Alanya Escort Bodrum Escort
İstatistik
Menüsü

Çek Cumhuriyeti 4. Ligi

18.08.2019 FK Louny 15:00 Ostrov
  • FK Louny-Ostrov  takım karşılaştırması
  • FK Louny-Ostrov  arasındaki maçlar
24.08.2019 Tatran Rakovník 08:15 Olympie Březová
  • Tatran Rakovník-Olympie Březová takım karşılaştırması
  • Tatran Rakovník-Olympie Březová arasındaki maçlar
24.08.2019 Kladno 08:15 Aritma Praha
  • Kladno-Aritma Praha takım karşılaştırması
  • Kladno-Aritma Praha arasındaki maçlar
24.08.2019 Baník Souš 13:00 Neratovice-Byškovice
  • Baník Souš-Neratovice-Byškovice takım karşılaştırması
  • Baník Souš-Neratovice-Byškovice arasındaki maçlar
24.08.2019 Ostrov 15:00 Slaný
  • Ostrov -Slaný takım karşılaştırması
  • Ostrov -Slaný arasındaki maçlar
24.08.2019 Arsenal Česká Lípa 15:00 Chomutov
  • Arsenal Česká Lípa-Chomutov takım karşılaştırması
  • Arsenal Česká Lípa-Chomutov arasındaki maçlar
24.08.2019 Český Brod 15:00 Štětí
  • Český Brod-Štětí takım karşılaştırması
  • Český Brod-Štětí arasındaki maçlar
24.08.2019 Dobříš 15:00 FK Brandýs nad Labem
  • Dobříš-FK Brandýs nad Labem takım karşılaştırması
  • Dobříš-FK Brandýs nad Labem arasındaki maçlar
25.08.2019 Meteor Praha 08:15 FK Louny
  • Meteor Praha-FK Louny takım karşılaştırması
  • Meteor Praha-FK Louny arasındaki maçlar
31.08.2019 Štětí 08:15 Ostrov
  • Štětí-Ostrov  takım karşılaştırması
  • Štětí-Ostrov  arasındaki maçlar
17.08.2019 Slaný 0 - 1 Český Brod
  • Slaný-Český Brod maçı istatistikleri
  • Slaný-Český Brod arasındaki maçlar
17.08.2019 Olympie Březová P 1 - 1 Baník Souš
  • Olympie Březová-Baník Souš maçı istatistikleri
  • Olympie Březová-Baník Souš arasındaki maçlar
17.08.2019 Štětí 2 - 3 Tatran Rakovník
  • Štětí-Tatran Rakovník maçı istatistikleri
  • Štětí-Tatran Rakovník arasındaki maçlar
17.08.2019 FK Brandýs nad Labem 2 - 0 Arsenal Česká Lípa
  • FK Brandýs nad Labem-Arsenal Česká Lípa maçı istatistikleri
  • FK Brandýs nad Labem-Arsenal Česká Lípa arasındaki maçlar
17.08.2019 Neratovice-Byškovice 2 - 1 Kladno
  • Neratovice-Byškovice-Kladno maçı istatistikleri
  • Neratovice-Byškovice-Kladno arasındaki maçlar
17.08.2019 Chomutov 3 - 0 Meteor Praha
  • Chomutov-Meteor Praha maçı istatistikleri
  • Chomutov-Meteor Praha arasındaki maçlar
17.08.2019 Aritma Praha 2 - 0 Dobříš
  • Aritma Praha-Dobříš maçı istatistikleri
  • Aritma Praha-Dobříš arasındaki maçlar
10.08.2019 Ostrov P 3 - 3 Meteor Praha
  • Ostrov -Meteor Praha maçı istatistikleri
  • Ostrov -Meteor Praha arasındaki maçlar
10.08.2019 Arsenal Česká Lípa 0 - 2 Aritma Praha
  • Arsenal Česká Lípa-Aritma Praha maçı istatistikleri
  • Arsenal Česká Lípa-Aritma Praha arasındaki maçlar
10.08.2019 Dobříš P 0 - 0 Neratovice-Byškovice
  • Dobříš-Neratovice-Byškovice maçı istatistikleri
  • Dobříš-Neratovice-Byškovice arasındaki maçlar

