Alanya Escort Bodrum Escort
İstatistik
Menüsü

Arnavutluk 1. Ligi

28.09.2019 Besëlidhja Lezhë 14:00 Egnatia Rrogozhinë
  • Besëlidhja Lezhë-Egnatia Rrogozhinë takım karşılaştırması
  • Besëlidhja Lezhë-Egnatia Rrogozhinë arasındaki maçlar
28.09.2019 Veleçiku Koplik 14:00 Kastrioti Krujë
  • Veleçiku Koplik-Kastrioti Krujë takım karşılaştırması
  • Veleçiku Koplik-Kastrioti Krujë arasındaki maçlar
28.09.2019 Tërbuni Pukë 14:00 Korabi Peshkopi
  • Tërbuni Pukë-Korabi Peshkopi takım karşılaştırması
  • Tërbuni Pukë-Korabi Peshkopi arasındaki maçlar
28.09.2019 Shkumbini Peqin 14:00 Erzeni Shijak
  • Shkumbini Peqin-Erzeni Shijak takım karşılaştırması
  • Shkumbini Peqin-Erzeni Shijak arasındaki maçlar
28.09.2019 Burreli 14:00 Dinamo Tirana
  • Burreli-Dinamo Tirana takım karşılaştırması
  • Burreli-Dinamo Tirana arasındaki maçlar
28.09.2019 Oriku 14:00 Pogradeci
  • Oriku-Pogradeci takım karşılaştırması
  • Oriku-Pogradeci arasındaki maçlar
28.09.2019 Elbasani 14:00 Devolli
  • Elbasani-Devolli takım karşılaştırması
  • Elbasani-Devolli arasındaki maçlar
28.09.2019 Lushnja 14:00 Besa Kavajë
  • Lushnja-Besa Kavajë takım karşılaştırması
  • Lushnja-Besa Kavajë arasındaki maçlar
28.09.2019 Turbina Cërrik 14:00 Apolonia Fier
  • Turbina Cërrik-Apolonia Fier takım karşılaştırması
  • Turbina Cërrik-Apolonia Fier arasındaki maçlar
28.09.2019 Iliria Fushë-Krujë 14:00 Shënkolli
  • Iliria Fushë-Krujë-Shënkolli takım karşılaştırması
  • Iliria Fushë-Krujë-Shënkolli arasındaki maçlar
22.09.2019 Apolonia Fier 1 - 2 Lushnja
  • Apolonia Fier-Lushnja maçı istatistikleri
  • Apolonia Fier-Lushnja arasındaki maçlar
21.09.2019 Egnatia Rrogozhinë 1 - 0 Burreli
  • Egnatia Rrogozhinë-Burreli maçı istatistikleri
  • Egnatia Rrogozhinë-Burreli arasındaki maçlar
21.09.2019 Pogradeci 3 - 0 Iliria Fushë-Krujë
  • Pogradeci-Iliria Fushë-Krujë maçı istatistikleri
  • Pogradeci-Iliria Fushë-Krujë arasındaki maçlar
21.09.2019 Devolli 0 - 0 Oriku
  • Devolli-Oriku maçı istatistikleri
  • Devolli-Oriku arasındaki maçlar
21.09.2019 Besa Kavajë 2 - 0 Elbasani
  • Besa Kavajë-Elbasani maçı istatistikleri
  • Besa Kavajë-Elbasani arasındaki maçlar
21.09.2019 Korabi Peshkopi 3 - 0 Veleçiku Koplik
  • Korabi Peshkopi-Veleçiku Koplik maçı istatistikleri
  • Korabi Peshkopi-Veleçiku Koplik arasındaki maçlar
21.09.2019 Shënkolli 1 - 1 Turbina Cërrik
  • Shënkolli-Turbina Cërrik maçı istatistikleri
  • Shënkolli-Turbina Cërrik arasındaki maçlar
21.09.2019 Erzeni Shijak 0 - 0 Tërbuni Pukë
  • Erzeni Shijak-Tërbuni Pukë maçı istatistikleri
  • Erzeni Shijak-Tërbuni Pukë arasındaki maçlar
21.09.2019 Dinamo Tirana 0 - 0 Shkumbini Peqin
  • Dinamo Tirana-Shkumbini Peqin maçı istatistikleri
  • Dinamo Tirana-Shkumbini Peqin arasındaki maçlar
21.09.2019 Kastrioti Krujë 0 - 0 Besëlidhja Lezhë
  • Kastrioti Krujë-Besëlidhja Lezhë maçı istatistikleri
  • Kastrioti Krujë-Besëlidhja Lezhë arasındaki maçlar

