Alanya Escort Bodrum Escort
İstatistik
Menüsü

EC Qualification

22.03.2019 Bulgaristan 17:00 Montenegro
  • Bulgaristan-Montenegro takım karşılaştırması
  • Bulgaristan-Montenegro arasındaki maçlar
22.03.2019 Arnavutluk 19:45 Türkiye
  • Arnavutluk-Türkiye takım karşılaştırması
  • Arnavutluk-Türkiye arasındaki maçlar
22.03.2019 Moldova 19:45 Fransa
  • Moldova-Fransa takım karşılaştırması
  • Moldova-Fransa arasındaki maçlar
22.03.2019 Andorra 19:45 İzlanda
  • Andorra-İzlanda takım karşılaştırması
  • Andorra-İzlanda arasındaki maçlar
22.03.2019 Portekiz 19:45 Ukrayna
  • Portekiz-Ukrayna takım karşılaştırması
  • Portekiz-Ukrayna arasındaki maçlar
22.03.2019 Lüxemburg 19:45 Litvanya
  • Lüxemburg-Litvanya takım karşılaştırması
  • Lüxemburg-Litvanya arasındaki maçlar
22.03.2019 İngiltere 19:45 Çek Cumhuriyeti
  • İngiltere-Çek Cumhuriyeti takım karşılaştırması
  • İngiltere-Çek Cumhuriyeti arasındaki maçlar
23.03.2019 Gürcistan 14:00 İsviçre
  • Gürcistan-İsviçre takım karşılaştırması
  • Gürcistan-İsviçre arasındaki maçlar
23.03.2019 Gibraltar 17:00 İrlanda Cumhuriyeti
  • Gibraltar-İrlanda Cumhuriyeti takım karşılaştırması
  • Gibraltar-İrlanda Cumhuriyeti arasındaki maçlar
23.03.2019 Malta 17:00 Faroe Adaları
  • Malta-Faroe Adaları takım karşılaştırması
  • Malta-Faroe Adaları arasındaki maçlar
21.03.2019 Avusturya 0 - 1 Polonya
  • Avusturya-Polonya maçı istatistikleri
  • Avusturya-Polonya arasındaki maçlar
21.03.2019 Kuzey İrlanda 2 - 0 Estonya
  • Kuzey İrlanda-Estonya maçı istatistikleri
  • Kuzey İrlanda-Estonya arasındaki maçlar
21.03.2019 Makedonya 3 - 1 Letonya
  • Makedonya-Letonya maçı istatistikleri
  • Makedonya-Letonya arasındaki maçlar
21.03.2019 Hollanda 4 - 0 Beyaz Rusya
  • Hollanda-Beyaz Rusya maçı istatistikleri
  • Hollanda-Beyaz Rusya arasındaki maçlar
21.03.2019 Hırvatistan 2 - 1 Azerbaycan
  • Hırvatistan-Azerbaycan maçı istatistikleri
  • Hırvatistan-Azerbaycan arasındaki maçlar
21.03.2019 Belçika 3 - 1 Rusya
  • Belçika-Rusya maçı istatistikleri
  • Belçika-Rusya arasındaki maçlar
21.03.2019 İsrail 1 - 1 Slovenya
  • İsrail-Slovenya maçı istatistikleri
  • İsrail-Slovenya arasındaki maçlar
21.03.2019 Slovakya 2 - 0 Macaristan
  • Slovakya-Macaristan maçı istatistikleri
  • Slovakya-Macaristan arasındaki maçlar
21.03.2019 Kıbrıs Rum Kesimi 5 - 0 San Marino
  • Kıbrıs Rum Kesimi-San Marino maçı istatistikleri
  • Kıbrıs Rum Kesimi-San Marino arasındaki maçlar
21.03.2019 Kazakistan 3 - 0 İskoçya
  • Kazakistan-İskoçya maçı istatistikleri
  • Kazakistan-İskoçya arasındaki maçlar

