Alanya Escort Bodrum Escort

Günün Maçları

İngiltere - Premier Ligi
MS Sheffield United 1 - 0 Crystal Palace Sheffield United - Crystal Palace takım karşılaştırması ve bahis analizi Sheffield United - Crystal Palace arasındaki maçlar
20’ Chelsea 1 - 0 Leicester City Chelsea - Leicester City takım karşılaştırması ve bahis analizi Chelsea - Leicester City arasındaki maçlar
İspanya - 1. Ligi
50’ Deportivo Alavés 0 - 0 Levante Deportivo Alavés - Levante takım karşılaştırması ve bahis analizi Deportivo Alavés - Levante arasındaki maçlar
Espanyol 17:00 Sevilla Espanyol - Sevilla takım karşılaştırması ve bahis analizi Espanyol - Sevilla arasındaki maçlar
Real Betis 19:00 Valladolid Real Betis - Valladolid takım karşılaştırması ve bahis analizi Real Betis - Valladolid arasındaki maçlar
Atlético Madrid 20:00 Getafe Atlético Madrid - Getafe takım karşılaştırması ve bahis analizi Atlético Madrid - Getafe arasındaki maçlar
Almanya - 1. Bundesliga Ligi
MS Frankfurt 1 - 0 Hoffenheim Frankfurt - Hoffenheim takım karşılaştırması ve bahis analizi Frankfurt - Hoffenheim arasındaki maçlar
Union Berlin 16:00 RB Leipzig Union Berlin - RB Leipzig takım karşılaştırması ve bahis analizi Union Berlin - RB Leipzig arasındaki maçlar
Fransa - 1. Ligi
MS St Etienne 1 - 1 Stade Brestois St Etienne - Stade Brestois takım karşılaştırması ve bahis analizi St Etienne - Stade Brestois arasındaki maçlar
50’ Reims 0 - 0 Strasbourg Reims - Strasbourg takım karşılaştırması ve bahis analizi Reims - Strasbourg arasındaki maçlar
Rennes 19:00 Paris Saint Germain Rennes - Paris Saint Germain takım karşılaştırması ve bahis analizi Rennes - Paris Saint Germain arasındaki maçlar
Hollanda - 1. Ligi Eredivisie
MS Fortuna Sittard 2 - 3 Willem II Fortuna Sittard - Willem II takım karşılaştırması ve bahis analizi Fortuna Sittard - Willem II arasındaki maçlar
MS Twente 3 - 3 RKC Waalwijk Twente - RKC Waalwijk takım karşılaştırması ve bahis analizi Twente - RKC Waalwijk arasındaki maçlar
65’ AZ Alkmaar 0 - 0 Groningen AZ Alkmaar - Groningen takım karşılaştırması ve bahis analizi AZ Alkmaar - Groningen arasındaki maçlar
65’ Feyenoord 0 - 1 Utrecht Feyenoord - Utrecht takım karşılaştırması ve bahis analizi Feyenoord - Utrecht arasındaki maçlar
Heracles 18:00 PSV Heracles - PSV takım karşılaştırması ve bahis analizi Heracles - PSV arasındaki maçlar
Portekiz - 1. Ligi Liga Bwin
50’ Paços de Ferreira 0 - 1 Santa Clara Paços de Ferreira - Santa Clara takım karşılaştırması ve bahis analizi Paços de Ferreira - Santa Clara arasındaki maçlar
50’ Desportivo Aves 1 - 1 Maritimo Desportivo Aves - Maritimo takım karşılaştırması ve bahis analizi Desportivo Aves - Maritimo arasındaki maçlar
Guimaraes 17:30 Boavista Guimaraes - Boavista takım karşılaştırması ve bahis analizi Guimaraes - Boavista arasındaki maçlar
Sporting Lisbon 20:00 Braga Sporting Lisbon - Braga takım karşılaştırması ve bahis analizi Sporting Lisbon - Braga arasındaki maçlar
Türkiye - Sportoto Süper Ligi
Konyaspor 16:15 Ankaragücü Konyaspor - Ankaragücü takım karşılaştırması ve bahis analizi Konyaspor - Ankaragücü arasındaki maçlar
Göztepe 18:45 Antalyaspor Göztepe - Antalyaspor takım karşılaştırması ve bahis analizi Göztepe - Antalyaspor arasındaki maçlar
Kasımpaşa 18:45 Trabzonspor Kasımpaşa - Trabzonspor takım karşılaştırması ve bahis analizi Kasımpaşa - Trabzonspor arasındaki maçlar
Malatya Bld. 18:45 İstanbul Başakşehir Malatya Bld. - İstanbul Başakşehir takım karşılaştırması ve bahis analizi Malatya Bld. - İstanbul Başakşehir arasındaki maçlar
Belçika - 1. Ligi
MS Standard Liège 4 - 1 Mouscron-Péruwelz Standard Liège - Mouscron-Péruwelz takım karşılaştırması ve bahis analizi Standard Liège - Mouscron-Péruwelz arasındaki maçlar
Antwerp 16:00 Sint-Truiden Antwerp - Sint-Truiden takım karşılaştırması ve bahis analizi Antwerp - Sint-Truiden arasındaki maçlar
Gent 18:00 KV Oostende Gent - KV Oostende takım karşılaştırması ve bahis analizi Gent - KV Oostende arasındaki maçlar
Rusya - Premier Ligi
MS Rubin Kazan' 1 - 0 Arsenal Tula Rubin Kazan' - Arsenal Tula takım karşılaştırması ve bahis analizi Rubin Kazan' - Arsenal Tula arasındaki maçlar
MS Ufa 2 - 0 Rostov Ufa - Rostov takım karşılaştırması ve bahis analizi Ufa - Rostov arasındaki maçlar
Dinamo Moskva 16:00 Lokomotiv Moskva Dinamo Moskva - Lokomotiv Moskva takım karşılaştırması ve bahis analizi Dinamo Moskva - Lokomotiv Moskva arasındaki maçlar
Arnavutluk - Super Cup
Partizani Tirana 17:00 Kukësi Partizani Tirana - Kukësi takım karşılaştırması ve bahis analizi Partizani Tirana - Kukësi arasındaki maçlar
Arjantin - 1. Ligi
110’ Patronato 2 - 1 Huracan Patronato - Huracan takım karşılaştırması ve bahis analizi Patronato - Huracan arasındaki maçlar
Defensa y Justicia 18:30 Arsenal Sarandi Defensa y Justicia - Arsenal Sarandi takım karşılaştırması ve bahis analizi Defensa y Justicia - Arsenal Sarandi arasındaki maçlar
Lanus 20:45 Velez Sarsfield Lanus - Velez Sarsfield takım karşılaştırması ve bahis analizi Lanus - Velez Sarsfield arasındaki maçlar
Boca Juniors 23:00 Aldosivi Boca Juniors - Aldosivi takım karşılaştırması ve bahis analizi Boca Juniors - Aldosivi arasındaki maçlar
Arjantin - Nacional B Ligi
Almagro Ert San Martin Tucuman Almagro - San Martin Tucuman takım karşılaştırması ve bahis analizi Almagro - San Martin Tucuman arasındaki maçlar
Guillermo Brown 18:05 Barracas Central Guillermo Brown - Barracas Central takım karşılaştırması ve bahis analizi Guillermo Brown - Barracas Central arasındaki maçlar
Deportivo Riestra 18:30 Gimnasia Esgrima Deportivo Riestra - Gimnasia Esgrima takım karşılaştırması ve bahis analizi Deportivo Riestra - Gimnasia Esgrima arasındaki maçlar
Gimnasia Mendoza 19:00 Defensores de Belgrano Gimnasia Mendoza - Defensores de Belgrano takım karşılaştırması ve bahis analizi Gimnasia Mendoza - Defensores de Belgrano arasındaki maçlar
Tigre 20:05 Quilmes Tigre - Quilmes takım karşılaştırması ve bahis analizi Tigre - Quilmes arasındaki maçlar
Alvarado 21:00 Agropecuario Alvarado - Agropecuario takım karşılaştırması ve bahis analizi Alvarado - Agropecuario arasındaki maçlar
Arjantin - Primera B Ligi
Acassuso 18:30 Los Andes Acassuso - Los Andes takım karşılaştırması ve bahis analizi Acassuso - Los Andes arasındaki maçlar
Arjantin - Primera C Ligi
Central Córdoba 18:30 El Porvenir Central Córdoba - El Porvenir takım karşılaştırması ve bahis analizi Central Córdoba - El Porvenir arasındaki maçlar
Real Pilar 18:30 Deportivo Español Real Pilar - Deportivo Español takım karşılaştırması ve bahis analizi Real Pilar - Deportivo Español arasındaki maçlar
Arjantin - Reserve League
Boca Juniors Res. 20:00 Aldosivi Res. Boca Juniors Res. - Aldosivi Res. takım karşılaştırması ve bahis analizi Boca Juniors Res. - Aldosivi Res. arasındaki maçlar
Ermenistan - 1. Ligi
MS Artsakh 1 - 2 Avan Academy Artsakh - Avan Academy takım karşılaştırması ve bahis analizi Artsakh - Avan Academy arasındaki maçlar
Avustralya - Queensland
Brisbane Roar II 09:00 Gold Coast Knights Brisbane Roar II - Gold Coast Knights takım karşılaştırması ve bahis analizi Brisbane Roar II - Gold Coast Knights arasındaki maçlar
Avustralya - Queensland Premier League
Capalaba 07:30 Rochedale Rovers Capalaba - Rochedale Rovers takım karşılaştırması ve bahis analizi Capalaba - Rochedale Rovers arasındaki maçlar
Avustralya - Victorian
Melbourne Knights 05:00 Hume City Melbourne Knights - Hume City takım karşılaştırması ve bahis analizi Melbourne Knights - Hume City arasındaki maçlar
South Melbourne 06:00 Altona Magic South Melbourne - Altona Magic takım karşılaştırması ve bahis analizi South Melbourne - Altona Magic arasındaki maçlar
Avustralya - Victoria Division One
St. Albans Saints 05:00 Eastern Lions St. Albans Saints - Eastern Lions takım karşılaştırması ve bahis analizi St. Albans Saints - Eastern Lions arasındaki maçlar
Avustralya - New South Wales NPL 2
Central Coast II 05:00 Blacktown Spartans Central Coast II - Blacktown Spartans takım karşılaştırması ve bahis analizi Central Coast II - Blacktown Spartans arasındaki maçlar
North Shore Mariners 05:30 Rydalmere Lions North Shore Mariners - Rydalmere Lions takım karşılaştırması ve bahis analizi North Shore Mariners - Rydalmere Lions arasındaki maçlar
Avustralya - Western Australia
Perth Glory II 07:00 Cockburn City Perth Glory II - Cockburn City takım karşılaştırması ve bahis analizi Perth Glory II - Cockburn City arasındaki maçlar
Avustralya - Capital Territory
Canberra 05:00 Gungahlin Canberra - Gungahlin takım karşılaştırması ve bahis analizi Canberra - Gungahlin arasındaki maçlar
Canberra Olympic 05:00 Cooma Tigers Canberra Olympic - Cooma Tigers takım karşılaştırması ve bahis analizi Canberra Olympic - Cooma Tigers arasındaki maçlar
Avustralya - Capital Territory NPL 2
STU 05:00 Weston Molonglo FC STU - Weston Molonglo FC takım karşılaştırması ve bahis analizi STU - Weston Molonglo FC arasındaki maçlar
Avustralya - Northern NSW
Charlestown City Blues 04:30 Lambton Jaffas Charlestown City Blues - Lambton Jaffas takım karşılaştırması ve bahis analizi Charlestown City Blues - Lambton Jaffas arasındaki maçlar
Adamstown Rosebuds 04:30 Maitland Adamstown Rosebuds - Maitland takım karşılaştırması ve bahis analizi Adamstown Rosebuds - Maitland arasındaki maçlar
Lake Macquarie 04:50 Valentine Lake Macquarie - Valentine  takım karşılaştırması ve bahis analizi Lake Macquarie - Valentine  arasındaki maçlar
Avustralya - Northern NSW State League 1
Belmont Swansea 04:30 Cooks Hill United Belmont Swansea - Cooks Hill United takım karşılaştırması ve bahis analizi Belmont Swansea - Cooks Hill United arasındaki maçlar
Kahibah 04:30 West Wallsend Kahibah - West Wallsend takım karşılaştırması ve bahis analizi Kahibah - West Wallsend arasındaki maçlar
Thornton Redbacks 04:30 Cessnock City Thornton Redbacks - Cessnock City takım karşılaştırması ve bahis analizi Thornton Redbacks - Cessnock City arasındaki maçlar
Wallsend 07:15 Toronto Awaba Wallsend - Toronto Awaba takım karşılaştırması ve bahis analizi Wallsend - Toronto Awaba arasındaki maçlar
Avustralya - Tasmania
South Hobart 04:00 Clarence United South Hobart - Clarence United takım karşılaştırması ve bahis analizi South Hobart - Clarence United arasındaki maçlar
Avustralya - Brisbane Reserves Premier League
MS Brisbane Knights Res. 3 - 4 Caboolture Res. Brisbane Knights Res. - Caboolture Res. takım karşılaştırması ve bahis analizi Brisbane Knights Res. - Caboolture Res. arasındaki maçlar
Avusturya - T-Mobile Bundesliga Ligi
50’ Austria Wien 0 - 0 Admira Austria Wien - Admira takım karşılaştırması ve bahis analizi Austria Wien - Admira arasındaki maçlar
50’ Sturm Graz 0 - 1 Rapid Wien Sturm Graz - Rapid Wien takım karşılaştırması ve bahis analizi Sturm Graz - Rapid Wien arasındaki maçlar
50’ Altach 0 - 3 Hartberg Altach - Hartberg takım karşılaştırması ve bahis analizi Altach - Hartberg arasındaki maçlar
Avusturya - Red Zac 1. Ligi
MS Austria Lustenau 0 - 2 Grazer AK Austria Lustenau - Grazer AK takım karşılaştırması ve bahis analizi Austria Lustenau - Grazer AK arasındaki maçlar
Avusturya - Regionalliga
Reichenau 08:30 Hall Reichenau - Hall takım karşılaştırması ve bahis analizi Reichenau - Hall arasındaki maçlar
Salzburger AK 13:00 Grödig Salzburger AK - Grödig takım karşılaştırması ve bahis analizi Salzburger AK - Grödig arasındaki maçlar
Rot-Weiß Rankweil 14:00 Austria Lustenau II Rot-Weiß Rankweil - Austria Lustenau II takım karşılaştırması ve bahis analizi Rot-Weiß Rankweil - Austria Lustenau II arasındaki maçlar
Lauterach 14:00 Bregenz Lauterach - Bregenz takım karşılaştırması ve bahis analizi Lauterach - Bregenz arasındaki maçlar
Wacker Innsbruck II 15:00 Schwaz Wacker Innsbruck II - Schwaz takım karşılaştırması ve bahis analizi Wacker Innsbruck II - Schwaz arasındaki maçlar
Telfs 15:30 Zirl Telfs - Zirl takım karşılaştırması ve bahis analizi Telfs - Zirl arasındaki maçlar
Avusturya - Landesliga
Hard 08:30 Blau-Weiß Feldkirch Hard - Blau-Weiß Feldkirch takım karşılaştırması ve bahis analizi Hard - Blau-Weiß Feldkirch arasındaki maçlar
Bleiburg 14:00 Maria Saal Bleiburg - Maria Saal takım karşılaştırması ve bahis analizi Bleiburg - Maria Saal arasındaki maçlar
