Alanya Escort Bodrum Escort
İstatistik
Menüsü

Arnavutluk 1. Ligi

19.10.2019 Veleçiku Koplik 12:00 Egnatia Rrogozhinë
  • Veleçiku Koplik-Egnatia Rrogozhinë takım karşılaştırması
  • Veleçiku Koplik-Egnatia Rrogozhinë arasındaki maçlar
19.10.2019 Tërbuni Pukë 12:00 Besëlidhja Lezhë
  • Tërbuni Pukë-Besëlidhja Lezhë takım karşılaştırması
  • Tërbuni Pukë-Besëlidhja Lezhë arasındaki maçlar
19.10.2019 Shkumbini Peqin 12:00 Kastrioti Krujë
  • Shkumbini Peqin-Kastrioti Krujë takım karşılaştırması
  • Shkumbini Peqin-Kastrioti Krujë arasındaki maçlar
19.10.2019 Burreli 12:00 Korabi Peshkopi
  • Burreli-Korabi Peshkopi takım karşılaştırması
  • Burreli-Korabi Peshkopi arasındaki maçlar
19.10.2019 Dinamo Tirana 12:00 Erzeni Shijak
  • Dinamo Tirana-Erzeni Shijak takım karşılaştırması
  • Dinamo Tirana-Erzeni Shijak arasındaki maçlar
19.10.2019 Elbasani 12:00 Pogradeci
  • Elbasani-Pogradeci takım karşılaştırması
  • Elbasani-Pogradeci arasındaki maçlar
19.10.2019 Lushnja 12:00 Oriku
  • Lushnja-Oriku takım karşılaştırması
  • Lushnja-Oriku arasındaki maçlar
19.10.2019 Turbina Cërrik 12:00 Devolli
  • Turbina Cërrik-Devolli takım karşılaştırması
  • Turbina Cërrik-Devolli arasındaki maçlar
19.10.2019 Iliria Fushë-Krujë 12:00 Besa Kavajë
  • Iliria Fushë-Krujë-Besa Kavajë takım karşılaştırması
  • Iliria Fushë-Krujë-Besa Kavajë arasındaki maçlar
19.10.2019 Shënkolli 12:00 Apolonia Fier
  • Shënkolli-Apolonia Fier takım karşılaştırması
  • Shënkolli-Apolonia Fier arasındaki maçlar
05.10.2019 Egnatia Rrogozhinë 4 - 1 Dinamo Tirana
  • Egnatia Rrogozhinë-Dinamo Tirana maçı istatistikleri
  • Egnatia Rrogozhinë-Dinamo Tirana arasındaki maçlar
05.10.2019 Besa Kavajë 2 - 1 Turbina Cërrik
  • Besa Kavajë-Turbina Cërrik maçı istatistikleri
  • Besa Kavajë-Turbina Cërrik arasındaki maçlar
05.10.2019 Pogradeci 0 - 0 Shënkolli
  • Pogradeci-Shënkolli maçı istatistikleri
  • Pogradeci-Shënkolli arasındaki maçlar
05.10.2019 Apolonia Fier 1 - 0 Iliria Fushë-Krujë
  • Apolonia Fier-Iliria Fushë-Krujë maçı istatistikleri
  • Apolonia Fier-Iliria Fushë-Krujë arasındaki maçlar
05.10.2019 Kastrioti Krujë 0 - 0 Tërbuni Pukë
  • Kastrioti Krujë-Tërbuni Pukë maçı istatistikleri
  • Kastrioti Krujë-Tërbuni Pukë arasındaki maçlar
05.10.2019 Besëlidhja Lezhë 1 - 0 Veleçiku Koplik
  • Besëlidhja Lezhë-Veleçiku Koplik maçı istatistikleri
  • Besëlidhja Lezhë-Veleçiku Koplik arasındaki maçlar
05.10.2019 Oriku 0 - 1 Elbasani
  • Oriku-Elbasani maçı istatistikleri
  • Oriku-Elbasani arasındaki maçlar
05.10.2019 Korabi Peshkopi 2 - 1 Shkumbini Peqin
  • Korabi Peshkopi-Shkumbini Peqin maçı istatistikleri
  • Korabi Peshkopi-Shkumbini Peqin arasındaki maçlar
05.10.2019 Erzeni Shijak 4 - 0 Burreli
  • Erzeni Shijak-Burreli maçı istatistikleri
  • Erzeni Shijak-Burreli arasındaki maçlar
05.10.2019 Devolli 2 - 1 Lushnja
  • Devolli-Lushnja maçı istatistikleri
  • Devolli-Lushnja arasındaki maçlar

