Alanya Escort Bodrum Escort
İstatistik
Menüsü

Bulgaristan V AFG

19.04.2019 Neftohimik 14:00 Zagorets
  • Neftohimik-Zagorets takım karşılaştırması
  • Neftohimik-Zagorets arasındaki maçlar
20.04.2019 Karnobat 12:00 Minyor Radnevo
  • Karnobat-Minyor Radnevo takım karşılaştırması
  • Karnobat-Minyor Radnevo arasındaki maçlar
20.04.2019 Sokol '96 14:00 Sozopol
  • Sokol '96-Sozopol takım karşılaştırması
  • Sokol '96-Sozopol arasındaki maçlar
20.04.2019 Chernomorets 1919 Burgas 14:00 Gigant Saedinenie
  • Chernomorets 1919 Burgas-Gigant Saedinenie takım karşılaştırması
  • Chernomorets 1919 Burgas-Gigant Saedinenie arasındaki maçlar
20.04.2019 Svilengrad 14:00 Maritsa Plovdiv
  • Svilengrad-Maritsa Plovdiv takım karşılaştırması
  • Svilengrad-Maritsa Plovdiv arasındaki maçlar
20.04.2019 Atletik Kuklen 14:00 Dimitrovgrad
  • Atletik Kuklen-Dimitrovgrad takım karşılaştırması
  • Atletik Kuklen-Dimitrovgrad arasındaki maçlar
20.04.2019 Borislav 2009 14:00 Asenovets
  • Borislav 2009-Asenovets takım karşılaştırması
  • Borislav 2009-Asenovets arasındaki maçlar
20.04.2019 Sadovo 14:00 Rozova dolina
  • Sadovo-Rozova dolina takım karşılaştırması
  • Sadovo-Rozova dolina arasındaki maçlar
21.04.2019 Levski Karlovo 14:00 Haskovo 1957
  • Levski Karlovo-Haskovo 1957 takım karşılaştırması
  • Levski Karlovo-Haskovo 1957 arasındaki maçlar
25.04.2019 Asenovets 14:00 Neftohimik
  • Asenovets-Neftohimik takım karşılaştırması
  • Asenovets-Neftohimik arasındaki maçlar
14.04.2019 Haskovo 1957 0 - 3 Neftohimik
  • Haskovo 1957-Neftohimik maçı istatistikleri
  • Haskovo 1957-Neftohimik arasındaki maçlar
13.04.2019 Sozopol 3 - 1 Chernomorets 1919 Burgas
  • Sozopol-Chernomorets 1919 Burgas maçı istatistikleri
  • Sozopol-Chernomorets 1919 Burgas arasındaki maçlar
13.04.2019 Minyor Radnevo 3 - 1 Rozova dolina
  • Minyor Radnevo-Rozova dolina maçı istatistikleri
  • Minyor Radnevo-Rozova dolina arasındaki maçlar
13.04.2019 Asenovets 4 - 0 Sadovo
  • Asenovets-Sadovo maçı istatistikleri
  • Asenovets-Sadovo arasındaki maçlar
13.04.2019 Zagorets 1 - 0 Borislav 2009
  • Zagorets-Borislav 2009 maçı istatistikleri
  • Zagorets-Borislav 2009 arasındaki maçlar
13.04.2019 Gigant Saedinenie 1 - 0 Svilengrad
