Alanya Escort Bodrum Escort
İstatistik
Menüsü

Çek Cumhuriyeti 3. Ligi

24.04.2019 Písek 15:00 Loko Vltavín
  • Písek-Loko Vltavín takım karşılaştırması
  • Písek-Loko Vltavín arasındaki maçlar
27.04.2019 Převýšov 08:15 Sokol Živanice
  • Převýšov-Sokol Živanice takım karşılaştırması
  • Převýšov-Sokol Živanice arasındaki maçlar
27.04.2019 Benešov 08:15 Loko Vltavín
  • Benešov-Loko Vltavín takım karşılaştırması
  • Benešov-Loko Vltavín arasındaki maçlar
27.04.2019 Králův Dvůr 08:30 Jiskra Domažlice
  • Králův Dvůr-Jiskra Domažlice takım karşılaştırması
  • Králův Dvůr-Jiskra Domažlice arasındaki maçlar
27.04.2019 Dobrovice 15:00 Litoměřice
  • Dobrovice-Litoměřice takım karşılaştırması
  • Dobrovice-Litoměřice arasındaki maçlar
27.04.2019 Slovan Velvary 15:00 Sokol Zápy
  • Slovan Velvary-Sokol Zápy takım karşılaştırması
  • Slovan Velvary-Sokol Zápy arasındaki maçlar
28.04.2019 Karlovy Vary 08:30 SC Radotín
  • Karlovy Vary-SC Radotín takım karşılaştırması
  • Karlovy Vary-SC Radotín arasındaki maçlar
28.04.2019 Štěchovice 15:00 Ústí nad Orlicí
  • Štěchovice-Ústí nad Orlicí takım karşılaştırması
  • Štěchovice-Ústí nad Orlicí arasındaki maçlar
28.04.2019 Sokol Brozany 15:00 Písek
  • Sokol Brozany-Písek takım karşılaştırması
  • Sokol Brozany-Písek arasındaki maçlar
04.05.2019 Písek 08:15 Štěchovice
  • Písek-Štěchovice takım karşılaştırması
  • Písek-Štěchovice arasındaki maçlar
23.04.2019 Ústí nad Orlicí 1 - 3 SC Radotín
  • Ústí nad Orlicí-SC Radotín maçı istatistikleri
  • Ústí nad Orlicí-SC Radotín arasındaki maçlar
21.04.2019 Sokol Zápy 4 - 2 Benešov
  • Sokol Zápy-Benešov maçı istatistikleri
  • Sokol Zápy-Benešov arasındaki maçlar
20.04.2019 Slavoj Vyšehrad 2 - 0 Převýšov
  • Slavoj Vyšehrad-Převýšov maçı istatistikleri
  • Slavoj Vyšehrad-Převýšov arasındaki maçlar
19.04.2019 Štěchovice 1 - 0 Sokol Brozany
  • Štěchovice-Sokol Brozany maçı istatistikleri
  • Štěchovice-Sokol Brozany arasındaki maçlar
19.04.2019 Ústí nad Orlicí 3 - 0 Jiskra Domažlice
  • Ústí nad Orlicí-Jiskra Domažlice maçı istatistikleri
  • Ústí nad Orlicí-Jiskra Domažlice arasındaki maçlar
19.04.2019 Sokol Živanice 0 - 4 Dobrovice
  • Sokol Živanice-Dobrovice maçı istatistikleri
  • Sokol Živanice-Dobrovice arasındaki maçlar
19.04.2019 Litoměřice 2 - 0 Karlovy Vary
  • Litoměřice-Karlovy Vary maçı istatistikleri
  • Litoměřice-Karlovy Vary arasındaki maçlar
19.04.2019 SC Radotín 1 - 0 Slovan Velvary
  • SC Radotín-Slovan Velvary maçı istatistikleri
  • SC Radotín-Slovan Velvary arasındaki maçlar
19.04.2019 Loko Vltavín P 1 - 1 Králův Dvůr
  • Loko Vltavín-Králův Dvůr maçı istatistikleri
  • Loko Vltavín-Králův Dvůr arasındaki maçlar
14.04.2019 Sokol Brozany 2 - 0 Ústí nad Orlicí
  • Sokol Brozany-Ústí nad Orlicí maçı istatistikleri
  • Sokol Brozany-Ústí nad Orlicí arasındaki maçlar

