Alanya Escort Bodrum Escort
İstatistik
Menüsü

Estonya II Liiga

25.04.2019 Põhja-Sakala 16:00 Kose
  • Põhja-Sakala-Kose takım karşılaştırması
  • Põhja-Sakala-Kose arasındaki maçlar
25.04.2019 Flora III 16:45 Tulevik II
  • Flora III-Tulevik II takım karşılaştırması
  • Flora III-Tulevik II arasındaki maçlar
26.04.2019 Raplamaa 16:00 Tallinna Kalev III
  • Raplamaa-Tallinna Kalev III takım karşılaştırması
  • Raplamaa-Tallinna Kalev III arasındaki maçlar
28.04.2019 Kuressaare II 10:00 Läänemaa Haapsalu
  • Kuressaare II-Läänemaa Haapsalu takım karşılaştırması
  • Kuressaare II-Läänemaa Haapsalu arasındaki maçlar
28.04.2019 Paide III 10:00 JK Poseidon
  • Paide III-JK Poseidon takım karşılaştırması
  • Paide III-JK Poseidon arasındaki maçlar
28.04.2019 Joker 16:00 JK Piraaja
  • Joker-JK Piraaja takım karşılaştırması
  • Joker-JK Piraaja arasındaki maçlar
29.04.2019 Viimsi JK II 17:00 Vaprus II
  • Viimsi JK II-Vaprus II takım karşılaştırması
  • Viimsi JK II-Vaprus II arasındaki maçlar
02.05.2019 Kose 16:00 Vaprus II
  • Kose-Vaprus II takım karşılaştırması
  • Kose-Vaprus II arasındaki maçlar
02.05.2019 Viimsi JK II 17:00 Paide III
  • Viimsi JK II-Paide III takım karşılaştırması
  • Viimsi JK II-Paide III arasındaki maçlar
03.05.2019 JK Poseidon 16:00 Flora III
  • JK Poseidon-Flora III takım karşılaştırması
  • JK Poseidon-Flora III arasındaki maçlar
21.04.2019 Tulevik II 0 - 6 Paide III
  • Tulevik II-Paide III maçı istatistikleri
  • Tulevik II-Paide III arasındaki maçlar
21.04.2019 JK Poseidon 2 - 2 Vaprus II
  • JK Poseidon-Vaprus II maçı istatistikleri
  • JK Poseidon-Vaprus II arasındaki maçlar
20.04.2019 Tallinna Kalev III 4 - 1 Kuressaare II
  • Tallinna Kalev III-Kuressaare II maçı istatistikleri
  • Tallinna Kalev III-Kuressaare II arasındaki maçlar
19.04.2019 JK Piraaja 2 - 1 Flora III
  • JK Piraaja-Flora III maçı istatistikleri
  • JK Piraaja-Flora III arasındaki maçlar
18.04.2019 Joker 0 - 4 Läänemaa Haapsalu
  • Joker-Läänemaa Haapsalu maçı istatistikleri
  • Joker-Läänemaa Haapsalu arasındaki maçlar
17.04.2019 Viimsi JK II 1 - 0 Põhja-Sakala
  • Viimsi JK II-Põhja-Sakala maçı istatistikleri
  • Viimsi JK II-Põhja-Sakala arasındaki maçlar
14.04.2019 Paide III 1 - 0 JK Piraaja
  • Paide III-JK Piraaja maçı istatistikleri
  • Paide III-JK Piraaja arasındaki maçlar
14.04.2019 Vaprus II 0 - 1 Tulevik II
  • Vaprus II-Tulevik II maçı istatistikleri
  • Vaprus II-Tulevik II arasındaki maçlar
13.04.2019 Flora III 3 - 1 Joker
  • Flora III-Joker maçı istatistikleri
  • Flora III-Joker arasındaki maçlar
13.04.2019 Kuressaare II 2 - 0 Kose
  • Kuressaare II-Kose maçı istatistikleri
  • Kuressaare II-Kose arasındaki maçlar