ASKÖ Gmünd 14:00 Lendorf ASKÖ Gmünd - Lendorf takım karşılaştırması ve bahis analizi ASKÖ Gmünd - Lendorf arasındaki maçlar
Andelsbuch 14:00 Lochau Andelsbuch - Lochau takım karşılaştırması ve bahis analizi Andelsbuch - Lochau arasındaki maçlar
Höchst 14:00 Göfis Höchst - Göfis takım karşılaştırması ve bahis analizi Höchst - Göfis arasındaki maçlar
Nenzing 15:00 FC Lustenau Nenzing - FC Lustenau takım karşılaştırması ve bahis analizi Nenzing - FC Lustenau arasındaki maçlar
St. Valentin 15:00 Pöttinger Grieskirchen St. Valentin - Pöttinger Grieskirchen takım karşılaştırması ve bahis analizi St. Valentin - Pöttinger Grieskirchen arasındaki maçlar
Siegendordf 15:00 Klingenbach Siegendordf - Klingenbach takım karşılaştırması ve bahis analizi Siegendordf - Klingenbach arasındaki maçlar
Ebbs 15:00 Kirchbichl Ebbs - Kirchbichl takım karşılaştırması ve bahis analizi Ebbs - Kirchbichl arasındaki maçlar
Bramberg 15:00 Thalgau Bramberg - Thalgau takım karşılaştırması ve bahis analizi Bramberg - Thalgau arasındaki maçlar
Köttmannsdorf 15:00 Völkermarkt Köttmannsdorf - Völkermarkt takım karşılaştırması ve bahis analizi Köttmannsdorf - Völkermarkt arasındaki maçlar
Klagenfurter AC 15:00 St. Michael Bleiburg Klagenfurter AC - St. Michael Bleiburg takım karşılaştırması ve bahis analizi Klagenfurter AC - St. Michael Bleiburg arasındaki maçlar
Egg 15:00 Fussach Egg - Fussach takım karşılaştırması ve bahis analizi Egg - Fussach arasındaki maçlar
Oberpetersdorf 15:00 Eltendorf Oberpetersdorf - Eltendorf takım karşılaştırması ve bahis analizi Oberpetersdorf - Eltendorf arasındaki maçlar
St. Pölten II 15:30 Retz St. Pölten II - Retz takım karşılaştırması ve bahis analizi St. Pölten II - Retz arasındaki maçlar
Avusturya - WFV Cup
1453 Fetih / Tarhana 12:30 Inter Leopoldau 1453 Fetih / Tarhana - Inter Leopoldau takım karşılaştırması ve bahis analizi 1453 Fetih / Tarhana - Inter Leopoldau arasındaki maçlar
Azerbaycan - 1. Ligi
Səbail 16:00 Zirə Səbail - Zirə takım karşılaştırması ve bahis analizi Səbail - Zirə arasındaki maçlar
Beyaz Rusya - Premier Ligi
Tarpeda İpt Vitebsk Tarpeda - Vitebsk takım karşılaştırması ve bahis analizi Tarpeda - Vitebsk arasındaki maçlar
Gorodeya 16:45 Dinamo Minsk Gorodeya - Dinamo Minsk takım karşılaştırması ve bahis analizi Gorodeya - Dinamo Minsk arasındaki maçlar
Beyaz Rusya - Reserve League
Slutsk Res. 11:00 Shakhtyor Res. Slutsk Res. - Shakhtyor Res. takım karşılaştırması ve bahis analizi Slutsk Res. - Shakhtyor Res. arasındaki maçlar
Belçika - 2. Ligi
110’ Union Saint-Gilloise 2 - 0 Lokeren Union Saint-Gilloise - Lokeren takım karşılaştırması ve bahis analizi Union Saint-Gilloise - Lokeren arasındaki maçlar
Belçika - Provincial
Espoir Minerois 13:00 Rechain Espoir Minerois - Rechain takım karşılaştırması ve bahis analizi Espoir Minerois - Rechain arasındaki maçlar
Ougrée 13:00 UCE Liège Ougrée - UCE Liège takım karşılaştırması ve bahis analizi Ougrée - UCE Liège arasındaki maçlar
Ster-Francorchamps 13:00 FC Du Geer Ster-Francorchamps - FC Du Geer takım karşılaştırması ve bahis analizi Ster-Francorchamps - FC Du Geer arasındaki maçlar
Aubel 13:00 JS Fizoise Aubel - JS Fizoise takım karşılaştırması ve bahis analizi Aubel - JS Fizoise arasındaki maçlar
Mélen-Micheroux 13:00 La Calamine Mélen-Micheroux - La Calamine takım karşılaştırması ve bahis analizi Mélen-Micheroux - La Calamine arasındaki maçlar
Pesche 13:00 ES de la Molignée Pesche - ES de la Molignée takım karşılaştırması ve bahis analizi Pesche - ES de la Molignée arasındaki maçlar
Grand-Leez 13:00 Beauraing Grand-Leez - Beauraing takım karşılaştırması ve bahis analizi Grand-Leez - Beauraing arasındaki maçlar
Loyers 13:00 Nismes Loyers - Nismes takım karşılaştırması ve bahis analizi Loyers - Nismes arasındaki maçlar
Profondeville 13:00 De Neffe Profondeville - De Neffe takım karşılaştırması ve bahis analizi Profondeville - De Neffe arasındaki maçlar
Weywertz 13:00 Stade Disonais Weywertz - Stade Disonais takım karşılaştırması ve bahis analizi Weywertz - Stade Disonais arasındaki maçlar
Sprimont-Comblain II 13:00 Amblève Sprimont-Comblain II - Amblève takım karşılaştırması ve bahis analizi Sprimont-Comblain II - Amblève arasındaki maçlar
Rhisnes 14:30 Fernelmont-Hemptinne Rhisnes - Fernelmont-Hemptinne takım karşılaştırması ve bahis analizi Rhisnes - Fernelmont-Hemptinne arasındaki maçlar
Condruzien 16:00 Jeunesse Tamines Condruzien - Jeunesse Tamines takım karşılaştırması ve bahis analizi Condruzien - Jeunesse Tamines arasındaki maçlar
Belçika - Beker van Belgie
Deinze 14:00 Heist Deinze - Heist takım karşılaştırması ve bahis analizi Deinze - Heist arasındaki maçlar
Blankenberge 14:00 Vosselaar Blankenberge - Vosselaar takım karşılaştırması ve bahis analizi Blankenberge - Vosselaar arasındaki maçlar
Rhodienne-De Hoek 14:00 Onhaye Rhodienne-De Hoek - Onhaye takım karşılaştırması ve bahis analizi Rhodienne-De Hoek - Onhaye arasındaki maçlar
Sint-Job 14:00 Rupel Boom Sint-Job - Rupel Boom takım karşılaştırması ve bahis analizi Sint-Job - Rupel Boom arasındaki maçlar
Wetteren-Kwatrecht 14:00 RES Durbuy Wetteren-Kwatrecht - RES Durbuy takım karşılaştırması ve bahis analizi Wetteren-Kwatrecht - RES Durbuy arasındaki maçlar
Gullegem 14:00 Oostkamp Gullegem - Oostkamp takım karşılaştırması ve bahis analizi Gullegem - Oostkamp arasındaki maçlar
Rebecq 14:00 Lyra-Lierse Berlaar Rebecq - Lyra-Lierse Berlaar takım karşılaştırması ve bahis analizi Rebecq - Lyra-Lierse Berlaar arasındaki maçlar
Mandel United 14:00 Habay-la-Neuve Mandel United - Habay-la-Neuve takım karşılaştırması ve bahis analizi Mandel United - Habay-la-Neuve arasındaki maçlar
Union Namur 14:00 Verlaine Union Namur - Verlaine takım karşılaştırması ve bahis analizi Union Namur - Verlaine arasındaki maçlar
Mariekerke 14:00 Ronse Mariekerke - Ronse takım karşılaştırması ve bahis analizi Mariekerke - Ronse arasındaki maçlar
Tilleur 14:00 Tienen Tilleur - Tienen takım karşılaştırması ve bahis analizi Tilleur - Tienen arasındaki maçlar
Givry 14:00 Duffel Givry - Duffel takım karşılaştırması ve bahis analizi Givry - Duffel arasındaki maçlar
VW Hamme 14:00 Tubize VW Hamme - Tubize takım karşılaştırması ve bahis analizi VW Hamme - Tubize arasındaki maçlar
Torhout 14:00 Stade Brainois Torhout - Stade Brainois takım karşılaştırması ve bahis analizi Torhout - Stade Brainois arasındaki maçlar
Olympic Charleroi 14:00 Bambrugge Olympic Charleroi - Bambrugge takım karşılaştırması ve bahis analizi Olympic Charleroi - Bambrugge arasındaki maçlar
Boussu Dour Borinage 14:00 Liège Boussu Dour Borinage - Liège takım karşılaştırması ve bahis analizi Boussu Dour Borinage - Liège arasındaki maçlar
Londerzeel 14:00 Eendracht Aalst Londerzeel - Eendracht Aalst takım karşılaştırması ve bahis analizi Londerzeel - Eendracht Aalst arasındaki maçlar
Oudenaarde 14:00 Temse Oudenaarde - Temse takım karşılaştırması ve bahis analizi Oudenaarde - Temse arasındaki maçlar
Meux 14:00 Cappellen Meux - Cappellen takım karşılaştırması ve bahis analizi Meux - Cappellen arasındaki maçlar
Olympia Wijgmaal 14:00 Nijlen Olympia Wijgmaal - Nijlen takım karşılaştırması ve bahis analizi Olympia Wijgmaal - Nijlen arasındaki maçlar
Loenhout 14:00 Dikkelvenne Loenhout - Dikkelvenne takım karşılaştırması ve bahis analizi Loenhout - Dikkelvenne arasındaki maçlar
Belize - Premier Ligi
Altitude 01:30 Wagiya Altitude - Wagiya takım karşılaştırması ve bahis analizi Altitude - Wagiya arasındaki maçlar
Placencia Assassins 21:30 Freedom Fighters Placencia Assassins - Freedom Fighters takım karşılaştırması ve bahis analizi Placencia Assassins - Freedom Fighters arasındaki maçlar
Hankook Verdes 22:00 San Pedro Pirates Hankook Verdes - San Pedro Pirates takım karşılaştırması ve bahis analizi Hankook Verdes - San Pedro Pirates arasındaki maçlar
Belize Defence Force 22:00 Belmopan Bandits Belize Defence Force - Belmopan Bandits takım karşılaştırması ve bahis analizi Belize Defence Force - Belmopan Bandits arasındaki maçlar
Bhutan - National League
Phuentsholing 09:00 Thimphu City Phuentsholing - Thimphu City takım karşılaştırması ve bahis analizi Phuentsholing - Thimphu City arasındaki maçlar
Bolivya - 1. Ligi
Real Potosí 19:00 Blooming Real Potosí - Blooming takım karşılaştırması ve bahis analizi Real Potosí - Blooming arasındaki maçlar
Sport Boys 19:00 Guabirá Sport Boys - Guabirá takım karşılaştırması ve bahis analizi Sport Boys - Guabirá arasındaki maçlar
Bolívar 19:30 San José Bolívar - San José takım karşılaştırması ve bahis analizi Bolívar - San José arasındaki maçlar
Wilstermann 21:15 Aurora Wilstermann - Aurora takım karşılaştırması ve bahis analizi Wilstermann - Aurora arasındaki maçlar
Oriente Petrolero 23:30 The Strongest Oriente Petrolero - The Strongest takım karşılaştırması ve bahis analizi Oriente Petrolero - The Strongest arasındaki maçlar
Bolivya - Nacional B
San Joaquín Gota de Oro 19:30 Vaca Díez San Joaquín Gota de Oro - Vaca Díez takım karşılaştırması ve bahis analizi San Joaquín Gota de Oro - Vaca Díez arasındaki maçlar
Bosna Hersek - Premier Ligi
Sloga 18:30 Zrinjski Sloga - Zrinjski takım karşılaştırması ve bahis analizi Sloga - Zrinjski arasındaki maçlar
Bosna Hersek - 1. Ligi
GOŠK Gabela 15:30 Slaven Živinice GOŠK Gabela - Slaven Živinice takım karşılaştırması ve bahis analizi GOŠK Gabela - Slaven Živinice arasındaki maçlar
TOSK Tesanj 15:30 Čapljina TOSK Tesanj - Čapljina takım karşılaştırması ve bahis analizi TOSK Tesanj - Čapljina arasındaki maçlar
Brezilya - Serie A Ligi
MS Gremio 1 - 1 Palmeiras Gremio - Palmeiras takım karşılaştırması ve bahis analizi Gremio - Palmeiras arasındaki maçlar
Sao Paulo 19:00 Ceara Sao Paulo - Ceara takım karşılaştırması ve bahis analizi Sao Paulo - Ceara arasındaki maçlar
Cruzeiro 19:00 Santos Cruzeiro - Santos takım karşılaştırması ve bahis analizi Cruzeiro - Santos arasındaki maçlar
Fluminense 19:00 CSA Fluminense - CSA takım karşılaştırması ve bahis analizi Fluminense - CSA arasındaki maçlar
Bahia 19:00 Goias Bahia - Goias takım karşılaştırması ve bahis analizi Bahia - Goias arasındaki maçlar
Chapecoense 22:00 Avai Chapecoense - Avai takım karşılaştırması ve bahis analizi Chapecoense - Avai arasındaki maçlar
Brezilya - Serie B Ligi
CRB 19:00 Vitoria CRB - Vitoria takım karşılaştırması ve bahis analizi CRB - Vitoria arasındaki maçlar
Brezilya - Serie C Ligi
Ypiranga Erechim 18:30 Boa Ypiranga Erechim - Boa takım karşılaştırması ve bahis analizi Ypiranga Erechim - Boa arasındaki maçlar
Confiança 19:00 Treze Confiança - Treze takım karşılaştırması ve bahis analizi Confiança - Treze arasındaki maçlar
Santa Cruz 21:00 Globo Santa Cruz - Globo takım karşılaştırması ve bahis analizi Santa Cruz - Globo arasındaki maçlar
Brezilya - Série D
Manaus 19:00 Brusque Manaus - Brusque takım karşılaştırması ve bahis analizi Manaus - Brusque arasındaki maçlar
Brezilya - Carioca 2 Div
Serrano RJ 18:00 Audax Rio Serrano RJ - Audax Rio takım karşılaştırması ve bahis analizi Serrano RJ - Audax Rio arasındaki maçlar
Campos AA 18:00 Goytacaz Campos AA - Goytacaz takım karşılaştırması ve bahis analizi Campos AA - Goytacaz arasındaki maçlar
Brezilya - Catarinense 2
Litoral 13:00 Concórdia Litoral - Concórdia takım karşılaştırması ve bahis analizi Litoral - Concórdia arasındaki maçlar
Blumenau İpt Juventus SC Blumenau - Juventus SC takım karşılaştırması ve bahis analizi Blumenau - Juventus SC arasındaki maçlar
Brezilya - Goiano 2
Jataiense 18:30 Aparecida GO Jataiense - Aparecida GO takım karşılaştırması ve bahis analizi Jataiense - Aparecida GO arasındaki maçlar
Anápolis 19:00 Rio Verde GO Anápolis - Rio Verde GO takım karşılaştırması ve bahis analizi Anápolis - Rio Verde GO arasındaki maçlar
Trindade 19:00 América GO Trindade - América GO takım karşılaştırması ve bahis analizi Trindade - América GO arasındaki maçlar
Morrinhos 19:00 Jaraguá EC Morrinhos - Jaraguá EC takım karşılaştırması ve bahis analizi Morrinhos - Jaraguá EC arasındaki maçlar
Brezilya - Paulista Série B
Catanduvense 13:00 Fernandópolis Catanduvense - Fernandópolis takım karşılaştırması ve bahis analizi Catanduvense - Fernandópolis arasındaki maçlar
Assisense 13:00 Paulista Assisense - Paulista takım karşılaştırması ve bahis analizi Assisense - Paulista arasındaki maçlar
