Alanya Escort Bodrum Escort
İstatistik
Menüsü

Ermenistan 2. Ligi

13.06.2019 Erebuni 0 - 3 Alashkert II
  • Erebuni-Alashkert II maçı istatistikleri
  • Erebuni-Alashkert II arasındaki maçlar
13.06.2019 Pyunik II 4 - 0 Gandzasar II
  • Pyunik II-Gandzasar II maçı istatistikleri
  • Pyunik II-Gandzasar II arasındaki maçlar
13.06.2019 Junior Sevan 3 - 2 Banants III
  • Junior Sevan-Banants III maçı istatistikleri
  • Junior Sevan-Banants III arasındaki maçlar
13.06.2019 Banants II 3 - 0 Shirak II
  • Banants II-Shirak II maçı istatistikleri
  • Banants II-Shirak II arasındaki maçlar
13.06.2019 Ararat-Armenia II 4 - 0 Ararat II
  • Ararat-Armenia II-Ararat II maçı istatistikleri
  • Ararat-Armenia II-Ararat II arasındaki maçlar
06.06.2019 Yerevan 0 - 0 Lokomotiv
  • Yerevan-Lokomotiv maçı istatistikleri
  • Yerevan-Lokomotiv arasındaki maçlar
01.06.2019 Lokomotiv 1 - 1 Junior Sevan
  • Lokomotiv-Junior Sevan maçı istatistikleri
  • Lokomotiv-Junior Sevan arasındaki maçlar
01.06.2019 Ararat II 0 - 3 Pyunik II
  • Ararat II-Pyunik II maçı istatistikleri
  • Ararat II-Pyunik II arasındaki maçlar
01.06.2019 Shirak II 3 - 0 Erebuni
  • Shirak II-Erebuni maçı istatistikleri
  • Shirak II-Erebuni arasındaki maçlar
01.06.2019 Banants III 0 - 2 Banants II
  • Banants III-Banants II maçı istatistikleri
  • Banants III-Banants II arasındaki maçlar

2. Ligi Puan Durumu

Sıra Takım OM G B M AG YG AV Puan
1 Junior Sevan 33 25 6 2 90 26 +64 81
2 Yerevan 33 22 4 7 112 46 +66 70
3 Banants II 33 21 7 5 65 31 +34 70
4 Ararat-Armenia II 33 18 7 8 70 40 +30 61
5 Alashkert II 33 15 10 8 63 39 +24 55
6 Lokomotiv 33 16 7 10 61 37 +24 55
7 Pyunik II 33 11 7 15 47 56 -9 40
8 Shirak II 33 11 4 18 38 56 -18 37
9 Banants III 33 9 6 18 38 57 -19 33
10 Gandzasar II 33 7 6 20 43 94 -51 27
11 Ararat II 33 6 7 20 40 94 -54 25
12 Erebuni 33 1 1 31 12 103 -91 4
  • Yükselme
Sıra Takım OM G B M AG YG P Son Maçları
1 Banants II 6 6 0 0 14 3 18
  • G
  • G
  • G
  • G
  • G
  • G
2 Junior Sevan 6 4 1 1 18 9 13
  • G
  • M
  • G
  • G
  • B
  • G
3 Alashkert II 6 4 0 2 12 4 12
  • G
  • G
  • M
  • M
  • G
  • G
4 Yerevan 6 3 3 0 20 6 12
  • B
  • G
  • G
  • B
  • G
  • B
5 Ararat-Armenia II 6 3 1 2 11 5 10
  • G
  • B
  • M
  • G
  • M
  • G
6 Pyunik II 6 3 1 2 11 6 10
  • M
  • M
  • G
  • B
  • G
  • G
7 Shirak II 6 3 0 3 7 9 9
  • M
  • G
  • G
  • M
  • G
  • M
8 Lokomotiv 6 2 2 2 10 8 8
  • M
  • M
  • G
  • M
  • B
  • B
9 Banants III 6 2 1 3 8 7 7
  • M
  • B
  • M
  • G
  • M
  • M
10 Gandzasar II 6 1 1 4 7 24 4
  • B
  • G
  • M
  • M
  • M
  • M
11 Ararat II 6 1 0 5 5 19 3
  • M
  • M
  • M
  • G
  • M
  • M
12 Erebuni 6 0 0 6 0 18 0
  • M
  • M
  • M
  • M
  • M
  • M
Sıra Takım İÇ SAHA
OM G B M A Y P
DIŞ SAHA
OM G B M A Y P
1 Junior Sevan 16 12 3 1 43 18 39 17 13 3 1 47 8 42
2 Yerevan 16 9 4 3 44 30 31 17 13 0 4 68 16 39
3 Banants II 16 11 2 3 25 11 35 17 10 5 2 40 20 35
4 Ararat-Armenia II 17 12 3 2 44 19 39 16 6 4 6 26 21 22
5 Alashkert II 17 9 3 5 33 23 30 16 6 7 3 30 16 25
6 Lokomotiv 17 9 3 5 33 22 30 16 7 4 5 28 15 25
7 Pyunik II 16 6 3 7 25 26 21 17 5 4 8 22 30 19
8 Shirak II 17 7 3 7 24 23 24 16 4 1 11 14 33 13
9 Banants III 17 5 4 8 20 27 19 16 4 2 10 18 30 14
10 Gandzasar II 17 4 4 9 27 52 16 16 3 2 11 16 42 11
11 Ararat II 16 2 4 10 12 43 10 17 4 3 10 28 51 15
12 Erebuni 16 1 0 15 9 46 3 17 0 1 16 3 57 1
Sıra Takım OM 0 1 2 3 4 5 6 7 7+ AVG
1 Yerevan 33 1 0 4 9 2 6 1 4 6 4.79
2 Gandzasar II 33 1 2 3 8 9 2 2 1 5 4.15
3 Ararat II 33 1 3 5 7 5 2 5 2 3 4.06
4 Junior Sevan 33 2 3 7 7 3 4 4 2 1 3.52
5 Erebuni 33 0 2 2 21 1 4 1 0 2 3.48
6 Ararat-Armenia II 33 2 6 5 5 5 4 4 1 1 3.33
7 Pyunik II 33 1 3 9 10 5 1 2 1 1 3.12
8 Alashkert II 33 1 2 12 7 5 3 2 0 1 3.09
9 Lokomotiv 33 4 4 3 11 5 3 2 0 1 2.97
10 Banants II 33 2 5 8 7 6 3 1 0 1 2.91
11 Banants III 33 4 2 7 9 5 4 2 0 0 2.88
12 Shirak II 33 1 4 11 7 5 4 0 1 0 2.85