1. Ligi Grup A Puan Durumu

Sıra Takım OM G B M AG YG AV Puan
Sıra Takım OM G B M AG YG P Son Maçları
1 Shkumbini Peqin 3 2 1 0 3 0 7
  • G
  • B
  • G
  • M
2 Kastrioti Krujë 3 2 1 0 4 2 7
  • G
  • B
  • G
  • B
3 Korabi Peshkopi 3 2 0 1 5 4 6
  • M
  • G
  • G
  • G
4 Besëlidhja Lezhë 3 1 2 0 5 2 5
  • G
  • B
  • B
  • G
5 Erzeni Shijak 3 1 1 1 3 1 4
  • G
  • B
  • M
  • G
6 Tërbuni Pukë 3 1 1 1 3 2 4
  • G
  • B
  • M
  • B
7 Egnatia Rrogozhinë 3 1 1 1 5 5 4
  • M
  • G
  • B
  • G
8 Burreli 3 1 0 2 3 3 3
  • M
  • M
  • G
  • M
9 Dinamo Tirana 3 0 1 2 0 5 1
  • M
  • B
  • M
  • M
10 Veleçiku Koplik 3 0 0 3 0 7 0
  • M
  • M
  • M
  • M
Sıra Takım İÇ SAHA
OM G B M A Y P
DIŞ SAHA
OM G B M A Y P
1 Shkumbini Peqin 2 2 0 0 3 0 6 1 0 1 0 0 0 1
2 Kastrioti Krujë 2 1 1 0 3 2 4 1 1 0 0 1 0 3
3 Korabi Peshkopi 1 1 0 0 3 0 3 2 1 0 1 2 4 3
4 Besëlidhja Lezhë 2 1 1 0 5 2 4 1 0 1 0 0 0 1
5 Erzeni Shijak 1 0 1 0 0 0 1 2 1 0 1 3 1 3
6 Tërbuni Pukë 2 1 0 1 3 2 3 1 0 1 0 0 0 1
7 Egnatia Rrogozhinë 1 1 0 0 1 0 3 2 0 1 1 4 5 1
8 Burreli 1 1 0 0 3 0 3 2 0 0 2 0 3 0
9 Dinamo Tirana 1 0 1 0 0 0 1 2 0 0 2 0 5 0
10 Veleçiku Koplik 2 0 0 2 0 4 0 1 0 0 1 0 3 0
Sıra Takım OM 0 1 2 3 4 5 6 7 7+ AVG
1 Egnatia Rrogozhinë 3 0 1 0 0 1 1 0 0 0 3.33
2 Korabi Peshkopi 3 0 0 0 3 0 0 0 0 0 3.00
3 Besëlidhja Lezhë 3 1 0 0 1 1 0 0 0 0 2.33
4 Veleçiku Koplik 3 0 1 0 2 0 0 0 0 0 2.33
5 Kastrioti Krujë 3 1 1 0 0 0 1 0 0 0 2.00
6 Burreli 3 0 1 1 1 0 0 0 0 0 2.00
7 Dinamo Tirana 3 1 0 1 1 0 0 0 0 0 1.67
8 Tërbuni Pukë 3 1 0 1 1 0 0 0 0 0 1.67
9 Erzeni Shijak 3 1 1 0 1 0 0 0 0 0 1.33
10 Shkumbini Peqin 3 1 1 1 0 0 0 0 0 0 1.00

1. Ligi Grup B Puan Durumu

Sıra Takım OM G B M AG YG AV Puan
Sıra Takım OM G B M AG YG P Son Maçları
1 Lushnja 3 3 0 0 9 4 9
  • G
  • G
  • G
  • M
2 Devolli 3 2 1 0 5 1 7
  • G
  • B
  • G
  • G
3 Oriku 3 2 1 0 3 1 7
  • G
  • B
  • G
  • M
4 Apolonia Fier 3 2 0 1 5 3 6
  • G
  • M
  • G
  • G
5 Turbina Cërrik 3 1 1 1 3 4 4
  • G
  • B
  • M
  • M
6 Besa Kavajë 3 1 0 2 5 5 3
  • M
  • G
  • M
  • G
7 Pogradeci 3 1 0 2 3 4 3
  • M
  • G
  • M
  • B
8 Iliria Fushë-Krujë 3 1 0 2 2 4 3
  • M
  • M
  • G
  • M
9 Shënkolli 3 0 1 2 2 7 1
  • M
  • B
  • M
  • B
10 Elbasani 3 0 0 3 1 5 0
  • M
  • M
  • M
  • G
Sıra Takım İÇ SAHA
OM G B M A Y P
DIŞ SAHA
OM G B M A Y P
1 Lushnja 2 2 0 0 7 3 6 1 1 0 0 2 1 3
2 Devolli 2 1 1 0 3 0 4 1 1 0 0 2 1 3
3 Oriku 2 2 0 0 3 1 6 1 0 1 0 0 0 1
4 Apolonia Fier 1 0 0 1 1 2 0 2 2 0 0 4 1 6
5 Turbina Cërrik 2 1 0 1 2 3 3 1 0 1 0 1 1 1
6 Besa Kavajë 1 1 0 0 2 0 3 2 0 0 2 3 5 0
7 Pogradeci 1 1 0 0 3 0 3 2 0 0 2 0 4 0
8 Iliria Fushë-Krujë 1 1 0 0 2 0 3 2 0 0 2 0 4 0
9 Shënkolli 1 0 1 0 1 1 1 2 0 0 2 1 6 0
10 Elbasani 2 0 0 2 1 3 0 1 0 0 1 0 2 0
Sıra Takım OM 0 1 2 3 4 5 6 7 7+ AVG
1 Lushnja 3 0 0 0 1 0 2 0 0 0 4.33
2 Besa Kavajë 3 0 0 1 1 0 1 0 0 0 3.33
3 Shënkolli 3 0 0 2 0 0 1 0 0 0 3.00
4 Apolonia Fier 3 0 1 0 1 1 0 0 0 0 2.67
5 Turbina Cërrik 3 0 1 1 0 1 0 0 0 0 2.33
6 Pogradeci 3 0 1 0 2 0 0 0 0 0 2.33
7 Devolli 3 1 0 0 2 0 0 0 0 0 2.00
8 Elbasani 3 0 1 1 1 0 0 0 0 0 2.00
9 Iliria Fushë-Krujë 3 0 1 1 1 0 0 0 0 0 2.00
10 Oriku 3 1 1 0 1 0 0 0 0 0 1.33