Guarulhos 13:00 São José EC Guarulhos - São José EC takım karşılaştırması ve bahis analizi Guarulhos - São José EC arasındaki maçlar
Brezilya - Copa Paulista
MS Noroeste 0 - 1 Rio Claro Noroeste - Rio Claro takım karşılaştırması ve bahis analizi Noroeste - Rio Claro arasındaki maçlar
MS Linense 0 - 0 Mirassol Linense - Mirassol takım karşılaştırması ve bahis analizi Linense - Mirassol arasındaki maçlar
Batatais İpt Votuporanguense Batatais - Votuporanguense takım karşılaştırması ve bahis analizi Batatais - Votuporanguense arasındaki maçlar
Santo Andre 18:00 Sao Caetano Santo Andre - Sao Caetano takım karşılaştırması ve bahis analizi Santo Andre - Sao Caetano arasındaki maçlar
Portuguesa 19:00 Juventus Portuguesa - Juventus takım karşılaştırması ve bahis analizi Portuguesa - Juventus arasındaki maçlar
Brezilya - Copa Gaúcha
Gaúcho 14:00 Cruz Alta Gaúcho - Cruz Alta takım karşılaştırması ve bahis analizi Gaúcho - Cruz Alta arasındaki maçlar
Caxias 18:00 Lajeadense Caxias - Lajeadense takım karşılaştırması ve bahis analizi Caxias - Lajeadense arasındaki maçlar
Brezilya - Copa Fares Lopes
Caucaia 18:30 Uniclinic Caucaia - Uniclinic takım karşılaştırması ve bahis analizi Caucaia - Uniclinic arasındaki maçlar
Guarany de Sobral 19:00 Fortaleza B Guarany de Sobral - Fortaleza B takım karşılaştırması ve bahis analizi Guarany de Sobral - Fortaleza B arasındaki maçlar
Bulgaristan - 1. Ligi
50’ CSKA Sofia 1 - 1 Arda CSKA Sofia - Arda takım karşılaştırması ve bahis analizi CSKA Sofia - Arda arasındaki maçlar
Cherno More 17:30 Ludogorets Cherno More - Ludogorets takım karşılaştırması ve bahis analizi Cherno More - Ludogorets arasındaki maçlar
Bulgaristan - 2. Ligi
Neftohimik 16:30 Strumska slava Neftohimik - Strumska slava takım karşılaştırması ve bahis analizi Neftohimik - Strumska slava arasındaki maçlar
Bulgaristan - V AFG
Akademik Svishtov 15:00 Sevlievo Akademik Svishtov - Sevlievo takım karşılaştırması ve bahis analizi Akademik Svishtov - Sevlievo arasındaki maçlar
Vihar Slavyanovo 15:00 Yantra 1919 Vihar Slavyanovo - Yantra 1919 takım karşılaştırması ve bahis analizi Vihar Slavyanovo - Yantra 1919 arasındaki maçlar
Kom Berkovitsa 15:00 Juventus Malchika Kom Berkovitsa - Juventus Malchika takım karşılaştırması ve bahis analizi Kom Berkovitsa - Juventus Malchika arasındaki maçlar
Chernomolec Popovo İpt Lokomotiv Ruse Chernomolec Popovo - Lokomotiv Ruse takım karşılaştırması ve bahis analizi Chernomolec Popovo - Lokomotiv Ruse arasındaki maçlar
Partizan 15:00 Drenovets Partizan - Drenovets takım karşılaştırması ve bahis analizi Partizan - Drenovets arasındaki maçlar
Botev Kozloduy 15:00 Lokomotiv Dryanovo Botev Kozloduy - Lokomotiv Dryanovo takım karşılaştırması ve bahis analizi Botev Kozloduy - Lokomotiv Dryanovo arasındaki maçlar
Tryavna 15:00 Pavlikeni Tryavna - Pavlikeni takım karşılaştırması ve bahis analizi Tryavna - Pavlikeni arasındaki maçlar
Bdin 15:00 Lokomotiv Mezdra Bdin - Lokomotiv Mezdra takım karşılaştırması ve bahis analizi Bdin - Lokomotiv Mezdra arasındaki maçlar
Benkovski Byala 15:00 Kaliakra Benkovski Byala - Kaliakra takım karşılaştırması ve bahis analizi Benkovski Byala - Kaliakra arasındaki maçlar
Sokol '96 15:00 Rodopa Smolyan Sokol '96 - Rodopa Smolyan takım karşılaştırması ve bahis analizi Sokol '96 - Rodopa Smolyan arasındaki maçlar
Ustrem Donchevo 15:00 Svetkavitsa Targovishte Ustrem Donchevo - Svetkavitsa Targovishte takım karşılaştırması ve bahis analizi Ustrem Donchevo - Svetkavitsa Targovishte arasındaki maçlar
Burkina Faso - 1ère Division
ASFB 15:00 SONABEL ASFB - SONABEL takım karşılaştırması ve bahis analizi ASFB - SONABEL arasındaki maçlar
KOZAF 15:00 Police KOZAF - Police takım karşılaştırması ve bahis analizi KOZAF - Police arasındaki maçlar
Burundi - Ligue A
Les Lierres 11:30 LLB Académic Les Lierres - LLB Académic takım karşılaştırması ve bahis analizi Les Lierres - LLB Académic arasındaki maçlar
Le Messager Ngozi 13:00 Olympic Star Le Messager Ngozi - Olympic Star takım karşılaştırması ve bahis analizi Le Messager Ngozi - Olympic Star arasındaki maçlar
Musongati 13:00 Rukinzo Musongati - Rukinzo takım karşılaştırması ve bahis analizi Musongati - Rukinzo arasındaki maçlar
Kamboçya - Premier League
Police Commissary 08:30 Phnom Penh Crown Police Commissary - Phnom Penh Crown takım karşılaştırması ve bahis analizi Police Commissary - Phnom Penh Crown arasındaki maçlar
Asia Europe University 08:30 TriAsia Asia Europe University - TriAsia takım karşılaştırması ve bahis analizi Asia Europe University - TriAsia arasındaki maçlar
Boeung Ket 08:30 Visakha Boeung Ket - Visakha takım karşılaştırması ve bahis analizi Boeung Ket - Visakha arasındaki maçlar
Naga World 11:00 Electricite du Cambodge Naga World - Electricite du Cambodge takım karşılaştırması ve bahis analizi Naga World - Electricite du Cambodge arasındaki maçlar
Svay Rieng 11:00 Kompong Cham Svay Rieng - Kompong Cham takım karşılaştırması ve bahis analizi Svay Rieng - Kompong Cham arasındaki maçlar
Kanada - PLSQ
St-Hubert 21:00 Fabrose St-Hubert - Fabrose takım karşılaştırması ve bahis analizi St-Hubert - Fabrose arasındaki maçlar
Kanada - League 1 Ontario
Woodbridge Strikers 21:00 Unionville Milliken Woodbridge Strikers - Unionville Milliken takım karşılaştırması ve bahis analizi Woodbridge Strikers - Unionville Milliken arasındaki maçlar
Pro Stars 21:00 FC London Pro Stars - FC London takım karşılaştırması ve bahis analizi Pro Stars - FC London arasındaki maçlar
Aurora 22:00 Vaughan Azzurri Aurora - Vaughan Azzurri takım karşılaştırması ve bahis analizi Aurora - Vaughan Azzurri arasındaki maçlar
Şili - 1. Ligi
MS Univ. Concepción 1 - 1 Huachipato Univ. Concepción - Huachipato takım karşılaştırması ve bahis analizi Univ. Concepción - Huachipato arasındaki maçlar
Unión La Calera 16:30 Universidad Chile Unión La Calera - Universidad Chile takım karşılaştırması ve bahis analizi Unión La Calera - Universidad Chile arasındaki maçlar
Antofagasta 19:00 Cobresal Antofagasta - Cobresal takım karşılaştırması ve bahis analizi Antofagasta - Cobresal arasındaki maçlar
Audax Italiano 21:30 Palestino Audax Italiano - Palestino takım karşılaştırması ve bahis analizi Audax Italiano - Palestino arasındaki maçlar
Şili - Primera B Ligi
Ñublense 19:30 La Serena Ñublense - La Serena takım karşılaştırması ve bahis analizi Ñublense - La Serena arasındaki maçlar
Rangers 20:00 Melipilla Rangers - Melipilla takım karşılaştırması ve bahis analizi Rangers - Melipilla arasındaki maçlar
Deportes Valdivia 20:00 Deportes Temuco Deportes Valdivia - Deportes Temuco takım karşılaştırması ve bahis analizi Deportes Valdivia - Deportes Temuco arasındaki maçlar
Şili - Segunda División
Colchagua 19:30 General Velásquez Colchagua - General Velásquez takım karşılaştırması ve bahis analizi Colchagua - General Velásquez arasındaki maçlar
San Marcos 20:00 Colina San Marcos - Colina takım karşılaştırması ve bahis analizi San Marcos - Colina arasındaki maçlar
Şili - Tercera A
Provincial Osorno 19:30 Unión Compañías Provincial Osorno - Unión Compañías takım karşılaştırması ve bahis analizi Provincial Osorno - Unión Compañías arasındaki maçlar
Çin - Çin Ligi
MS Xinjiang Tianshan 2 - 3 Taiyuan Zhongyou Jiayi Xinjiang Tianshan - Taiyuan Zhongyou Jiayi takım karşılaştırması ve bahis analizi Xinjiang Tianshan - Taiyuan Zhongyou Jiayi arasındaki maçlar
MS Meizhou Kejia 1 - 2 Hangzhou Meizhou Kejia - Hangzhou takım karşılaştırması ve bahis analizi Meizhou Kejia - Hangzhou arasındaki maçlar
MS Sichuan Longfor 3 - 2 Liaoning Whowin Sichuan Longfor - Liaoning Whowin takım karşılaştırması ve bahis analizi Sichuan Longfor - Liaoning Whowin arasındaki maçlar
Chinese Taipei - Ulusal Lig
Taipower 11:00 Air Source Development Taipower - Air Source Development takım karşılaştırması ve bahis analizi Taipower - Air Source Development arasındaki maçlar
Taipei Tatung 11:00 Taicheng Taipei Tatung - Taicheng takım karşılaştırması ve bahis analizi Taipei Tatung - Taicheng arasındaki maçlar
Kolombiya - Copa Mustang
MS Deportes Tolima 0 - 0 Once Caldas Deportes Tolima - Once Caldas takım karşılaştırması ve bahis analizi Deportes Tolima - Once Caldas arasındaki maçlar
Alianza Petrolera 21:00 Atlético Bucaramanga Alianza Petrolera - Atlético Bucaramanga takım karşılaştırması ve bahis analizi Alianza Petrolera - Atlético Bucaramanga arasındaki maçlar
Junior 22:00 Santa Fe Junior - Santa Fe takım karşılaştırması ve bahis analizi Junior - Santa Fe arasındaki maçlar
Atlético Nacional 23:00 Unión Magdalena Atlético Nacional - Unión Magdalena takım karşılaştırması ve bahis analizi Atlético Nacional - Unión Magdalena arasındaki maçlar
Kolombiya - Primera B Ligi
Depor FC 20:00 Universitario Popayán Depor FC - Universitario Popayán takım karşılaştırması ve bahis analizi Depor FC - Universitario Popayán arasındaki maçlar
Kongo Cum. - Linafoot
Renaissance 12:30 RCK Renaissance - RCK takım karşılaştırması ve bahis analizi Renaissance - RCK arasındaki maçlar
Sanga Balende 13:30 Don Bosco Sanga Balende - Don Bosco takım karşılaştırması ve bahis analizi Sanga Balende - Don Bosco arasındaki maçlar
Dauphins Noirs 13:30 Nyuki Dauphins Noirs - Nyuki takım karşılaştırması ve bahis analizi Dauphins Noirs - Nyuki arasındaki maçlar
TP Mazembe 14:30 Bukavu Dawa TP Mazembe - Bukavu Dawa takım karşılaştırması ve bahis analizi TP Mazembe - Bukavu Dawa arasındaki maçlar
Cook Islands - Round Cup
Nikao 00:00 Matavera Nikao - Matavera takım karşılaştırması ve bahis analizi Nikao - Matavera arasındaki maçlar
Tupapa Maraerenga 00:00 Puaikura Tupapa Maraerenga - Puaikura takım karşılaştırması ve bahis analizi Tupapa Maraerenga - Puaikura arasındaki maçlar
Kosta Rika - 1. Ligi
MS Santos de Guápiles 1 - 1 Grecia Santos de Guápiles - Grecia takım karşılaştırması ve bahis analizi Santos de Guápiles - Grecia arasındaki maçlar
MS Deportivo Saprissa 2 - 2 Cartaginés Deportivo Saprissa - Cartaginés takım karşılaştırması ve bahis analizi Deportivo Saprissa - Cartaginés arasındaki maçlar
MS Herediano 2 - 0 Guadalupe Herediano - Guadalupe takım karşılaştırması ve bahis analizi Herediano - Guadalupe arasındaki maçlar
ADR Jicaral 21:00 Pérez Zeledón ADR Jicaral - Pérez Zeledón takım karşılaştırması ve bahis analizi ADR Jicaral - Pérez Zeledón arasındaki maçlar
Alajuelense 22:00 UCR Alajuelense - UCR takım karşılaştırması ve bahis analizi Alajuelense - UCR arasındaki maçlar
Kosta Rika - Liga de Ascenso
Jacó Rays 00:00 Uruguay Jacó Rays - Uruguay takım karşılaştırması ve bahis analizi Jacó Rays - Uruguay arasındaki maçlar
Puntarenas 17:00 Barrio México Puntarenas - Barrio México takım karşılaştırması ve bahis analizi Puntarenas - Barrio México arasındaki maçlar
Santa Ana 17:00 Osa Santa Ana - Osa takım karşılaştırması ve bahis analizi Santa Ana - Osa arasındaki maçlar
Cartagena 17:05 Santa Rosa Cartagena - Santa Rosa takım karşılaştırması ve bahis analizi Cartagena - Santa Rosa arasındaki maçlar
Carmelita 21:00 Guanacasteca Carmelita - Guanacasteca takım karşılaştırması ve bahis analizi Carmelita - Guanacasteca arasındaki maçlar
Hırvatistan - 1. Ligi
Hajduk Split 16:00 Gorica Hajduk Split - Gorica takım karşılaştırması ve bahis analizi Hajduk Split - Gorica arasındaki maçlar
Rijeka 18:00 Osijek Rijeka - Osijek takım karşılaştırması ve bahis analizi Rijeka - Osijek arasındaki maçlar
Hırvatistan - 2. Ligi
Bijelo Brdo 15:30 Rudeš Bijelo Brdo - Rudeš takım karşılaştırması ve bahis analizi Bijelo Brdo - Rudeš arasındaki maçlar
Croatia Zmijavci 15:30 Dubrava Zagreb Croatia Zmijavci - Dubrava Zagreb takım karşılaştırması ve bahis analizi Croatia Zmijavci - Dubrava Zagreb arasındaki maçlar
Dinamo Zagreb II 15:30 Osijek II Dinamo Zagreb II - Osijek II takım karşılaştırması ve bahis analizi Dinamo Zagreb II - Osijek II arasındaki maçlar
Çek Cumhuriyeti - 1. Ligi
MS Sparta Praha 2 - 0 Baník Ostrava Sparta Praha - Baník Ostrava takım karşılaştırması ve bahis analizi Sparta Praha - Baník Ostrava arasındaki maçlar
50’ Jablonec 1 - 0 Mladá Boleslav Jablonec - Mladá Boleslav takım karşılaştırması ve bahis analizi Jablonec - Mladá Boleslav arasındaki maçlar
