Alanya Escort Bodrum Escort
İstatistik
Menüsü

Bulgaristan V AFG

22.09.2019 Levski Karlovo 14:00 Karnobat
  • Levski Karlovo-Karnobat takım karşılaştırması
  • Levski Karlovo-Karnobat arasındaki maçlar
22.09.2019 Haskovo 1957 14:00 Sokol '96
  • Haskovo 1957-Sokol '96 takım karşılaştırması
  • Haskovo 1957-Sokol '96 arasındaki maçlar
25.09.2019 Rodopa Smolyan 14:00 Karnobat
  • Rodopa Smolyan-Karnobat takım karşılaştırması
  • Rodopa Smolyan-Karnobat arasındaki maçlar
28.09.2019 Nesebar 14:00 Atletik Kuklen
  • Nesebar-Atletik Kuklen takım karşılaştırması
  • Nesebar-Atletik Kuklen arasındaki maçlar
28.09.2019 Maritsa Plovdiv 14:00 Borislav 2009
  • Maritsa Plovdiv-Borislav 2009 takım karşılaştırması
  • Maritsa Plovdiv-Borislav 2009 arasındaki maçlar
28.09.2019 Chernomorets 1919 Burgas 14:00 Haskovo 1957
  • Chernomorets 1919 Burgas-Haskovo 1957 takım karşılaştırması
  • Chernomorets 1919 Burgas-Haskovo 1957 arasındaki maçlar
28.09.2019 Svilengrad 14:00 Zagorets
  • Svilengrad-Zagorets takım karşılaştırması
  • Svilengrad-Zagorets arasındaki maçlar
28.09.2019 Karnobat 14:00 Yambol 1915
  • Karnobat-Yambol 1915 takım karşılaştırması
  • Karnobat-Yambol 1915 arasındaki maçlar
28.09.2019 Dimitrovgrad 14:00 Gigant Saedinenie
  • Dimitrovgrad-Gigant Saedinenie takım karşılaştırması
  • Dimitrovgrad-Gigant Saedinenie arasındaki maçlar
28.09.2019 Minyor Radnevo 14:00 Rozova dolina
  • Minyor Radnevo-Rozova dolina takım karşılaştırması
  • Minyor Radnevo-Rozova dolina arasındaki maçlar
21.09.2019 Sozopol 0 - 0 Minyor Radnevo
  • Sozopol-Minyor Radnevo maçı istatistikleri
  • Sozopol-Minyor Radnevo arasındaki maçlar
21.09.2019 Gigant Saedinenie 1 - 0 Maritsa Plovdiv
  • Gigant Saedinenie-Maritsa Plovdiv maçı istatistikleri
  • Gigant Saedinenie-Maritsa Plovdiv arasındaki maçlar
21.09.2019 Rozova dolina 2 - 1 Chernomorets 1919 Burgas
  • Rozova dolina-Chernomorets 1919 Burgas maçı istatistikleri
  • Rozova dolina-Chernomorets 1919 Burgas arasındaki maçlar
21.09.2019 Zagorets 4 - 0 Nesebar
  • Zagorets-Nesebar maçı istatistikleri
  • Zagorets-Nesebar arasındaki maçlar
21.09.2019 Yambol 1915 1 - 0 Svilengrad
  • Yambol 1915-Svilengrad maçı istatistikleri
