Alanya Escort Bodrum Escort
İstatistik
Menüsü

Arjantin Nacional B Ligi

Nacional B Ligi Grup A Puan Durumu

Sıra Takım OM G B M AG YG AV Puan
1 Estudiantes Caseros 6 6 0 0 10 4 +6 18
2 Atlanta 6 4 1 1 12 6 +6 13
3 Estudiantes Río Cuarto 6 4 1 1 11 6 +5 13
4 Deportivo Morón 6 2 3 1 7 5 +2 9
5 Independiente Rivadavia 6 3 0 3 12 13 -1 9
6 Belgrano 5 2 2 1 6 4 +2 8
7 Platense 5 2 1 2 7 6 +1 7
8 Agropecuario 5 2 1 2 4 4 +0 7
9 San Martín San Juan 6 1 4 1 3 3 +0 7
10 Guillermo Brown 6 2 0 4 4 7 -3 6
11 Barracas Central 5 1 2 2 7 7 +0 5
12 Alvarado 6 1 2 3 9 11 -2 5
13 Club Atlético Mitre 6 1 2 3 2 4 -2 5
14 Temperley 6 1 2 3 4 9 -5 5
15 Nueva Chicago 6 0 4 2 6 10 -4 4
16 Ferro Carril Oeste 6 1 1 4 5 10 -5 4
  • Champion Play-off
  • Yükselme Play-off'u
  • Küme Düşme
Sıra Takım OM G B M AG YG P Son Maçları
1 Estudiantes Caseros 5 5 0 0 9 4 15
  • G
  • G
  • G
  • G
  • G
  • G
2 Atlanta 5 3 1 1 8 5 10
  • G
  • G
  • G
  • M
  • B
  • G
3 Estudiantes Río Cuarto 5 3 1 1 8 6 10
  • G
  • M
  • G
  • G
  • G
  • B
4 Deportivo Morón 6 2 3 1 7 5 9
  • B
  • G
  • G
  • B
  • M
  • B
5 Independiente Rivadavia 6 3 0 3 12 13 9
  • M
  • G
  • M
  • G
  • M
  • G
6 Belgrano 5 2 2 1 6 4 8
  • B
  • M
  • G
  • B
  • G
7 Platense 5 2 1 2 7 6 7
  • G
  • G
  • B
  • M
  • M
8 Agropecuario 5 2 1 2 4 4 7
  • G
  • G
  • M
  • B
  • M
9 San Martín San Juan 5 1 3 1 2 2 6
  • B
  • M
  • G
  • B
  • B
  • B
10 Guillermo Brown 6 2 0 4 4 7 6
  • M
  • M
  • M
  • G
  • G
  • M
11 Barracas Central 5 1 2 2 7 7 5
  • G
  • B
  • M
  • M
  • B
12 Alvarado 6 1 2 3 9 11 5
  • M
  • B
  • M
  • B
  • G
  • M
13 Club Atlético Mitre 6 1 2 3 2 4 5
  • M
  • M
  • M
  • B
  • G
  • B
14 Temperley 6 1 2 3 4 9 5