50’ Karviná 0 - 1 Slovan Liberec Karviná - Slovan Liberec takım karşılaştırması ve bahis analizi Karviná - Slovan Liberec arasındaki maçlar
Teplice 17:00 Viktoria Plzeň Teplice - Viktoria Plzeň takım karşılaştırması ve bahis analizi Teplice - Viktoria Plzeň arasındaki maçlar
Çek Cumhuriyeti - 2. Ligi
50’ Varnsdorf 0 - 0 Vysočina Jihlava Varnsdorf - Vysočina Jihlava takım karşılaştırması ve bahis analizi Varnsdorf - Vysočina Jihlava arasındaki maçlar
Çek Cumhuriyeti - 3. Ligi
MS Sparta Praha II 4 - 1 Králův Dvůr Sparta Praha II - Králův Dvůr takım karşılaştırması ve bahis analizi Sparta Praha II - Králův Dvůr arasındaki maçlar
MS Uničov 1 - 1 Velké Meziříčí Uničov - Velké Meziříčí takım karşılaştırması ve bahis analizi Uničov - Velké Meziříčí arasındaki maçlar
MS Slavia Praha II 4 - 1 Loko Vltavín Slavia Praha II - Loko Vltavín takım karşılaştırması ve bahis analizi Slavia Praha II - Loko Vltavín arasındaki maçlar
MS Dukla Praha II 5 - 1 FK Pardubice II Dukla Praha II - FK Pardubice II takım karşılaştırması ve bahis analizi Dukla Praha II - FK Pardubice II arasındaki maçlar
MS Slovácko II 3 - 1 Slovan Rosice Slovácko II - Slovan Rosice takım karşılaştırması ve bahis analizi Slovácko II - Slovan Rosice arasındaki maçlar
MS Bohemians 1905 II 1 - 2 Hradec Králové II Bohemians 1905 II - Hradec Králové II takım karşılaştırması ve bahis analizi Bohemians 1905 II - Hradec Králové II arasındaki maçlar
MS Blansko 1 - 0 Zlín II Blansko - Zlín II takım karşılaştırması ve bahis analizi Blansko - Zlín II arasındaki maçlar
MS Viktoria Plzeň II 1 - 0 Příbram II Viktoria Plzeň II - Příbram II takım karşılaştırması ve bahis analizi Viktoria Plzeň II - Příbram II arasındaki maçlar
MS Mladá Boleslav II 7 - 0 Převýšov Mladá Boleslav II - Převýšov takım karşılaştırması ve bahis analizi Mladá Boleslav II - Převýšov arasındaki maçlar
MS Teplice II 1 - 2 Slovan Velvary Teplice II - Slovan Velvary takım karşılaştırması ve bahis analizi Teplice II - Slovan Velvary arasındaki maçlar
Táborsko 15:00 Sokol Hostouň Táborsko - Sokol Hostouň takım karşılaştırması ve bahis analizi Táborsko - Sokol Hostouň arasındaki maçlar
Rakovník 15:00 Admira Praha Rakovník - Admira Praha takım karşılaştırması ve bahis analizi Rakovník - Admira Praha arasındaki maçlar
Štěchovice 15:00 Benešov Štěchovice - Benešov takım karşılaştırması ve bahis analizi Štěchovice - Benešov arasındaki maçlar
Çek Cumhuriyeti - 4. Ligi
Zbrojovka Brno II 08:15 Sokol Lanžho Zbrojovka Brno II - Sokol Lanžho takım karşılaştırması ve bahis analizi Zbrojovka Brno II - Sokol Lanžho arasındaki maçlar
Karviná II 08:15 Polanka nad Odrou Karviná II - Polanka nad Odrou takım karşılaştırması ve bahis analizi Karviná II - Polanka nad Odrou arasındaki maçlar
Třinec II 08:15 Bospor Bohumín Třinec II - Bospor Bohumín takım karşılaştırması ve bahis analizi Třinec II - Bospor Bohumín arasındaki maçlar
Ždírec nad Doubravou 14:30 Vysočina Jihlava II Ždírec nad Doubravou - Vysočina Jihlava II takım karşılaştırması ve bahis analizi Ždírec nad Doubravou - Vysočina Jihlava II arasındaki maçlar
Frenštát Radhoštem 14:30 Opava II Frenštát Radhoštem - Opava II takım karşılaştırması ve bahis analizi Frenštát Radhoštem - Opava II arasındaki maçlar
Zenit Čáslav 15:00 Sokol Libiš Zenit Čáslav - Sokol Libiš takım karşılaştırması ve bahis analizi Zenit Čáslav - Sokol Libiš arasındaki maçlar
FK Louny 15:00 Ostrov FK Louny - Ostrov  takım karşılaştırması ve bahis analizi FK Louny - Ostrov  arasındaki maçlar
Tatran Sedlčany 15:00 Hořovicko Tatran Sedlčany - Hořovicko takım karşılaştırması ve bahis analizi Tatran Sedlčany - Hořovicko arasındaki maçlar
Polaban Nymburk 15:00 Náchod Polaban Nymburk - Náchod takım karşılaştırması ve bahis analizi Polaban Nymburk - Náchod arasındaki maçlar
Danimarka - Superligaen Ligi
MS Silkeborg 3 - 3 SønderjyskE Silkeborg - SønderjyskE takım karşılaştırması ve bahis analizi Silkeborg - SønderjyskE arasındaki maçlar
MS Esbjerg 1 - 0 Lyngby Esbjerg - Lyngby takım karşılaştırması ve bahis analizi Esbjerg - Lyngby arasındaki maçlar
110’ Midtjylland 0 - 1 Hobro Midtjylland - Hobro takım karşılaştırması ve bahis analizi Midtjylland - Hobro arasındaki maçlar
Brøndby 16:00 AaB Brøndby - AaB takım karşılaştırması ve bahis analizi Brøndby - AaB arasındaki maçlar
Danimarka - 1. Ligi
MS Næstved 1 - 1 Hvidovre Næstved - Hvidovre takım karşılaştırması ve bahis analizi Næstved - Hvidovre arasındaki maçlar
MS Roskilde 2 - 0 Vendsyssel Roskilde - Vendsyssel takım karşılaştırması ve bahis analizi Roskilde - Vendsyssel arasındaki maçlar
Danimarka - 2. Ligi
Holbæk 11:00 B 93 Holbæk - B 93 takım karşılaştırması ve bahis analizi Holbæk - B 93 arasındaki maçlar
Ringkøbing 17:00 Thisted Ringkøbing - Thisted takım karşılaştırması ve bahis analizi Ringkøbing - Thisted arasındaki maçlar
Danimarka - Denmarksserien
Holstebro 11:00 VRI Holstebro - VRI takım karşılaştırması ve bahis analizi Holstebro - VRI arasındaki maçlar
Dominik Cumhuriyeti - IV Liga Mayor
Barcelona Dom 20:00 Atletico Pantoja Barcelona Dom - Atletico Pantoja takım karşılaştırması ve bahis analizi Barcelona Dom - Atletico Pantoja arasındaki maçlar
San Cristóbal 20:00 Atlético de SF San Cristóbal - Atlético de SF takım karşılaştırması ve bahis analizi San Cristóbal - Atlético de SF arasındaki maçlar
La Vega 20:00 Moca La Vega - Moca takım karşılaştırması ve bahis analizi La Vega - Moca arasındaki maçlar
Cibao 22:00 Romana Cibao - Romana takım karşılaştırması ve bahis analizi Cibao - Romana arasındaki maçlar
Ekvator - Serie A Ligi
MS Deportivo Cuenca 1 - 2 Aucas Deportivo Cuenca - Aucas takım karşılaştırması ve bahis analizi Deportivo Cuenca - Aucas arasındaki maçlar
Olmedo 18:00 El Nacional Olmedo - El Nacional takım karşılaştırması ve bahis analizi Olmedo - El Nacional arasındaki maçlar
Fuerza Amarilla 20:15 Técnico Universitario Fuerza Amarilla - Técnico Universitario takım karşılaştırması ve bahis analizi Fuerza Amarilla - Técnico Universitario arasındaki maçlar
Emelec 22:30 Independiente E Emelec - Independiente E takım karşılaştırması ve bahis analizi Emelec - Independiente E arasındaki maçlar
Ekvator - Serie B Ligi
Alianza Cotopaxi 15:45 Duros del Balón Alianza Cotopaxi - Duros del Balón takım karşılaştırması ve bahis analizi Alianza Cotopaxi - Duros del Balón arasındaki maçlar
Ekvator - Segunda Categoria
9 de Octubre 00:00 Independiente Pindal 9 de Octubre - Independiente Pindal takım karşılaştırması ve bahis analizi 9 de Octubre - Independiente Pindal arasındaki maçlar
Alianza 17:30 D' León Alianza - D' León takım karşılaştırması ve bahis analizi Alianza - D' León arasındaki maçlar
Loja Federal 17:30 Patria Loja Federal - Patria takım karşılaştırması ve bahis analizi Loja Federal - Patria arasındaki maçlar
El Recreo 18:30 Deportivo Guano El Recreo - Deportivo Guano takım karşılaştırması ve bahis analizi El Recreo - Deportivo Guano arasındaki maçlar
San Rafael 19:00 Carlos Borbor Reyes San Rafael - Carlos Borbor Reyes takım karşılaştırması ve bahis analizi San Rafael - Carlos Borbor Reyes arasındaki maçlar
La Paz 19:30 Deportivo Quevedo La Paz - Deportivo Quevedo takım karşılaştırması ve bahis analizi La Paz - Deportivo Quevedo arasındaki maçlar
La Unión 20:30 Imbabura La Unión - Imbabura takım karşılaştırması ve bahis analizi La Unión - Imbabura arasındaki maçlar
El Salvador - 1. Ligi
MS Sonsonate 3 - 2 Municipal Limeño Sonsonate - Municipal Limeño takım karşılaştırması ve bahis analizi Sonsonate - Municipal Limeño arasındaki maçlar
MS Alianza 1 - 0 Santa Tecla Alianza - Santa Tecla takım karşılaştırması ve bahis analizi Alianza - Santa Tecla arasındaki maçlar
MS Isidro Metapán 1 - 2 Once Municipal Isidro Metapán - Once Municipal takım karşılaştırması ve bahis analizi Isidro Metapán - Once Municipal arasındaki maçlar
Independiente Nacional 21:15 Chalatenango Independiente Nacional - Chalatenango takım karşılaştırması ve bahis analizi Independiente Nacional - Chalatenango arasındaki maçlar
İngiltere - Championship Ligi
MS Reading 3 - 0 Cardiff Reading - Cardiff takım karşılaştırması ve bahis analizi Reading - Cardiff arasındaki maçlar
İngiltere - N L 1 Conference
110’ Notts County 1 - 1 Wrexham Notts County - Wrexham takım karşılaştırması ve bahis analizi Notts County - Wrexham arasındaki maçlar
Estonya - Meistriliiga
MS Nõmme Kalju 2 - 2 Tulevik Nõmme Kalju - Tulevik takım karşılaştırması ve bahis analizi Nõmme Kalju - Tulevik arasındaki maçlar
Estonya - II Liiga
Maardu II 09:00 Trans II Maardu II - Trans II takım karşılaştırması ve bahis analizi Maardu II - Trans II arasındaki maçlar
Vaprus II 10:00 JK Piraaja Vaprus II - JK Piraaja takım karşılaştırması ve bahis analizi Vaprus II - JK Piraaja arasındaki maçlar
K-Järve JK Järve II 10:00 Ararat K-Järve JK Järve II - Ararat takım karşılaştırması ve bahis analizi K-Järve JK Järve II - Ararat arasındaki maçlar
Kuressaare II 10:00 Viimsi JK II Kuressaare II - Viimsi JK II takım karşılaştırması ve bahis analizi Kuressaare II - Viimsi JK II arasındaki maçlar
Läänemaa Haapsalu 11:00 Flora III Läänemaa Haapsalu - Flora III takım karşılaştırması ve bahis analizi Läänemaa Haapsalu - Flora III arasındaki maçlar
Jõgeva Wolves 14:00 TJK Legion II Jõgeva Wolves - TJK Legion II takım karşılaştırması ve bahis analizi Jõgeva Wolves - TJK Legion II arasındaki maçlar
Tartu Welco II 14:00 Noorus-96 Tartu Welco II - Noorus-96 takım karşılaştırması ve bahis analizi Tartu Welco II - Noorus-96 arasındaki maçlar
Põhja-Tallinna Volta II 14:00 Ajax Lasnamäe Põhja-Tallinna Volta II - Ajax Lasnamäe takım karşılaştırması ve bahis analizi Põhja-Tallinna Volta II - Ajax Lasnamäe arasındaki maçlar
Faroe Adaları - Formuladeildin
HB 14:00 ÍF HB - ÍF takım karşılaştırması ve bahis analizi HB - ÍF arasındaki maçlar
AB 14:00 NSÍ AB - NSÍ takım karşılaştırması ve bahis analizi AB - NSÍ arasındaki maçlar
Víkingur 14:00 EB / Streymur Víkingur - EB / Streymur takım karşılaştırması ve bahis analizi Víkingur - EB / Streymur arasındaki maçlar
Faroe Adaları - 2. Deild
Suduroy 13:30 EB / Streymur III Suduroy - EB / Streymur III takım karşılaştırması ve bahis analizi Suduroy - EB / Streymur III arasındaki maçlar
Fiji - Ulusal Futbol Ligi
Rewa 01:00 Nadi Rewa - Nadi takım karşılaştırması ve bahis analizi Rewa - Nadi arasındaki maçlar
Suva 03:00 Lautoka Suva - Lautoka takım karşılaştırması ve bahis analizi Suva - Lautoka arasındaki maçlar
Finlandiya - 1. Ligi Veikkausliiga
110’ KPV 2 - 1 HJK KPV - HJK takım karşılaştırması ve bahis analizi KPV - HJK arasındaki maçlar
Finlandiya - 3. Ligi Kakkonen
PK-37 15:30 RoPS II PK-37 - RoPS II takım karşılaştırması ve bahis analizi PK-37 - RoPS II arasındaki maçlar
PEPO 15:30 Viikingit PEPO - Viikingit takım karşılaştırması ve bahis analizi PEPO - Viikingit arasındaki maçlar
VPS II 15:30 JBK VPS II - JBK takım karşılaştırması ve bahis analizi VPS II - JBK arasındaki maçlar
Honka Akatemia 15:30 Ilves II Honka Akatemia - Ilves II takım karşılaştırması ve bahis analizi Honka Akatemia - Ilves II arasındaki maçlar
Finlandiya - Kolmonen
Rollon Pojat 12:00 Moon Rollon Pojat - Moon takım karşılaştırması ve bahis analizi Rollon Pojat - Moon arasındaki maçlar
SiU 12:00 PeKa SiU - PeKa takım karşılaştırması ve bahis analizi SiU - PeKa arasındaki maçlar
Kraft 15:30 KPS Kraft - KPS takım karşılaştırması ve bahis analizi Kraft - KPS arasındaki maçlar
Warkaus 15:30 PAVE Warkaus - PAVE takım karşılaştırması ve bahis analizi Warkaus - PAVE arasındaki maçlar
Loiske 15:30 FJK Forssa Loiske - FJK Forssa takım karşılaştırması ve bahis analizi Loiske - FJK Forssa arasındaki maçlar
EsPa 16:00 HPS EsPa - HPS takım karşılaştırması ve bahis analizi EsPa - HPS arasındaki maçlar
Fransa - CFA 2
Metz II 13:00 Amnéville Metz II - Amnéville takım karşılaştırması ve bahis analizi Metz II - Amnéville arasındaki maçlar
Corte Ert Mandelieu LN Corte - Mandelieu LN takım karşılaştırması ve bahis analizi Corte - Mandelieu LN arasındaki maçlar
Les Mureaux 13:00 Ivry Les Mureaux - Ivry takım karşılaştırması ve bahis analizi Les Mureaux - Ivry arasındaki maçlar
Les Herbiers II 13:00 Le Mans II Les Herbiers II - Le Mans II takım karşılaştırması ve bahis analizi Les Herbiers II - Le Mans II arasındaki maçlar
Tregunc 13:00 Guichen Tregunc - Guichen takım karşılaştırması ve bahis analizi Tregunc - Guichen arasındaki maçlar
