Alanya Escort Bodrum Escort
İstatistik
Menüsü

Ermenistan 2. Ligi

20.09.2019 Dilijan 12:00 BKMA
  • Dilijan-BKMA takım karşılaştırması
  • Dilijan-BKMA arasındaki maçlar
24.09.2019 West Armenia 12:30 Aragats
  • West Armenia-Aragats takım karşılaştırması
  • West Armenia-Aragats arasındaki maçlar
25.09.2019 Banants II 15:15 Ararat-Armenia II
  • Banants II-Ararat-Armenia II takım karşılaştırması
  • Banants II-Ararat-Armenia II arasındaki maçlar
30.09.2019 Aragats 12:00 Ani Yerevan
  • Aragats-Ani Yerevan takım karşılaştırması
  • Aragats-Ani Yerevan arasındaki maçlar
04.10.2019 Masis 12:00 Aragats
  • Masis-Aragats takım karşılaştırması
  • Masis-Aragats arasındaki maçlar
06.10.2019 Banants II 15:15 Ararat II
  • Banants II-Ararat II takım karşılaştırması
  • Banants II-Ararat II arasındaki maçlar
16.10.2019 Aragats 11:30 Banants II
  • Aragats-Banants II takım karşılaştırması
  • Aragats-Banants II arasındaki maçlar
21.10.2019 Junior Sevan 11:30 Aragats
  • Junior Sevan-Aragats takım karşılaştırması
  • Junior Sevan-Aragats arasındaki maçlar
22.10.2019 Banants II 11:30 BKMA
  • Banants II-BKMA takım karşılaştırması
  • Banants II-BKMA arasındaki maçlar
29.10.2019 Aragats 11:00 Shirak II
  • Aragats-Shirak II takım karşılaştırması
  • Aragats-Shirak II arasındaki maçlar
16.09.2019 Van 4 - 3 Torpedo Yerevan
  • Van-Torpedo Yerevan maçı istatistikleri
  • Van-Torpedo Yerevan arasındaki maçlar
16.09.2019 Ararat II 4 - 5 West Armenia
  • Ararat II-West Armenia maçı istatistikleri
  • Ararat II-West Armenia arasındaki maçlar
16.09.2019 Lokomotiv 2 - 0 Ani Yerevan
  • Lokomotiv-Ani Yerevan maçı istatistikleri
  • Lokomotiv-Ani Yerevan arasındaki maçlar
16.09.2019 Ararat-Armenia II 3 - 2 Masis
  • Ararat-Armenia II-Masis maçı istatistikleri
  • Ararat-Armenia II-Masis arasındaki maçlar
16.09.2019 Lernayin Artsakh 0 - 0 Banants II
  • Lernayin Artsakh-Banants II maçı istatistikleri
  • Lernayin Artsakh-Banants II arasındaki maçlar
16.09.2019 Pyunik II 2 - 4 Junior Sevan
  • Pyunik II-Junior Sevan maçı istatistikleri
  • Pyunik II-Junior Sevan arasındaki maçlar
16.09.2019 Shirak II 8 - 2 Dilijan
  • Shirak II-Dilijan maçı istatistikleri
  • Shirak II-Dilijan arasındaki maçlar
16.09.2019 Aragats 3 - 3 Alashkert II
  • Aragats-Alashkert II maçı istatistikleri
  • Aragats-Alashkert II arasındaki maçlar
10.09.2019 Lernayin Artsakh 0 - 1 Torpedo Yerevan
  • Lernayin Artsakh-Torpedo Yerevan maçı istatistikleri
  • Lernayin Artsakh-Torpedo Yerevan arasındaki maçlar
31.08.2019 Masis 5 - 3 Lernayin Artsakh
  • Masis-Lernayin Artsakh maçı istatistikleri
  • Masis-Lernayin Artsakh arasındaki maçlar

