Alanya Escort Bodrum Escort
İstatistik
Menüsü

Belçika Provincial

21.09.2019 La Calamine 18:00 Espoir Minerois
  • La Calamine-Espoir Minerois takım karşılaştırması
  • La Calamine-Espoir Minerois arasındaki maçlar
22.09.2019 FC Du Geer 13:00 Sprimont-Comblain II
  • FC Du Geer-Sprimont-Comblain II takım karşılaştırması
  • FC Du Geer-Sprimont-Comblain II arasındaki maçlar
22.09.2019 Stade Disonais 13:00 Ougrée
  • Stade Disonais-Ougrée takım karşılaştırması
  • Stade Disonais-Ougrée arasındaki maçlar
29.09.2019 Ougrée 13:00 La Calamine
  • Ougrée-La Calamine takım karşılaştırması
  • Ougrée-La Calamine arasındaki maçlar
29.09.2019 UCE Liège 13:00 Wanze / Bas-Oha
  • UCE Liège-Wanze / Bas-Oha takım karşılaştırması
  • UCE Liège-Wanze / Bas-Oha arasındaki maçlar
29.09.2019 Rechain 13:00 JS Fizoise
  • Rechain-JS Fizoise takım karşılaştırması
  • Rechain-JS Fizoise arasındaki maçlar
29.09.2019 Sprimont-Comblain II 13:00 Stade Disonais
  • Sprimont-Comblain II-Stade Disonais takım karşılaştırması
  • Sprimont-Comblain II-Stade Disonais arasındaki maçlar
29.09.2019 Espoir Minerois 13:00 Weywertz
  • Espoir Minerois-Weywertz takım karşılaştırması
  • Espoir Minerois-Weywertz arasındaki maçlar
29.09.2019 Aubel 13:00 Ster-Francorchamps
  • Aubel-Ster-Francorchamps takım karşılaştırması
  • Aubel-Ster-Francorchamps arasındaki maçlar
29.09.2019 Amblève 13:00 FC Du Geer
  • Amblève-FC Du Geer takım karşılaştırması
  • Amblève-FC Du Geer arasındaki maçlar
22.09.2019 Rechain 0 - 1 Mélen-Micheroux
  • Rechain-Mélen-Micheroux maçı istatistikleri
  • Rechain-Mélen-Micheroux arasındaki maçlar
22.09.2019 Ster-Francorchamps 0 - 0 Malmundaria
  • Ster-Francorchamps-Malmundaria maçı istatistikleri
  • Ster-Francorchamps-Malmundaria arasındaki maçlar
22.09.2019 JS Fizoise 1 - 0 UCE Liège
  • JS Fizoise-UCE Liège maçı istatistikleri
  • JS Fizoise-UCE Liège arasındaki maçlar
21.09.2019 Wanze / Bas-Oha 3 - 2 Amblève
  • Wanze / Bas-Oha-Amblève maçı istatistikleri
  • Wanze / Bas-Oha-Amblève arasındaki maçlar
21.09.2019 Weywertz 2 - 1 Aubel
  • Weywertz-Aubel maçı istatistikleri
  • Weywertz-Aubel arasındaki maçlar
15.09.2019 Espoir Minerois 1 - 1 Stade Disonais
  • Espoir Minerois-Stade Disonais maçı istatistikleri
  • Espoir Minerois-Stade Disonais arasındaki maçlar
15.09.2019 Mélen-Micheroux 1 - 1 Ster-Francorchamps
  • Mélen-Micheroux-Ster-Francorchamps maçı istatistikleri
  • Mélen-Micheroux-Ster-Francorchamps arasındaki maçlar
15.09.2019 Ougrée 4 - 1 FC Du Geer
  • Ougrée-FC Du Geer maçı istatistikleri
  • Ougrée-FC Du Geer arasındaki maçlar
15.09.2019 Sprimont-Comblain II 2 - 1 Wanze / Bas-Oha
  • Sprimont-Comblain II-Wanze / Bas-Oha maçı istatistikleri
  • Sprimont-Comblain II-Wanze / Bas-Oha arasındaki maçlar
15.09.2019 Amblève 0 - 0 JS Fizoise
  • Amblève-JS Fizoise maçı istatistikleri
  • Amblève-JS Fizoise arasındaki maçlar

