Alanya Escort Bodrum Escort
İstatistik
Menüsü

EC Qualification

07.06.2019 Gürcistan 16:00 Gibraltar
  • Gürcistan-Gibraltar takım karşılaştırması
  • Gürcistan-Gibraltar arasındaki maçlar
07.06.2019 Çek Cumhuriyeti 18:45 Bulgaristan
  • Çek Cumhuriyeti-Bulgaristan takım karşılaştırması
  • Çek Cumhuriyeti-Bulgaristan arasındaki maçlar
07.06.2019 Ukrayna 18:45 Sırbistan
  • Ukrayna-Sırbistan takım karşılaştırması
  • Ukrayna-Sırbistan arasındaki maçlar
07.06.2019 Faroe Adaları 18:45 İspanya
  • Faroe Adaları-İspanya takım karşılaştırması
  • Faroe Adaları-İspanya arasındaki maçlar
07.06.2019 Montenegro 18:45 Kosovo
  • Montenegro-Kosovo takım karşılaştırması
  • Montenegro-Kosovo arasındaki maçlar
07.06.2019 Letonya 18:45 İsrail
  • Letonya-İsrail takım karşılaştırması
  • Letonya-İsrail arasındaki maçlar
07.06.2019 Danimarka 18:45 İrlanda Cumhuriyeti
  • Danimarka-İrlanda Cumhuriyeti takım karşılaştırması
  • Danimarka-İrlanda Cumhuriyeti arasındaki maçlar
07.06.2019 Norveç 18:45 Romanya
  • Norveç-Romanya takım karşılaştırması
  • Norveç-Romanya arasındaki maçlar
07.06.2019 Makedonya 18:45 Polonya
  • Makedonya-Polonya takım karşılaştırması
  • Makedonya-Polonya arasındaki maçlar
07.06.2019 Avusturya 18:45 Slovenya
  • Avusturya-Slovenya takım karşılaştırması
  • Avusturya-Slovenya arasındaki maçlar
26.03.2019 İsviçre 3 - 3 Danimarka
  • İsviçre-Danimarka maçı istatistikleri
  • İsviçre-Danimarka arasındaki maçlar
26.03.2019 İtalya 6 - 0 Liechtenstein
  • İtalya-Liechtenstein maçı istatistikleri
  • İtalya-Liechtenstein arasındaki maçlar
26.03.2019 Malta 0 - 2 İspanya
  • Malta-İspanya maçı istatistikleri
  • Malta-İspanya arasındaki maçlar
26.03.2019 Norveç 3 - 3 İsveç
  • Norveç-İsveç maçı istatistikleri
  • Norveç-İsveç arasındaki maçlar
26.03.2019 İrlanda Cumhuriyeti 1 - 0 Gürcistan
  • İrlanda Cumhuriyeti-Gürcistan maçı istatistikleri
  • İrlanda Cumhuriyeti-Gürcistan arasındaki maçlar
26.03.2019 Bosna Hersek 2 - 2 Yunanistan
  • Bosna Hersek-Yunanistan maçı istatistikleri
  • Bosna Hersek-Yunanistan arasındaki maçlar
26.03.2019 Romanya 4 - 1 Faroe Adaları
  • Romanya-Faroe Adaları maçı istatistikleri
  • Romanya-Faroe Adaları arasındaki maçlar
26.03.2019 Ermenistan 0 - 2 Finlandiya
  • Ermenistan-Finlandiya maçı istatistikleri
  • Ermenistan-Finlandiya arasındaki maçlar
25.03.2019 Andorra 0 - 3 Arnavutluk
  • Andorra-Arnavutluk maçı istatistikleri
  • Andorra-Arnavutluk arasındaki maçlar
25.03.2019 Lüxemburg 1 - 2 Ukrayna
  • Lüxemburg-Ukrayna maçı istatistikleri
  • Lüxemburg-Ukrayna arasındaki maçlar

