Alanya Escort Bodrum Escort
İstatistik
Menüsü

UEFA Avrupa Ligi

UEFA Avrupa Ligi Fikstürü

23.07.2019 Avan Academy 15:00 Lincoln Red Imps
  • Avan Academy-Lincoln Red Imps takım karşılaştırma
  • Avan Academy-Lincoln Red Imps arasındaki maçlar
23.07.2019 HB 15:45 Linfield
  • HB-Linfield takım karşılaştırma
  • HB-Linfield arasındaki maçlar
23.07.2019 Shkendija 15:55 F91 Dudelange
  • Shkendija-F91 Dudelange takım karşılaştırma
  • Shkendija-F91 Dudelange arasındaki maçlar
23.07.2019 FC Santa Coloma 18:00 Astana
  • FC Santa Coloma-Astana takım karşılaştırma
  • FC Santa Coloma-Astana arasındaki maçlar
23.07.2019 Tre Penne 18:30 Sūduva
  • Tre Penne-Sūduva takım karşılaştırma
  • Tre Penne-Sūduva arasındaki maçlar
24.07.2019 Slovan Bratislava 16:00 Feronikeli
  • Slovan Bratislava-Feronikeli takım karşılaştırma
  • Slovan Bratislava-Feronikeli arasındaki maçlar
25.07.2019 Pyunik 13:30 Jablonec
  • Pyunik-Jablonec takım karşılaştırma
  • Pyunik-Jablonec arasındaki maçlar
25.07.2019 Ventspils 14:45 Gzira United
  • Ventspils-Gzira United takım karşılaştırma
  • Ventspils-Gzira United arasındaki maçlar
25.07.2019 Qabala 15:00 Dinamo Tbilisi
  • Qabala-Dinamo Tbilisi takım karşılaştırma
  • Qabala-Dinamo Tbilisi arasındaki maçlar
25.07.2019 Partizani Tirana 15:30 Sheriff
  • Partizani Tirana-Sheriff takım karşılaştırma
  • Partizani Tirana-Sheriff arasındaki maçlar
25.07.2019 AEK Larnaca 15:30 Levski Sofia
  • AEK Larnaca -Levski Sofia takım karşılaştırma
  • AEK Larnaca -Levski Sofia arasındaki maçlar
25.07.2019 Chikhura 16:00 Aberdeen
  • Chikhura-Aberdeen takım karşılaştırma
  • Chikhura-Aberdeen arasındaki maçlar
25.07.2019 Utrecht 16:30 Zrinjski
  • Utrecht-Zrinjski takım karşılaştırma
  • Utrecht-Zrinjski arasındaki maçlar
25.07.2019 Honvéd 16:55 CS U Craiova
  • Honvéd-CS U Craiova takım karşılaştırma
  • Honvéd-CS U Craiova arasındaki maçlar
25.07.2019 Lechia Gdańsk 17:00 Brøndby
  • Lechia Gdańsk-Brøndby takım karşılaştırma
  • Lechia Gdańsk-Brøndby arasındaki maçlar
25.07.2019 Flora 17:00 Frankfurt
  • Flora-Frankfurt takım karşılaştırma
  • Flora-Frankfurt arasındaki maçlar
25.07.2019 Arsenal Tula 17:00 Neftçi
  • Arsenal Tula-Neftçi takım karşılaştırma
  • Arsenal Tula-Neftçi arasındaki maçlar
25.07.2019 Mladá Boleslav 17:00 Ordabasy
  • Mladá Boleslav-Ordabasy takım karşılaştırma
  • Mladá Boleslav-Ordabasy arasındaki maçlar
25.07.2019 Molde 17:00 Čukarički
  • Molde-Čukarički takım karşılaştırma
  • Molde-Čukarički arasındaki maçlar
25.07.2019 Haugesund 17:00 Sturm Graz
  • Haugesund-Sturm Graz takım karşılaştırma
  • Haugesund-Sturm Graz arasındaki maçlar
25.07.2019 Alashkert 17:00 Steaua Bucureşti
  • Alashkert-Steaua Bucureşti takım karşılaştırma
  • Alashkert-Steaua Bucureşti arasındaki maçlar
25.07.2019 Malatya Bld. 17:00 Olimpija
  • Malatya Bld.-Olimpija takım karşılaştırma
  • Malatya Bld.-Olimpija arasındaki maçlar
25.07.2019 Shakhtyor 17:00 Esbjerg
