Alanya Escort Bodrum Escort
İstatistik
Menüsü

Çek Cumhuriyeti 3. Ligi

23.08.2019 Viktoria Otrokovice 14:30 Baník Ostrava II
  • Viktoria Otrokovice-Baník Ostrava II takım karşılaştırması
  • Viktoria Otrokovice-Baník Ostrava II arasındaki maçlar
23.08.2019 Velké Meziříčí 15:00 Vrchovina
  • Velké Meziříčí-Vrchovina takım karşılaştırması
  • Velké Meziříčí-Vrchovina arasındaki maçlar
23.08.2019 Hanácká 15:30 Uničov
  • Hanácká-Uničov takım karşılaştırması
  • Hanácká-Uničov arasındaki maçlar
24.08.2019 Odra Petřkovice 08:15 Frýdek-Místek
  • Odra Petřkovice-Frýdek-Místek takım karşılaştırması
  • Odra Petřkovice-Frýdek-Místek arasındaki maçlar
24.08.2019 Slovan Rosice 14:30 Znojmo
  • Slovan Rosice-Znojmo takım karşılaştırması
  • Slovan Rosice-Znojmo arasındaki maçlar
24.08.2019 Hlučín 14:30 Slovácko II
  • Hlučín-Slovácko II takım karşılaştırması
  • Hlučín-Slovácko II arasındaki maçlar
24.08.2019 Dolní Benešov 14:30 Blansko
  • Dolní Benešov-Blansko takım karşılaştırması
  • Dolní Benešov-Blansko arasındaki maçlar
25.08.2019 Sigma Olomouc II 08:15 Uherský Brod
  • Sigma Olomouc II-Uherský Brod takım karşılaştırması
  • Sigma Olomouc II-Uherský Brod arasındaki maçlar
25.08.2019 Zlín II 08:30 Vyškov
  • Zlín II-Vyškov takım karşılaştırması
  • Zlín II-Vyškov arasındaki maçlar
30.08.2019 Frýdek-Místek 15:00 Viktoria Otrokovice
  • Frýdek-Místek-Viktoria Otrokovice takım karşılaştırması
  • Frýdek-Místek-Viktoria Otrokovice arasındaki maçlar
18.08.2019 Uničov 1 - 1 Velké Meziříčí
  • Uničov-Velké Meziříčí maçı istatistikleri
  • Uničov-Velké Meziříčí arasındaki maçlar
18.08.2019 Slovácko II 3 - 1 Slovan Rosice
  • Slovácko II-Slovan Rosice maçı istatistikleri
  • Slovácko II-Slovan Rosice arasındaki maçlar
18.08.2019 Blansko 1 - 0 Zlín II
  • Blansko-Zlín II maçı istatistikleri
  • Blansko-Zlín II arasındaki maçlar
17.08.2019 Vyškov 1 - 1 Baník Ostrava II
  • Vyškov-Baník Ostrava II maçı istatistikleri
  • Vyškov-Baník Ostrava II arasındaki maçlar
17.08.2019 Uherský Brod 1 - 0 Hanácká
  • Uherský Brod-Hanácká maçı istatistikleri
  • Uherský Brod-Hanácká arasındaki maçlar
17.08.2019 Znojmo 0 - 2 Sigma Olomouc II
  • Znojmo-Sigma Olomouc II maçı istatistikleri
  • Znojmo-Sigma Olomouc II arasındaki maçlar
17.08.2019 Frýdek-Místek 2 - 0 Hlučín
  • Frýdek-Místek-Hlučín maçı istatistikleri
  • Frýdek-Místek-Hlučín arasındaki maçlar
17.08.2019 Odra Petřkovice 1 - 1 Viktoria Otrokovice
  • Odra Petřkovice-Viktoria Otrokovice maçı istatistikleri
  • Odra Petřkovice-Viktoria Otrokovice arasındaki maçlar
16.08.2019 Vrchovina 3 - 1 Dolní Benešov
  • Vrchovina-Dolní Benešov maçı istatistikleri
  • Vrchovina-Dolní Benešov arasındaki maçlar
11.08.2019 Slovan Rosice 0 - 0 Frýdek-Místek
  • Slovan Rosice-Frýdek-Místek maçı istatistikleri
  • Slovan Rosice-Frýdek-Místek arasındaki maçlar