EC Qualification Grup A Puan Durumu

Sıra Takım OM G B M AG YG AV Puan
1 İngiltere 2 2 0 0 10 1 +9 6
2 Bulgaristan 2 0 2 0 2 2 +0 2
3 Kosovo 1 0 1 0 1 1 +0 1
4 Montenegro 2 0 1 1 2 6 -4 1
5 Çek Cumhuriyeti 1 0 0 1 0 5 -5 0
  • Final Turnuvası
Sıra Takım OM G B M AG YG P Son Maçları
1 İngiltere 2 2 0 0 10 1 6
  • G
  • G
2 Bulgaristan 2 0 2 0 2 2 2
  • B
  • B
3 Kosovo 1 0 1 0 1 1 1
  • B
4 Montenegro 2 0 1 1 2 6 1
  • B
  • M
5 Çek Cumhuriyeti 1 0 0 1 0 5 0
  • M
Sıra Takım İÇ SAHA
OM G B M A Y P
DIŞ SAHA
OM G B M A Y P
1 İngiltere 1 1 0 0 5 0 3 1 1 0 0 5 1 3
2 Bulgaristan 1 0 1 0 1 1 1 1 0 1 0 1 1 1
3 Kosovo 1 0 1 0 1 1 1 0 0 0 0 0 0 0
4 Montenegro 1 0 0 1 1 5 0 1 0 1 0 1 1 1
5 Çek Cumhuriyeti 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 5 0
Sıra Takım OM 0 1 2 3 4 5 6 7 7+ AVG
1 İngiltere 2 0 0 0 0 0 1 1 0 0 5.50
2 Çek Cumhuriyeti 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 5.00
3 Montenegro 2 0 0 1 0 0 0 1 0 0 4.00
4 Bulgaristan 2 0 0 2 0 0 0 0 0 0 2.00
5 Kosovo 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 2.00

EC Qualification Grup B Puan Durumu

Sıra Takım OM G B M AG YG AV Puan
1 Ukrayna 2 1 1 0 2 1 +1 4
2 Lüxemburg 2 1 0 1 3 3 +0 3
3 Portekiz 2 0 2 0 1 1 +0 2
4 Sırbistan 1 0 1 0 1 1 +0 1
5 Litvanya 1 0 0 1 1 2 -1 0
  • Final Turnuvası
Sıra Takım OM G B M AG YG P Son Maçları
1 Ukrayna 2 1 1 0 2 1 4
  • B
  • G
2 Lüxemburg 2 1 0 1 3 3 3
  • G
  • M
3 Portekiz 2 0 2 0 1 1 2
  • B
  • B
4 Sırbistan 1 0 1 0 1 1 1
  • B
5 Litvanya 1 0 0 1 1 2 0
  • M
Sıra Takım İÇ SAHA
OM G B M A Y P
DIŞ SAHA
OM G B M A Y P
1 Ukrayna 0 0 0 0 0 0 0 2 1 1 0 2 1 4
2 Lüxemburg 2 1 0 1 3 3 3 0 0 0 0 0 0 0
3 Portekiz 2 0 2 0 1 1 2 0 0 0 0 0 0 0
4 Sırbistan 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 1
5 Litvanya 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 2 0
Sıra Takım OM 0 1 2 3 4 5 6 7 7+ AVG
1 Lüxemburg 2 0 0 0 2 0 0 0 0 0 3.00
2 Litvanya 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 3.00
3 Sırbistan 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 2.00
4 Ukrayna 2 1 0 0 1 0 0 0 0 0 1.50
5 Portekiz 2 1 0 1 0 0 0 0 0 0 1.00