  • Shakhtyor-Esbjerg takım karşılaştırma
  • Shakhtyor-Esbjerg arasındaki maçlar
25.07.2019 CSKA Sofia 17:30 Osijek
  • CSKA Sofia-Osijek takım karşılaştırma
  • CSKA Sofia-Osijek arasındaki maçlar
25.07.2019 Connah's Quay 17:30 Partizan
  • Connah's Quay-Partizan takım karşılaştırma
  • Connah's Quay-Partizan arasındaki maçlar
25.07.2019 Lokomotiv Plovdiv 17:30 Spartak Trnava
  • Lokomotiv Plovdiv-Spartak Trnava takım karşılaştırma
  • Lokomotiv Plovdiv-Spartak Trnava arasındaki maçlar
25.07.2019 Hapoel Be'er Sheva 17:30 Kairat
  • Hapoel Be'er Sheva-Kairat takım karşılaştırma
  • Hapoel Be'er Sheva-Kairat arasındaki maçlar
25.07.2019 Piast Gliwice 18:00 Caramba/Dinamo Rīga
  • Piast Gliwice-Caramba/Dinamo Rīga takım karşılaştırma
  • Piast Gliwice-Caramba/Dinamo Rīga arasındaki maçlar
25.07.2019 Jeunesse d'Esch 18:00 Guimaraes
  • Jeunesse d'Esch-Guimaraes takım karşılaştırma
  • Jeunesse d'Esch-Guimaraes arasındaki maçlar
25.07.2019 Norrkoping 18:00 Liepāja
  • Norrkoping-Liepāja takım karşılaştırma
  • Norrkoping-Liepāja arasındaki maçlar
25.07.2019 Videoton 18:00 Vaduz
  • Videoton-Vaduz takım karşılaştırma
  • Videoton-Vaduz arasındaki maçlar
25.07.2019 Luzern 18:15
  • Luzern-KÍ takım karşılaştırma
  • Luzern-KÍ arasındaki maçlar
25.07.2019 Gent 18:30 Viitorul
  • Gent-Viitorul takım karşılaştırma
  • Gent-Viitorul arasındaki maçlar
25.07.2019 DAC 18:30 Atromitos
  • DAC-Atromitos takım karşılaştırma
  • DAC-Atromitos arasındaki maçlar
25.07.2019 AZ Alkmaar 18:30 Hacken
  • AZ Alkmaar-Hacken takım karşılaştırma
  • AZ Alkmaar-Hacken arasındaki maçlar
25.07.2019 Aris 18:30 AEL
  • Aris-AEL takım karşılaştırma
  • Aris-AEL arasındaki maçlar
25.07.2019 Wolverhampton 18:45 Crusaders
  • Wolverhampton-Crusaders takım karşılaştırma
  • Wolverhampton-Crusaders arasındaki maçlar
25.07.2019 Glasgow Rangers 18:45 Progrès Niedercorn
  • Glasgow Rangers-Progrès Niedercorn takım karşılaştırma
  • Glasgow Rangers-Progrès Niedercorn arasındaki maçlar
25.07.2019 Strasbourg 18:45 Maccabi Haifa
  • Strasbourg-Maccabi Haifa takım karşılaştırma
  • Strasbourg-Maccabi Haifa arasındaki maçlar
25.07.2019 Budućnost 18:45 Zorya
  • Budućnost-Zorya takım karşılaştırma
  • Budućnost-Zorya arasındaki maçlar
25.07.2019 Domžale 18:45 Malmö FF
  • Domžale-Malmö FF takım karşılaştırma
  • Domžale-Malmö FF arasındaki maçlar
25.07.2019 Legia Warszawa 19:00 KuPS
  • Legia Warszawa-KuPS takım karşılaştırma
  • Legia Warszawa-KuPS arasındaki maçlar
25.07.2019 Espanyol 19:00 Stjarnan
  • Espanyol-Stjarnan takım karşılaştırma
  • Espanyol-Stjarnan arasındaki maçlar
25.07.2019 Shamrock Rovers 19:00 Apollon
  • Shamrock Rovers-Apollon takım karşılaştırma
  • Shamrock Rovers-Apollon arasındaki maçlar
25.07.2019 Valur 19:00 Ludogorets
  • Valur-Ludogorets takım karşılaştırma
  • Valur-Ludogorets arasındaki maçlar
25.07.2019 Torino 19:00 Debrecen
  • Torino-Debrecen takım karşılaştırma