3. Ligi Puan Durumu

Sıra Takım OM G B M AG YG AV Puan
1 Odra Petřkovice 3 2 1 0 6 1 +5 7
2 Frýdek-Místek 3 2 1 0 5 1 +4 7
3 Uničov 3 2 1 0 7 4 +3 7
4 Blansko 3 2 1 0 5 2 +3 7
5 Vrchovina 3 2 1 0 5 2 +3 7
6 Velké Meziříčí 3 2 1 0 5 3 +2 7
7 Sigma Olomouc II 3 2 0 1 11 3 +8 6
8 Uherský Brod 3 2 0 1 7 4 +3 6
9 Slovácko II 3 2 0 1 7 12 -5 6
10 Viktoria Otrokovice 3 1 2 0 3 1 +2 5
11 Hanácká 3 1 0 2 7 5 +2 3
12 Baník Ostrava II 3 0 3 0 3 3 +0 3
13 Vyškov 3 0 2 1 2 4 -2 2
14 Slovan Rosice 3 0 1 2 1 4 -3 1
15 Zlín II 3 0 0 3 2 6 -4 0
16 Dolní Benešov 3 0 0 3 3 9 -6 0
17 Znojmo 3 0 0 3 0 7 -7 0
18 Hlučín 3 0 0 3 0 8 -8 0
  • Yükselme
  • Muhtemel Küme Düşme
  • Küme Düşme
Sıra Takım OM G B M AG YG P Son Maçları
1 Odra Petřkovice 3 2 1 0 6 1 7
  • G
  • G
  • B
2 Frýdek-Místek 3 2 1 0 5 1 7
  • G
  • B
  • G
3 Uničov 3 2 1 0 7 4 7
  • G
  • G
  • B
4 Blansko 3 2 1 0 5 2 7
  • G
  • B
  • G
5 Vrchovina 3 2 1 0 5 2 7
  • B
  • G
  • G
6 Velké Meziříčí 3 2 1 0 5 3 7
  • G
  • G
  • B
7 Sigma Olomouc II 3 2 0 1 11 3 6
  • M
  • G
  • G
8 Uherský Brod 3 2 0 1 7 4 6
  • G
  • M
  • G
9 Slovácko II 3 2 0 1 7 12 6
  • G
  • M
  • G
10 Viktoria Otrokovice 3 1 2 0 3 1 5
  • G
  • B
  • B
11 Hanácká 3 1 0 2 7 5 3
  • M
  • G
  • M
12 Baník Ostrava II 3 0 3 0 3 3 3
  • B
  • B
  • B
13 Vyškov 3 0 2 1 2 4 2
  • M
  • B
  • B
14 Slovan Rosice 3 0 1 2 1 4 1
  • M
  • B
  • M
15 Zlín II 3 0 0 3 2 6 0
  • M
  • M
  • M
16 Dolní Benešov 3 0 0 3 3 9 0
  • M
  • M
  • M
17 Znojmo 3 0 0 3 0 7 0
  • M
  • M
  • M
18 Hlučín 3 0 0 3 0 8 0
  • M
  • M
  • M
Sıra Takım İÇ SAHA
OM G B M A Y P
DIŞ SAHA
OM G B M A Y P
1 Odra Petřkovice 2 1 1 0 2 1 4 1 1 0 0 4 0 3
2 Frýdek-Místek 2 2 0 0 5 1 6 1 0 1 0 0 0 1
3 Uničov 2 1 1 0 5 3 4 1 1 0 0 2 1 3
4 Blansko 2 2 0 0 4 1 6 1 0 1 0 1 1 1
5 Vrchovina 2 1 1 0 4 2 4 1 1 0 0 1 0 3
6 Velké Meziříčí 1 1 0 0 3 2 3 2 1 1 0 2 1 4
7 Sigma Olomouc II 1 1 0 0 8 0 3 2 1 0 1 3 3 3
8 Uherský Brod 2 2 0 0 5 1 6 1 0 0 1 2 3 0
9 Slovácko II 2 2 0 0 7 4 6 1 0 0 1 0 8 0
10 Viktoria Otrokovice 1 0 1 0 0 0 1 2 1 1 0 3 1 4
11 Hanácká 1 1 0 0 4 0 3 2 0 0 2 3 5 0
12 Baník Ostrava II 1 0 1 0 1 1 1 2 0 2 0 2 2 2
13 Vyškov 1 0 1 0 1 1 1 2 0 1 1 1 3 1
14 Slovan Rosice 1 0 1 0 0 0 1 2 0 0 2 1 4 0
15 Zlín II 1 0 0 1 0 1 0 2 0 0 2 2 5 0
16 Dolní Benešov 1 0 0 1 1 2 0 2 0 0 2 2 7 0
17 Znojmo 2 0 0 2 0 3 0 1 0 0 1 0 4 0
18 Hlučín 2 0 0 2 0 6 0 1 0 0 1 0 2 0
Sıra Takım OM 0 1 2 3 4 5 6 7 7+ AVG
1 Slovácko II 3 0 0 0 0 1 0 0 1 1 6.33
2 Sigma Olomouc II 3 0 0 1 0 1 0 0 0 1 4.67
3 Hanácká 3 0 1 0 0 1 0 0 1 0 4.00
4 Dolní Benešov 3 0 0 0 1 1 1 0 0 0 4.00
5 Uničov 3 0 0 1 1 0 0 1 0 0 3.67
6 Uherský Brod 3 0 1 0 0 0 2 0 0 0 3.67
7 Zlín II 3 0 2 0 0 0 0 1 0 0 2.67
8 Velké Meziříčí 3 0 1 1 0 0 1 0 0 0 2.67
9 Hlučín 3 0 0 2 0 1 0 0 0 0 2.67
10 Blansko 3 0 1 1 0 1 0 0 0 0 2.33
11 Odra Petřkovice 3 0 1 1 0 1 0 0 0 0 2.33
12 Vrchovina 3 0 1 1 0 1 0 0 0 0 2.33
13 Znojmo 3 0 1 1 0 1 0 0 0 0 2.33
14 Frýdek-Místek 3 1 0 1 0 1 0 0 0 0 2.00
15 Vyškov 3 1 0 1 0 1 0 0 0 0 2.00
16 Baník Ostrava II 3 0 0 3 0 0 0 0 0 0 2.00
17 Slovan Rosice 3 1 1 0 0 1 0 0 0 0 1.67
18 Viktoria Otrokovice 3 1 0 2 0 0 0 0 0 0 1.33