EC Qualification Grup C Puan Durumu

Sıra Takım OM G B M AG YG AV Puan
1 Kuzey İrlanda 2 2 0 0 4 1 +3 6
2 Hollanda 2 1 0 1 6 3 +3 3
3 Almanya 1 1 0 0 3 2 +1 3
4 Estonya 1 0 0 1 0 2 -2 0
5 Beyaz Rusya 2 0 0 2 1 6 -5 0
  • Final Turnuvası
Sıra Takım OM G B M AG YG P Son Maçları
1 Kuzey İrlanda 2 2 0 0 4 1 6
  • G
  • G
2 Hollanda 2 1 0 1 6 3 3
  • G
  • M
3 Almanya 1 1 0 0 3 2 3
  • G
4 Estonya 1 0 0 1 0 2 0
  • M
5 Beyaz Rusya 2 0 0 2 1 6 0
  • M
  • M
Sıra Takım İÇ SAHA
OM G B M A Y P
DIŞ SAHA
OM G B M A Y P
1 Kuzey İrlanda 2 2 0 0 4 1 6 0 0 0 0 0 0 0
2 Hollanda 2 1 0 1 6 3 3 0 0 0 0 0 0 0
3 Almanya 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 2 3
4 Estonya 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 0
5 Beyaz Rusya 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 2 1 6 0
Sıra Takım OM 0 1 2 3 4 5 6 7 7+ AVG
1 Almanya 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 5.00
2 Hollanda 2 0 0 0 0 1 1 0 0 0 4.50
3 Beyaz Rusya 2 0 0 0 1 1 0 0 0 0 3.50
4 Kuzey İrlanda 2 0 0 1 1 0 0 0 0 0 2.50
5 Estonya 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 2.00

EC Qualification Grup D Puan Durumu

Sıra Takım OM G B M AG YG AV Puan
1 İrlanda Cumhuriyeti 2 2 0 0 2 0 +2 6
2 İsviçre 2 1 1 0 5 3 +2 4
3 Danimarka 1 0 1 0 3 3 +0 1
4 Gibraltar 1 0 0 1 0 1 -1 0
5 Gürcistan 2 0 0 2 0 3 -3 0
  • Final Turnuvası
Sıra Takım OM G B M AG YG P Son Maçları
1 İrlanda Cumhuriyeti 2 2 0 0 2 0 6
  • G
  • G
2 İsviçre 2 1 1 0 5 3 4
  • G
  • B
3 Danimarka 1 0 1 0 3 3 1
  • B
4 Gibraltar 1 0 0 1 0 1 0
  • M
5 Gürcistan 2 0 0 2 0 3 0
  • M
  • M
Sıra Takım İÇ SAHA
OM G B M A Y P
DIŞ SAHA
OM G B M A Y P
1 İrlanda Cumhuriyeti 1 1 0 0 1 0 3 1 1 0 0 1 0 3
2 İsviçre 1 0 1 0 3 3 1 1 1 0 0 2 0 3
3 Danimarka 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 3 3 1
4 Gibraltar 1 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Gürcistan 1 0 0 1 0 2 0 1 0 0 1 0 1 0
Sıra Takım OM 0 1 2 3 4 5 6 7 7+ AVG
1 Danimarka 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 6.00
2 İsviçre 2 0 0 1 0 0 0 1 0 0 4.00
3 Gürcistan 2 0 1 1 0 0 0 0 0 0 1.50
4 İrlanda Cumhuriyeti 2 0 2 0 0 0 0 0 0 0 1.00
5 Gibraltar 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1.00

EC Qualification Grup E Puan Durumu

Sıra Takım OM G B M AG YG AV Puan
1 Slovakya 2 1 0 1 2 1 +1 3
2 Galler 1 1 0 0 1 0 +1 3
3 Hırvatistan 2 1 0 1 3 3 +0 3
4 Macaristan 2 1 0 1 2 3 -1 3
5 Azerbaycan 1 0 0 1 1 2 -1 0
  • Final Turnuvası
Sıra Takım OM G B M AG YG P Son Maçları
1 Slovakya 2 1 0 1 2 1 3
  • G
  • M
2 Galler 1 1 0 0 1 0 3
  • G
3 Hırvatistan 2 1 0 1 3 3 3
  • G
  • M
4 Macaristan 2 1 0 1 2 3 3
  • M
  • G
5 Azerbaycan 1 0 0 1 1 2 0
  • M
Sıra Takım İÇ SAHA
OM G B M A Y P
DIŞ SAHA
OM G B M A Y P
1 Slovakya 1 1 0 0 2 0 3 1 0 0 1 0 1 0
2 Galler 1 1 0 0 1 0 3 0 0 0 0 0 0 0
3 Hırvatistan 1 1 0 0 2 1 3 1 0 0 1 1 2 0
4 Macaristan 1 1 0 0 2 1 3 1 0 0 1 0 2 0
5 Azerbaycan 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 2 0
Sıra Takım OM 0 1 2 3 4 5 6 7 7+ AVG
1 Hırvatistan 2 0 0 0 2 0 0 0 0 0 3.00
2 Azerbaycan 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 3.00
3 Macaristan 2 0 0 1 1 0 0 0 0 0 2.50
4 Slovakya 2 0 1 1 0 0 0 0 0 0 1.50
5 Galler 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1.00