2. Ligi Puan Durumu

Sıra Takım OM G B M AG YG AV Puan
1 Van 7 7 0 0 24 5 +19 21
2 West Armenia 7 6 0 1 22 10 +12 18
3 Banants II 7 5 2 0 26 1 +25 17
4 Lokomotiv 6 5 0 1 12 7 +5 15
5 Junior Sevan 7 4 1 2 13 10 +3 13
6 Alashkert II 7 3 2 2 20 11 +9 11
7 Ararat-Armenia II 6 3 0 3 12 15 -3 9
8 Torpedo Yerevan 7 3 0 4 13 24 -11 9
9 Aragats 6 2 1 3 14 15 -1 7
10 Pyunik II 6 2 1 3 12 14 -2 7
11 BKMA 5 2 0 3 7 10 -3 6
12 Ararat II 6 2 0 4 15 17 -2 6
13 Shirak II 7 1 3 3 11 11 +0 6
14 Lernayin Artsakh 6 1 2 3 10 9 +1 5
15 Masis 6 1 1 4 12 24 -12 4
16 Ani Yerevan 7 0 1 6 1 20 -19 1
17 Dilijan 5 0 0 5 4 25 -21 0
18 Makaravank 0 0 0 0 0 0 +0 0
  • Yükselme
Sıra Takım OM G B M AG YG P Son Maçları
1 Van 6 6 0 0 22 4 18
  • G
  • G
  • G
  • G
  • G
  • G
2 West Armenia 6 5 0 1 19 10 15
  • G
  • G
  • G
  • G
  • M
  • G
3 Banants II 6 4 2 0 19 1 14
  • G
  • G
  • G
  • G
  • B
  • B
4 Junior Sevan 6 4 1 1 13 7 13
  • G
  • G
  • M
  • G
  • B
  • G
5 Lokomotiv 5 4 0 1 10 6 12
  • G
  • M
  • G
  • G
  • G
  • G
6 Ararat-Armenia II 6 3 0 3 12 15 9
  • M
  • G
  • M
  • M
  • G
  • G
7 Torpedo Yerevan 6 3 0 3 12 20 9
  • M
  • M
  • G
  • G
  • G
  • M
8 Alashkert II 6 2 2 2 17 10 8
  • G
  • B
  • G
  • M
  • M
  • B
9 Aragats 6 2 1 3 14 15 7
  • G
  • G
  • M
  • M
  • M
  • B
10 Pyunik II 6 2 1 3 12 14 7
  • M
  • M
  • G
  • G
  • B
  • M
11 BKMA 5 2 0 3 7 10 6
  • M
  • G
  • G
  • M
  • M
12 Ararat II 6 2 0 4 15 17 6
  • M
  • M
  • M
  • G
  • G
  • M
13 Shirak II 6 1 3 2 10 8 6
  • M
  • B
  • B
  • M
  • B
  • G
14 Masis 6 1 1 4 12 24 4
  • M
  • M
  • B
  • M
  • G
  • M
15 Lernayin Artsakh 5 1 1 3 10 9 4
  • B
  • M
  • G
  • M
  • M
  • B
16 Ani Yerevan 6 0 1 5 1 13 1
  • M
  • B
  • M
  • M
  • M
  • M
17 Makaravank 0 0 0 0 0 0 0
18 Dilijan 5 0 0 5 4 25 0
  • M
  • M
  • M
  • M
  • M
Sıra Takım İÇ SAHA
OM G B M A Y P
DIŞ SAHA
OM G B M A Y P
1 Van 3 3 0 0 11 4 9 4 4 0 0 13 1 12
2 West Armenia 3 2 0 1 6 3 6 4 4 0 0 16 7 12
3 Banants II 4 3 1 0 16 1 10 3 2 1 0 10 0 7
4 Lokomotiv 4 4 0 0 11 4 12 2 1 0 1 1 3 3
5 Junior Sevan 4 2 1 1 7 6 7 3 2 0 1 6 4 6
6 Alashkert II 3 2 0 1 12 4 6 4 1 2 1 8 7 5
7 Ararat-Armenia II 3 1 0 2 5 7 3 3 2 0 1 7 8 6
8 Torpedo Yerevan 3 1 0 2 4 13 3 4 2 0 2 9 11 6
9 Aragats 3 0 1 2 7 10 1 3 2 0 1 7 5 6
10 Pyunik II 3 1 0 2 8 10 3 3 1 1 1 4 4 4
11 BKMA 2 1 0 1 2 5 3 3 1 0 2 5 5 3
12 Ararat II 3 0 0 3 4 12 0 3 2 0 1 11 5 6
13 Shirak II 4 1 1 2 9 6 4 3 0 2 1 2 5 2
14 Lernayin Artsakh 4 1 2 1 5 1 5 2 0 0 2 5 8 0
15 Masis 3 1 1 1 7 14 4 3 0 0 3 5 10 0
16 Ani Yerevan 3 0 0 3 1 6 0 4 0 1 3 0 14 1
17 Dilijan 2 0 0 2 1 6 0 3 0 0 3 3 19 0
18 Makaravank 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Sıra Takım OM 0 1 2 3 4 5 6 7 7+ AVG
1 Masis 6 0 0 0 0 1 3 0 0 2 6.00
2 Dilijan 5 0 1 0 0 0 1 1 1 1 5.80
3 Ararat II 6 0 1 0 2 0 0 1 0 2 5.33
4 Torpedo Yerevan 7 0 1 0 1 1 1 0 2 1 5.29
5 Aragats 6 0 1 0 0 1 1 2 1 0 4.83
6 West Armenia 7 0 1 0 2 1 1 0 1 1 4.57
7 Ararat-Armenia II 6 0 0 0 2 2 1 0 0 1 4.50
8 Alashkert II 7 1 0 0 1 1 2 1 0 1 4.43
9 Pyunik II 6 1 0 0 1 0 2 1 1 0 4.33
10 Van 7 0 1 0 2 1 1 1 1 0 4.14
11 Banants II 7 2 1 0 1 0 0 0 2 1 3.86
12 BKMA 5 0 0 0 3 2 0 0 0 0 3.40
13 Junior Sevan 7 1 1 0 2 0 2 1 0 0 3.29
14 Lernayin Artsakh 6 2 1 0 0 0 2 0 0 1 3.17
15 Lokomotiv 6 0 1 1 2 0 2 0 0 0 3.17
16 Shirak II 7 2 1 0 1 2 0 0 0 1 3.14
17 Ani Yerevan 7 1 1 1 2 0 1 0 1 0 3.00