3. Ligi Puan Durumu

Sıra Takım OM G B M AG YG AV Puan
1 Sokol Zápy 23 17 0 6 40 21 +19 51
2 Slavoj Vyšehrad 23 16 0 7 39 27 +12 47
3 Loko Vltavín 23 15 0 8 47 29 +18 45
4 SC Radotín 23 16 0 7 32 21 +11 45
5 Jiskra Domažlice 23 14 0 9 38 33 +5 38
6 Štěchovice 22 11 0 11 32 34 -2 34
7 Převýšov 22 11 0 11 29 33 -4 34
8 Ústí nad Orlicí 22 12 0 10 24 28 -4 34
9 Benešov 23 11 0 12 36 41 -5 32
10 Dobrovice 22 10 0 12 36 32 +4 31
11 Litoměřice 23 10 0 13 29 39 -10 31
12 Slovan Velvary 23 9 0 14 36 36 +0 30
13 Králův Dvůr 23 8 0 15 25 26 -1 28
14 Sokol Živanice 23 10 0 13 25 34 -9 28
15 Písek 22 7 0 15 33 40 -7 24
16 Sokol Brozany 22 8 0 14 25 36 -11 24
17 Karlovy Vary 22 7 0 15 24 40 -16 20
18 Viktorie Jirny 0 0 0 0 0 0 +0 -3
  • Yükselme
  • Muhtemel Küme Düşme
  • Küme Düşme
Sıra Takım OM G B M AG YG P Son Maçları
1 Slavoj Vyšehrad 6 5 0 1 14 6 15
  • G
  • M
  • G
  • G
  • G
  • G
2 SC Radotín 6 5 0 1 8 3 15
  • M
  • G
  • G
  • G
  • G
  • G
3 Štěchovice 6 4 0 2 11 9 12
  • G
  • M
  • G
  • G
  • G
  • G
4 Loko Vltavín 6 4 0 2 6 5 12
  • G
  • G
  • G
  • M
  • M
  • G
5 Benešov 6 4 0 2 11 11 12
  • G
  • G
  • G
  • G
  • M
  • M
6 Ústí nad Orlicí 6 4 0 2 8 8 12
  • G
  • M
  • G
  • M
  • G
  • M
7 Sokol Zápy 6 3 0 3 10 4 9
  • M
  • G
  • M
  • G
  • M
  • G
8 Sokol Živanice 6 3 0 3 8 8 9
  • M
  • G
  • M
  • G
  • G
  • M
9 Litoměřice 6 3 0 3 7 9 9
  • M
  • M
  • G
  • M
  • G
  • G
10 Převýšov 6 3 0 3 7 9 9
  • G
  • M
  • G
  • M
  • G
  • M
11 Jiskra Domažlice 6 3 0 3 7 10 9
  • G
  • G
  • M
  • M
  • G
  • M
12 Dobrovice 6 2 0 4 7 6 6
  • M
  • M
  • M
  • M
  • M
  • G
13 Sokol Brozany 6 2 0 4 6 5 6
  • M
  • M
  • G
  • M
  • G
  • M
14 Písek 6 2 0 4 9 12 6
  • M
  • M
  • G
  • M
  • G
  • M
15 Karlovy Vary 6 2 0 4 6 11 6
  • G
  • M
  • G
  • M
  • M
  • M
16 Slovan Velvary 6 1 0 5 6 11 3
  • G
  • M
  • M
  • M
  • M
  • M
17 Králův Dvůr 6 1 0 5 5 11 3
  • M
  • M
  • M
  • M
  • G
  • M
18 Viktorie Jirny 0 0 0 0 0 0 0
Sıra Takım İÇ SAHA
OM G B M A Y P
DIŞ SAHA
OM G B M A Y P
1 Sokol Zápy 11 9 0 2 24 12 27 12 8 0 4 16 9 24
2 Slavoj Vyšehrad 11 9 0 2 20 8 27 12 7 0 5 19 19 21
3 Loko Vltavín 12 10 0 2 30 12 30 11 5 0 6 17 17 15
4 SC Radotín 12 7 0 5 14 9 21 11 9 0 2 18 12 27
5 Jiskra Domažlice 11 9 0 2 24 10 27 12 5 0 7 14 23 15
6 Štěchovice 11 9 0 2 21 16 27 11 2 0 9 11 18 6
7 Převýšov 11 7 0 4 18 15 21 11 4 0 7 11 18 12
8 Ústí nad Orlicí 11 7 0 4 14 7 21 11 5 0 6 10 21 15
9 Benešov 11 6 0 5 18 20 18 12 5 0 7 18 21 15
10 Dobrovice 11 8 0 3 23 13 24 11 2 0 9 13 19 6
11 Litoměřice 11 6 0 5 16 16 18 12 4 0 8 13 23 12
12 Slovan Velvary 12 7 0 5 25 15 21 11 2 0 9 11 21 6
13 Králův Dvůr 12 5 0 7 15 12 15 11 3 0 8 10 14 9
14 Sokol Živanice 12 7 0 5 14 17 21 11 3 0 8 11 17 9
15 Písek 11 6 0 5 22 16 18 11 1 0 10 11 24 3
16 Sokol Brozany 11 5 0 6 15 11 15 11 3 0 8 10 25 9
17 Karlovy Vary 11 5 0 6 14 14 15 11 2 0 9 10 26 6
18 Viktorie Jirny 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Sıra Takım OM 0 1 2 3 4 5 6 7 7+ AVG
1 Benešov 23 4 0 3 6 4 1 3 2 0 3.35
2 Písek 22 0 4 3 5 5 3 1 1 0 3.32
3 Loko Vltavín 23 1 2 7 5 0 4 3 1 0 3.30
4 Slovan Velvary 23 1 3 4 4 9 0 1 1 0 3.13
5 Jiskra Domažlice 23 1 3 5 5 5 2 1 1 0 3.09
6 Dobrovice 22 0 2 5 9 3 2 0 1 0 3.09
7 Štěchovice 22 0 1 8 7 2 4 0 0 0 3.00
8 Litoměřice 23 0 6 2 7 4 3 1 0 0 2.96
9 Karlovy Vary 22 3 2 7 1 3 4 1 1 0 2.91
10 Slavoj Vyšehrad 23 1 5 5 4 4 2 1 1 0 2.87
11 Převýšov 22 1 3 6 7 1 3 0 1 0 2.82
12 Sokol Brozany 22 0 3 8 5 4 1 1 0 0 2.77
13 Sokol Zápy 23 2 2 8 6 2 1 2 0 0 2.65
14 Sokol Živanice 23 4 3 3 4 7 2 0 0 0 2.57
15 Ústí nad Orlicí 21 1 5 6 8 0 0 0 1 0 2.29
16 SC Radotín 22 2 8 5 2 1 3 1 0 0 2.23
17 Králův Dvůr 23 3 4 9 3 2 1 0 1 0 2.22