Chambly II 13:00 Marcq-en-Baroeul Chambly II - Marcq-en-Baroeul takım karşılaştırması ve bahis analizi Chambly II - Marcq-en-Baroeul arasındaki maçlar
C' Chartres II 13:00 Montlouis C' Chartres II - Montlouis takım karşılaştırması ve bahis analizi C' Chartres II - Montlouis arasındaki maçlar
Plouzané 13:30 Ergué-Gaberic Plouzané - Ergué-Gaberic takım karşılaştırması ve bahis analizi Plouzané - Ergué-Gaberic arasındaki maçlar
Gürcistan - Pirveli Liga
MS FC Tskhinvali 0 - 1 Shukura FC Tskhinvali - Shukura takım karşılaştırması ve bahis analizi FC Tskhinvali - Shukura arasındaki maçlar
MS Zugdidi 1 - 2 Norchi Dinamo Zugdidi - Norchi Dinamo takım karşılaştırması ve bahis analizi Zugdidi - Norchi Dinamo arasındaki maçlar
Almanya - 2. Bundesliga Ligi
MS Fürth 1 - 0 Jahn Regensburg Fürth - Jahn Regensburg takım karşılaştırması ve bahis analizi Fürth - Jahn Regensburg arasındaki maçlar
MS Dynamo Dresden 2 - 1 Heidenheim Dynamo Dresden - Heidenheim takım karşılaştırması ve bahis analizi Dynamo Dresden - Heidenheim arasındaki maçlar
MS Holstein Kiel 2 - 1 Karlsruher SC Holstein Kiel - Karlsruher SC takım karşılaştırması ve bahis analizi Holstein Kiel - Karlsruher SC arasındaki maçlar
Almanya - 3. Ligi
MS Kaiserslautern 0 - 3 Eintracht Braunschweig Kaiserslautern - Eintracht Braunschweig takım karşılaştırması ve bahis analizi Kaiserslautern - Eintracht Braunschweig arasındaki maçlar
MS Carl Zeiss Jena 1 - 2 Waldhof Mannheim Carl Zeiss Jena - Waldhof Mannheim takım karşılaştırması ve bahis analizi Carl Zeiss Jena - Waldhof Mannheim arasındaki maçlar
Almanya - Regionalliga Ligi
MS Hoffenheim II 1 - 2 Kickers Offenbach Hoffenheim II - Kickers Offenbach takım karşılaştırması ve bahis analizi Hoffenheim II - Kickers Offenbach arasındaki maçlar
MS Bischofswerdaer 0 - 0 Chemie Leipzig Bischofswerdaer - Chemie Leipzig takım karşılaştırması ve bahis analizi Bischofswerdaer - Chemie Leipzig arasındaki maçlar
MS Hertha BSC II 6 - 0 Optik Rathenow Hertha BSC II - Optik Rathenow takım karşılaştırması ve bahis analizi Hertha BSC II - Optik Rathenow arasındaki maçlar
MS Union Fürstenwalde 1 - 2 Wacker Nordhausen Union Fürstenwalde - Wacker Nordhausen takım karşılaştırması ve bahis analizi Union Fürstenwalde - Wacker Nordhausen arasındaki maçlar
MS Augsburg II 0 - 0 Eichstätt Augsburg II - Eichstätt takım karşılaştırması ve bahis analizi Augsburg II - Eichstätt arasındaki maçlar
MS Eintracht Norderstedt 2 - 3 Holstein Kiel II Eintracht Norderstedt - Holstein Kiel II takım karşılaştırması ve bahis analizi Eintracht Norderstedt - Holstein Kiel II arasındaki maçlar
MS Buchbach 2 - 1 Aubstadt Buchbach - Aubstadt takım karşılaştırması ve bahis analizi Buchbach - Aubstadt arasındaki maçlar
MS Elversberg 4 - 1 Bahlinger SC Elversberg - Bahlinger SC takım karşılaştırması ve bahis analizi Elversberg - Bahlinger SC arasındaki maçlar
MS Drochtersen / Assel 4 - 2 LSK Hansa Drochtersen / Assel - LSK Hansa takım karşılaştırması ve bahis analizi Drochtersen / Assel - LSK Hansa arasındaki maçlar
MS VfB Oldenburg 1 - 2 Weiche Flensburg VfB Oldenburg - Weiche Flensburg takım karşılaştırması ve bahis analizi VfB Oldenburg - Weiche Flensburg arasındaki maçlar
Almanya - Oberliga Ligi
MS Paloma 2 - 7 Concordia Paloma - Concordia takım karşılaştırması ve bahis analizi Paloma - Concordia arasındaki maçlar
MS Geestemünde 1 - 4 Leher TS Geestemünde - Leher TS takım karşılaştırması ve bahis analizi Geestemünde - Leher TS arasındaki maçlar
Neustrelitz 11:30 BSC Süd 05 Neustrelitz - BSC Süd 05 takım karşılaştırması ve bahis analizi Neustrelitz - BSC Süd 05 arasındaki maçlar
Askania Bernburg 12:00 Luckenwalde Askania Bernburg - Luckenwalde takım karşılaştırması ve bahis analizi Askania Bernburg - Luckenwalde arasındaki maçlar
CFC Hertha 12:00 Staaken CFC Hertha - Staaken takım karşılaştırması ve bahis analizi CFC Hertha - Staaken arasındaki maçlar
Todesfelde 12:00 Inter Türkspor Kiel Todesfelde - Inter Türkspor Kiel takım karşılaştırması ve bahis analizi Todesfelde - Inter Türkspor Kiel arasındaki maçlar
International Leipzig 12:00 FC Grimma International Leipzig - FC Grimma takım karşılaştırması ve bahis analizi International Leipzig - FC Grimma arasındaki maçlar
Hohenstein-Ernstthal 12:00 1. FC Merseburg Hohenstein-Ernstthal - 1. FC Merseburg takım karşılaştırması ve bahis analizi Hohenstein-Ernstthal - 1. FC Merseburg arasındaki maçlar
Lok Stendal 12:00 Torgelower SV Greif Lok Stendal - Torgelower SV Greif takım karşılaştırması ve bahis analizi Lok Stendal - Torgelower SV Greif arasındaki maçlar
Victoria Seelow 12:00 Hansa Rostock II Victoria Seelow - Hansa Rostock II takım karşılaştırması ve bahis analizi Victoria Seelow - Hansa Rostock II arasındaki maçlar
Baunatal 12:00 Türk Gücü Friedberg Baunatal - Türk Gücü Friedberg takım karşılaştırması ve bahis analizi Baunatal - Türk Gücü Friedberg arasındaki maçlar
Hemelingen 12:30 Union Bremen Hemelingen - Union Bremen takım karşılaştırması ve bahis analizi Hemelingen - Union Bremen arasındaki maçlar
Kaan-Marienborn 13:00 Meinerzhagen Kaan-Marienborn - Meinerzhagen takım karşılaştırması ve bahis analizi Kaan-Marienborn - Meinerzhagen arasındaki maçlar
Borgfeld 13:00 Oberneuland Borgfeld - Oberneuland takım karşılaştırması ve bahis analizi Borgfeld - Oberneuland arasındaki maçlar
Preußen Münster II 13:00 Sportfreunde Siegen Preußen Münster II - Sportfreunde Siegen takım karşılaştırması ve bahis analizi Preußen Münster II - Sportfreunde Siegen arasındaki maçlar
Holzwickeder SC 13:00 Schermbeck Holzwickeder SC - Schermbeck takım karşılaştırması ve bahis analizi Holzwickeder SC - Schermbeck arasındaki maçlar
Schonnebeck 13:00 SC Velbert Schonnebeck - SC Velbert takım karşılaştırması ve bahis analizi Schonnebeck - SC Velbert arasındaki maçlar
SF Niederwenigern 13:00 FC Bocholt SF Niederwenigern - FC Bocholt takım karşılaştırması ve bahis analizi SF Niederwenigern - FC Bocholt arasındaki maçlar
Hastedt 13:00 Schwachhausen Hastedt - Schwachhausen takım karşılaştırması ve bahis analizi Hastedt - Schwachhausen arasındaki maçlar
Oldenburger SV 13:00 Frisia 03 Risum-Lindholm Oldenburger SV - Frisia 03 Risum-Lindholm takım karşılaştırması ve bahis analizi Oldenburger SV - Frisia 03 Risum-Lindholm arasındaki maçlar
Bersenbrück 13:00 FT Braunschweig Bersenbrück - FT Braunschweig takım karşılaştırması ve bahis analizi Bersenbrück - FT Braunschweig arasındaki maçlar
Eintracht Celle 13:00 VfL Oldenburg Eintracht Celle - VfL Oldenburg takım karşılaştırması ve bahis analizi Eintracht Celle - VfL Oldenburg arasındaki maçlar
Union Neumünster 13:00 Phönix Lübeck Union Neumünster - Phönix Lübeck takım karşılaştırması ve bahis analizi Union Neumünster - Phönix Lübeck arasındaki maçlar
Eintracht Rheine 13:00 Hammer SpVg Eintracht Rheine - Hammer SpVg takım karşılaştırması ve bahis analizi Eintracht Rheine - Hammer SpVg arasındaki maçlar
Ennepetal 13:00 Rot Weiss Ahlen Ennepetal - Rot Weiss Ahlen takım karşılaştırması ve bahis analizi Ennepetal - Rot Weiss Ahlen arasındaki maçlar
Westfalia Rhynern 13:00 Erndtebrück Westfalia Rhynern - Erndtebrück takım karşılaştırması ve bahis analizi Westfalia Rhynern - Erndtebrück arasındaki maçlar
Wiedenbrück 13:00 Sprockhövel Wiedenbrück - Sprockhövel takım karşılaştırması ve bahis analizi Wiedenbrück - Sprockhövel arasındaki maçlar
Gonsenheim 13:00 Mechtersheim Gonsenheim - Mechtersheim takım karşılaştırması ve bahis analizi Gonsenheim - Mechtersheim arasındaki maçlar
Lupo-Martini 13:00 HSC BW Schwalbe Tündern Lupo-Martini - HSC BW Schwalbe Tündern takım karşılaştırması ve bahis analizi Lupo-Martini - HSC BW Schwalbe Tündern arasındaki maçlar
Kickers Emden 13:00 Spelle-Venhaus Kickers Emden - Spelle-Venhaus takım karşılaştırması ve bahis analizi Kickers Emden - Spelle-Venhaus arasındaki maçlar
TSV Sasel 13:00 Rugenbergen TSV Sasel - Rugenbergen takım karşılaştırması ve bahis analizi TSV Sasel - Rugenbergen arasındaki maçlar
Westfalia Herne 13:00 Paderborn 07 II Westfalia Herne - Paderborn 07 II takım karşılaştırması ve bahis analizi Westfalia Herne - Paderborn 07 II arasındaki maçlar
Kleve 13:00 Germania Ratingen Kleve - Germania Ratingen takım karşılaştırması ve bahis analizi Kleve - Germania Ratingen arasındaki maçlar
Eckernförder SV 13:00 Eichede Eckernförder SV - Eichede takım karşılaştırması ve bahis analizi Eckernförder SV - Eichede arasındaki maçlar
Stuttgart II 13:00 Ilshofen Stuttgart II - Ilshofen takım karşılaştırması ve bahis analizi Stuttgart II - Ilshofen arasındaki maçlar
Cronenberger SC 13:00 Meerbusch Cronenberger SC - Meerbusch takım karşılaştırması ve bahis analizi Cronenberger SC - Meerbusch arasındaki maçlar
SF Baumberg 13:00 Hilden SF Baumberg - Hilden takım karşılaştırması ve bahis analizi SF Baumberg - Hilden arasındaki maçlar
SV 1919 Straelen 13:00 TuRU 1880 Düsseldorf SV 1919 Straelen - TuRU 1880 Düsseldorf takım karşılaştırması ve bahis analizi SV 1919 Straelen - TuRU 1880 Düsseldorf arasındaki maçlar
TVD Velbert 13:15 Kray TVD Velbert - Kray takım karşılaştırması ve bahis analizi TVD Velbert - Kray arasındaki maçlar
ASC 09 Dortmund 13:30 Gütersloh ASC 09 Dortmund - Gütersloh takım karşılaştırması ve bahis analizi ASC 09 Dortmund - Gütersloh arasındaki maçlar
Hertha Zehlendorf 13:30 Tasmania Berlin Hertha Zehlendorf - Tasmania Berlin takım karşılaştırması ve bahis analizi Hertha Zehlendorf - Tasmania Berlin arasındaki maçlar
SFL Bremerhaven 13:30 Habenhauser FV SFL Bremerhaven - Habenhauser FV takım karşılaştırması ve bahis analizi SFL Bremerhaven - Habenhauser FV arasındaki maçlar
Steinbach 1920 15:30 Lehnerz Steinbach 1920 - Lehnerz takım karşılaştırması ve bahis analizi Steinbach 1920 - Lehnerz arasındaki maçlar
Schwaben Augsburg 16:00 Schwabmünchen Schwaben Augsburg - Schwabmünchen takım karşılaştırması ve bahis analizi Schwaben Augsburg - Schwabmünchen arasındaki maçlar
Guatemala - Liga Nacional
MS Comunicaciones 3 - 0 Malacateco Comunicaciones - Malacateco takım karşılaştırması ve bahis analizi Comunicaciones - Malacateco arasındaki maçlar
MS Cobán Imperial 3 - 0 Guastatoya Cobán Imperial - Guastatoya takım karşılaştırması ve bahis analizi Cobán Imperial - Guastatoya arasındaki maçlar
Deportivo Sanarate 17:00 Antigua GFC Deportivo Sanarate - Antigua GFC takım karşılaştırması ve bahis analizi Deportivo Sanarate - Antigua GFC arasındaki maçlar
Santa Lucía Cotz. 18:00 Siquinalá Santa Lucía Cotz. - Siquinalá takım karşılaştırması ve bahis analizi Santa Lucía Cotz. - Siquinalá arasındaki maçlar
Mixco 21:00 Xelajú Mixco - Xelajú takım karşılaştırması ve bahis analizi Mixco - Xelajú arasındaki maçlar
Guatemala - Primera Division
Deportivo Catocha 00:00 Carchá Deportivo Catocha - Carchá takım karşılaştırması ve bahis analizi Deportivo Catocha - Carchá arasındaki maçlar
Sacachispas 02:00 Mictlán Sacachispas - Mictlán takım karşılaştırması ve bahis analizi Sacachispas - Mictlán arasındaki maçlar
Suchitepéquez 17:00 Nueva Concepción Suchitepéquez - Nueva Concepción takım karşılaştırması ve bahis analizi Suchitepéquez - Nueva Concepción arasındaki maçlar
Marquense 17:00 Xinabajul Marquense - Xinabajul takım karşılaştırması ve bahis analizi Marquense - Xinabajul arasındaki maçlar
Quiché 18:00 Sololá Quiché - Sololá takım karşılaştırması ve bahis analizi Quiché - Sololá arasındaki maçlar
Deportivo Chiantla 19:30 Deportivo Reu Deportivo Chiantla - Deportivo Reu takım karşılaştırması ve bahis analizi Deportivo Chiantla - Deportivo Reu arasındaki maçlar
Sansare 21:00 Aurora Sansare - Aurora takım karşılaştırması ve bahis analizi Sansare - Aurora arasındaki maçlar
Chimaltenango 21:30 San Pedro Chimaltenango - San Pedro takım karşılaştırması ve bahis analizi Chimaltenango - San Pedro arasındaki maçlar
Honduras - Liga Nacional
MS Real España 5 - 1 INFOP Real España - INFOP takım karşılaştırması ve bahis analizi Real España - INFOP arasındaki maçlar
MS UPNFM 0 - 1 Marathón UPNFM - Marathón takım karşılaştırması ve bahis analizi UPNFM - Marathón arasındaki maçlar
MS Vida 2 - 1 Real Sociedad Vida - Real Sociedad takım karşılaştırması ve bahis analizi Vida - Real Sociedad arasındaki maçlar
