Alanya Escort Bodrum Escort
İstatistik
Menüsü

Beyaz Rusya Premier Ligi

19.07.2019 Zorka-BDU 15:45 Slutsk
  • Zorka-BDU-Slutsk takım karşılaştırması
  • Zorka-BDU-Slutsk arasındaki maçlar
19.07.2019 Neman Grodno 17:45 Gomel
  • Neman Grodno-Gomel takım karşılaştırması
  • Neman Grodno-Gomel arasındaki maçlar
20.07.2019 Gorodeya 14:00 Isloch
  • Gorodeya-Isloch takım karşılaştırması
  • Gorodeya-Isloch arasındaki maçlar
20.07.2019 Dinamo Brest 17:45 Torpedo Zhodino
  • Dinamo Brest-Torpedo Zhodino takım karşılaştırması
  • Dinamo Brest-Torpedo Zhodino arasındaki maçlar
21.07.2019 Vitebsk 17:45 Minsk
  • Vitebsk-Minsk takım karşılaştırması
  • Vitebsk-Minsk arasındaki maçlar
09.08.2019 Torpedo Zhodino - Slavia
  • Torpedo Zhodino-Slavia takım karşılaştırması
  • Torpedo Zhodino-Slavia arasındaki maçlar
09.08.2019 Isloch - Tarpeda
  • Isloch-Tarpeda takım karşılaştırması
  • Isloch-Tarpeda arasındaki maçlar
10.08.2019 Gomel - Slutsk
  • Gomel-Slutsk takım karşılaştırması
  • Gomel-Slutsk arasındaki maçlar
10.08.2019 Dnyapro - Dinamo Brest
  • Dnyapro-Dinamo Brest takım karşılaştırması
  • Dnyapro-Dinamo Brest arasındaki maçlar
10.08.2019 BATE - Zorka-BDU
  • BATE-Zorka-BDU takım karşılaştırması
  • BATE-Zorka-BDU arasındaki maçlar
14.07.2019 Dinamo Brest 1 - 2 Dinamo Minsk
  • Dinamo Brest-Dinamo Minsk maçı istatistikleri
  • Dinamo Brest-Dinamo Minsk arasındaki maçlar
13.07.2019 BATE 4 - 1 Torpedo Zhodino
  • BATE-Torpedo Zhodino maçı istatistikleri
  • BATE-Torpedo Zhodino arasındaki maçlar
13.07.2019 Neman Grodno 0 - 0 Slutsk
  • Neman Grodno-Slutsk maçı istatistikleri
  • Neman Grodno-Slutsk arasındaki maçlar
13.07.2019 Tarpeda 1 - 2 Gomel
  • Tarpeda-Gomel maçı istatistikleri
  • Tarpeda-Gomel arasındaki maçlar
12.07.2019 Minsk 3 - 3 Isloch
  • Minsk-Isloch maçı istatistikleri
  • Minsk-Isloch arasındaki maçlar
12.07.2019 Dnyapro 3 - 4 Zorka-BDU
  • Dnyapro-Zorka-BDU maçı istatistikleri
  • Dnyapro-Zorka-BDU arasındaki maçlar
07.07.2019 Gomel 0 - 0 Gorodeya
  • Gomel-Gorodeya maçı istatistikleri
  • Gomel-Gorodeya arasındaki maçlar
07.07.2019 Slutsk 1 - 0 Tarpeda
  • Slutsk-Tarpeda maçı istatistikleri
  • Slutsk-Tarpeda arasındaki maçlar
07.07.2019 Isloch 2 - 1 Slavia
  • Isloch-Slavia maçı istatistikleri
  • Isloch-Slavia arasındaki maçlar
06.07.2019 Vitebsk 0 - 1 Dinamo Brest
  • Vitebsk-Dinamo Brest maçı istatistikleri
  • Vitebsk-Dinamo Brest arasındaki maçlar

