Alanya Escort Bodrum Escort
İstatistik
Menüsü

Avusturya Landesliga

27.08.2019 Schrems 17:30 Retz
  • Schrems-Retz takım karşılaştırması
  • Schrems-Retz arasındaki maçlar
27.08.2019 Waidhofen / Thaya 18:00 Mannersdorf
  • Waidhofen / Thaya-Mannersdorf takım karşılaştırması
  • Waidhofen / Thaya-Mannersdorf arasındaki maçlar
30.08.2019 Kilb 17:30 Scheiblingkirchen
  • Kilb-Scheiblingkirchen takım karşılaştırması
  • Kilb-Scheiblingkirchen arasındaki maçlar
30.08.2019 Schrems 17:30 Zwettl
  • Schrems-Zwettl takım karşılaştırması
  • Schrems-Zwettl arasındaki maçlar
30.08.2019 Rohrbach 17:30 Waidhofen / Thaya
  • Rohrbach-Waidhofen / Thaya takım karşılaştırması
  • Rohrbach-Waidhofen / Thaya arasındaki maçlar
30.08.2019 Ortmann 18:00 Gaflenz
  • Ortmann-Gaflenz takım karşılaştırması
  • Ortmann-Gaflenz arasındaki maçlar
30.08.2019 Krems 18:00 St. Pölten II
  • Krems-St. Pölten II takım karşılaştırması
  • Krems-St. Pölten II arasındaki maçlar
31.08.2019 Spratzern 15:00 Ardagger
  • Spratzern-Ardagger takım karşılaştırması
  • Spratzern-Ardagger arasındaki maçlar
31.08.2019 Mannersdorf 16:00 Kottingbrunn
  • Mannersdorf-Kottingbrunn takım karşılaştırması
  • Mannersdorf-Kottingbrunn arasındaki maçlar
01.09.2019 Langenrohr 09:00 Retz
  • Langenrohr-Retz takım karşılaştırması
  • Langenrohr-Retz arasındaki maçlar
25.08.2019 Gaflenz 2 - 1 Spratzern
  • Gaflenz-Spratzern maçı istatistikleri
  • Gaflenz-Spratzern arasındaki maçlar
24.08.2019 Retz 4 - 0 Kilb
  • Retz-Kilb maçı istatistikleri
  • Retz-Kilb arasındaki maçlar
23.08.2019 Ardagger 1 - 0 Mannersdorf
  • Ardagger-Mannersdorf maçı istatistikleri
  • Ardagger-Mannersdorf arasındaki maçlar
23.08.2019 Kottingbrunn 4 - 0 Langenrohr
  • Kottingbrunn-Langenrohr maçı istatistikleri
  • Kottingbrunn-Langenrohr arasındaki maçlar
23.08.2019 Waidhofen / Thaya 2 - 2 Ortmann
  • Waidhofen / Thaya-Ortmann maçı istatistikleri
  • Waidhofen / Thaya-Ortmann arasındaki maçlar
23.08.2019 Zwettl 2 - 4 Rohrbach
  • Zwettl-Rohrbach maçı istatistikleri
  • Zwettl-Rohrbach arasındaki maçlar
23.08.2019 Scheiblingkirchen 3 - 0 St. Pölten II
  • Scheiblingkirchen-St. Pölten II maçı istatistikleri
  • Scheiblingkirchen-St. Pölten II arasındaki maçlar
22.08.2019 Krems 5 - 2 Schrems
  • Krems-Schrems maçı istatistikleri
  • Krems-Schrems arasındaki maçlar
18.08.2019 St. Pölten II 1 - 3 Retz
  • St. Pölten II-Retz maçı istatistikleri
  • St. Pölten II-Retz arasındaki maçlar
17.08.2019 Langenrohr 3 - 0 Kilb
  • Langenrohr-Kilb maçı istatistikleri
  • Langenrohr-Kilb arasındaki maçlar