EC Qualification Grup A Puan Durumu

Sıra Takım OM G B M AG YG AV Puan
1 Bulgaristan 0 0 0 0 0 0 +0 0
2 Çek Cumhuriyeti 0 0 0 0 0 0 +0 0
3 İngiltere 0 0 0 0 0 0 +0 0
4 Montenegro 0 0 0 0 0 0 +0 0
5 Kosovo 0 0 0 0 0 0 +0 0
  • Final Turnuvası
Sıra Takım OM G B M AG YG P Son Maçları
1 Bulgaristan 0 0 0 0 0 0 0
2 Çek Cumhuriyeti 0 0 0 0 0 0 0
3 İngiltere 0 0 0 0 0 0 0
4 Montenegro 0 0 0 0 0 0 0
5 Kosovo 0 0 0 0 0 0 0
Sıra Takım İÇ SAHA
OM G B M A Y P
DIŞ SAHA
OM G B M A Y P
1 Bulgaristan 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Çek Cumhuriyeti 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 İngiltere 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Montenegro 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Kosovo 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Sıra Takım OM 0 1 2 3 4 5 6 7 7+ AVG

EC Qualification Grup B Puan Durumu

Sıra Takım OM G B M AG YG AV Puan
1 Litvanya 0 0 0 0 0 0 +0 0
2 Lüxemburg 0 0 0 0 0 0 +0 0
3 Portekiz 0 0 0 0 0 0 +0 0
4 Ukrayna 0 0 0 0 0 0 +0 0
5 Sırbistan 0 0 0 0 0 0 +0 0
  • Final Turnuvası
Sıra Takım OM G B M AG YG P Son Maçları
1 Litvanya 0 0 0 0 0 0 0
2 Lüxemburg 0 0 0 0 0 0 0
3 Portekiz 0 0 0 0 0 0 0
4 Ukrayna 0 0 0 0 0 0 0
5 Sırbistan 0 0 0 0 0 0 0
Sıra Takım İÇ SAHA
OM G B M A Y P
DIŞ SAHA
OM G B M A Y P
1 Litvanya 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Lüxemburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Portekiz 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Ukrayna 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Sırbistan 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Sıra Takım OM 0 1 2 3 4 5 6 7 7+ AVG

EC Qualification Grup C Puan Durumu

Sıra Takım OM G B M AG YG AV Puan
1 Hollanda 1 1 0 0 4 0 +4 3
2 Kuzey İrlanda 1 1 0 0 2 0 +2 3
3 Almanya 0 0 0 0 0 0 +0 0
4 Estonya 1 0 0 1 0 2 -2 0
5 Beyaz Rusya 1 0 0 1 0 4 -4 0
  • Final Turnuvası
Sıra Takım OM G B M AG YG P Son Maçları
1 Hollanda 1 1 0 0 4 0 3
  • G
2 Kuzey İrlanda 1 1 0 0 2 0 3
  • G
3 Almanya 0 0 0 0 0 0 0
4 Estonya 1 0 0 1 0 2 0
  • M
5 Beyaz Rusya 1 0 0 1 0 4 0
  • M
Sıra Takım İÇ SAHA
OM G B M A Y P
DIŞ SAHA
OM G B M A Y P
1 Hollanda 1 1 0 0 4 0 3 0 0 0 0 0 0 0
2 Kuzey İrlanda 1 1 0 0 2 0 3 0 0 0 0 0 0 0
3 Almanya 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Estonya 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 0
5 Beyaz Rusya 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 4 0
Sıra Takım OM 0 1 2 3 4 5 6 7 7+ AVG
1 Beyaz Rusya 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 4.00
2 Hollanda 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 4.00
3 Estonya 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 2.00
4 Kuzey İrlanda 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 2.00

EC Qualification Grup D Puan Durumu

Sıra Takım OM G B M AG YG AV Puan
1 Danimarka 0 0 0 0 0 0 +0 0
2 Gürcistan 0 0 0 0 0 0 +0 0
3 İrlanda Cumhuriyeti 0 0 0 0 0 0 +0 0
4 İsviçre 0 0 0 0 0 0 +0 0
5 Gibraltar 0 0 0 0 0 0 +0 0
  • Final Turnuvası
Sıra Takım OM G B M AG YG P Son Maçları
1 Danimarka 0 0 0 0 0 0 0
2 Gürcistan 0 0 0 0 0 0 0
3 İrlanda Cumhuriyeti 0 0 0 0 0 0 0
4 İsviçre 0 0 0 0 0 0 0
5 Gibraltar 0 0 0 0 0 0 0
Sıra Takım İÇ SAHA
OM G B M A Y P
DIŞ SAHA
OM G B M A Y P
1 Danimarka 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Gürcistan 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 İrlanda Cumhuriyeti 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 İsviçre 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Gibraltar 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Sıra Takım OM 0 1 2 3 4 5 6 7 7+ AVG

