Alanya Escort Bodrum Escort
İstatistik
Menüsü

Ermenistan 2. Ligi

30.08.2019 Banants II 15:15 Pyunik II
  • Banants II-Pyunik II takım karşılaştırması
  • Banants II-Pyunik II arasındaki maçlar
25.09.2019 Banants II 12:30 Ararat-Armenia II
  • Banants II-Ararat-Armenia II takım karşılaştırması
  • Banants II-Ararat-Armenia II arasındaki maçlar
06.10.2019 Banants II 12:00 Ararat II
  • Banants II-Ararat II takım karşılaştırması
  • Banants II-Ararat II arasındaki maçlar
22.10.2019 Banants II 11:30 BKMA
  • Banants II-BKMA takım karşılaştırması
  • Banants II-BKMA arasındaki maçlar
05.11.2019 Banants II 11:00 Torpedo Yerevan
  • Banants II-Torpedo Yerevan takım karşılaştırması
  • Banants II-Torpedo Yerevan arasındaki maçlar
28.11.2019 Banants II 11:00 Alashkert II
  • Banants II-Alashkert II takım karşılaştırması
  • Banants II-Alashkert II arasındaki maçlar
27.12.2019 Lernayin Artsakh 06:00 Torpedo Yerevan
  • Lernayin Artsakh-Torpedo Yerevan takım karşılaştırması
  • Lernayin Artsakh-Torpedo Yerevan arasındaki maçlar
28.02.2020 Banants II 10:00 Masis
  • Banants II-Masis takım karşılaştırması
  • Banants II-Masis arasındaki maçlar
17.03.2020 Banants II 10:00 Shirak II
  • Banants II-Shirak II takım karşılaştırması
  • Banants II-Shirak II arasındaki maçlar
04.04.2020 Banants II 10:00 Lernayin Artsakh
  • Banants II-Lernayin Artsakh takım karşılaştırması
  • Banants II-Lernayin Artsakh arasındaki maçlar
21.08.2019 Banants II 2 - 1 Junior Sevan
  • Banants II-Junior Sevan maçı istatistikleri
  • Banants II-Junior Sevan arasındaki maçlar
21.08.2019 Ani Yerevan 0 - 3 Pyunik II
  • Ani Yerevan-Pyunik II maçı istatistikleri
  • Ani Yerevan-Pyunik II arasındaki maçlar
21.08.2019 Torpedo Yerevan 2 - 8 Ararat II
  • Torpedo Yerevan-Ararat II maçı istatistikleri
  • Torpedo Yerevan-Ararat II arasındaki maçlar
21.08.2019 Dilijan Ert BKMA
  • Dilijan-BKMA maçı istatistikleri
  • Dilijan-BKMA arasındaki maçlar
20.08.2019 Masis 2 - 2 Shirak II
  • Masis-Shirak II maçı istatistikleri
  • Masis-Shirak II arasındaki maçlar
20.08.2019 Alashkert II 7 - 1 Ararat-Armenia II
  • Alashkert II-Ararat-Armenia II maçı istatistikleri
  • Alashkert II-Ararat-Armenia II arasındaki maçlar
20.08.2019 Van 4 - 1 Aragats
  • Van-Aragats maçı istatistikleri
  • Van-Aragats arasındaki maçlar
17.08.2019 Banants II 7 - 0 Dilijan
  • Banants II-Dilijan maçı istatistikleri
  • Banants II-Dilijan arasındaki maçlar
17.08.2019 Ararat II 0 - 6 Van
  • Ararat II-Van maçı istatistikleri
  • Ararat II-Van arasındaki maçlar
17.08.2019 Lokomotiv 4 - 1 Torpedo Yerevan
  • Lokomotiv-Torpedo Yerevan maçı istatistikleri
  • Lokomotiv-Torpedo Yerevan arasındaki maçlar