Olimpia Ert Motagua Olimpia - Motagua takım karşılaştırması ve bahis analizi Olimpia - Motagua arasındaki maçlar
Platense 22:00 Honduras Progreso Platense - Honduras Progreso takım karşılaştırması ve bahis analizi Platense - Honduras Progreso arasındaki maçlar
Macaristan - NB II
Balmazújváros Sport 15:30 Csákvári TK Balmazújváros Sport - Csákvári TK takım karşılaştırması ve bahis analizi Balmazújváros Sport - Csákvári TK arasındaki maçlar
Nyíregyháza Spartacus 15:30 Békéscsaba Nyíregyháza Spartacus - Békéscsaba takım karşılaştırması ve bahis analizi Nyíregyháza Spartacus - Békéscsaba arasındaki maçlar
Vác 15:30 Dorogi FC Vác - Dorogi FC takım karşılaştırması ve bahis analizi Vác - Dorogi FC arasındaki maçlar
Kazincbarcika 15:30 Tiszakecske Kazincbarcika - Tiszakecske takım karşılaştırması ve bahis analizi Kazincbarcika - Tiszakecske arasındaki maçlar
MTK 16:00 Soroksár SC MTK - Soroksár SC takım karşılaştırması ve bahis analizi MTK - Soroksár SC arasındaki maçlar
Gyirmót 17:00 Szeged 2011 Gyirmót - Szeged 2011 takım karşılaştırması ve bahis analizi Gyirmót - Szeged 2011 arasındaki maçlar
Siófok 17:00 Győri ETO Siófok - Győri ETO takım karşılaştırması ve bahis analizi Siófok - Győri ETO arasındaki maçlar
Vasas 17:00 Ajka Vasas - Ajka takım karşılaştırması ve bahis analizi Vasas - Ajka arasındaki maçlar
Szombathelyi Haladás 17:00 Szolnoki MÁV Szombathelyi Haladás - Szolnoki MÁV takım karşılaştırması ve bahis analizi Szombathelyi Haladás - Szolnoki MÁV arasındaki maçlar
Budafoki MTE 17:00 Budaörs Budafoki MTE - Budaörs takım karşılaştırması ve bahis analizi Budafoki MTE - Budaörs arasındaki maçlar
Macaristan - NB III
Iváncsa 14:00 Kelen Iváncsa - Kelen takım karşılaştırması ve bahis analizi Iváncsa - Kelen arasındaki maçlar
Pécsi MFC 15:00 Taksony Pécsi MFC - Taksony takım karşılaştırması ve bahis analizi Pécsi MFC - Taksony arasındaki maçlar
Kecskeméti TE 15:00 Monori SE Kecskeméti TE - Monori SE takım karşılaştırması ve bahis analizi Kecskeméti TE - Monori SE arasındaki maçlar
Tiszaújváros 15:00 Debrecen II Tiszaújváros - Debrecen II takım karşılaştırması ve bahis analizi Tiszaújváros - Debrecen II arasındaki maçlar
Mosonmagyaróvári TE 15:00 Komárom Mosonmagyaróvári TE - Komárom takım karşılaştırması ve bahis analizi Mosonmagyaróvári TE - Komárom arasındaki maçlar
Cegléd 15:00 Gyöngyös Cegléd - Gyöngyös takım karşılaştırması ve bahis analizi Cegléd - Gyöngyös arasındaki maçlar
Honvéd II 15:00 Rákosmenti KSK Honvéd II - Rákosmenti KSK takım karşılaştırması ve bahis analizi Honvéd II - Rákosmenti KSK arasındaki maçlar
Veszprém 15:00 Videoton II Veszprém - Videoton II takım karşılaştırması ve bahis analizi Veszprém - Videoton II arasındaki maçlar
FC Hatvan 15:00 Eger FC Hatvan - Eger takım karşılaştırması ve bahis analizi FC Hatvan - Eger arasındaki maçlar
İzlanda - Premier Ligi
ÍBV 16:00 KA ÍBV - KA takım karşılaştırması ve bahis analizi ÍBV - KA arasındaki maçlar
Grindavik 17:00 HK Grindavik - HK takım karşılaştırması ve bahis analizi Grindavik - HK arasındaki maçlar
Hafnarfjordur 18:00 Fylkir Hafnarfjordur - Fylkir takım karşılaştırması ve bahis analizi Hafnarfjordur - Fylkir arasındaki maçlar
Stjarnan 19:15 Akranes Stjarnan - Akranes takım karşılaştırması ve bahis analizi Stjarnan - Akranes arasındaki maçlar
Endonezya - Super Liga
MS PSM 3 - 1 Persib PSM - Persib takım karşılaştırması ve bahis analizi PSM - Persib arasındaki maçlar
Endonezya - Divisi Utama
PSGC Ciamis 08:30 Blitar United PSGC Ciamis - Blitar United takım karşılaştırması ve bahis analizi PSGC Ciamis - Blitar United arasındaki maçlar
İsrail - Toto Cup Ligat Al
Ironi Kiryat Shmona 16:00 Maccabi Tel Aviv Ironi Kiryat Shmona - Maccabi Tel Aviv takım karşılaştırması ve bahis analizi Ironi Kiryat Shmona - Maccabi Tel Aviv arasındaki maçlar
Beitar Jerusalem 17:30 Hapoel Be'er Sheva Beitar Jerusalem - Hapoel Be'er Sheva takım karşılaştırması ve bahis analizi Beitar Jerusalem - Hapoel Be'er Sheva arasındaki maçlar
İsrail - Toto Cup Ligat Leumit
Hapoel Petah Tikva 16:30 Hapoel Ramat Gan Hapoel Petah Tikva - Hapoel Ramat Gan takım karşılaştırması ve bahis analizi Hapoel Petah Tikva - Hapoel Ramat Gan arasındaki maçlar
İtalya - İtalya Kupası
Perugia 16:00 Brescia Perugia - Brescia takım karşılaştırması ve bahis analizi Perugia - Brescia arasındaki maçlar
Fiorentina 16:15 Monza Fiorentina - Monza takım karşılaştırması ve bahis analizi Fiorentina - Monza arasındaki maçlar
Udinese 18:30 Südtirol Udinese - Südtirol takım karşılaştırması ve bahis analizi Udinese - Südtirol arasındaki maçlar
Frosinone 18:30 MonosPolis Frosinone - MonosPolis takım karşılaştırması ve bahis analizi Frosinone - MonosPolis arasındaki maçlar
Cittadella 18:30 Carpi Cittadella - Carpi takım karşılaştırması ve bahis analizi Cittadella - Carpi arasındaki maçlar
Hellas Verona 18:30 Cremonese Hellas Verona - Cremonese takım karşılaştırması ve bahis analizi Hellas Verona - Cremonese arasındaki maçlar
Ascoli 18:30 Trapani Ascoli - Trapani takım karşılaştırması ve bahis analizi Ascoli - Trapani arasındaki maçlar
Empoli 18:30 Pescara Empoli - Pescara takım karşılaştırması ve bahis analizi Empoli - Pescara arasındaki maçlar
Cagliari 18:30 Chievo Cagliari - Chievo takım karşılaştırması ve bahis analizi Cagliari - Chievo arasındaki maçlar
SPAL 18:45 FeralpiSalò SPAL - FeralpiSalò takım karşılaştırması ve bahis analizi SPAL - FeralpiSalò arasındaki maçlar
Pisa 18:45 Bologna Pisa - Bologna takım karşılaştırması ve bahis analizi Pisa - Bologna arasındaki maçlar
Lecce 18:45 Salernitana Lecce - Salernitana takım karşılaştırması ve bahis analizi Lecce - Salernitana arasındaki maçlar
Sassuolo 18:45 Spezia Sassuolo - Spezia takım karşılaştırması ve bahis analizi Sassuolo - Spezia arasındaki maçlar
Crotone 19:00 Sampdoria Crotone - Sampdoria takım karşılaştırması ve bahis analizi Crotone - Sampdoria arasındaki maçlar
İtalya - Coppa Italia Serie C
Albinoleffe 15:00 Lecco Albinoleffe - Lecco takım karşılaştırması ve bahis analizi Albinoleffe - Lecco arasındaki maçlar
Avellino 15:30 Bari Avellino - Bari takım karşılaştırması ve bahis analizi Avellino - Bari arasındaki maçlar
Virtus Verona 15:30 Union ArzignanoChiampo Virtus Verona - Union ArzignanoChiampo takım karşılaştırması ve bahis analizi Virtus Verona - Union ArzignanoChiampo arasındaki maçlar
Sicula Leonzio 15:30 Vibonese Sicula Leonzio - Vibonese takım karşılaştırması ve bahis analizi Sicula Leonzio - Vibonese arasındaki maçlar
Reggiana 16:30 Juventus U23 Reggiana - Juventus U23 takım karşılaştırması ve bahis analizi Reggiana - Juventus U23 arasındaki maçlar
Renate 18:00 Como Renate - Como takım karşılaştırması ve bahis analizi Renate - Como arasındaki maçlar
Teramo 18:30 Gubbio Teramo - Gubbio takım karşılaştırması ve bahis analizi Teramo - Gubbio arasındaki maçlar
Vis Pesaro 18:30 Rimini Vis Pesaro - Rimini takım karşılaştırması ve bahis analizi Vis Pesaro - Rimini arasındaki maçlar
FC Rieti 18:30 Ternana FC Rieti - Ternana takım karşılaştırması ve bahis analizi FC Rieti - Ternana arasındaki maçlar
İtalya - Coppa Italia Serie D
Porto Sant'Elpidio 14:00 US Tolentino Porto Sant'Elpidio - US Tolentino takım karşılaştırması ve bahis analizi Porto Sant'Elpidio - US Tolentino arasındaki maçlar
Clodiense 14:00 Mestre Clodiense - Mestre takım karşılaştırması ve bahis analizi Clodiense - Mestre arasındaki maçlar
Bastia Calcio 14:00 Foligno Bastia Calcio - Foligno takım karşılaştırması ve bahis analizi Bastia Calcio - Foligno arasındaki maçlar
Gladiator 14:00 San Tommaso Gladiator - San Tommaso takım karşılaştırması ve bahis analizi Gladiator - San Tommaso arasındaki maçlar
Correggese 14:00 Lentigione Correggese - Lentigione takım karşılaştırması ve bahis analizi Correggese - Lentigione arasındaki maçlar
Roccella 14:00 Corigliano Calabro Roccella - Corigliano Calabro takım karşılaştırması ve bahis analizi Roccella - Corigliano Calabro arasındaki maçlar
Pol. Ciliverghe Mazzano 14:00 Legnago Salus Pol. Ciliverghe Mazzano - Legnago Salus takım karşılaştırması ve bahis analizi Pol. Ciliverghe Mazzano - Legnago Salus arasındaki maçlar
Levico 14:00 Dro Calcio Levico - Dro Calcio takım karşılaştırması ve bahis analizi Levico - Dro Calcio arasındaki maçlar
Vigasio 14:00 Villafranca Vigasio - Villafranca takım karşılaştırması ve bahis analizi Vigasio - Villafranca arasındaki maçlar
Ambrosiana 14:00 Caldiero Terme Ambrosiana - Caldiero Terme takım karşılaştırması ve bahis analizi Ambrosiana - Caldiero Terme arasındaki maçlar
Chions 14:00 San Luigi Chions - San Luigi takım karşılaştırması ve bahis analizi Chions - San Luigi arasındaki maçlar
Cartigliano 14:00 Belluno Cartigliano - Belluno takım karşılaştırması ve bahis analizi Cartigliano - Belluno arasındaki maçlar
Calvina 14:00 Breno Calvina - Breno takım karşılaştırması ve bahis analizi Calvina - Breno arasındaki maçlar
Aglianese 14:00 Grassina Aglianese - Grassina takım karşılaştırması ve bahis analizi Aglianese - Grassina arasındaki maçlar
Città di Anagni 14:00 Campobasso Città di Anagni - Campobasso takım karşılaştırması ve bahis analizi Città di Anagni - Campobasso arasındaki maçlar
Fossano 14:00 Vado Fossano - Vado takım karşılaştırması ve bahis analizi Fossano - Vado arasındaki maçlar
Licata 14:00 Troina Licata - Troina takım karşılaştırması ve bahis analizi Licata - Troina arasındaki maçlar
Borgosesia 14:00 Verbania Borgosesia - Verbania takım karşılaştırması ve bahis analizi Borgosesia - Verbania arasındaki maçlar
Caravaggio 14:00 Scanzorosciate Caravaggio - Scanzorosciate takım karşılaştırması ve bahis analizi Caravaggio - Scanzorosciate arasındaki maçlar
Palermo Ert Biancavilla Palermo - Biancavilla takım karşılaştırması ve bahis analizi Palermo - Biancavilla arasındaki maçlar
Francavilla 14:00 Grumentum Francavilla - Grumentum takım karşılaştırması ve bahis analizi Francavilla - Grumentum arasındaki maçlar
Tritium 14:00 Brusaporto Tritium - Brusaporto takım karşılaştırması ve bahis analizi Tritium - Brusaporto arasındaki maçlar
Lavagnese 14:00 Fezzanese Lavagnese - Fezzanese takım karşılaştırması ve bahis analizi Lavagnese - Fezzanese arasındaki maçlar
Olympia Agnonese 14:00 Vastogirardi Olympia Agnonese - Vastogirardi takım karşılaştırması ve bahis analizi Olympia Agnonese - Vastogirardi arasındaki maçlar
Tamai 14:00 San Paolo Padova Tamai - San Paolo Padova takım karşılaştırması ve bahis analizi Tamai - San Paolo Padova arasındaki maçlar
Muravera 15:00 Budoni Muravera - Budoni takım karşılaştırması ve bahis analizi Muravera - Budoni arasındaki maçlar
SSC Giugliano 15:00 Sorrento SSC Giugliano - Sorrento takım karşılaştırması ve bahis analizi SSC Giugliano - Sorrento arasındaki maçlar
Sangiovannese 15:00 Grosseto Sangiovannese - Grosseto takım karşılaştırması ve bahis analizi Sangiovannese - Grosseto arasındaki maçlar
Scandicci 15:00 Progresso Scandicci - Progresso takım karşılaştırması ve bahis analizi Scandicci - Progresso arasındaki maçlar
Marina di Ragusa 15:00 Messina Marina di Ragusa - Messina takım karşılaştırması ve bahis analizi Marina di Ragusa - Messina arasındaki maçlar
Nocerina 16:00 Hyria Nola Nocerina - Hyria Nola takım karşılaştırması ve bahis analizi Nocerina - Hyria Nola arasındaki maçlar
Ladispoli 16:00 Flaminia Ladispoli - Flaminia takım karşılaştırması ve bahis analizi Ladispoli - Flaminia arasındaki maçlar
Real Forte Querceta 16:00 Lucchese Real Forte Querceta - Lucchese takım karşılaştırması ve bahis analizi Real Forte Querceta - Lucchese arasındaki maçlar
Pontisola 16:00 Nibionnoggiono Pontisola - Nibionnoggiono takım karşılaştırması ve bahis analizi Pontisola - Nibionnoggiono arasındaki maçlar
Gelbison 16:00 Agropoli Gelbison - Agropoli takım karşılaştırması ve bahis analizi Gelbison - Agropoli arasındaki maçlar
Ostia Mare Lidocalcio 16:00 Pomezia Ostia Mare Lidocalcio - Pomezia takım karşılaştırması ve bahis analizi Ostia Mare Lidocalcio - Pomezia arasındaki maçlar
Pro Vasto 16:30 Chieti Pro Vasto - Chieti takım karşılaştırması ve bahis analizi Pro Vasto - Chieti arasındaki maçlar
Sassari Torres 16:30 Arzachena Sassari Torres - Arzachena takım karşılaştırması ve bahis analizi Sassari Torres - Arzachena arasındaki maçlar
Nardò 16:30 Virtus Casarano Nardò - Virtus Casarano takım karşılaştırması ve bahis analizi Nardò - Virtus Casarano arasındaki maçlar
