Alanya Escort Bodrum Escort
İstatistik
Menüsü

Arjantin Nacional B Ligi

Nacional B Ligi Grup A Puan Durumu

Sıra Takım OM G B M AG YG AV Puan
1 Atlanta 2 2 0 0 5 1 +4 6
2 Platense 2 2 0 0 5 1 +4 6
3 Agropecuario 2 2 0 0 3 1 +2 6
4 Estudiantes Caseros 2 2 0 0 2 0 +2 6
5 Barracas Central 2 1 1 0 4 2 +2 4
6 Deportivo Morón 2 1 1 0 1 0 +1 4
7 Estudiantes Río Cuarto 2 1 0 1 4 3 +1 3
8 Independiente Rivadavia 2 1 0 1 4 6 -2 3
9 Nueva Chicago 2 0 2 0 1 1 +0 2
10 Alvarado 2 0 1 1 3 4 -1 1
11 Belgrano 2 0 1 1 1 2 -1 1
12 San Martín San Juan 2 0 1 1 1 2 -1 1
13 Temperley 2 0 1 1 1 4 -3 1
14 Club Atlético Mitre 2 0 0 2 0 2 -2 0
15 Ferro Carril Oeste 2 0 0 2 2 5 -3 0
16 Guillermo Brown 2 0 0 2 0 3 -3 0
Sıra Takım OM G B M AG YG P Son Maçları
1 Atlanta 2 2 0 0 5 1 6
  • G
  • G
2 Platense 2 2 0 0 5 1 6
  • G
  • G
3 Agropecuario 2 2 0 0 3 1 6
  • G
  • G
4 Estudiantes Caseros 2 2 0 0 2 0 6
  • G
  • G
5 Barracas Central 2 1 1 0 4 2 4
  • G
  • B
6 Deportivo Morón 2 1 1 0 1 0 4
  • B
  • G
7 Estudiantes Río Cuarto 2 1 0 1 4 3 3
  • G
  • M
8 Independiente Rivadavia 2 1 0 1 4 6 3
  • M
  • G
9 Nueva Chicago 2 0 2 0 1 1 2
  • B
  • B
10 Alvarado 2 0 1 1 3 4 1
  • M
  • B
11 Belgrano 2 0 1 1 1 2 1
  • B
  • M
12 San Martín San Juan 2 0 1 1 1 2 1
  • B
  • M
13 Temperley 2 0 1 1 1 4 1
  • M
  • B
14 Club Atlético Mitre 2 0 0 2 0 2 0
  • M
  • M
15 Ferro Carril Oeste 2 0 0 2 2 5 0
  • M
  • M
16 Guillermo Brown 2 0 0 2 0 3 0
  • M
  • M
Sıra Takım İÇ SAHA
OM G B M A Y P
DIŞ SAHA
OM G B M A Y P
1 Atlanta 2 2 0 0 5 1 6 0 0 0 0 0 0 0
2 Platense 1 1 0 0 3 1 3 1 1 0 0 2 0 3
3 Agropecuario 1 1 0 0 1 0 3 1 1 0 0 2 1 3
4 Estudiantes Caseros 0 0 0 0 0 0 0 2 2 0 0 2 0 6
5 Barracas Central 1 0 1 0 2 2 1 1 1 0 0 2 0 3
6 Deportivo Morón 1 1 0 0 1 0 3 1 0 1 0 0 0 1
7 Estudiantes Río Cuarto 1 1 0 0 3 0 3 1 0 0 1 1 3 0
8 Independiente Rivadavia 1 1 0 0 3 2 3 1 0 0 1 1 4 0
9 Nueva Chicago 1 0 1 0 0 0 1 1 0 1 0 1 1 1
10 Alvarado 1 0 0 1 1 2 0 1 0 1 0 2 2 1
11 Belgrano 1 0 1 0 1 1 1 1 0 0 1 0 1 0
12 San Martín San Juan 1 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 1 1 1
13 Temperley 1 0 1 0 1 1 1 1 0 0 1 0 3 0
14 Club Atlético Mitre 1 0 0 1 0 1 0 1 0 0 1 0 1 0
15 Ferro Carril Oeste 1 0 0 1 0 2 0 1 0 0 1 2 3 0
16 Guillermo Brown 1 0 0 1 0 2 0 1 0 0 1 0 1 0
Sıra Takım OM 0 1 2 3 4 5 6 7 7+ AVG
1 Independiente Rivadavia 2 0 0 0 0 0 2 0 0 0 5.00
2 Ferro Carril Oeste 2 0 0 1 0 0 1 0 0 0 3.50
3 Alvarado 2 0 0 0 1 1 0 0 0 0 3.50
4 Estudiantes Río Cuarto 2 0 0 0 1 1 0 0 0 0 3.50
5 Atlanta 2 0 1 0 0 0 1 0 0 0 3.00
6 Barracas Central 2 0 0 1 0 1 0 0 0 0 3.00
7 Platense 2 0 0 1 0 1 0 0 0 0 3.00
8 Temperley 2 0 0 1 1 0 0 0 0 0 2.50
9 Agropecuario 2 0 1 0 1 0 0 0 0 0 2.00
10 Belgrano 2 0 1 1 0 0 0 0 0 0 1.50
11 Guillermo Brown 2 0 1 1 0 0 0 0 0 0 1.50
12 San Martín San Juan 2 0 1 1 0 0 0 0 0 0 1.50
13 Nueva Chicago 2 1 0 1 0 0 0 0 0 0 1.00
14 Estudiantes Caseros 2 0 2 0 0 0 0 0 0 0 1.00
15 Club Atlético Mitre 2 0 2 0 0 0 0 0 0 0 1.00
16 Deportivo Morón 2 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0.50