4. Ligi Puan Durumu

Sıra Takım OM G B M AG YG AV Puan
1 Český Brod 2 2 0 0 6 1 +5 6
2 Aritma Praha 2 2 0 0 4 0 +4 6
3 FK Brandýs nad Labem 2 2 0 0 2 0 +2 6
4 Olympie Březová 2 2 0 0 3 2 +1 6
5 Slaný 2 1 0 1 3 2 +1 3
6 Dobříš 2 1 0 1 0 2 -2 3
7 Baník Souš 2 1 0 1 5 2 +3 3
8 Chomutov 2 1 0 1 3 0 +3 3
9 Neratovice-Byškovice 2 1 0 1 2 1 +1 3
10 Ostrov 1 1 0 0 3 3 +0 3
11 Tatran Rakovník 2 1 0 1 4 5 -1 3
12 Kladno 2 0 0 2 2 4 -2 0
13 Meteor Praha 2 0 0 2 3 6 -3 0
14 Štětí 2 0 0 2 3 7 -4 0
15 FK Louny 1 0 0 1 1 5 -4 0
16 Arsenal Česká Lípa 2 0 0 2 0 4 -4 0
  • Yükselme
  • Küme Düşme
Sıra Takım OM G B M AG YG P Son Maçları
1 Český Brod 2 2 0 0 6 1 6
  • G
  • G
2 Aritma Praha 2 2 0 0 4 0 6
  • G
  • G
3 FK Brandýs nad Labem 2 2 0 0 2 0 6
  • G
  • G
4 Olympie Březová 2 2 0 0 3 2 6
  • G
  • G
5 Slaný 2 1 0 1 3 2 3
  • G
  • M
6 Dobříš 2 1 0 1 0 2 3
  • G
  • M
7 Baník Souš 2 1 0 1 5 2 3
  • G
  • M
8 Chomutov 2 1 0 1 3 0 3
  • M
  • G
9 Neratovice-Byškovice 2 1 0 1 2 1 3
  • M
  • G
10 Ostrov 1 1 0 0 3 3 3
  • G
11 Tatran Rakovník 2 1 0 1 4 5 3
  • M
  • G
12 Kladno 2 0 0 2 2 4 0
  • M
  • M
13 Meteor Praha 2 0 0 2 3 6 0
  • M
  • M
14 Štětí 2 0 0 2 3 7 0
  • M
  • M
15 FK Louny 1 0 0 1 1 5 0
  • M
16 Arsenal Česká Lípa 2 0 0 2 0 4 0
  • M
  • M
Sıra Takım İÇ SAHA
OM G B M A Y P
DIŞ SAHA
OM G B M A Y P
1 Český Brod 1 1 0 0 5 1 3 1 1 0 0 1 0 3
2 Aritma Praha 1 1 0 0 2 0 3 1 1 0 0 2 0 3
3 FK Brandýs nad Labem 2 2 0 0 2 0 6 0 0 0 0 0 0 0
4 Olympie Březová 1 1 0 0 1 1 3 1 1 0 0 2 1 3
5 Slaný 1 0 0 1 0 1 0 1 1 0 0 3 1 3
6 Dobříš 1 1 0 0 0 0 3 1 0 0 1 0 2 0
7 Baník Souš 1 1 0 0 4 1 3 1 0 0 1 1 1 0
8 Chomutov 1 1 0 0 3 0 3 1 0 0 1 0 0 0
9 Neratovice-Byškovice 1 1 0 0 2 1 3 1 0 0 1 0 0 0
10 Ostrov 1 1 0 0 3 3 3 0 0 0 0 0 0 0
11 Tatran Rakovník 1 0 0 1 1 3 0 1 1 0 0 3 2 3
12 Kladno 1 0 0 1 1 2 0 1 0 0 1 1 2 0
13 Meteor Praha 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 2 3 6 0
14 Štětí 1 0 0 1 2 3 0 1 0 0 1 1 4 0
15 FK Louny 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 5 0
16 Arsenal Česká Lípa 1 0 0 1 0 2 0 1 0 0 1 0 2 0
Sıra Takım OM 0 1 2 3 4 5 6 7 7+ AVG
1 FK Louny 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 6.00
2 Ostrov 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 6.00
3 Štětí 2 0 0 0 0 0 2 0 0 0 5.00
4 Meteor Praha 2 0 0 0 1 0 0 1 0 0 4.50
5 Tatran Rakovník 2 0 0 0 0 1 1 0 0 0 4.50
6 Český Brod 2 0 1 0 0 0 0 1 0 0 3.50
7 Baník Souš 2 0 0 1 0 0 1 0 0 0 3.50
8 Kladno 2 0 0 0 2 0 0 0 0 0 3.00
9 Slaný 2 0 1 0 0 1 0 0 0 0 2.50
10 Olympie Březová 2 0 0 1 1 0 0 0 0 0 2.50
11 Aritma Praha 2 0 0 2 0 0 0 0 0 0 2.00
12 Arsenal Česká Lípa 2 0 0 2 0 0 0 0 0 0 2.00
13 Chomutov 2 1 0 0 1 0 0 0 0 0 1.50
14 Neratovice-Byškovice 2 1 0 0 1 0 0 0 0 0 1.50
15 FK Brandýs nad Labem 2 1 0 1 0 0 0 0 0 0 1.00
16 Dobříš 2 1 0 1 0 0 0 0 0 0 1.00