EC Qualification Grup E Puan Durumu

Sıra Takım OM G B M AG YG AV Puan
1 Slovakya 1 1 0 0 2 0 +2 3
2 Hırvatistan 1 1 0 0 2 1 +1 3
3 Galler 0 0 0 0 0 0 +0 0
4 Azerbaycan 1 0 0 1 1 2 -1 0
5 Macaristan 1 0 0 1 0 2 -2 0
  • Final Turnuvası
Sıra Takım OM G B M AG YG P Son Maçları
1 Slovakya 1 1 0 0 2 0 3
  • G
2 Hırvatistan 1 1 0 0 2 1 3
  • G
3 Galler 0 0 0 0 0 0 0
4 Azerbaycan 1 0 0 1 1 2 0
  • M
5 Macaristan 1 0 0 1 0 2 0
  • M
Sıra Takım İÇ SAHA
OM G B M A Y P
DIŞ SAHA
OM G B M A Y P
1 Slovakya 1 1 0 0 2 0 3 0 0 0 0 0 0 0
2 Hırvatistan 1 1 0 0 2 1 3 0 0 0 0 0 0 0
3 Galler 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Azerbaycan 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 2 0
5 Macaristan 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 0
Sıra Takım OM 0 1 2 3 4 5 6 7 7+ AVG
1 Azerbaycan 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 3.00
2 Hırvatistan 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 3.00
3 Macaristan 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 2.00
4 Slovakya 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 2.00

EC Qualification Grup F Puan Durumu

Sıra Takım OM G B M AG YG AV Puan
1 Faroe Adaları 0 0 0 0 0 0 +0 0
2 Malta 0 0 0 0 0 0 +0 0
3 Norveç 0 0 0 0 0 0 +0 0
4 Romanya 0 0 0 0 0 0 +0 0
5 İspanya 0 0 0 0 0 0 +0 0
6 İsveç 0 0 0 0 0 0 +0 0
  • Final Turnuvası
Sıra Takım OM G B M AG YG P Son Maçları
1 Faroe Adaları 0 0 0 0 0 0 0
2 Malta 0 0 0 0 0 0 0
3 Norveç 0 0 0 0 0 0 0
4 Romanya 0 0 0 0 0 0 0
5 İspanya 0 0 0 0 0 0 0
6 İsveç 0 0 0 0 0 0 0
Sıra Takım İÇ SAHA
OM G B M A Y P
DIŞ SAHA
OM G B M A Y P
1 Faroe Adaları 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Malta 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Norveç 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Romanya 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 İspanya 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 İsveç 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Sıra Takım OM 0 1 2 3 4 5 6 7 7+ AVG

EC Qualification Grup G Puan Durumu

Sıra Takım OM G B M AG YG AV Puan
1 Makedonya 1 1 0 0 3 1 +2 3
2 Polonya 1 1 0 0 1 0 +1 3
3 İsrail 1 0 1 0 1 1 +0 1
4 Slovenya 1 0 1 0 1 1 +0 1
5 Avusturya 1 0 0 1 0 1 -1 0
6 Letonya 1 0 0 1 1 3 -2 0
  • Final Turnuvası
Sıra Takım OM G B M AG YG P Son Maçları
1 Makedonya 1 1 0 0 3 1 3
  • G
2 Polonya 1 1 0 0 1 0 3
  • G
3 İsrail 1 0 1 0 1 1 1
  • B
4 Slovenya 1 0 1 0 1 1 1
  • B
5 Avusturya 1 0 0 1 0 1 0
  • M
6 Letonya 1 0 0 1 1 3 0
  • M
Sıra Takım İÇ SAHA
OM G B M A Y P
DIŞ SAHA
OM G B M A Y P
1 Makedonya 1 1 0 0 3 1 3 0 0 0 0 0 0 0
2 Polonya 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 3
3 İsrail 1 0 1 0 1 1 1 0 0 0 0 0 0 0
4 Slovenya 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 1
5 Avusturya 1 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Letonya 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 3 0
Sıra Takım OM 0 1 2 3 4 5 6 7 7+ AVG
1 Makedonya 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 4.00
2 Letonya 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 4.00
3 İsrail 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 2.00
4 Slovenya 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 2.00
5 Avusturya 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1.00
6 Polonya 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1.00