EC Qualification Grup F Puan Durumu

Sıra Takım OM G B M AG YG AV Puan
1 İspanya 2 2 0 0 4 1 +3 6
2 İsveç 2 1 1 0 5 4 +1 4
3 Romanya 2 1 0 1 5 3 +2 3
4 Malta 2 1 0 1 2 3 -1 3
5 Norveç 2 0 1 1 4 5 -1 1
6 Faroe Adaları 2 0 0 2 2 6 -4 0
  • Final Turnuvası
Sıra Takım OM G B M AG YG P Son Maçları
1 İspanya 2 2 0 0 4 1 6
  • G
  • G
2 İsveç 2 1 1 0 5 4 4
  • G
  • B
3 Romanya 2 1 0 1 5 3 3
  • M
  • G
4 Malta 2 1 0 1 2 3 3
  • G
  • M
5 Norveç 2 0 1 1 4 5 1
  • M
  • B
6 Faroe Adaları 2 0 0 2 2 6 0
  • M
  • M
Sıra Takım İÇ SAHA
OM G B M A Y P
DIŞ SAHA
OM G B M A Y P
1 İspanya 1 1 0 0 2 1 3 1 1 0 0 2 0 3
2 İsveç 1 1 0 0 2 1 3 1 0 1 0 3 3 1
3 Romanya 1 1 0 0 4 1 3 1 0 0 1 1 2 0
4 Malta 2 1 0 1 2 3 3 0 0 0 0 0 0 0
5 Norveç 1 0 1 0 3 3 1 1 0 0 1 1 2 0
6 Faroe Adaları 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 2 2 6 0
Sıra Takım OM 0 1 2 3 4 5 6 7 7+ AVG
1 Norveç 2 0 0 0 1 0 0 1 0 0 4.50
2 İsveç 2 0 0 0 1 0 0 1 0 0 4.50
3 Faroe Adaları 2 0 0 0 1 0 1 0 0 0 4.00
4 Romanya 2 0 0 0 1 0 1 0 0 0 4.00
5 Malta 2 0 0 1 1 0 0 0 0 0 2.50
6 İspanya 2 0 0 1 1 0 0 0 0 0 2.50