1. Ligi Grup A Puan Durumu

Sıra Takım OM G B M AG YG AV Puan
1 Besëlidhja Lezhë 2 1 1 0 3 0 +3 4
2 Erzeni Shijak 2 1 1 0 3 0 +3 4
3 Shkumbini Peqin 2 1 1 0 2 0 +2 4
4 Tërbuni Pukë 2 1 1 0 2 0 +2 4
5 Kastrioti Krujë 2 1 1 0 3 2 +1 4
6 Egnatia Rrogozhinë 2 1 0 1 3 3 +0 3
7 Korabi Peshkopi 2 1 0 1 3 3 +0 3
8 Dinamo Tirana 2 0 1 1 0 2 -2 1
9 Burreli 2 0 0 2 0 3 -3 0
10 Veleçiku Koplik 2 0 0 2 0 6 -6 0
  • Yükselme Grubu
  • Küme Düşme Raundu
Sıra Takım OM G B M AG YG P Son Maçları
1 Besëlidhja Lezhë 2 1 1 0 3 0 4
  • G
  • B
2 Erzeni Shijak 2 1 1 0 3 0 4
  • G
  • B
3 Shkumbini Peqin 2 1 1 0 2 0 4
  • G
  • B
4 Tërbuni Pukë 2 1 1 0 2 0 4
  • G
  • B
5 Kastrioti Krujë 2 1 1 0 3 2 4
  • G
  • B
6 Egnatia Rrogozhinë 2 1 0 1 3 3 3
  • M
  • G
7 Korabi Peshkopi 2 1 0 1 3 3 3
  • M
  • G
8 Dinamo Tirana 2 0 1 1 0 2 1
  • M
  • B
9 Burreli 2 0 0 2 0 3 0
  • M
  • M
10 Veleçiku Koplik 2 0 0 2 0 6 0
  • M
  • M
Sıra Takım İÇ SAHA
OM G B M A Y P
DIŞ SAHA
OM G B M A Y P
1 Besëlidhja Lezhë 1 1 0 0 3 0 3 1 0 1 0 0 0 1
2 Erzeni Shijak 1 0 1 0 0 0 1 1 1 0 0 3 0 3
3 Shkumbini Peqin 1 1 0 0 2 0 3 1 0 1 0 0 0 1
4 Tërbuni Pukë 1 1 0 0 2 0 3 1 0 1 0 0 0 1
5 Kastrioti Krujë 2 1 1 0 3 2 4 0 0 0 0 0 0 0
6 Egnatia Rrogozhinë 1 1 0 0 1 0 3 1 0 0 1 2 3 0
7 Korabi Peshkopi 1 1 0 0 3 0 3 1 0 0 1 0 3 0
8 Dinamo Tirana 1 0 1 0 0 0 1 1 0 0 1 0 2 0
9 Burreli 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 2 0 3 0
10 Veleçiku Koplik 1 0 0 1 0 3 0 1 0 0 1 0 3 0
Sıra Takım OM 0 1 2 3 4 5 6 7 7+ AVG
1 Egnatia Rrogozhinë 2 0 1 0 0 0 1 0 0 0 3.00
2 Korabi Peshkopi 2 0 0 0 2 0 0 0 0 0 3.00
3 Veleçiku Koplik 2 0 0 0 2 0 0 0 0 0 3.00
4 Kastrioti Krujë 2 1 0 0 0 0 1 0 0 0 2.50
5 Besëlidhja Lezhë 2 1 0 0 1 0 0 0 0 0 1.50
6 Erzeni Shijak 2 1 0 0 1 0 0 0 0 0 1.50
7 Burreli 2 0 1 1 0 0 0 0 0 0 1.50
8 Dinamo Tirana 2 1 0 1 0 0 0 0 0 0 1.00
9 Shkumbini Peqin 2 1 0 1 0 0 0 0 0 0 1.00
10 Tërbuni Pukë 2 1 0 1 0 0 0 0 0 0 1.00