  • Torino-Debrecen arasındaki maçlar
30.07.2019 Lincoln Red Imps 15:45 Avan Academy
  • Lincoln Red Imps-Avan Academy takım karşılaştırma
  • Lincoln Red Imps-Avan Academy arasındaki maçlar
30.07.2019 Sūduva 15:45 Tre Penne
  • Sūduva-Tre Penne takım karşılaştırma
  • Sūduva-Tre Penne arasındaki maçlar
30.07.2019 F91 Dudelange 15:55 Shkendija
  • F91 Dudelange-Shkendija takım karşılaştırma
  • F91 Dudelange-Shkendija arasındaki maçlar
30.07.2019 Feronikeli 16:00 Slovan Bratislava
  • Feronikeli-Slovan Bratislava takım karşılaştırma
  • Feronikeli-Slovan Bratislava arasındaki maçlar
31.07.2019 Čukarički 18:45 Molde
  • Čukarički-Molde takım karşılaştırma
  • Čukarički-Molde arasındaki maçlar
01.08.2019 Ordabasy 14:00 Mladá Boleslav
  • Ordabasy-Mladá Boleslav takım karşılaştırma
  • Ordabasy-Mladá Boleslav arasındaki maçlar
01.08.2019 Astana 14:00 FC Santa Coloma
  • Astana-FC Santa Coloma takım karşılaştırma
  • Astana-FC Santa Coloma arasındaki maçlar
01.08.2019 Kairat 14:30 Hapoel Be'er Sheva
  • Kairat-Hapoel Be'er Sheva takım karşılaştırma
  • Kairat-Hapoel Be'er Sheva arasındaki maçlar
01.08.2019 Viitorul 15:00 Gent
  • Viitorul-Gent takım karşılaştırma
  • Viitorul-Gent arasındaki maçlar
01.08.2019 Zorya 16:00 Budućnost
  • Zorya-Budućnost takım karşılaştırma
  • Zorya-Budućnost arasındaki maçlar
01.08.2019 CS U Craiova 16:15 Honvéd
  • CS U Craiova-Honvéd takım karşılaştırma
  • CS U Craiova-Honvéd arasındaki maçlar
01.08.2019 Debrecen 16:30 Torino
  • Debrecen-Torino takım karşılaştırma
  • Debrecen-Torino arasındaki maçlar
01.08.2019 Levski Sofia 16:30 AEK Larnaca
  • Levski Sofia-AEK Larnaca  takım karşılaştırma
  • Levski Sofia-AEK Larnaca  arasındaki maçlar
01.08.2019 Caramba/Dinamo Rīga 16:30 Piast Gliwice
  • Caramba/Dinamo Rīga-Piast Gliwice takım karşılaştırma
  • Caramba/Dinamo Rīga-Piast Gliwice arasındaki maçlar
01.08.2019 Hacken 16:30 AZ Alkmaar
  • Hacken-AZ Alkmaar takım karşılaştırma
  • Hacken-AZ Alkmaar arasındaki maçlar
01.08.2019 Malmö FF 17:00 Domžale
  • Malmö FF-Domžale takım karşılaştırma
  • Malmö FF-Domžale arasındaki maçlar
01.08.2019 Vaduz 17:00 Videoton
  • Vaduz-Videoton takım karşılaştırma
  • Vaduz-Videoton arasındaki maçlar
01.08.2019 Apollon 17:00 Shamrock Rovers
  • Apollon-Shamrock Rovers takım karşılaştırma
  • Apollon-Shamrock Rovers arasındaki maçlar
01.08.2019 Liepāja 17:00 Norrkoping
  • Liepāja-Norrkoping takım karşılaştırma
  • Liepāja-Norrkoping arasındaki maçlar
01.08.2019 Atromitos 17:00 DAC
  • Atromitos-DAC takım karşılaştırma
  • Atromitos-DAC arasındaki maçlar
01.08.2019 AEL 17:00 Aris
  • AEL-Aris takım karşılaştırma
  • AEL-Aris arasındaki maçlar
01.08.2019 Maccabi Haifa 17:00 Strasbourg
  • Maccabi Haifa-Strasbourg takım karşılaştırma
  • Maccabi Haifa-Strasbourg arasındaki maçlar
01.08.2019 17:00 Luzern
  • KÍ-Luzern takım karşılaştırma
  • KÍ-Luzern arasındaki maçlar