II Liiga Puan Durumu

Sıra Takım OM G B M AG YG AV Puan
1 Paide III 5 5 0 0 27 0 +27 15
2 Tallinna Kalev III 5 5 0 0 22 6 +16 15
3 Vaprus II 5 3 1 1 11 4 +7 10
4 Kuressaare II 5 3 1 1 13 8 +5 10
5 Viimsi JK II 5 2 1 2 8 11 -3 7
6 JK Poseidon 5 2 1 2 10 15 -5 7
7 Raplamaa 4 2 0 2 9 8 +1 6
8 Flora III 5 2 0 3 11 15 -4 6
9 Tulevik II 5 2 0 3 8 13 -5 6
10 Põhja-Sakala 5 1 1 3 4 8 -4 4
11 JK Piraaja 5 1 1 3 3 6 -3 4
12 Kose 3 1 0 2 5 7 -2 3
13 Läänemaa Haapsalu 4 1 0 3 6 19 -13 3
14 Joker 5 0 0 5 2 19 -17 0
Sıra Takım OM G B M AG YG P Son Maçları
1 Paide III 5 5 0 0 27 0 15
  • G
  • G
  • G
  • G
  • G
2 Tallinna Kalev III 5 5 0 0 22 6 15
  • G
  • G
  • G
  • G
  • G
3 Vaprus II 5 3 1 1 11 4 10
  • G
  • G
  • G
  • M
  • B
4 Kuressaare II 5 3 1 1 13 8 10
  • G
  • G
  • B
  • G
  • M
5 Viimsi JK II 4 2 1 1 6 7 7
  • M
  • M
  • B
  • G
  • G
6 JK Poseidon 5 2 1 2 10 15 7
  • M
  • M
  • G
  • G
  • B
7 Flora III 5 2 0 3 11 15 6
  • M
  • M
  • G
  • G
  • M
8 Tulevik II 5 2 0 3 8 13 6
  • M
  • M
  • G
  • G
  • M
9 JK Piraaja 4 1 1 2 3 4 4
  • M
  • B
  • M
  • M
  • G
10 Raplamaa 3 1 0 2 7 8 3
  • G
  • G
  • M
  • M
11 Kose 3 1 0 2 5 7 3
  • G
  • M
  • M
12 Läänemaa Haapsalu 4 1 0 3 6 19 3
  • M
  • M
  • M
  • G
13 Põhja-Sakala 4 0 1 3 3 8 1
  • G
  • B
  • M
  • M
  • M
14 Joker 5 0 0 5 2 19 0
  • M
  • M
  • M
  • M
  • M
Sıra Takım İÇ SAHA
OM G B M A Y P
DIŞ SAHA
OM G B M A Y P
1 Paide III 3 3 0 0 14 0 9 2 2 0 0 13 0 6
2 Tallinna Kalev III 3 3 0 0 11 3 9 2 2 0 0 11 3 6
3 Vaprus II 2 1 0 1 4 2 3 3 2 1 0 7 2 7
4 Kuressaare II 3 3 0 0 11 3 9 2 0 1 1 2 5 1
5 Viimsi JK II 4 2 1 1 7 7 7 1 0 0 1 1 4 0
6 JK Poseidon 3 1 1 1 7 9 4 2 1 0 1 3 6 3
7 Raplamaa 0 0 0 0 0 0 0 4 2 0 2 9 8 6
8 Flora III 3 2 0 1 10 5 6 2 0 0 2 1 10 0
9 Tulevik II 3 1 0 2 5 9 3 2 1 0 1 3 4 3
10 Põhja-Sakala 1 0 0 1 1 2 0 4 1 1 2 3 6 4
11 JK Piraaja 4 1 1 2 3 5 4 1 0 0 1 0 1 0
12 Kose 0 0 0 0 0 0 0 3 1 0 2 5 7 3
13 Läänemaa Haapsalu 1 0 0 1 2 7 0 3 1 0 2 4 12 3
14 Joker 3 0 0 3 0 12 0 2 0 0 2 2 7 0
Sıra Takım OM 0 1 2 3 4 5 6 7 7+ AVG
1 Läänemaa Haapsalu 4 0 0 0 0 1 1 0 1 1 6.25
2 Tallinna Kalev III 5 0 0 0 0 1 3 0 0 1 5.60
3 Paide III 5 0 1 0 0 0 1 1 1 1 5.40
4 Flora III 5 0 0 0 1 2 0 0 1 1 5.20
5 JK Poseidon 5 0 0 0 1 1 1 1 1 0 5.00
6 Raplamaa 4 0 0 1 1 0 1 0 1 0 4.25
7 Joker 5 0 1 0 0 2 1 0 1 0 4.20
8 Tulevik II 5 0 1 0 1 0 1 2 0 0 4.20
9 Kuressaare II 5 0 0 2 0 0 1 2 0 0 4.20
10 Kose 3 0 0 1 0 1 0 1 0 0 4.00
11 Viimsi JK II 5 0 1 1 0 0 2 1 0 0 3.80
12 Vaprus II 5 0 2 0 0 2 1 0 0 0 3.00
13 Põhja-Sakala 5 0 2 1 1 0 1 0 0 0 2.40
14 JK Piraaja 5 0 2 2 1 0 0 0 0 0 1.80