1. Ligi Grup B Puan Durumu

Sıra Takım OM G B M AG YG AV Puan
1 Lushnja 2 2 0 0 6 2 +4 6
2 Devolli 2 1 1 0 3 0 +3 4
3 Oriku 2 1 1 0 2 1 +1 4
4 Turbina Cërrik 2 1 1 0 2 1 +1 4
5 Besa Kavajë 2 1 0 1 3 2 +1 3
6 Pogradeci 2 1 0 1 3 3 +0 3
7 Apolonia Fier 2 1 0 1 2 2 +0 3
8 Shënkolli 2 0 1 1 2 5 -3 1
9 Elbasani 2 0 0 2 0 3 -3 0
10 Iliria Fushë-Krujë 2 0 0 2 0 4 -4 0
  • Yükselme Grubu
  • Küme Düşme Raundu
Sıra Takım OM G B M AG YG P Son Maçları
1 Lushnja 2 2 0 0 6 2 6
  • G
  • G
2 Devolli 2 1 1 0 3 0 4
  • G
  • B
3 Oriku 2 1 1 0 2 1 4
  • G
  • B
4 Turbina Cërrik 2 1 1 0 2 1 4
  • G
  • B
5 Besa Kavajë 2 1 0 1 3 2 3
  • M
  • G
6 Pogradeci 2 1 0 1 3 3 3
  • M
  • G
7 Apolonia Fier 2 1 0 1 2 2 3
  • G
  • M
8 Shënkolli 2 0 1 1 2 5 1
  • M
  • B
9 Elbasani 2 0 0 2 0 3 0
  • M
  • M
10 Iliria Fushë-Krujë 2 0 0 2 0 4 0
  • M
  • M
Sıra Takım İÇ SAHA
OM G B M A Y P
DIŞ SAHA
OM G B M A Y P
1 Lushnja 1 1 0 0 4 1 3 1 1 0 0 2 1 3
2 Devolli 2 1 1 0 3 0 4 0 0 0 0 0 0 0
3 Oriku 1 1 0 0 2 1 3 1 0 1 0 0 0 1
4 Turbina Cërrik 1 1 0 0 1 0 3 1 0 1 0 1 1 1
5 Besa Kavajë 1 1 0 0 2 0 3 1 0 0 1 1 2 0
6 Pogradeci 1 1 0 0 3 0 3 1 0 0 1 0 3 0
7 Apolonia Fier 1 0 0 1 1 2 0 1 1 0 0 1 0 3
8 Shënkolli 1 0 1 0 1 1 1 1 0 0 1 1 4 0
9 Elbasani 1 0 0 1 0 1 0 1 0 0 1 0 2 0
10 Iliria Fushë-Krujë 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 2 0 4 0
Sıra Takım OM 0 1 2 3 4 5 6 7 7+ AVG
1 Lushnja 2 0 0 0 1 0 1 0 0 0 4.00
2 Shënkolli 2 0 0 1 0 0 1 0 0 0 3.50
3 Pogradeci 2 0 0 0 2 0 0 0 0 0 3.00
4 Besa Kavajë 2 0 0 1 1 0 0 0 0 0 2.50
5 Apolonia Fier 2 0 1 0 1 0 0 0 0 0 2.00
6 Iliria Fushë-Krujë 2 0 1 0 1 0 0 0 0 0 2.00
7 Devolli 2 1 0 0 1 0 0 0 0 0 1.50
8 Oriku 2 1 0 0 1 0 0 0 0 0 1.50
9 Elbasani 2 0 1 1 0 0 0 0 0 0 1.50
10 Turbina Cërrik 2 0 1 1 0 0 0 0 0 0 1.50