EC Qualification Grup G Puan Durumu

Sıra Takım OM G B M AG YG AV Puan
1 Polonya 2 2 0 0 3 0 +3 6
2 İsrail 2 1 1 0 5 3 +2 4
3 Makedonya 2 1 1 0 4 2 +2 4
4 Slovenya 2 0 2 0 2 2 +0 2
5 Avusturya 2 0 0 2 2 5 -3 0
6 Letonya 2 0 0 2 1 5 -4 0
  • Final Turnuvası
Sıra Takım OM G B M AG YG P Son Maçları
1 Polonya 2 2 0 0 3 0 6
  • G
  • G
2 İsrail 2 1 1 0 5 3 4
  • B
  • G
3 Makedonya 2 1 1 0 4 2 4
  • G
  • B
4 Slovenya 2 0 2 0 2 2 2
  • B
  • B
5 Avusturya 2 0 0 2 2 5 0
  • M
  • M
6 Letonya 2 0 0 2 1 5 0
  • M
  • M
Sıra Takım İÇ SAHA
OM G B M A Y P
DIŞ SAHA
OM G B M A Y P
1 Polonya 1 1 0 0 2 0 3 1 1 0 0 1 0 3
2 İsrail 2 1 1 0 5 3 4 0 0 0 0 0 0 0
3 Makedonya 1 1 0 0 3 1 3 1 0 1 0 1 1 1
4 Slovenya 1 0 1 0 1 1 1 1 0 1 0 1 1 1
5 Avusturya 1 0 0 1 0 1 0 1 0 0 1 2 4 0
6 Letonya 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 2 1 5 0
Sıra Takım OM 0 1 2 3 4 5 6 7 7+ AVG
1 İsrail 2 0 0 1 0 0 0 1 0 0 4.00
2 Avusturya 2 0 1 0 0 0 0 1 0 0 3.50
3 Makedonya 2 0 0 1 0 1 0 0 0 0 3.00
4 Letonya 2 0 0 1 0 1 0 0 0 0 3.00
5 Slovenya 2 0 0 2 0 0 0 0 0 0 2.00
6 Polonya 2 0 1 1 0 0 0 0 0 0 1.50

EC Qualification Grup H Puan Durumu

Sıra Takım OM G B M AG YG AV Puan
1 Fransa 2 2 0 0 8 1 +7 6
2 Türkiye 2 2 0 0 6 0 +6 6
3 Arnavutluk 2 1 0 1 3 2 +1 3
4 İzlanda 2 1 0 1 2 4 -2 3
5 Andorra 2 0 0 2 0 5 -5 0
6 Moldova 2 0 0 2 1 8 -7 0
  • Final Turnuvası
Sıra Takım OM G B M AG YG P Son Maçları
1 Fransa 2 2 0 0 8 1 6
  • G
  • G
2 Türkiye 2 2 0 0 6 0 6
  • G
  • G
3 Arnavutluk 2 1 0 1 3 2 3
  • M
  • G
4 İzlanda 2 1 0 1 2 4 3
  • G
  • M
5 Andorra 2 0 0 2 0 5 0
  • M
  • M
6 Moldova 2 0 0 2 1 8 0
  • M
  • M
Sıra Takım İÇ SAHA
OM G B M A Y P
DIŞ SAHA
OM G B M A Y P
1 Fransa 1 1 0 0 4 0 3 1 1 0 0 4 1 3
2 Türkiye 1 1 0 0 4 0 3 1 1 0 0 2 0 3
3 Arnavutluk 1 0 0 1 0 2 0 1 1 0 0 3 0 3
4 İzlanda 0 0 0 0 0 0 0 2 1 0 1 2 4 3
5 Andorra 2 0 0 2 0 5 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Moldova 1 0 0 1 1 4 0 1 0 0 1 0 4 0
Sıra Takım OM 0 1 2 3 4 5 6 7 7+ AVG
1 Fransa 2 0 0 0 0 1 1 0 0 0 4.50
2 Moldova 2 0 0 0 0 1 1 0 0 0 4.50
3 İzlanda 2 0 0 1 0 1 0 0 0 0 3.00
4 Türkiye 2 0 0 1 0 1 0 0 0 0 3.00
5 Arnavutluk 2 0 0 1 1 0 0 0 0 0 2.50
6 Andorra 2 0 0 1 1 0 0 0 0 0 2.50