01.08.2019 Dinamo Tbilisi 17:00 Qabala
  • Dinamo Tbilisi-Qabala takım karşılaştırma
  • Dinamo Tbilisi-Qabala arasındaki maçlar
01.08.2019 Jablonec 17:00 Pyunik
  • Jablonec-Pyunik takım karşılaştırma
  • Jablonec-Pyunik arasındaki maçlar
01.08.2019 KuPS 17:00 Legia Warszawa
  • KuPS-Legia Warszawa takım karşılaştırma
  • KuPS-Legia Warszawa arasındaki maçlar
01.08.2019 Zrinjski 17:00 Utrecht
  • Zrinjski-Utrecht takım karşılaştırma
  • Zrinjski-Utrecht arasındaki maçlar
01.08.2019 Neftçi 17:00 Arsenal Tula
  • Neftçi-Arsenal Tula takım karşılaştırma
  • Neftçi-Arsenal Tula arasındaki maçlar
01.08.2019 Sheriff 17:00 Partizani Tirana
  • Sheriff-Partizani Tirana takım karşılaştırma
  • Sheriff-Partizani Tirana arasındaki maçlar
01.08.2019 Brøndby 17:30 Lechia Gdańsk
  • Brøndby-Lechia Gdańsk takım karşılaştırma
  • Brøndby-Lechia Gdańsk arasındaki maçlar
01.08.2019 Ludogorets 17:30 Valur
  • Ludogorets-Valur takım karşılaştırma
  • Ludogorets-Valur arasındaki maçlar
01.08.2019 Esbjerg 17:45 Shakhtyor
  • Esbjerg-Shakhtyor takım karşılaştırma
  • Esbjerg-Shakhtyor arasındaki maçlar
01.08.2019 Progrès Niedercorn 18:00 Glasgow Rangers
  • Progrès Niedercorn-Glasgow Rangers takım karşılaştırma
  • Progrès Niedercorn-Glasgow Rangers arasındaki maçlar
01.08.2019 Olimpija 18:00 Malatya Bld.
  • Olimpija-Malatya Bld. takım karşılaştırma
  • Olimpija-Malatya Bld. arasındaki maçlar
01.08.2019 Gzira United 18:00 Ventspils
  • Gzira United-Ventspils takım karşılaştırma
  • Gzira United-Ventspils arasındaki maçlar
01.08.2019 Sturm Graz 18:30 Haugesund
  • Sturm Graz-Haugesund takım karşılaştırma
  • Sturm Graz-Haugesund arasındaki maçlar
01.08.2019 Steaua Bucureşti 18:30 Alashkert
  • Steaua Bucureşti-Alashkert takım karşılaştırma
  • Steaua Bucureşti-Alashkert arasındaki maçlar
01.08.2019 Frankfurt 18:30 Flora
  • Frankfurt-Flora takım karşılaştırma
  • Frankfurt-Flora arasındaki maçlar
01.08.2019 Linfield 18:45 HB
  • Linfield-HB takım karşılaştırma
  • Linfield-HB arasındaki maçlar
01.08.2019 Spartak Trnava 18:45 Lokomotiv Plovdiv
  • Spartak Trnava-Lokomotiv Plovdiv takım karşılaştırma
  • Spartak Trnava-Lokomotiv Plovdiv arasındaki maçlar
01.08.2019 Aberdeen 18:45 Chikhura
  • Aberdeen-Chikhura takım karşılaştırma
  • Aberdeen-Chikhura arasındaki maçlar
01.08.2019 Osijek 18:45 CSKA Sofia
  • Osijek-CSKA Sofia takım karşılaştırma
  • Osijek-CSKA Sofia arasındaki maçlar
01.08.2019 Crusaders 19:00 Wolverhampton
  • Crusaders-Wolverhampton takım karşılaştırma
  • Crusaders-Wolverhampton arasındaki maçlar
01.08.2019 Guimaraes 19:00 Jeunesse d'Esch
  • Guimaraes-Jeunesse d'Esch takım karşılaştırma
  • Guimaraes-Jeunesse d'Esch arasındaki maçlar
01.08.2019 Partizan 19:00 Connah's Quay
  • Partizan-Connah's Quay takım karşılaştırma
  • Partizan-Connah's Quay arasındaki maçlar
01.08.2019 Stjarnan 19:15 Espanyol
  • Stjarnan-Espanyol takım karşılaştırma
  • Stjarnan-Espanyol arasındaki maçlar