Premier Ligi Puan Durumu

Sıra Takım OM G B M AG YG AV Puan
1 BATE 15 12 1 2 28 6 +22 37
2 Dinamo Brest 15 11 3 1 33 9 +24 36
3 Shakhtyor 14 10 1 3 22 11 +11 31
4 Dinamo Minsk 15 9 1 5 22 15 +7 28
5 Torpedo Zhodino 15 8 3 4 22 15 +7 27
6 Isloch 15 8 2 5 21 18 +3 26
7 Neman Grodno 15 6 2 7 18 21 -3 20
8 Gorodeya 14 5 5 4 10 12 -2 20
9 Slavia 14 5 3 6 17 17 +0 18
10 Vitebsk 14 4 4 6 13 18 -5 16
11 Slutsk 15 3 5 7 11 24 -13 14
12 Zorka-BDU 15 3 5 7 22 38 -16 14
13 Minsk 15 2 7 6 18 24 -6 13
14 Gomel 15 3 3 9 23 27 -4 12
15 Dnyapro 15 2 4 9 14 25 -11 10
16 Tarpeda 15 1 3 11 4 18 -14 6
  • Şampiyonlar Ligi Elemeleri
  • UEFA Avrupa Ligi
  • Küme Düşme
Sıra Takım OM G B M AG YG P Son Maçları
1 BATE 6 5 1 0 14 3 16
  • G
  • G
  • B
  • G
  • G
  • G
2 Dinamo Brest 6 4 1 1 13 4 13
  • G
  • G
  • B
  • G
  • G
  • M
3 Shakhtyor 6 4 1 1 9 6 13
  • G
  • G
  • M
  • B
  • G
  • G
4 Dinamo Minsk 6 4 0 2 14 8 12
  • G
  • G
  • M
  • G
  • M
  • G
5 Gorodeya 6 3 3 0 5 1 12
  • G
  • B
  • B
  • G
  • G
  • B
6 Torpedo Zhodino 6 3 1 2 9 8 10
  • M
  • G
  • G
  • B
  • G
  • M
7 Slavia 6 2 2 2 7 6 8
  • G
  • G
  • B
  • B
  • M
  • M
8 Minsk 6 2 2 2 10 10 8
  • B
  • G
  • M
  • G
  • M
  • B
9 Slutsk 6 2 2 2 4 5 8
  • M
  • B
  • G
  • M
  • G
  • B
10 Zorka-BDU 6 2 2 2 12 17 8
  • B
  • M
  • G
  • B
  • M
  • G
11 Isloch 6 2 2 2 7 12 8
  • G
  • M
  • B
  • M
  • G
  • B
12 Neman Grodno 6 2 1 3 9 8 7
  • M
  • M
  • M
  • G
  • G
  • B
13 Gomel 6 1 2 3 6 11 5
  • M
  • M
  • B
  • M
  • B
  • G
14 Dnyapro 6 1 0 5 8 12 3
  • M
  • G
  • M
  • M
  • M
  • M
15 Vitebsk 6 1 0 5 3 12 3
  • G
  • M
  • M
  • G
  • M
  • M
16 Tarpeda 6 0 2 4 2 8 2
  • B
  • B
  • M
  • M
  • M
  • M
Sıra Takım İÇ SAHA
OM G B M A Y P
DIŞ SAHA
OM G B M A Y P
1 BATE 8 7 0 1 17 3 21 7 5 1 1 11 3 16
2 Dinamo Brest 7 5 1 1 22 5 16 8 6 2 0 11 4 20
3 Shakhtyor 8 6 1 1 15 7 19 6 4 0 2 7 4 12
4 Dinamo Minsk 8 5 0 3 13 8 15 7 4 1 2 9 7 13
5 Torpedo Zhodino 8 4 2 2 10 7 14 7 4 1 2 12 8 13
6 Isloch 8 7 1 0 14 3 22 7 1 1 5 7 15 4
7 Neman Grodno 7 1 2 4 2 8 5 8 5 0 3 16 13 15
8 Gorodeya 6 3 2 1 4 4 11 8 2 3 3 6 8 9
9 Slavia 6 2 1 3 9 9 7 8 3 2 3 8 8 11
10 Vitebsk 7 3 2 2 10 8 11 7 1 2 4 3 10 5
11 Slutsk 8 3 2 3 8 15 11 7 0 3 4 3 9 3
12 Zorka-BDU 7 1 3 3 9 15 6 8 2 2 4 13 23 8
13 Minsk 8 2 4 2 9 11 10 7 0 3 4 9 13 3
14 Gomel 8 1 2 5 10 13 5 7 2 1 4 13 14 7
15 Dnyapro 7 1 2 4 8 12 5 8 1 2 5 6 13 5
16 Tarpeda 7 1 1 5 2 8 4 8 0 2 6 2 10 2
Sıra Takım OM 0 1 2 3 4 5 6 7 7+ AVG
1 Zorka-BDU 15 2 0 1 5 1 0 3 3 0 4.00
2 Gomel 15 1 1 2 4 3 3 1 0 0 3.33
3 Minsk 15 4 2 1 3 0 2 2 1 0 2.80
4 Dinamo Brest 15 2 3 1 4 3 0 1 1 0 2.80
5 Neman Grodno 15 2 5 0 4 1 1 1 1 0 2.60
6 Dnyapro 15 2 2 3 4 3 0 0 1 0 2.60
7 Isloch 15 1 5 1 4 2 0 2 0 0 2.60
8 Dinamo Minsk 15 1 5 1 5 2 0 0 1 0 2.47
9 Torpedo Zhodino 15 1 5 2 4 0 2 1 0 0 2.47
10 Slavia 14 1 4 2 5 1 0 0 1 0 2.43
11 Shakhtyor 14 1 7 0 2 2 1 0 1 0 2.36
12 Slutsk 15 2 5 1 2 4 0 1 0 0 2.33
13 BATE 15 1 5 2 4 2 1 0 0 0 2.27
14 Vitebsk 14 1 4 2 5 2 0 0 0 0 2.21
15 Gorodeya 14 4 4 2 2 2 0 0 0 0 1.57
16 Tarpeda 15 2 7 3 3 0 0 0 0 0 1.47