Alanya Escort Bodrum Escort
İstatistik
Menüsü

Bulgaristan 2. Ligi

25.04.2019 Pomorie 12:00 Tsarsko selo
  • Pomorie-Tsarsko selo takım karşılaştırması
  • Pomorie-Tsarsko selo arasındaki maçlar
25.04.2019 Strumska slava 14:00 Chernomorets Balchik
  • Strumska slava-Chernomorets Balchik takım karşılaştırması
  • Strumska slava-Chernomorets Balchik arasındaki maçlar
25.04.2019 OFK Pirin 16:00 Lokomotiv G. Oryahovitsa
  • OFK Pirin-Lokomotiv G. Oryahovitsa takım karşılaştırması
  • OFK Pirin-Lokomotiv G. Oryahovitsa arasındaki maçlar
26.04.2019 Lovech 14:00 Lokomotiv Sofia 1929
  • Lovech-Lokomotiv Sofia 1929 takım karşılaştırması
  • Lovech-Lokomotiv Sofia 1929 arasındaki maçlar
26.04.2019 Kariana Erden 14:00 Montana
  • Kariana Erden-Montana takım karşılaştırması
  • Kariana Erden-Montana arasındaki maçlar
26.04.2019 Arda 14:00 Dobrudzha 1919
  • Arda-Dobrudzha 1919 takım karşılaştırması
  • Arda-Dobrudzha 1919 arasındaki maçlar
29.04.2019 Botev Galabovo 14:00 Ludogorets II
  • Botev Galabovo-Ludogorets II takım karşılaştırması
  • Botev Galabovo-Ludogorets II arasındaki maçlar
30.04.2019 CSKA 1948 Sofia 16:00 Nesebar
  • CSKA 1948 Sofia-Nesebar takım karşılaştırması
  • CSKA 1948 Sofia-Nesebar arasındaki maçlar
01.05.2019 Tsarsko selo 14:00 Arda
  • Tsarsko selo-Arda takım karşılaştırması
  • Tsarsko selo-Arda arasındaki maçlar
04.05.2019 Ludogorets II 14:00 Kariana Erden
  • Ludogorets II-Kariana Erden takım karşılaştırması
  • Ludogorets II-Kariana Erden arasındaki maçlar
22.04.2019 Montana 2 - 2 Botev Galabovo
  • Montana-Botev Galabovo maçı istatistikleri
  • Montana-Botev Galabovo arasındaki maçlar
22.04.2019 Tsarsko selo 0 - 0 CSKA 1948 Sofia
  • Tsarsko selo-CSKA 1948 Sofia maçı istatistikleri
  • Tsarsko selo-CSKA 1948 Sofia arasındaki maçlar
21.04.2019 Ludogorets II 0 - 1 Arda
  • Ludogorets II-Arda maçı istatistikleri
  • Ludogorets II-Arda arasındaki maçlar
21.04.2019 Dobrudzha 1919 2 - 0 Pomorie
  • Dobrudzha 1919-Pomorie maçı istatistikleri
  • Dobrudzha 1919-Pomorie arasındaki maçlar
20.04.2019 Lokomotiv Sofia 1929 0 - 1 Strumska slava
  • Lokomotiv Sofia 1929-Strumska slava maçı istatistikleri
  • Lokomotiv Sofia 1929-Strumska slava arasındaki maçlar
20.04.2019 Lokomotiv G. Oryahovitsa 1 - 2 Lovech
  • Lokomotiv G. Oryahovitsa-Lovech maçı istatistikleri
  • Lokomotiv G. Oryahovitsa-Lovech arasındaki maçlar
20.04.2019 Chernomorets Balchik 0 - 0 Kariana Erden
  • Chernomorets Balchik-Kariana Erden maçı istatistikleri
  • Chernomorets Balchik-Kariana Erden arasındaki maçlar
20.04.2019 Nesebar 2 - 3 OFK Pirin
  • Nesebar-OFK Pirin maçı istatistikleri
  • Nesebar-OFK Pirin arasındaki maçlar
17.04.2019 Dobrudzha 1919 1 - 0 Botev Galabovo
  • Dobrudzha 1919-Botev Galabovo maçı istatistikleri
  • Dobrudzha 1919-Botev Galabovo arasındaki maçlar
15.04.2019 CSKA 1948 Sofia 2 - 1 OFK Pirin
  • CSKA 1948 Sofia-OFK Pirin maçı istatistikleri
  • CSKA 1948 Sofia-OFK Pirin arasındaki maçlar