Landesliga Puan Durumu

Sıra Takım OM G B M AG YG AV Puan
1 Gaflenz 4 3 1 0 8 4 +4 10
2 Krems 4 3 0 1 18 4 +14 9
3 Retz 3 3 0 0 10 1 +9 9
4 Kottingbrunn 4 3 0 1 7 1 +6 9
5 Scheiblingkirchen 4 3 0 1 12 7 +5 9
6 Rohrbach 4 3 0 1 7 6 +1 9
7 Ardagger 4 2 1 1 6 3 +3 7
8 Waidhofen / Thaya 3 1 1 1 7 9 -2 4
9 Langenrohr 4 1 1 2 6 9 -3 4
10 St. Pölten II 4 1 1 2 5 8 -3 4
11 Zwettl 4 0 3 1 8 10 -2 3
12 Schrems 3 1 0 2 7 9 -2 3
13 Ortmann 4 0 2 2 6 17 -11 2
14 Mannersdorf 3 0 1 2 6 9 -3 1
15 Spratzern 4 0 1 3 6 11 -5 1
16 Kilb 4 0 0 4 0 11 -11 0
Sıra Takım OM G B M AG YG P Son Maçları
1 Gaflenz 4 3 1 0 8 4 10
  • B
  • G
  • G
  • G
2 Krems 4 3 0 1 18 4 9
  • G
  • G
  • M
  • G
3 Retz 3 3 0 0 10 1 9
  • G
  • G
  • G
4 Kottingbrunn 4 3 0 1 7 1 9
  • G
  • M
  • G
  • G
5 Scheiblingkirchen 4 3 0 1 12 7 9
  • M
  • G
  • G
  • G
6 Rohrbach 4 3 0 1 7 6 9
  • G
  • M
  • G
  • G
7 Ardagger 4 2 1 1 6 3 7
  • B
  • G
  • M
  • G
8 Waidhofen / Thaya 3 1 1 1 7 9 4
  • M
  • G
  • B
9 Langenrohr 4 1 1 2 6 9 4
  • B
  • M
  • G
  • M
10 St. Pölten II 4 1 1 2 5 8 4
  • B
  • G
  • M
  • M
11 Zwettl 4 0 3 1 8 10 3
  • B
  • B
  • B
  • M
12 Schrems 3 1 0 2 7 9 3
  • G
  • M
  • M
13 Ortmann 4 0 2 2 6 17 2
  • M
  • M
  • B
  • B
14 Mannersdorf 3 0 1 2 6 9 1
  • B
  • M
  • M
15 Spratzern 4 0 1 3 6 11 1
  • B
  • M
  • M
  • M
16 Kilb 3 0 0 3 0 9 0
  • M
  • M
  • M
  • M
Sıra Takım İÇ SAHA
OM G B M A Y P
DIŞ SAHA
OM G B M A Y P
1 Gaflenz 3 2 1 0 4 2 7 1 1 0 0 4 2 3
2 Krems 2 2 0 0 15 3 6 2 1 0 1 3 1 3
3 Retz 1 1 0 0 4 0 3 2 2 0 0 6 1 6
4 Kottingbrunn 2 2 0 0 6 0 6 2 1 0 1 1 1 3
5 Scheiblingkirchen 2 1 0 1 4 2 3 2 2 0 0 8 5 6
6 Rohrbach 2 1 0 1 1 3 3 2 2 0 0 6 3 6
7 Ardagger 3 2 0 1 5 2 6 1 0 1 0 1 1 1
8 Waidhofen / Thaya 1 0 1 0 2 2 1 2 1 0 1 5 7 3
9 Langenrohr 2 1 1 0 5 2 4 2 0 0 2 1 7 0
10 St. Pölten II 2 1 0 1 3 3 3 2 0 1 1 2 5 1
11 Zwettl 2 0 1 1 4 6 1 2 0 2 0 4 4 2
12 Schrems 2 1 0 1 5 4 3 1 0 0 1 2 5 0
13 Ortmann 2 0 1 1 3 5 1 2 0 1 1 3 12 1
14 Mannersdorf 2 0 1 1 6 8 1 1 0 0 1 0 1 0
15 Spratzern 2 0 0 2 3 7 0 2 0 1 1 3 4 1
16 Kilb 0 0 0 0 0 0 0 4 0 0 4 0 11 0
Sıra Takım OM 0 1 2 3 4 5 6 7 7+ AVG
1 Ortmann 4 1 0 0 0 1 0 0 0 2 5.75
2 Krems 4 0 1 0 1 0 0 0 1 1 5.50
3 Schrems 3 0 0 0 0 1 1 0 1 0 5.33
4 Waidhofen / Thaya 3 0 0 0 0 1 1 0 1 0 5.33
5 Mannersdorf 3 0 1 0 0 0 0 1 0 1 5.00
6 Scheiblingkirchen 4 0 0 0 2 0 1 0 0 1 4.75
7 Zwettl 4 1 0 0 0 1 0 1 0 1 4.50
8 Spratzern 4 0 0 0 2 1 0 0 1 0 4.25
9 Langenrohr 4 0 0 0 1 3 0 0 0 0 3.75
10 Retz 3 0 0 0 1 2 0 0 0 0 3.67
11 Rohrbach 4 0 1 0 2 0 0 1 0 0 3.25
12 St. Pölten II 4 0 0 1 1 2 0 0 0 0 3.25
13 Gaflenz 4 0 1 1 1 0 0 1 0 0 3.00
14 Kilb 4 0 0 2 1 1 0 0 0 0 2.75
15 Ardagger 4 0 2 1 0 0 1 0 0 0 2.25
16 Kottingbrunn 4 0 2 1 0 1 0 0 0 0 2.00