2. Ligi Puan Durumu

Sıra Takım OM G B M AG YG AV Puan
1 Banants II 4 4 0 0 25 1 +24 12
2 Alashkert II 3 3 0 0 14 3 +11 9
3 Van 3 3 0 0 12 2 +10 9
4 West Armenia 3 3 0 0 11 2 +9 9
5 Lokomotiv 2 2 0 0 6 2 +4 6
6 BKMA 3 2 0 1 6 4 +2 6
7 Aragats 4 2 0 2 8 8 +0 6
8 Junior Sevan 4 2 0 2 5 7 -2 6
9 Ararat II 4 1 0 3 9 11 -2 3
10 Pyunik II 3 1 0 2 6 9 -3 3
11 Ararat-Armenia II 3 1 0 2 6 9 -3 3
12 Shirak II 4 0 2 2 3 8 -5 2
13 Masis 3 0 1 2 4 14 -10 1
14 Ani Yerevan 4 0 1 3 0 11 -11 1
15 Lernayin Artsakh 0 0 0 0 0 0 +0 0
16 Makaravank 0 0 0 0 0 0 +0 0
17 Dilijan 2 0 0 2 1 12 -11 0
18 Torpedo Yerevan 3 0 0 3 3 16 -13 0
Sıra Takım OM G B M AG YG P Son Maçları
1 Banants II 4 4 0 0 25 1 12
  • G
  • G
  • G
  • G
2 Alashkert II 3 3 0 0 14 3 9
  • G
  • G
  • G
3 Van 3 3 0 0 12 2 9
  • G
  • G
  • G
4 West Armenia 3 3 0 0 11 2 9
  • G
  • G
  • G
5 Lokomotiv 2 2 0 0 6 2 6
  • G
  • G
6 BKMA 3 2 0 1 6 4 6
  • M
  • G
  • G
7 Aragats 4 2 0 2 8 8 6
  • G
  • G
  • M
  • M
8 Junior Sevan 4 2 0 2 5 7 6
  • M
  • G
  • G
  • M
9 Ararat II 4 1 0 3 9 11 3
  • M
  • M
  • M
  • G
10 Pyunik II 3 1 0 2 6 9 3
  • M
  • M
  • G
11 Ararat-Armenia II 3 1 0 2 6 9 3
  • M
  • G
  • M
12 Shirak II 4 0 2 2 3 8 2
  • M
  • M
  • B
  • B
13 Masis 3 0 1 2 4 14 1
  • M
  • M
  • B
14 Ani Yerevan 4 0 1 3 0 11 1
  • M
  • M
  • B
  • M
15 Lernayin Artsakh 0 0 0 0 0 0 0
16 Makaravank 0 0 0 0 0 0 0
17 Dilijan 2 0 0 2 1 12 0
  • M
  • M
18 Torpedo Yerevan 3 0 0 3 3 16 0
  • M
  • M
  • M
Sıra Takım İÇ SAHA
OM G B M A Y P
DIŞ SAHA
OM G B M A Y P
1 Banants II 3 3 0 0 16 1 9 1 1 0 0 9 0 3
2 Alashkert II 2 2 0 0 11 2 6 1 1 0 0 3 1 3
3 Van 1 1 0 0 4 1 3 2 2 0 0 8 1 6
4 West Armenia 1 1 0 0 3 0 3 2 2 0 0 8 2 6
5 Lokomotiv 2 2 0 0 6 2 6 0 0 0 0 0 0 0
6 BKMA 1 1 0 0 2 1 3 2 1 0 1 4 3 3
7 Aragats 1 0 0 1 1 3 0 3 2 0 1 7 5 6
8 Junior Sevan 2 1 0 1 3 5 3 2 1 0 1 2 2 3
9 Ararat II 2 0 0 2 0 7 0 2 1 0 1 9 4 3
10 Pyunik II 1 0 0 1 2 5 0 2 1 0 1 4 4 3
11 Ararat-Armenia II 1 0 0 1 1 2 0 2 1 0 1 5 7 3
12 Shirak II 2 0 1 1 1 3 1 2 0 1 1 2 5 1
13 Masis 2 0 1 1 2 11 1 1 0 0 1 2 3 0
14 Ani Yerevan 2 0 0 2 0 4 0 2 0 1 1 0 7 1
15 Lernayin Artsakh 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
16 Makaravank 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
17 Dilijan 1 0 0 1 1 5 0 1 0 0 1 0 7 0
18 Torpedo Yerevan 2 0 0 2 2 12 0 1 0 0 1 1 4 0
Sıra Takım OM 0 1 2 3 4 5 6 7 7+ AVG
1 Banants II 4 0 0 0 1 0 0 0 2 1 6.50
2 Dilijan 2 0 0 0 0 0 0 1 1 0 6.50
3 Torpedo Yerevan 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 6.33
4 Masis 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 6.00
5 Alashkert II 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 5.67
6 Ararat II 4 0 1 0 1 0 0 1 0 1 5.00
7 Ararat-Armenia II 3 0 0 0 1 1 0 0 0 1 5.00
8 Pyunik II 3 0 0 0 1 0 1 0 1 0 5.00
9 Van 3 0 0 0 1 0 1 1 0 0 4.67
10 West Armenia 3 0 0 0 2 0 0 0 1 0 4.33
11 Aragats 4 0 1 0 0 1 1 1 0 0 4.00
12 Lokomotiv 2 0 0 0 1 0 1 0 0 0 4.00
13 BKMA 3 0 0 0 2 1 0 0 0 0 3.33
14 Junior Sevan 4 0 1 0 2 0 1 0 0 0 3.00
15 Ani Yerevan 4 1 1 0 1 0 0 0 1 0 2.75
16 Shirak II 4 1 0 0 1 2 0 0 0 0 2.75