2. Ligi Puan Durumu

Sıra Takım OM G B M AG YG AV Puan
1 Tsarsko selo 25 22 2 1 56 18 +38 68
2 Arda 25 15 5 5 36 14 +22 50
3 Montana 25 14 8 3 40 19 +21 50
4 CSKA 1948 Sofia 25 12 11 2 28 15 +13 47
5 Lovech 25 12 5 8 38 20 +18 41
6 Pomorie 25 10 5 10 30 36 -6 35
7 Lokomotiv G. Oryahovitsa 25 10 4 11 27 32 -5 34
8 Lokomotiv Sofia 1929 25 8 8 9 20 19 +1 32
9 Chernomorets Balchik 25 8 6 11 20 28 -8 30
10 Strumska slava 25 8 6 11 28 35 -7 30
11 Botev Galabovo 26 6 9 11 25 30 -5 27
12 Kariana Erden 25 6 5 14 24 33 -9 23
13 Nesebar 25 5 8 12 27 44 -17 23
14 Ludogorets II 25 6 4 15 23 40 -17 22
15 OFK Pirin 25 6 3 16 24 46 -22 21
16 Dobrudzha 1919 26 4 9 13 14 31 -17 21
  • Yükselme
  • Yükselme Play-off'u
  • Küme Düşme
Sıra Takım OM G B M AG YG P Son Maçları
1 Tsarsko selo 6 5 1 0 10 2 16
  • G
  • G
  • G
  • G
  • G
  • B
2 Lovech 6 5 0 1 14 2 15
  • B
  • G
  • M
  • G
  • G
  • G
3 Arda 6 5 0 1 13 4 15
  • G
  • M
  • G
  • G
  • G
  • G
4 CSKA 1948 Sofia 6 4 2 0 7 1 14
  • G
  • G
  • G
  • B
  • G
  • B
5 Lokomotiv G. Oryahovitsa 6 4 1 1 9 5 13
  • G
  • G
  • B
  • G
  • G
  • M
6 Strumska slava 6 3 1 2 6 4 10
  • M
  • M
  • G
  • B
  • M
  • G
7 Dobrudzha 1919 6 3 1 2 6 6 10
  • G
  • M
  • B
  • M
  • G
  • G
8 Kariana Erden 6 2 2 2 7 7 8
  • B
  • G
  • G
  • M
  • M
  • B
9 Montana 6 2 1 3 7 8 7
  • G
  • M
  • M
  • G
  • M
  • B
10 Pomorie 6 2 1 3 5 7 7
  • M
  • B
  • G
  • M
  • G
  • M
11 Lokomotiv Sofia 1929 6 2 1 3 5 6 7
  • M
  • B
  • M
  • G
  • G
  • M
12 Botev Galabovo 6 1 3 2 8 8 6
  • B
  • B
  • M
  • G
  • M
  • B
13 Chernomorets Balchik 6 1 1 4 4 10 4
  • G
  • M
  • M
  • M
  • M
  • B
14 OFK Pirin 6 1 1 4 5 13 4
  • B
  • M
  • M
  • M
  • M
  • G
15 Ludogorets II 6 1 0 5 4 8 3
  • M
  • M
  • G
  • M
  • M
  • M
16 Nesebar 6 0 2 4 3 13 2
  • M
  • B
  • M
  • B
  • M
  • M
Sıra Takım İÇ SAHA
OM G B M A Y P
DIŞ SAHA
OM G B M A Y P
1 Tsarsko selo 13 12 1 0 35 10 37 12 10 1 1 21 8 31
2 Arda 12 9 1 2 21 5 28 13 6 4 3 15 9 22
3 Montana 13 9 3 1 25 10 30 12 5 5 2 15 9 20
4 CSKA 1948 Sofia 12 5 6 1 13 7 21 13 7 5 1 15 8 26
5 Lovech 12 9 1 2 24 6 28 13 3 4 6 14 14 13
6 Pomorie 12 7 2 3 15 13 23 13 3 3 7 15 23 12
7 Lokomotiv G. Oryahovitsa 13 5 2 6 14 16 17 12 5 2 5 13 16 17
8 Lokomotiv Sofia 1929 13 4 4 5 8 9 16 12 4 4 4 12 10 16
9 Chernomorets Balchik 13 6 3 4 13 13 21 12 2 3 7 7 15 9
10 Strumska slava 12 5 3 4 19 16 18 13 3 3 7 9 19 12
11 Botev Galabovo 12 5 6 1 18 9 21 14 1 3 10 7 21 6
12 Kariana Erden 12 4 2 6 13 12 14 13 2 3 8 11 21 9
13 Nesebar 13 4 6 3 15 14 18 12 1 2 9 12 30 5
14 Ludogorets II 13 4 3 6 16 19 15 12 2 1 9 7 21 7
15 OFK Pirin 12 3 1 8 10 23 10 13 3 2 8 14 23 11
16 Dobrudzha 1919 14 3 5 6 7 12 14 12 1 4 7 7 19 7
Sıra Takım OM 0 1 2 3 4 5 6 7 7+ AVG
1 Tsarsko selo 25 1 4 5 4 8 2 1 0 0 2.96
2 Nesebar 25 5 1 6 3 5 2 2 1 0 2.84
3 OFK Pirin 25 2 2 5 10 3 2 1 0 0 2.80
4 Pomorie 25 1 6 6 6 2 3 0 1 0 2.64
5 Strumska slava 25 2 6 5 4 7 0 0 1 0 2.52
6 Ludogorets II 25 2 6 6 3 5 2 1 0 0 2.52
7 Lokomotiv G. Oryahovitsa 25 2 6 6 7 0 4 0 0 0 2.36
8 Montana 25 3 5 5 5 6 1 0 0 0 2.36
9 Lovech 25 2 5 7 7 2 2 0 0 0 2.32
10 Kariana Erden 25 2 4 8 8 2 1 0 0 0 2.28
11 Botev Galabovo 26 6 5 4 5 4 1 1 0 0 2.12
12 Arda 25 3 6 9 4 2 0 1 0 0 2.00
13 Chernomorets Balchik 25 6 7 1 7 3 0 1 0 0 1.92
14 Dobrudzha 1919 26 6 6 7 3 4 0 0 0 0 1.73
15 CSKA 1948 Sofia 25 7 6 4 6 1 0 0 1 0 1.72
16 Lokomotiv Sofia 1929 25 4 7 10 4 0 0 0 0 0 1.56