  • Yambol 1915-Svilengrad arasındaki maçlar
21.09.2019 Borislav 2009 3 - 1 Rodopa Smolyan
  • Borislav 2009-Rodopa Smolyan maçı istatistikleri
  • Borislav 2009-Rodopa Smolyan arasındaki maçlar
21.09.2019 Atletik Kuklen 1 - 2 Dimitrovgrad
  • Atletik Kuklen-Dimitrovgrad maçı istatistikleri
  • Atletik Kuklen-Dimitrovgrad arasındaki maçlar
15.09.2019 Sokol '96 2 - 1 Rozova dolina
  • Sokol '96-Rozova dolina maçı istatistikleri
  • Sokol '96-Rozova dolina arasındaki maçlar
15.09.2019 Nesebar 1 - 0 Yambol 1915
  • Nesebar-Yambol 1915 maçı istatistikleri
  • Nesebar-Yambol 1915 arasındaki maçlar
15.09.2019 Rodopa Smolyan 1 - 3 Maritsa Plovdiv
  • Rodopa Smolyan-Maritsa Plovdiv maçı istatistikleri
  • Rodopa Smolyan-Maritsa Plovdiv arasındaki maçlar

V AFG Puan Durumu

Sıra Takım OM G B M AG YG AV Puan
1 Zagorets 7 7 0 0 29 6 +23 21
2 Sozopol 8 6 2 0 15 2 +13 20
3 Maritsa Plovdiv 8 5 1 2 16 5 +11 16
4 Rozova dolina 8 4 2 2 16 10 +6 14
5 Chernomorets 1919 Burgas 8 4 2 2 13 8 +5 14
6 Minyor Radnevo 8 4 2 2 12 5 +7 14
7 Svilengrad 8 3 2 3 11 9 +2 11
8 Gigant Saedinenie 8 3 2 3 10 9 +1 11
9 Haskovo 1957 7 3 2 2 11 9 +2 11
10 Levski Karlovo 7 3 2 2 8 9 -1 11
11 Borislav 2009 8 3 2 3 14 15 -1 11
12 Atletik Kuklen 7 3 0 4 6 9 -3 9
13 Yambol 1915 8 2 1 5 6 14 -8 7
14 Sokol '96 7 2 1 4 7 20 -13 7
15 Dimitrovgrad 8 1 3 4 8 21 -13 6
16 Nesebar 8 1 2 5 5 15 -10 5
17 Karnobat 6 0 1 5 5 14 -9 1
18 Rodopa Smolyan 7 0 1 6 6 18 -12 1
  • Yükselme
  • Muhtemel Küme Düşme
  • Küme Düşme
Sıra Takım OM G B M AG YG P Son Maçları
1 Zagorets 6 6 0 0 26 5 18
  • G
  • G
  • G
  • G
  • G
  • G
2 Sozopol 6 4 2 0 9 2 14
  • B
  • G
  • G
  • G
  • G
  • B
3 Minyor Radnevo 6 4 1 1 11 3 13
  • M
  • M
  • G
  • G
  • G
  • B
4 Rozova dolina 6 3 2 1 12 7 11
  • B
  • G
  • B
  • G
  • M
  • G
5 Gigant Saedinenie 6 3 1 2 10 6 10
  • B
  • G
  • M
  • G
  • M
  • G
6 Levski Karlovo 6 3 1 2 8 9 10
  • G
  • M
  • G
  • B
  • G
  • M
7 Maritsa Plovdiv 6 3 1 2 12 4 10
  • G
  • G
  • B
  • M
  • G
  • M
8 Svilengrad 6 2 2 2 9 6 8
  • G
  • M
  • B
  • B
  • G
  • M
9 Haskovo 1957 6 2 2 2 10 9 8
  • M
  • M
  • G
  • B
  • B
  • G
10 Chernomorets 1919 Burgas 6 2 2 2 6 6 8
  • G
  • B
  • B