Palmese 16:30 Città di Messina Palmese - Città di Messina takım karşılaştırması ve bahis analizi Palmese - Città di Messina arasındaki maçlar
Mezzolara 18:00 Alfonsine Mezzolara - Alfonsine takım karşılaştırması ve bahis analizi Mezzolara - Alfonsine arasındaki maçlar
Avezzano 18:30 Giulianova Avezzano - Giulianova takım karşılaştırması ve bahis analizi Avezzano - Giulianova arasındaki maçlar
Forlì 18:30 Cattolica Forlì - Cattolica takım karşılaştırması ve bahis analizi Forlì - Cattolica arasındaki maçlar
Legnano 18:30 Castellanzese Legnano - Castellanzese takım karşılaştırması ve bahis analizi Legnano - Castellanzese arasındaki maçlar
Pro Calcio Tor Sapienza 18:30 Team Nuova Florida Pro Calcio Tor Sapienza - Team Nuova Florida takım karşılaştırması ve bahis analizi Pro Calcio Tor Sapienza - Team Nuova Florida arasındaki maçlar
Japonya - J-Ligi
MS Matsumoto Yamaga 1 - 1 Nagoya Grampus Matsumoto Yamaga - Nagoya Grampus takım karşılaştırması ve bahis analizi Matsumoto Yamaga - Nagoya Grampus arasındaki maçlar
MS Gamba Osaka 1 - 1 Júbilo Iwata Gamba Osaka - Júbilo Iwata takım karşılaştırması ve bahis analizi Gamba Osaka - Júbilo Iwata arasındaki maçlar
Japonya - J2-Ligi
MS Tokyo Verdy 0 - 0 Montedio Yamagata Tokyo Verdy - Montedio Yamagata takım karşılaştırması ve bahis analizi Tokyo Verdy - Montedio Yamagata arasındaki maçlar
MS Omiya Ardija 2 - 1 JEF United Omiya Ardija - JEF United takım karşılaştırması ve bahis analizi Omiya Ardija - JEF United arasındaki maçlar
Japonya - J3 League
MS Grulla Morioka 2 - 0 Fukushima United Grulla Morioka - Fukushima United takım karşılaştırması ve bahis analizi Grulla Morioka - Fukushima United arasındaki maçlar
Kazakistan - Süper Ligi
Atyrau Ert Astana Atyrau - Astana takım karşılaştırması ve bahis analizi Atyrau - Astana arasındaki maçlar
MS Zhetysu 5 - 0 Aktobe Zhetysu - Aktobe takım karşılaştırması ve bahis analizi Zhetysu - Aktobe arasındaki maçlar
MS Shakhter Karagandy 3 - 0 Kaisar Shakhter Karagandy - Kaisar takım karşılaştırması ve bahis analizi Shakhter Karagandy - Kaisar arasındaki maçlar
Kenya - Super Cup
Gor Mahia 13:15 Bandari Gor Mahia - Bandari takım karşılaştırması ve bahis analizi Gor Mahia - Bandari arasındaki maçlar
Kore Cumhuriyeti - K-Ligi
MS Incheon United 0 - 0 Jeju United Incheon United - Jeju United takım karşılaştırması ve bahis analizi Incheon United - Jeju United arasındaki maçlar
MS Sangju Sangmu 2 - 1 Pohang Steelers Sangju Sangmu - Pohang Steelers takım karşılaştırması ve bahis analizi Sangju Sangmu - Pohang Steelers arasındaki maçlar
Kore Cumhuriyeti - K League
MS Seoul E-Land 2 - 0 Anyang Seoul E-Land - Anyang takım karşılaştırması ve bahis analizi Seoul E-Land - Anyang arasındaki maçlar
Kosovo - Superliga
Trepça'89 15:00 Gjilani Trepça'89 - Gjilani takım karşılaştırması ve bahis analizi Trepça'89 - Gjilani arasındaki maçlar
Drita 15:00 Ferizaj Drita - Ferizaj takım karşılaştırması ve bahis analizi Drita - Ferizaj arasındaki maçlar
Dukagjini 15:00 Ballkani Dukagjini - Ballkani takım karşılaştırması ve bahis analizi Dukagjini - Ballkani arasındaki maçlar
Kırgızistan - League
Neftchi 00:00 Kara-Balta Neftchi - Kara-Balta takım karşılaştırması ve bahis analizi Neftchi - Kara-Balta arasındaki maçlar
FTs Bishkek 00:00 Dordoi Bishkek FTs Bishkek - Dordoi Bishkek takım karşılaştırması ve bahis analizi FTs Bishkek - Dordoi Bishkek arasındaki maçlar
Laos - Lao League
Lao Police Club 10:00 Evo United Lao Police Club - Evo United takım karşılaştırması ve bahis analizi Lao Police Club - Evo United arasındaki maçlar
Letonya - Virsliga
110’ Ventspils 2 - 0 Rīgas FS Ventspils - Rīgas FS takım karşılaştırması ve bahis analizi Ventspils - Rīgas FS arasındaki maçlar
Caramba/Dinamo Rīga 16:00 Liepāja Caramba/Dinamo Rīga - Liepāja takım karşılaştırması ve bahis analizi Caramba/Dinamo Rīga - Liepāja arasındaki maçlar
Lübnan - Elite Cup
Al Akhaa Al Ahli 13:30 Shabab Al Sahel Al Akhaa Al Ahli - Shabab Al Sahel takım karşılaştırması ve bahis analizi Al Akhaa Al Ahli - Shabab Al Sahel arasındaki maçlar
Shabab Al Ghazieh 13:30 Al Ansar Shabab Al Ghazieh - Al Ansar takım karşılaştırması ve bahis analizi Shabab Al Ghazieh - Al Ansar arasındaki maçlar
Litvanya - A Lyga
Stumbras İpt Žalgiris Stumbras - Žalgiris takım karşılaştırması ve bahis analizi Stumbras - Žalgiris arasındaki maçlar
110’ Atlantas 0 - 2 FK Panevezys Atlantas - FK Panevezys takım karşılaştırması ve bahis analizi Atlantas - FK Panevezys arasındaki maçlar
Sūduva Ert Palanga Sūduva - Palanga takım karşılaştırması ve bahis analizi Sūduva - Palanga arasındaki maçlar
Litvanya - 1 Lyga
Dainava 12:00 Hegelmann Litauen Dainava - Hegelmann Litauen takım karşılaştırması ve bahis analizi Dainava - Hegelmann Litauen arasındaki maçlar
Trakai II 14:00 Vilniaus Vytis Trakai II - Vilniaus Vytis takım karşılaştırması ve bahis analizi Trakai II - Vilniaus Vytis arasındaki maçlar
Luksemburg - Division Nationale
Victoria Rosport 14:00 Pétange Victoria Rosport - Pétange takım karşılaştırması ve bahis analizi Victoria Rosport - Pétange arasındaki maçlar
Racing 14:00 Progrès Niedercorn Racing - Progrès Niedercorn takım karşılaştırması ve bahis analizi Racing - Progrès Niedercorn arasındaki maçlar
Fola Esch 14:00 Etzella Ettelbrück Fola Esch - Etzella Ettelbrück takım karşılaştırması ve bahis analizi Fola Esch - Etzella Ettelbrück arasındaki maçlar
Rodange 14:00 Blue Boys Muhlenbach Rodange - Blue Boys Muhlenbach takım karşılaştırması ve bahis analizi Rodange - Blue Boys Muhlenbach arasındaki maçlar
Mondorf-les-Bains 16:00 UNA Strassen Mondorf-les-Bains - UNA Strassen takım karşılaştırması ve bahis analizi Mondorf-les-Bains - UNA Strassen arasındaki maçlar
Differdange 03 16:30 Hostert Differdange 03 - Hostert takım karşılaştırması ve bahis analizi Differdange 03 - Hostert arasındaki maçlar
Luksemburg - Promotion D Honneur
Mondercange 14:00 Mamer Mondercange - Mamer takım karşılaştırması ve bahis analizi Mondercange - Mamer arasındaki maçlar
Alisontia Steinsel 14:00 Jeunesse Canach Alisontia Steinsel - Jeunesse Canach takım karşılaştırması ve bahis analizi Alisontia Steinsel - Jeunesse Canach arasındaki maçlar
Blô-Weiss Medernach 14:00 Wiltz Blô-Weiss Medernach - Wiltz takım karşılaştırması ve bahis analizi Blô-Weiss Medernach - Wiltz arasındaki maçlar
Jeunesse Junglinster 14:00 Esch Jeunesse Junglinster - Esch takım karşılaştırması ve bahis analizi Jeunesse Junglinster - Esch arasındaki maçlar
Malawi - Super League
Mighty Wanderers 12:30 Moyale Barracks Mighty Wanderers - Moyale Barracks takım karşılaştırması ve bahis analizi Mighty Wanderers - Moyale Barracks arasındaki maçlar
EPAC United 12:30 Masters Security EPAC United - Masters Security takım karşılaştırması ve bahis analizi EPAC United - Masters Security arasındaki maçlar
Kamuzu Barracks 12:30 Mzuzu Kamuzu Barracks - Mzuzu takım karşılaştırması ve bahis analizi Kamuzu Barracks - Mzuzu arasındaki maçlar
Malezya - FAM League
ATM 08:45 Puchong Fuerza ATM - Puchong Fuerza takım karşılaştırması ve bahis analizi ATM - Puchong Fuerza arasındaki maçlar
Tun Razak City 08:45 DDM Tun Razak City - DDM takım karşılaştırması ve bahis analizi Tun Razak City - DDM arasındaki maçlar
Malezya - Malezya Kupası
Selangor 13:00 PDRM Selangor - PDRM takım karşılaştırması ve bahis analizi Selangor - PDRM arasındaki maçlar
MISC 13:00 UiTM MISC - UiTM takım karşılaştırması ve bahis analizi MISC - UiTM arasındaki maçlar
Meksika - Primera Division
MS León 4 - 3 Guadalajara León - Guadalajara takım karşılaştırması ve bahis analizi León - Guadalajara arasındaki maçlar
MS América 1 - 0 Morelia América - Morelia takım karşılaştırması ve bahis analizi América - Morelia arasındaki maçlar
MS Monterrey 2 - 0 Toluca Monterrey - Toluca takım karşılaştırması ve bahis analizi Monterrey - Toluca arasındaki maçlar
Pumas UNAM 17:00 Veracruz Pumas UNAM - Veracruz takım karşılaştırması ve bahis analizi Pumas UNAM - Veracruz arasındaki maçlar
Necaxa 22:00 Santos Laguna Necaxa - Santos Laguna takım karşılaştırması ve bahis analizi Necaxa - Santos Laguna arasındaki maçlar
Meksika - Primera A
MS Altamira 3 - 0 Atlante Altamira - Atlante takım karşılaştırması ve bahis analizi Altamira - Atlante arasındaki maçlar
Celaya 17:00 Cimarrones de Sonora Celaya - Cimarrones de Sonora takım karşılaştırması ve bahis analizi Celaya - Cimarrones de Sonora arasındaki maçlar
Loros Universidad 22:00 Zacatepec Loros Universidad - Zacatepec takım karşılaştırması ve bahis analizi Loros Universidad - Zacatepec arasındaki maçlar
Meksika - Segunda División
Atlético San Luis II 22:00 Cañoneros Marina Atlético San Luis II - Cañoneros Marina takım karşılaştırması ve bahis analizi Atlético San Luis II - Cañoneros Marina arasındaki maçlar
Meksika - Liga Premier Serie B
La Paz 02:10 Chimalhuacán La Paz - Chimalhuacán takım karşılaştırması ve bahis analizi La Paz - Chimalhuacán arasındaki maçlar
Moldova - Divizia Nationala
Petrocub 16:00 Sfîntul Gheorghe Petrocub - Sfîntul Gheorghe takım karşılaştırması ve bahis analizi Petrocub - Sfîntul Gheorghe arasındaki maçlar
Sheriff 17:00 Milsami Sheriff - Milsami takım karşılaştırması ve bahis analizi Sheriff - Milsami arasındaki maçlar
Moldova - Divizia A
Drochia 14:30 Grănicerul Drochia - Grănicerul takım karşılaştırması ve bahis analizi Drochia - Grănicerul arasındaki maçlar
Floreşti 14:30 Sireți Floreşti - Sireți takım karşılaştırması ve bahis analizi Floreşti - Sireți arasındaki maçlar
Sparta Selemet 14:30 Zaria Sparta Selemet - Zaria takım karşılaştırması ve bahis analizi Sparta Selemet - Zaria arasındaki maçlar
Moğolistan - Niislel League
Selenge Press 04:00 Khaan Khuns Selenge Press - Khaan Khuns takım karşılaştırması ve bahis analizi Selenge Press - Khaan Khuns arasındaki maçlar
Karadağ - Prva Liga
Zeta 15:00 Iskra Zeta - Iskra takım karşılaştırması ve bahis analizi Zeta - Iskra arasındaki maçlar
Kom 15:00 Grbalj Kom - Grbalj takım karşılaştırması ve bahis analizi Kom - Grbalj arasındaki maçlar
Rudar 15:00 Sutjeska Rudar - Sutjeska takım karşılaştırması ve bahis analizi Rudar - Sutjeska arasındaki maçlar
Mladost Lješkopolje 15:00 Mladost Mladost Lješkopolje - Mladost takım karşılaştırması ve bahis analizi Mladost Lješkopolje - Mladost arasındaki maçlar
Petrovac 17:30 Budućnost Petrovac - Budućnost takım karşılaştırması ve bahis analizi Petrovac - Budućnost arasındaki maçlar
Karadağ - Druga Liga
Jedinstvo 15:30 Arsenal Tivat Jedinstvo - Arsenal Tivat takım karşılaştırması ve bahis analizi Jedinstvo - Arsenal Tivat arasındaki maçlar
Bokelj 15:30 Jezero Bokelj - Jezero takım karşılaştırması ve bahis analizi Bokelj - Jezero arasındaki maçlar
Ibar 15:30 Mornar Ibar - Mornar takım karşılaştırması ve bahis analizi Ibar - Mornar arasındaki maçlar
Lovćen 15:30 Drezga Lovćen - Drezga takım karşılaştırması ve bahis analizi Lovćen - Drezga arasındaki maçlar
Otrant 15:30 Dečić Otrant - Dečić takım karşılaştırması ve bahis analizi Otrant - Dečić arasındaki maçlar
Mozambik - Moçambola
HCB Songo 13:00 Têxtil do Púnguè HCB Songo - Têxtil do Púnguè takım karşılaştırması ve bahis analizi HCB Songo - Têxtil do Púnguè arasındaki maçlar
Chibuto 13:00 Textáfrica Chibuto - Textáfrica takım karşılaştırması ve bahis analizi Chibuto - Textáfrica arasındaki maçlar
Desportivo de Nacala 13:00 Ferroviário Nampula Desportivo de Nacala - Ferroviário Nampula takım karşılaştırması ve bahis analizi Desportivo de Nacala - Ferroviário Nampula arasındaki maçlar
Myanmar - National League
KBZ 09:00 Magwe KBZ - Magwe takım karşılaştırması ve bahis analizi KBZ - Magwe arasındaki maçlar
Hantharwady United 09:00 Ayeyawady United Hantharwady United - Ayeyawady United takım karşılaştırması ve bahis analizi Hantharwady United - Ayeyawady United arasındaki maçlar
Chinland 09:30 Rakhine United Chinland - Rakhine United takım karşılaştırması ve bahis analizi Chinland - Rakhine United arasındaki maçlar
Yeni Zelanda - Regional Leagues
Nelson Suburbs 00:30 Otago University Nelson Suburbs - Otago University takım karşılaştırması ve bahis analizi Nelson Suburbs - Otago University arasındaki maçlar
Nomads Utd 00:30 Caversham Nomads Utd - Caversham takım karşılaştırması ve bahis analizi Nomads Utd - Caversham arasındaki maçlar