Nacional B Ligi Grup B Puan Durumu

Sıra Takım OM G B M AG YG AV Puan
1 Brown de Adrogué 2 1 1 0 4 1 +3 4
2 Sarmiento 2 1 1 0 3 2 +1 4
3 Gimnasia Mendoza 2 1 1 0 1 0 +1 4
4 Deportivo Riestra 1 1 0 0 2 1 +1 3
5 Quilmes 1 1 0 0 2 1 +1 3
6 Villa Dálmine 2 1 0 1 2 1 +1 3
7 San Martin Tucuman 1 1 0 0 1 0 +1 3
8 Gimnasia Esgrima 2 1 0 1 3 3 +0 3
9 Tigre 2 1 0 1 3 3 +0 3
10 Defensores de Belgrano 1 0 1 0 0 0 +0 1
11 Deportivo Santamarina 1 0 1 0 0 0 +0 1
12 Atlético Rafaela 2 0 1 1 2 3 -1 1
13 Chacarita Juniors 2 0 1 1 1 2 -1 1
14 All Boys 2 0 1 1 0 3 -3 1
15 Almagro 1 0 0 1 0 1 -1 0
16 Instituto 2 0 0 2 2 5 -3 0
Sıra Takım OM G B M AG YG P Son Maçları
1 Brown de Adrogué 2 1 1 0 4 1 4
  • B
  • G
2 Sarmiento 2 1 1 0 3 2 4
  • B
  • G
3 Gimnasia Mendoza 2 1 1 0 1 0 4
  • B
  • G
4 Deportivo Riestra 1 1 0 0 2 1 3
  • G
5 Quilmes 1 1 0 0 2 1 3
  • G
6 Villa Dálmine 2 1 0 1 2 1 3
  • G
  • M
7 San Martin Tucuman 1 1 0 0 1 0 3
  • G
8 Gimnasia Esgrima 2 1 0 1 3 3 3
  • M
  • G
9 Tigre 2 1 0 1 3 3 3
  • M
  • G
10 Defensores de Belgrano 1 0 1 0 0 0 1
  • B
11 Deportivo Santamarina 1 0 1 0 0 0 1
  • B
12 Atlético Rafaela 2 0 1 1 2 3 1
  • B
  • M
13 Chacarita Juniors 2 0 1 1 1 2 1
  • B
  • M
14 All Boys 2 0 1 1 0 3 1
  • B
  • M
15 Almagro 1 0 0 1 0 1 0
  • M
16 Instituto 2 0 0 2 2 5 0
  • M
  • M
Sıra Takım İÇ SAHA
OM G B M A Y P
DIŞ SAHA
OM G B M A Y P
1 Brown de Adrogué 1 0 1 0 1 1 1 1 1 0 0 3 0 3
2 Sarmiento 1 0 1 0 0 0 1 1 1 0 0 3 2 3
3 Gimnasia Mendoza 1 0 1 0 0 0 1 1 1 0 0 1 0 3
4 Deportivo Riestra 1 1 0 0 2 1 3 0 0 0 0 0 0 0
5 Quilmes 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 1 3
6 Villa Dálmine 1 1 0 0 2 0 3 1 0 0 1 0 1 0
7 San Martin Tucuman 1 1 0 0 1 0 3 0 0 0 0 0 0 0
8 Gimnasia Esgrima 1 1 0 0 2 1 3 1 0 0 1 1 2 0
9 Tigre 1 0 0 1 1 2 0 1 1 0 0 2 1 3
10 Defensores de Belgrano 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 1
11 Deportivo Santamarina 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 1
12 Atlético Rafaela 1 0 0 1 1 2 0 1 0 1 0 1 1 1
13 Chacarita Juniors 1 0 1 0 0 0 1 1 0 0 1 1 2 0
14 All Boys 1 0 0 1 0 3 0 1 0 1 0 0 0 1
15 Almagro 1 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
16 Instituto 1 0 0 1 2 3 0 1 0 0 1 0 2 0
Sıra Takım OM 0 1 2 3 4 5 6 7 7+ AVG
1 Instituto 2 0 0 1 0 0 1 0 0 0 3.50
2 Gimnasia Esgrima 2 0 0 0 2 0 0 0 0 0 3.00
3 Tigre 2 0 0 0 2 0 0 0 0 0 3.00
4 Deportivo Riestra 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 3.00
5 Quilmes 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 3.00
6 Sarmiento 2 1 0 0 0 0 1 0 0 0 2.50
7 Atlético Rafaela 2 0 0 1 1 0 0 0 0 0 2.50
8 Brown de Adrogué 2 0 0 1 1 0 0 0 0 0 2.50
9 All Boys 2 1 0 0 1 0 0 0 0 0 1.50
10 Chacarita Juniors 2 1 0 0 1 0 0 0 0 0 1.50
11 Villa Dálmine 2 0 1 1 0 0 0 0 0 0 1.50
12 Almagro 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1.00
13 San Martin Tucuman 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1.00
14 Gimnasia Mendoza 2 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0.50
15 Defensores de Belgrano 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0.00
16 Deportivo Santamarina 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0.00