  • Gigant Saedinenie-Svilengrad maçı istatistikleri
  • Gigant Saedinenie-Svilengrad arasındaki maçlar
13.04.2019 Karnobat 0 - 3 Atletik Kuklen
  • Karnobat-Atletik Kuklen maçı istatistikleri
  • Karnobat-Atletik Kuklen arasındaki maçlar
13.04.2019 Maritsa Plovdiv 0 - 0 Levski Karlovo
  • Maritsa Plovdiv-Levski Karlovo maçı istatistikleri
  • Maritsa Plovdiv-Levski Karlovo arasındaki maçlar
13.04.2019 Dimitrovgrad 1 - 0 Sokol '96
  • Dimitrovgrad-Sokol '96 maçı istatistikleri
  • Dimitrovgrad-Sokol '96 arasındaki maçlar
10.04.2019 Chernomorets 1919 Burgas 1 - 0 Dimitrovgrad
  • Chernomorets 1919 Burgas-Dimitrovgrad maçı istatistikleri
  • Chernomorets 1919 Burgas-Dimitrovgrad arasındaki maçlar

V AFG Puan Durumu

Sıra Takım OM G B M AG YG AV Puan
1 Neftohimik 26 21 3 2 65 16 +49 66
2 Sozopol 26 20 3 3 58 22 +36 63
3 Zagorets 26 17 5 4 53 17 +36 56
4 Chernomorets 1919 Burgas 26 15 4 7 59 30 +29 49
5 Maritsa Plovdiv 26 13 9 4 34 17 +17 48
6 Minyor Radnevo 26 12 5 9 34 24 +10 41
7 Atletik Kuklen 26 11 5 10 43 35 +8 38
8 Haskovo 1957 26 10 6 10 41 35 +6 36
9 Gigant Saedinenie 26 9 7 10 27 28 -1 34
10 Rozova dolina 26 9 5 12 39 43 -4 32
11 Levski Karlovo 26 7 9 10 19 28 -9 30
12 Borislav 2009 26 9 2 15 29 38 -9 29
13 Sokol '96 25 8 5 12 34 42 -8 29
14 Karnobat 25 8 5 12 28 48 -20 29
15 Dimitrovgrad 26 8 3 15 22 36 -14 27
16 Svilengrad 26 5 6 15 19 47 -28 21
17 Sadovo 26 5 1 20 14 74 -60 16
18 Asenovets 26 3 3 20 28 66 -38 12
  • Yükselme
  • Muhtemel Küme Düşme
  • Küme Düşme
Sıra Takım OM G B M AG YG P Son Maçları
1 Sozopol 6 5 1 0 17 6 16
  • G
  • G
  • B
  • G
  • G
  • G
2 Neftohimik 6 5 1 0 18 3 16
  • G
  • G
  • B
  • G
  • G
  • G
3 Zagorets 6 5 0 1 14 3 15
  • G
  • M
  • G
  • G
  • G
  • G
4 Chernomorets 1919 Burgas 6 5 0 1 14 5 15
  • G
  • G
  • G
  • G
  • G
  • M
5 Minyor Radnevo 6 4 0 2 11 5 12
  • G
  • G
  • M
  • G
  • G
  • G
6 Haskovo 1957 6 3 1 2 20 7 10
  • G
  • B
  • G
  • G
  • M
  • M
7 Atletik Kuklen 6 3 1 2 10 7 10
  • G
  • G
  • M
  • G
  • M
  • G
8 Gigant Saedinenie 6 2 2 2 3 3 8
  • G
  • B
  • G
  • M
  • B
  • G
9 Levski Karlovo 6 1 4 1 4 3 7
  • B
  • B
  • G
  • M
  • B
  • B
10 Rozova dolina 6 2 1 3 7 9 7
  • G
  • B
  • M
  • M
  • G
  • M
11 Sokol '96 6 2 1 3 8 8 7
  • G
