ve bahis analizi Barcelona Ekvator - Emelec arasındaki maçlar
Baranovichi 08:00 Tambov Baranovichi - Tambov takım karşılaştırması ve bahis analizi Baranovichi - Tambov arasındaki maçlar
Ararat Moskva 09:00 Chertanovo Ararat Moskva - Chertanovo takım karşılaştırması ve bahis analizi Ararat Moskva - Chertanovo arasındaki maçlar
IK Sirius 10:00 Djurgården IK Sirius - Djurgården takım karşılaştırması ve bahis analizi IK Sirius - Djurgården arasındaki maçlar
Malmö FF 12:00 SønderjyskE Malmö FF - SønderjyskE takım karşılaştırması ve bahis analizi Malmö FF - SønderjyskE arasındaki maçlar
Shinnik 13:00 Torpedo Vladimir Shinnik - Torpedo Vladimir takım karşılaştırması ve bahis analizi Shinnik - Torpedo Vladimir arasındaki maçlar
SKA-Energiya 14:00 Neftçi SKA-Energiya - Neftçi takım karşılaştırması ve bahis analizi SKA-Energiya - Neftçi arasındaki maçlar
Arsenal Tula 14:00 Avangard Kursk Arsenal Tula - Avangard Kursk takım karşılaştırması ve bahis analizi Arsenal Tula - Avangard Kursk arasındaki maçlar
Rubin Kazan' 15:00 Neftekhimik Rubin Kazan' - Neftekhimik takım karşılaştırması ve bahis analizi Rubin Kazan' - Neftekhimik arasındaki maçlar
Krasnodar 15:00 Chayka Krasnodar - Chayka takım karşılaştırması ve bahis analizi Krasnodar - Chayka arasındaki maçlar
Slavia Sofia 15:00 Botev Vratsa Slavia Sofia - Botev Vratsa takım karşılaştırması ve bahis analizi Slavia Sofia - Botev Vratsa arasındaki maçlar
Næsby 16:00 OB Næsby - OB takım karşılaştırması ve bahis analizi Næsby - OB arasındaki maçlar