EC Qualification Grup I Puan Durumu

Sıra Takım OM G B M AG YG AV Puan
1 Belçika 2 2 0 0 5 1 +4 6
2 Kıbrıs Rum Kesimi 2 1 0 1 5 2 +3 3
3 Rusya 2 1 0 1 5 3 +2 3
4 Kazakistan 2 1 0 1 3 4 -1 3
5 İskoçya 2 1 0 1 2 3 -1 3
6 San Marino 2 0 0 2 0 7 -7 0
  • Final Turnuvası
Sıra Takım OM G B M AG YG P Son Maçları
1 Belçika 2 2 0 0 5 1 6
  • G
  • G
2 Kıbrıs Rum Kesimi 2 1 0 1 5 2 3
  • G
  • M
3 Rusya 2 1 0 1 5 3 3
  • M
  • G
4 Kazakistan 2 1 0 1 3 4 3
  • G
  • M
5 İskoçya 2 1 0 1 2 3 3
  • M
  • G
6 San Marino 2 0 0 2 0 7 0
  • M
  • M
Sıra Takım İÇ SAHA
OM G B M A Y P
DIŞ SAHA
OM G B M A Y P
1 Belçika 1 1 0 0 3 1 3 1 1 0 0 2 0 3
2 Kıbrıs Rum Kesimi 2 1 0 1 5 2 3 0 0 0 0 0 0 0
3 Rusya 0 0 0 0 0 0 0 2 1 0 1 5 3 3
4 Kazakistan 2 1 0 1 3 4 3 0 0 0 0 0 0 0
5 İskoçya 0 0 0 0 0 0 0 2 1 0 1 2 3 3
6 San Marino 1 0 0 1 0 2 0 1 0 0 1 0 5 0
Sıra Takım OM 0 1 2 3 4 5 6 7 7+ AVG
1 Rusya 2 0 0 0 0 2 0 0 0 0 4.00
2 Kıbrıs Rum Kesimi 2 0 0 1 0 0 1 0 0 0 3.50
3 San Marino 2 0 0 1 0 0 1 0 0 0 3.50
4 Kazakistan 2 0 0 0 1 1 0 0 0 0 3.50
5 Belçika 2 0 0 1 0 1 0 0 0 0 3.00
6 İskoçya 2 0 0 1 1 0 0 0 0 0 2.50

EC Qualification Grup J Puan Durumu

Sıra Takım OM G B M AG YG AV Puan
1 İtalya 2 2 0 0 8 0 +8 6
2 Yunanistan 2 1 1 0 4 2 +2 4
3 Bosna Hersek 2 1 1 0 4 3 +1 4
4 Finlandiya 2 1 0 1 2 2 +0 3
5 Ermenistan 2 0 0 2 1 4 -3 0
6 Liechtenstein 2 0 0 2 0 8 -8 0
  • Final Turnuvası
Sıra Takım OM G B M AG YG P Son Maçları
1 İtalya 2 2 0 0 8 0 6
  • G
  • G
2 Yunanistan 2 1 1 0 4 2 4
  • G
  • B
3 Bosna Hersek 2 1 1 0 4 3 4
  • G
  • B
4 Finlandiya 2 1 0 1 2 2 3
  • M
  • G
5 Ermenistan 2 0 0 2 1 4 0
  • M
  • M
6 Liechtenstein 2 0 0 2 0 8 0
  • M
  • M
Sıra Takım İÇ SAHA
OM G B M A Y P
DIŞ SAHA
OM G B M A Y P
1 İtalya 2 2 0 0 8 0 6 0 0 0 0 0 0 0
2 Yunanistan 0 0 0 0 0 0 0 2 1 1 0 4 2 4
3 Bosna Hersek 2 1 1 0 4 3 4 0 0 0 0 0 0 0
4 Finlandiya 0 0 0 0 0 0 0 2 1 0 1 2 2 3
5 Ermenistan 1 0 0 1 0 2 0 1 0 0 1 1 2 0
6 Liechtenstein 1 0 0 1 0 2 0 1 0 0 1 0 6 0
Sıra Takım OM 0 1 2 3 4 5 6 7 7+ AVG
1 İtalya 2 0 0 1 0 0 0 1 0 0 4.00
2 Liechtenstein 2 0 0 1 0 0 0 1 0 0 4.00
3 Bosna Hersek 2 0 0 0 1 1 0 0 0 0 3.50
4 Yunanistan 2 0 0 1 0 1 0 0 0 0 3.00
5 Ermenistan 2 0 0 1 1 0 0 0 0 0 2.50
6 Finlandiya 2 0 0 2 0 0 0 0 0 0 2.00