Provincial Puan Durumu

Sıra Takım OM G B M AG YG AV Puan
1 Wanze / Bas-Oha 6 5 0 1 14 5 +9 15
2 JS Fizoise 6 4 1 1 11 6 +5 13
3 Ster-Francorchamps 6 3 2 1 11 6 +5 11
4 Mélen-Micheroux 6 3 2 1 9 5 +4 11
5 UCE Liège 6 3 2 1 8 5 +3 11
6 La Calamine 5 3 1 1 13 6 +7 10
7 Stade Disonais 5 3 1 1 8 4 +4 10
8 Ougrée 5 2 1 2 9 8 +1 7
9 Sprimont-Comblain II 5 2 1 2 6 6 +0 7
10 Rechain 6 2 1 3 6 7 -1 7
11 Weywertz 6 2 0 4 6 13 -7 6
12 Malmundaria 6 1 2 3 6 13 -7 5
13 Espoir Minerois 5 1 1 3 7 9 -2 4
14 FC Du Geer 5 1 1 3 10 14 -4 4
15 Aubel 6 1 0 5 5 16 -11 3
16 Amblève 6 0 2 4 4 10 -6 2
  • Yükselme
  • Muhtemel Küme Düşme
Sıra Takım OM G B M AG YG P Son Maçları
1 Wanze / Bas-Oha 6 5 0 1 14 5 15
  • G
  • G
  • G
  • G
  • M
  • G
2 JS Fizoise 6 4 1 1 11 6 13
  • G
  • M
  • G
  • G
  • B
  • G
3 Ster-Francorchamps 6 3 2 1 11 6 11
  • G
  • G
  • G
  • M
  • B
  • B
4 Mélen-Micheroux 6 3 2 1 9 5 11
  • B
  • G
  • G
  • M
  • B
  • G
5 UCE Liège 6 3 2 1 8 5 11
  • B
  • G
  • G
  • G
  • B
  • M
6 La Calamine 5 3 1 1 13 6 10
  • B
  • G
  • M
  • G
  • G
7 Stade Disonais 5 3 1 1 8 4 10
  • G
  • M
  • G
  • G
  • B
8 Ougrée 5 2 1 2 9 8 7
  • B
  • G
  • M
  • M
  • G
9 Sprimont-Comblain II 5 2 1 2 6 6 7
  • B
  • M
  • G
  • M
  • G
10 Rechain 6 2 1 3 6 7 7
  • G
  • M
  • M
  • G
  • B
  • M
11 Weywertz 6 2 0 4 6 13 6
  • M
  • M
  • M
  • G
  • M
  • G
12 Malmundaria 6 1 2 3 6 13 5
  • M
  • B
  • M
  • M
  • G
  • B
13 Espoir Minerois 5 1 1 3 7 9 4
  • M
  • G
  • M
  • M
  • B
14 FC Du Geer 5 1 1 3 10 14 4
  • M
  • B
  • M
  • G
  • M
15 Aubel 6 1 0 5 5 16 3
  • M
  • M
  • G
  • M
  • M
  • M
16 Amblève 6 0 2 4 4 10 2
  • B
  • M
  • M
  • M
  • B
  • M
Sıra Takım İÇ SAHA
OM G B M A Y P
DIŞ SAHA
OM G B M A Y P
1 Wanze / Bas-Oha 3 3 0 0 7 3 9 3 2 0 1 7 2 6
2 JS Fizoise 3 2 0 1 5 5 6 3 2 1 0 6 1 7
3 Ster-Francorchamps 3 2 1 0 7 3 7 3 1 1 1 4 3 4
4 Mélen-Micheroux 3 1 2 0 5 3 5 3 2 0 1 4 2 6
5 UCE Liège 3 2 1 0 5 3 7 3 1 1 1 3 2 4
6 La Calamine 2 2 0 0 7 0 6 3 1 1 1 6 6 4
7 Stade Disonais 2 1 0 1 4 3 3 3 2 1 0 4 1 7
8 Ougrée 3 1 1 1 6 5 4 2 1 0 1 3 3 3
9 Sprimont-Comblain II 3 2 1 0 4 2 7 2 0 0 2 2 4 0
10 Rechain 3 1 0 2 3 4 3 3 1 1 1 3 3 4
11 Weywertz 3 2 0 1 4 3 6 3 0 0 3 2 10 0
12 Malmundaria 3 1 0 2 2 7 3 3 0 2 1 4 6 2
13 Espoir Minerois 3 0 1 2 2 5 1 2 1 0 1 5 4 3
14 FC Du Geer 2 1 1 0 6 5 4 3 0 0 3 4 9 0
15 Aubel 3 1 0 2 3 8 3 3 0 0 3 2 8 0
16 Amblève 3 0 1 2 0 4 1 3 0 1 2 4 6 1
Sıra Takım OM 0 1 2 3 4 5 6 7 7+ AVG
1 FC Du Geer 5 0 0 0 2 0 2 0 0 1 4.80
2 La Calamine 5 0 0 2 0 0 3 0 0 0 3.80
3 Aubel 6 0 0 1 3 0 2 0 0 0 3.50
4 Ougrée 5 0 0 1 2 1 1 0 0 0 3.40
5 Espoir Minerois 5 0 0 2 2 0 0 1 0 0 3.20
6 Malmundaria 6 1 0 2 1 1 0 0 0 1 3.17
7 Weywertz 6 0 1 0 3 1 1 0 0 0 3.17
8 Wanze / Bas-Oha 6 0 0 2 2 1 1 0 0 0 3.17
9 JS Fizoise 6 1 1 0 2 1 0 1 0 0 2.83
10 Ster-Francorchamps 6 1 0 2 1 0 2 0 0 0 2.83
11 Stade Disonais 5 0 1 3 0 0 1 0 0 0 2.40
12 Sprimont-Comblain II 5 0 1 1 3 0 0 0 0 0 2.40
13 Amblève 6 1 0 3 1 0 1 0 0 0 2.33
14 Mélen-Micheroux 6 0 1 3 1 1 0 0 0 0 2.33
15 Rechain 6 0 2 1 3 0 0 0 0 0 2.17
16 UCE Liège 6 0 1 3 2 0 0 0 0 0 2.17