EC Qualification Grup H Puan Durumu

Sıra Takım OM G B M AG YG AV Puan
1 Arnavutluk 0 0 0 0 0 0 +0 0
2 Andorra 0 0 0 0 0 0 +0 0
3 Fransa 0 0 0 0 0 0 +0 0
4 İzlanda 0 0 0 0 0 0 +0 0
5 Moldova 0 0 0 0 0 0 +0 0
6 Türkiye 0 0 0 0 0 0 +0 0
  • Final Turnuvası
Sıra Takım OM G B M AG YG P Son Maçları
1 Arnavutluk 0 0 0 0 0 0 0
2 Andorra 0 0 0 0 0 0 0
3 Fransa 0 0 0 0 0 0 0
4 İzlanda 0 0 0 0 0 0 0
5 Moldova 0 0 0 0 0 0 0
6 Türkiye 0 0 0 0 0 0 0
Sıra Takım İÇ SAHA
OM G B M A Y P
DIŞ SAHA
OM G B M A Y P
1 Arnavutluk 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Andorra 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Fransa 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 İzlanda 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Moldova 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Türkiye 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Sıra Takım OM 0 1 2 3 4 5 6 7 7+ AVG

EC Qualification Grup I Puan Durumu

Sıra Takım OM G B M AG YG AV Puan
1 Kıbrıs Rum Kesimi 1 1 0 0 5 0 +5 3
2 Kazakistan 1 1 0 0 3 0 +3 3
3 Belçika 1 1 0 0 3 1 +2 3
4 Rusya 1 0 0 1 1 3 -2 0
5 İskoçya 1 0 0 1 0 3 -3 0
6 San Marino 1 0 0 1 0 5 -5 0
  • Final Turnuvası
Sıra Takım OM G B M AG YG P Son Maçları
1 Kıbrıs Rum Kesimi 1 1 0 0 5 0 3
  • G
2 Kazakistan 1 1 0 0 3 0 3
  • G
3 Belçika 1 1 0 0 3 1 3
  • G
4 Rusya 1 0 0 1 1 3 0
  • M
5 İskoçya 1 0 0 1 0 3 0
  • M
6 San Marino 1 0 0 1 0 5 0
  • M
Sıra Takım İÇ SAHA
OM G B M A Y P
DIŞ SAHA
OM G B M A Y P
1 Kıbrıs Rum Kesimi 1 1 0 0 5 0 3 0 0 0 0 0 0 0
2 Kazakistan 1 1 0 0 3 0 3 0 0 0 0 0 0 0
3 Belçika 1 1 0 0 3 1 3 0 0 0 0 0 0 0
4 Rusya 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 3 0
5 İskoçya 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 3 0
6 San Marino 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 5 0
Sıra Takım OM 0 1 2 3 4 5 6 7 7+ AVG
1 Kıbrıs Rum Kesimi 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 5.00
2 San Marino 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 5.00
3 Belçika 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 4.00
4 Rusya 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 4.00
5 Kazakistan 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 3.00
6 İskoçya 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 3.00

EC Qualification Grup J Puan Durumu

Sıra Takım OM G B M AG YG AV Puan
1 Ermenistan 0 0 0 0 0 0 +0 0
2 Bosna Hersek 0 0 0 0 0 0 +0 0
3 Finlandiya 0 0 0 0 0 0 +0 0
4 Yunanistan 0 0 0 0 0 0 +0 0
5 İtalya 0 0 0 0 0 0 +0 0
6 Liechtenstein 0 0 0 0 0 0 +0 0
  • Final Turnuvası
Sıra Takım OM G B M AG YG P Son Maçları
1 Ermenistan 0 0 0 0 0 0 0
2 Bosna Hersek 0 0 0 0 0 0 0
3 Finlandiya 0 0 0 0 0 0 0
4 Yunanistan 0 0 0 0 0 0 0
5 İtalya 0 0 0 0 0 0 0
6 Liechtenstein 0 0 0 0 0 0 0
Sıra Takım İÇ SAHA
OM G B M A Y P
DIŞ SAHA
OM G B M A Y P
1 Ermenistan 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Bosna Hersek 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Finlandiya 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Yunanistan 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 İtalya 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Liechtenstein 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Sıra Takım OM 0 1 2 3 4 5 6 7 7+ AVG