  • B
  • M
  • G
  • M
  • M
12 Borislav 2009 6 2 1 3 4 5 7
  • G
  • M
  • M
  • B
  • G
  • M
13 Karnobat 6 2 1 3 6 13 7
  • G
  • M
  • B
  • G
  • M
  • M
14 Maritsa Plovdiv 6 1 3 2 5 5 6
  • B
  • M
  • G
  • B
  • M
  • B
15 Dimitrovgrad 6 2 0 4 3 9 6
  • M
  • M
  • M
  • G
  • M
  • G
16 Asenovets 6 1 0 5 6 17 3
  • M
  • M
  • M
  • M
  • M
  • G
17 Svilengrad 6 0 1 5 3 14 1
  • B
  • M
  • M
  • M
  • M
  • M
18 Sadovo 6 0 0 6 1 30 0
  • M
  • M
  • M
  • M
  • M
  • M
Sıra Takım İÇ SAHA
OM G B M A Y P
DIŞ SAHA
OM G B M A Y P
1 Neftohimik 13 12 1 0 41 7 37 13 9 2 2 24 9 29
2 Sozopol 13 13 0 0 37 9 39 13 7 3 3 21 13 24
3 Zagorets 13 10 3 0 32 7 33 13 7 2 4 21 10 23
4 Chernomorets 1919 Burgas 13 8 2 3 38 15 26 13 7 2 4 21 15 23
5 Maritsa Plovdiv 13 9 4 0 18 2 31 13 4 5 4 16 15 17
6 Minyor Radnevo 13 9 1 3 20 8 28 13 3 4 6 14 16 13
7 Atletik Kuklen 13 8 1 4 28 14 25 13 3 4 6 15 21 13
8 Haskovo 1957 13 8 3 2 32 12 27 13 2 3 8 9 23 9
9 Gigant Saedinenie 13 7 4 2 17 9 25 13 2 3 8 10 19 9
10 Rozova dolina 13 7 2 4 24 14 23 13 2 3 8 15 29 9
11 Levski Karlovo 13 6 6 1 14 3 24 13 1 3 9 5 25 6
12 Borislav 2009 13 7 1 5 17 13 22 13 2 1 10 12 25 7
13 Sokol '96 12 8 2 2 29 12 26 13 0 3 10 5 30 3
14 Karnobat 13 6 4 3 19 20 22 12 2 1 9 9 28 7
15 Dimitrovgrad 13 8 1 4 18 12 25 13 0 2 11 4 24 2
16 Svilengrad 13 4 5 4 11 18 17 13 1 1 11 8 29 4
17 Sadovo 13 5 1 7 12 19 16 13 0 0 13 2 55 0
18 Asenovets 13 3 2 8 18 27 11 13 0 1 12 10 39 1
Sıra Takım OM 0 1 2 3 4 5 6 7 7+ AVG
1 Asenovets 26 0 4 5 3 6 3 3 2 0 3.62
2 Chernomorets 1919 Burgas 26 2 2 7 3 3 4 3 2 0 3.42
3 Sadovo 26 1 5 5 5 3 4 1 1 1 3.38
4 Rozova dolina 26 2 5 2 4 7 3 3 0 0 3.15
5 Neftohimik 26 1 4 5 8 3 1 2 2 0 3.12
6 Sozopol 26 1 4 4 6 8 1 1 1 0 3.08
7 Karnobat 25 3 3 2 7 6 1 2 1 0 3.04
8 Sokol '96 25 1 3 6 5 6 2 2 0 0 3.04
9 Atletik Kuklen 26 1 6 5 4 4 3 2 1 0 3.00
10 Haskovo 1957 26 2 4 6 7 4 2 0 0 1 2.92
11 Zagorets 26 3 6 5 2 4 5 0 1 0 2.69
12 Borislav 2009 26 1 10 2 6 3 2 1 1 0 2.58
13 Svilengrad 26 3 5 6 3 5 4 0 0 0 2.54
14 Minyor Radnevo 26 2 9 4 6 2 3 0 0 0 2.23
15 Dimitrovgrad 26 1 8 6 6 5 0 0 0 0 2.23
16 Gigant Saedinenie 26 3 11 3 3 2 3 1 0 0 2.12
17 Maritsa Plovdiv 26 5 6 8 4 0 1 2 0 0 1.96
18 Levski Karlovo 26 8 5 3 6 3 0 1 0 0 1.81