  • G
  • M
  • M
11 Borislav 2009 6 2 1 3 11 14 7
  • M
  • G
  • B
  • M
  • M
  • G
12 Sokol '96 6 2 1 3 5 16 7
  • M
  • G
  • M
  • B
  • M
  • G
13 Atletik Kuklen 5 2 0 3 5 7 6
  • M
  • G
  • M
  • G
  • G
  • M
14 Yambol 1915 6 2 0 4 5 12 6
  • B
  • M
  • M
  • G
  • M
  • G
15 Nesebar 6 1 2 3 5 12 5
  • B
  • M
  • B
  • M
  • G
  • M
16 Dimitrovgrad 6 1 2 3 7 16 5
  • B
  • M
  • B
  • M
  • M
  • G
17 Rodopa Smolyan 5 0 1 4 4 14 1
  • M
  • B
  • M
  • M
  • M
  • M
18 Karnobat 5 0 0 5 4 13 0
  • B
  • M
  • M
  • M
  • M
  • M
Sıra Takım İÇ SAHA
OM G B M A Y P
DIŞ SAHA
OM G B M A Y P
1 Zagorets 4 4 0 0 14 3 12 3 3 0 0 15 3 9
2 Sozopol 4 3 1 0 9 0 10 4 3 1 0 6 2 10
3 Maritsa Plovdiv 3 2 0 1 8 1 6 5 3 1 1 8 4 10
4 Rozova dolina 4 4 0 0 12 3 12 4 0 2 2 4 7 2
5 Chernomorets 1919 Burgas 3 1 1 1 3 3 4 5 3 1 1 10 5 10
6 Minyor Radnevo 3 3 0 0 10 1 9 5 1 2 2 2 4 5
7 Svilengrad 4 3 1 0 10 3 10 4 0 1 3 1 6 1
8 Gigant Saedinenie 4 3 0 1 8 5 9 4 0 2 2 2 4 2
9 Haskovo 1957 3 1 1 1 6 5 4 4 2 1 1 5 4 7
10 Levski Karlovo 4 3 1 0 5 1 10 3 0 1 2 3 8 1
11 Borislav 2009 4 3 0 1 10 4 9 4 0 2 2 4 11 2
12 Atletik Kuklen 5 3 0 2 5 4 9 2 0 0 2 1 5 0
13 Yambol 1915 5 2 1 2 6 9 7 3 0 0 3 0 5 0
14 Sokol '96 4 2 1 1 7 7 7 3 0 0 3 0 13 0
15 Dimitrovgrad 4 0 3 1 4 10 3 4 1 0 3 4 11 3
16 Nesebar 4 1 2 1 4 4 5 4 0 0 4 1 11 0
17 Karnobat 4 0 1 3 3 7 1 2 0 0 2 2 7 0
18 Rodopa Smolyan 2 0 1 1 1 3 1 5 0 0 5 5 15 0
Sıra Takım OM 0 1 2 3 4 5 6 7 7+ AVG
1 Zagorets 7 0 0 0 1 3 0 2 0 1 5.00
2 Sokol '96 7 0 0 1 3 1 0 2 0 0 3.86
3 Borislav 2009 8 0 0 3 1 2 1 0 1 0 3.63
4 Dimitrovgrad 8 0 0 2 2 2 1 1 0 0 3.63
5 Rodopa Smolyan 7 1 0 0 3 2 0 0 1 0 3.43
6 Rozova dolina 8 1 0 0 3 3 1 0 0 0 3.25
7 Karnobat 6 0 1 1 1 2 1 0 0 0 3.17
8 Haskovo 1957 7 0 2 1 1 2 1 0 0 0 2.86
9 Maritsa Plovdiv 8 0 3 2 0 2 0 1 0 0 2.63
10 Chernomorets 1919 Burgas 8 1 1 1 4 0 0 1 0 0 2.63
11 Yambol 1915 8 0 3 3 1 0 0 0 0 1 2.50
12 Svilengrad 8 1 1 3 2 0 0 0 1 0 2.50
13 Nesebar 8 0 3 2 0 2 1 0 0 0 2.50
14 Levski Karlovo 7 1 1 2 2 0 0 1 0 0 2.43
15 Gigant Saedinenie 8 1 2 2 2 0 0 0 1 0 2.38
16 Atletik Kuklen 7 0 2 2 3 0 0 0 0 0 2.14
17 Minyor Radnevo 8 1 2 2 1 2 0 0 0 0 2.13
18 Sozopol 8 1 1 3 2 1 0 0 0 0 2.13