  • M
  • B
  • G
  • B
  • M
  • M
15 Ferro Carril Oeste 5 1 1 3 5 8 4
  • M
  • M
  • M
  • B
  • M
  • G
16 Nueva Chicago 6 0 4 2 6 10 4
  • B
  • B
  • B
  • M
  • B
  • M
Sıra Takım İÇ SAHA
OM G B M A Y P
DIŞ SAHA
OM G B M A Y P
1 Estudiantes Caseros 2 2 0 0 2 0 6 4 4 0 0 8 4 12
2 Atlanta 4 3 0 1 8 4 9 2 1 1 0 4 2 4
3 Estudiantes Río Cuarto 4 3 1 0 8 2 10 2 1 0 1 3 4 3
4 Deportivo Morón 3 1 2 0 3 2 5 3 1 1 1 4 3 4
5 Independiente Rivadavia 3 3 0 0 10 5 9 3 0 0 3 2 8 0
6 Belgrano 3 2 1 0 5 2 7 2 0 1 1 1 2 1
7 Platense 2 1 0 1 4 3 3 3 1 1 1 3 3 4
8 Agropecuario 2 1 1 0 1 0 4 3 1 0 2 3 4 3
9 San Martín San Juan 2 0 1 1 0 1 1 4 1 3 0 3 2 6
10 Guillermo Brown 3 1 0 2 1 3 3 3 1 0 2 3 4 3
11 Barracas Central 2 0 1 1 5 6 1 3 1 1 1 2 1 4
12 Alvarado 3 1 0 2 5 6 3 3 0 2 1 4 5 2
13 Club Atlético Mitre 3 1 0 2 2 3 3 3 0 2 1 0 1 2
14 Temperley 3 0 2 1 2 3 2 3 1 0 2 2 6 3
15 Nueva Chicago 3 0 3 0 3 3 3 3 0 1 2 3 7 1
16 Ferro Carril Oeste 4 1 1 2 2 5 4 2 0 0 2 3 5 0
Sıra Takım OM 0 1 2 3 4 5 6 7 7+ AVG
1 Independiente Rivadavia 6 0 1 0 0 1 4 0 0 0 4.17
2 Alvarado 6 1 0 1 1 1 1 1 0 0 3.33
3 Atlanta 6 0 1 1 2 1 1 0 0 0 3.00
4 Estudiantes Río Cuarto 6 1 0 0 3 2 0 0 0 0 2.83
5 Barracas Central 5 1 1 1 0 1 0 0 1 0 2.80
6 Nueva Chicago 6 1 0 2 1 1 1 0 0 0 2.67
7 Platense 5 0 0 3 1 1 0 0 0 0 2.60
8 Ferro Carril Oeste 6 1 0 2 2 0 1 0 0 0 2.50
9 Estudiantes Caseros 6 0 4 0 1 0 0 0 1 0 2.33
10 Temperley 6 1 1 1 2 1 0 0 0 0 2.17
11 Deportivo Morón 6 1 2 2 0 0 0 1 0 0 2.00
12 Belgrano 5 0 2 2 0 1 0 0 0 0 2.00
13 Guillermo Brown 6 0 3 1 2 0 0 0 0 0 1.83
14 Agropecuario 5 1 2 0 2 0 0 0 0 0 1.60
15 Club Atlético Mitre 6 2 3 0 1 0 0 0 0 0 1.00
16 San Martín San Juan 6 2 2 2 0 0 0 0 0 0 1.00