Nikaragua - 1a Division
Diriangén 01:00 Walter Ferreti Diriangén - Walter Ferreti takım karşılaştırması ve bahis analizi Diriangén - Walter Ferreti arasındaki maçlar
Deportivo Las Sabanas 01:00 Real Madriz Deportivo Las Sabanas - Real Madriz takım karşılaştırması ve bahis analizi Deportivo Las Sabanas - Real Madriz arasındaki maçlar
Deportivo Ocotal 21:00 Jalapa Deportivo Ocotal - Jalapa takım karşılaştırması ve bahis analizi Deportivo Ocotal - Jalapa arasındaki maçlar
Chinandega 21:00 Juventus Managua Chinandega - Juventus Managua takım karşılaştırması ve bahis analizi Chinandega - Juventus Managua arasındaki maçlar
Makedonya - 1. Ligi
Sileks 15:00 Shkendija Sileks - Shkendija takım karşılaştırması ve bahis analizi Sileks - Shkendija arasındaki maçlar
Borec 15:00 Vardar Borec - Vardar takım karşılaştırması ve bahis analizi Borec - Vardar arasındaki maçlar
Renova 15:00 Struga Renova - Struga takım karşılaştırması ve bahis analizi Renova - Struga arasındaki maçlar
Makedonija GjP 15:00 Akademija Pandev Makedonija GjP - Akademija Pandev takım karşılaştırması ve bahis analizi Makedonija GjP - Akademija Pandev arasındaki maçlar
Norveç - 1. Ligi Tippeligaen
110’ Stabaek 2 - 0 Kristiansund Stabaek - Kristiansund takım karşılaştırması ve bahis analizi Stabaek - Kristiansund arasındaki maçlar
Tromso 16:00 Lillestrom Tromso - Lillestrom takım karşılaştırması ve bahis analizi Tromso - Lillestrom arasındaki maçlar
Valerenga 16:00 Haugesund Valerenga - Haugesund takım karşılaştırması ve bahis analizi Valerenga - Haugesund arasındaki maçlar
Ranheim 16:00 Molde Ranheim - Molde takım karşılaştırması ve bahis analizi Ranheim - Molde arasındaki maçlar
Mjøndalen 16:00 Brann Mjøndalen - Brann takım karşılaştırması ve bahis analizi Mjøndalen - Brann arasındaki maçlar
Viking 18:00 Stromsgodset Viking - Stromsgodset takım karşılaştırması ve bahis analizi Viking - Stromsgodset arasındaki maçlar
Norveç - 2. Ligi Adeccoligaen
MS Ham Kam 4 - 4 KFUM Ham Kam - KFUM takım karşılaştırması ve bahis analizi Ham Kam - KFUM arasındaki maçlar
Start 16:00 Tromsdalen Start - Tromsdalen takım karşılaştırması ve bahis analizi Start - Tromsdalen arasındaki maçlar
Raufoss 16:00 Ullensaker / Kisa Raufoss - Ullensaker / Kisa takım karşılaştırması ve bahis analizi Raufoss - Ullensaker / Kisa arasındaki maçlar
Strømmen 16:00 Notodden Strømmen - Notodden takım karşılaştırması ve bahis analizi Strømmen - Notodden arasındaki maçlar
Sandnes 16:00 Jerv Sandnes - Jerv takım karşılaştırması ve bahis analizi Sandnes - Jerv arasındaki maçlar
Nest-Sotra 16:00 Kongsvinger Nest-Sotra - Kongsvinger takım karşılaştırması ve bahis analizi Nest-Sotra - Kongsvinger arasındaki maçlar
Norveç - 3. Ligi
MS Fram 2 - 0 Alta Fram - Alta takım karşılaştırması ve bahis analizi Fram - Alta arasındaki maçlar
MS Byåsen 0 - 2 Sola Byåsen - Sola takım karşılaştırması ve bahis analizi Byåsen - Sola arasındaki maçlar
MS Nardo 2 - 0 Arendal Nardo - Arendal takım karşılaştırması ve bahis analizi Nardo - Arendal arasındaki maçlar
MS Mjølner 1 - 1 Elverum Mjølner - Elverum takım karşılaştırması ve bahis analizi Mjølner - Elverum arasındaki maçlar
110’ Hodd 2 - 2 Stjørdals-Blink Hodd - Stjørdals-Blink takım karşılaştırması ve bahis analizi Hodd - Stjørdals-Blink arasındaki maçlar
110’ Kjelsås 4 - 0 Senja Kjelsås - Senja takım karşılaştırması ve bahis analizi Kjelsås - Senja arasındaki maçlar
Bryne 16:00 Fredrikstad Bryne - Fredrikstad takım karşılaştırması ve bahis analizi Bryne - Fredrikstad arasındaki maçlar
Kvik Halden 16:00 Moss Kvik Halden - Moss takım karşılaştırması ve bahis analizi Kvik Halden - Moss arasındaki maçlar
Oppsal 16:00 Odd II Oppsal - Odd II takım karşılaştırması ve bahis analizi Oppsal - Odd II arasındaki maçlar
Norveç - 3. Divisjon
Melbo IL 11:00 Tromsø II Melbo IL - Tromsø II takım karşılaştırması ve bahis analizi Melbo IL - Tromsø II arasındaki maçlar
Aalesund II 14:00 Årvoll Aalesund II - Årvoll takım karşılaştırması ve bahis analizi Aalesund II - Årvoll arasındaki maçlar
Gjelleråsen 14:00 Harstad Gjelleråsen - Harstad takım karşılaştırması ve bahis analizi Gjelleråsen - Harstad arasındaki maçlar
Skjetten 15:00 Fløya Skjetten - Fløya takım karşılaştırması ve bahis analizi Skjetten - Fløya arasındaki maçlar
Honefoss 15:30 Finnsnes Honefoss - Finnsnes takım karşılaştırması ve bahis analizi Honefoss - Finnsnes arasındaki maçlar
Panama - 1. Ligi
Alianza 23:00 Costa del Este Alianza - Costa del Este takım karşılaştırması ve bahis analizi Alianza - Costa del Este arasındaki maçlar
Atlético Chiriquí 23:00 Sporting San Miguelito Atlético Chiriquí - Sporting San Miguelito takım karşılaştırması ve bahis analizi Atlético Chiriquí - Sporting San Miguelito arasındaki maçlar
Paraguay - Division Profesional
Deportivo Capiatá 20:00 Guaraní Deportivo Capiatá - Guaraní takım karşılaştırması ve bahis analizi Deportivo Capiatá - Guaraní arasındaki maçlar
Libertad 22:30 River Plate Libertad - River Plate takım karşılaştırması ve bahis analizi Libertad - River Plate arasındaki maçlar
Paraguay - Division Intermedia
Independiente FBC 14:00 2 de Mayo Independiente FBC - 2 de Mayo takım karşılaştırması ve bahis analizi Independiente FBC - 2 de Mayo arasındaki maçlar
Guaireña 18:30 3 de Febrero Guaireña - 3 de Febrero takım karşılaştırması ve bahis analizi Guaireña - 3 de Febrero arasındaki maçlar
Resistencia 18:45 General Caballero JLM Resistencia - General Caballero JLM takım karşılaştırması ve bahis analizi Resistencia - General Caballero JLM arasındaki maçlar
Atyrá 18:45 Fulgencio Yegros Atyrá - Fulgencio Yegros takım karşılaştırması ve bahis analizi Atyrá - Fulgencio Yegros arasındaki maçlar
Peru - 1. Ligi
MS César Vallejo 3 - 1 Alianza Lima César Vallejo - Alianza Lima takım karşılaştırması ve bahis analizi César Vallejo - Alianza Lima arasındaki maçlar
Deportivo Municipal 18:15 Binacional Deportivo Municipal - Binacional takım karşılaştırması ve bahis analizi Deportivo Municipal - Binacional arasındaki maçlar
Sporting Cristal 20:30 Sport Boys Sporting Cristal - Sport Boys takım karşılaştırması ve bahis analizi Sporting Cristal - Sport Boys arasındaki maçlar
Peru - Segunda Division
Sport Victoria İpt Comerciantes Unidos Sport Victoria - Comerciantes Unidos takım karşılaştırması ve bahis analizi Sport Victoria - Comerciantes Unidos arasındaki maçlar
Alianza Atlético 16:00 Santa Rosa de Pucallpa Alianza Atlético - Santa Rosa de Pucallpa takım karşılaştırması ve bahis analizi Alianza Atlético - Santa Rosa de Pucallpa arasındaki maçlar
Los Caimanes 18:00 Deportivo Coopsol Los Caimanes - Deportivo Coopsol takım karşılaştırması ve bahis analizi Los Caimanes - Deportivo Coopsol arasındaki maçlar
Union Huaral 20:30 Santos Union Huaral - Santos takım karşılaştırması ve bahis analizi Union Huaral - Santos arasındaki maçlar
Sport Loreto 20:30 Atlético Grau Sport Loreto - Atlético Grau takım karşılaştırması ve bahis analizi Sport Loreto - Atlético Grau arasındaki maçlar
Polonya - 1. Ligi
MS Piast Gliwice 1 - 0 Wisła Płock Piast Gliwice - Wisła Płock takım karşılaştırması ve bahis analizi Piast Gliwice - Wisła Płock arasındaki maçlar
20’ Legia Warszawa 0 - 0 Zagłębie Lubin Legia Warszawa - Zagłębie Lubin takım karşılaştırması ve bahis analizi Legia Warszawa - Zagłębie Lubin arasındaki maçlar
20’ Raków Częstochowa 0 - 0 Lechia Gdańsk Raków Częstochowa - Lechia Gdańsk takım karşılaştırması ve bahis analizi Raków Częstochowa - Lechia Gdańsk arasındaki maçlar
Polonya - 3. Ligi
Górnik Łęczna 11:05 Elana Toruń Górnik Łęczna - Elana Toruń takım karşılaştırması ve bahis analizi Górnik Łęczna - Elana Toruń arasındaki maçlar
Polonya - III Liga
Pelikan Łowicz 09:15 Znicz Biała Piska Pelikan Łowicz - Znicz Biała Piska takım karşılaştırması ve bahis analizi Pelikan Łowicz - Znicz Biała Piska arasındaki maçlar
Miedź Legnica II 10:00 Śląsk Wrocław II Miedź Legnica II - Śląsk Wrocław II takım karşılaştırması ve bahis analizi Miedź Legnica II - Śląsk Wrocław II arasındaki maçlar
Bałtyk Koszalin 10:00 Pogoń Szczecin II Bałtyk Koszalin - Pogoń Szczecin II takım karşılaştırması ve bahis analizi Bałtyk Koszalin - Pogoń Szczecin II arasındaki maçlar
MKS Korona Kielce II 10:00 Jutrzenka Giebułtów MKS Korona Kielce II - Jutrzenka Giebułtów takım karşılaştırması ve bahis analizi MKS Korona Kielce II - Jutrzenka Giebułtów arasındaki maçlar
Zielona Góra 12:00 Ślęza Wrocław Zielona Góra - Ślęza Wrocław takım karşılaştırması ve bahis analizi Zielona Góra - Ślęza Wrocław arasındaki maçlar
Starogard Gdański 14:00 Jarota Jarocin Starogard Gdański - Jarota Jarocin takım karşılaştırması ve bahis analizi Starogard Gdański - Jarota Jarocin arasındaki maçlar
Broń Radom 14:00 Lechia T. Mazowiecki Broń Radom - Lechia T. Mazowiecki takım karşılaştırması ve bahis analizi Broń Radom - Lechia T. Mazowiecki arasındaki maçlar
Górnik Konin 14:00 Nielba Wągrowiec Górnik Konin - Nielba Wągrowiec takım karşılaştırması ve bahis analizi Górnik Konin - Nielba Wągrowiec arasındaki maçlar
Chemik Police 14:00 Sokół Kleczew Chemik Police - Sokół Kleczew takım karşılaştırması ve bahis analizi Chemik Police - Sokół Kleczew arasındaki maçlar
Siarka Tarnobrzeg 15:00 Sokół Sieniawa Siarka Tarnobrzeg - Sokół Sieniawa takım karşılaştırması ve bahis analizi Siarka Tarnobrzeg - Sokół Sieniawa arasındaki maçlar
Gwardia Koszalin 15:00 Kotwica Kołobrzeg Gwardia Koszalin - Kotwica Kołobrzeg takım karşılaştırması ve bahis analizi Gwardia Koszalin - Kotwica Kołobrzeg arasındaki maçlar
Wisła Puławy 15:00 Chełmianka Chełm Wisła Puławy - Chełmianka Chełm takım karşılaştırması ve bahis analizi Wisła Puławy - Chełmianka Chełm arasındaki maçlar
Bałtyk Gdynia 15:00 Kalisz Bałtyk Gdynia - Kalisz takım karşılaştırması ve bahis analizi Bałtyk Gdynia - Kalisz arasındaki maçlar
Radomsko 15:00 Wasilków Radomsko - Wasilków takım karşılaştırması ve bahis analizi Radomsko - Wasilków arasındaki maçlar
Hetman Zamosc 15:00 NKP Podhale Hetman Zamosc - NKP Podhale takım karşılaştırması ve bahis analizi Hetman Zamosc - NKP Podhale arasındaki maçlar
Stal Kraśnik 15:00 Avia Świdnik Stal Kraśnik - Avia Świdnik takım karşılaştırması ve bahis analizi Stal Kraśnik - Avia Świdnik arasındaki maçlar
KSZO 15:00 Wólczanka W. Pełkińska KSZO - Wólczanka W. Pełkińska takım karşılaştırması ve bahis analizi KSZO - Wólczanka W. Pełkińska arasındaki maçlar
Unia Janikowo 15:00 Radunia Stężyca Unia Janikowo - Radunia Stężyca takım karşılaştırması ve bahis analizi Unia Janikowo - Radunia Stężyca arasındaki maçlar
Wisłoka Dębica 15:00 Podlasie Biała Podlaska Wisłoka Dębica - Podlasie Biała Podlaska takım karşılaştırması ve bahis analizi Wisłoka Dębica - Podlasie Biała Podlaska arasındaki maçlar
Hutnik Nowa Huta 15:00 Wisła Sandomierz Hutnik Nowa Huta - Wisła Sandomierz takım karşılaştırması ve bahis analizi Hutnik Nowa Huta - Wisła Sandomierz arasındaki maçlar
Świt Skolwin 16:00 Polonia Środa Świt Skolwin - Polonia Środa takım karşılaştırması ve bahis analizi Świt Skolwin - Polonia Środa arasındaki maçlar
Swit 16:00 Ruch Wysokie Mazowieckie Swit - Ruch Wysokie Mazowieckie takım karşılaştırması ve bahis analizi Swit - Ruch Wysokie Mazowieckie arasındaki maçlar
Mieszko Gniezno 16:00 Grom Nowy Staw Mieszko Gniezno - Grom Nowy Staw takım karşılaştırması ve bahis analizi Mieszko Gniezno - Grom Nowy Staw arasındaki maçlar
Motor Lublin 17:00 Orlęta Radzyń Podlaski Motor Lublin - Orlęta Radzyń Podlaski takım karşılaştırması ve bahis analizi Motor Lublin - Orlęta Radzyń Podlaski arasındaki maçlar
Portekiz - Liga Honra
MS Estoril 1 - 2 Farense Estoril - Farense takım karşılaştırması ve bahis analizi Estoril - Farense arasındaki maçlar
50’ Leixoes 0 - 1 Nacional Leixoes - Nacional takım karşılaştırması ve bahis analizi Leixoes - Nacional arasındaki maçlar
50’ Porto II 1 - 0 Varzim Porto II - Varzim takım karşılaştırması ve bahis analizi Porto II - Varzim arasındaki maçlar
50’ Cova Piedade 1 - 0 Feirense Cova Piedade - Feirense takım karşılaştırması ve bahis analizi Cova Piedade - Feirense arasındaki maçlar
Vilafranquense 17:15 Benfica II Vilafranquense - Benfica II takım karşılaştırması ve bahis analizi Vilafranquense - Benfica II arasındaki maçlar
Portekiz - 2. Ligi
Marinhense 14:00