Nacional B Ligi Grup B Puan Durumu

Sıra Takım OM G B M AG YG AV Puan
1 Quilmes 6 3 3 0 6 2 +4 12
2 Sarmiento 5 3 2 0 7 3 +4 11
3 Villa Dálmine 6 3 1 2 8 3 +5 10
4 San Martin Tucuman 5 3 1 1 8 5 +3 10
5 Deportivo Riestra 6 3 1 2 4 6 -2 10
6 Deportivo Santamarina 5 2 2 1 6 3 +3 8
7 Tigre 5 2 2 1 6 4 +2 8
8 Defensores de Belgrano 5 2 2 1 6 5 +1 8
9 Gimnasia Esgrima 6 2 2 2 6 6 +0 8
10 Instituto 5 2 1 2 6 5 +1 7
11 Atlético Rafaela 6 1 3 2 7 8 -1 6
12 Gimnasia Mendoza 5 1 2 2 2 4 -2 5
13 Brown de Adrogué 6 1 1 4 5 9 -4 4
14 All Boys 6 1 1 4 3 10 -7 4
15 Almagro 5 0 3 2 1 3 -2 3
16 Chacarita Juniors 6 0 3 3 3 8 -5 3
  • Champion Play-off
  • Yükselme Play-off'u
  • Küme Düşme
Sıra Takım OM G B M AG YG P Son Maçları
1 Sarmiento 5 3 2 0 7 3 11
  • B
  • G
  • G
  • B
  • G
2 San Martin Tucuman 5 3 1 1 8 5 10
  • G
  • M
  • G
  • B
  • G
3 Deportivo Riestra 6 3 1 2 4 6 10
  • G
  • G
  • B
  • M
  • G
  • M
4 Quilmes 5 2 3 0 4 1 9
  • G
  • G
  • B
  • B
  • G
  • B
5 Deportivo Santamarina 5 2 2 1 6 3 8
  • B
  • M
  • G
  • G
  • B
6 Tigre 5 2 2 1 6 4 8
  • M
  • G
  • G
  • B
  • B
7 Defensores de Belgrano 5 2 2 1 6 5 8
  • B
  • M
  • B
  • G
  • G
8 Gimnasia Esgrima 6 2 2 2 6 6 8
  • M
  • G
  • G
  • B
  • M
  • B
9 Villa Dálmine 5 2 1 2 6 3 7
  • G
  • M
  • B
  • G
  • M
  • G
10 Instituto 5 2 1 2 6 5 7
  • M
  • M
  • B
  • G
  • G
11 Atlético Rafaela 5 1 2 2 6 7 5
  • B
  • M
  • B
  • B
  • G
  • M
12 Gimnasia Mendoza 5 1 2 2 2 4 5
  • B
  • G
  • B
  • M
  • M
13 Brown de Adrogué 6 1 1 4 5 9 4
  • B
  • G
  • M
  • M
  • M
  • M
14 All Boys 6 1 1 4 3 10 4
  • B
  • M
  • M
  • M
  • M
  • G
15 Almagro 5 0 3 2 1 3 3
  • M
  • B
  • B
  • M
  • B
16 Chacarita Juniors 6 0 3 3 3 8 3
  • B
  • M
  • M
  • M
  • B
  • B
Sıra Takım İÇ SAHA
OM G B M A Y P
DIŞ SAHA
OM G B M A Y P
1 Quilmes 2 2 0 0 4 1 6 4 1 3 0 2 1 6
2 Sarmiento 3 2 1 0 4 1 7 2 1 1 0 3 2 4
3 Villa Dálmine 4 3 1 0 8 1 10 2 0 0 2 0 2 0
4 San Martin Tucuman 3 3 0 0 5 0 9 2 0 1 1 3 5 1
5 Deportivo Riestra 3 2 1 0 3 1 7 3 1 0 2 1 5 3
6 Deportivo Santamarina 2 1 0 1 2 2 3 3 1 2 0 4 1 5
7 Tigre 3 1 1 1 4 3 4 2 1 1 0 2 1 4
8 Defensores de Belgrano 2 1 1 0 5 4 4 3 1 1 1 1 1 4
9 Gimnasia Esgrima 3 1 2 0 2 1 5 3 1 0 2 4 5 3
10 Instituto 2 1 0 1 3 3 3 3 1 1 1 3 2 4
11 Atlético Rafaela 2 0 1 1 1 2 1 4 1 2 1 6 6 5
12 Gimnasia Mendoza 3 0 2 1 1 2 2 2 1 0 1 1 2 3
13 Brown de Adrogué 3 0 1 2 1 5 1 3 1 0 2 4 4 3
14 All Boys 3 1 0 2 2 5 3 3 0 1 2 1 5 1
15 Almagro 3 0 2 1 0 1 2 2 0 1 1 1 2 1
16 Chacarita Juniors 3 0 2 1 2 5 2 3 0 1 2 1 3 1
Sıra Takım OM 0 1 2 3 4 5 6 7 7+ AVG
1 San Martin Tucuman 5 0 1 2 0 2 0 0 0 0 2.60
2 Atlético Rafaela 6 1 0 1 3 1 0 0 0 0 2.50
3 Brown de Adrogué 6 0 1 2 3 0 0 0 0 0 2.33
4 Defensores de Belgrano 5 1 2 0 0 1 1 0 0 0 2.20
5 Instituto 5 1 1 1 1 0 1 0 0 0 2.20
6 All Boys 6 1 1 1 2 1 0 0 0 0 2.17
7 Sarmiento 5 2 1 0 0 1 1 0 0 0 2.00
8 Gimnasia Esgrima 6 2 1 0 2 0 1 0 0 0 2.00
9 Tigre 5 1 0 2 2 0 0 0 0 0 2.00
10 Chacarita Juniors 6 2 1 0 2 1 0 0 0 0 1.83
11 Villa Dálmine 6 0 2 3 1 0 0 0 0 0 1.83
12 Deportivo Santamarina 5 1 1 1 2 0 0 0 0 0 1.80
13 Deportivo Riestra 6 1 2 1 2 0 0 0 0 0 1.67
14 Quilmes 6 3 1 0 1 1 0 0 0 0 1.33
15 Gimnasia Mendoza 5 2 1 1 1 0 0 0 0 0 1.20
16 Almagro 5 2 2 1 0 0 0 0 0 0 0.80