Alanya Escort Bodrum Escort
İstatistik
Menüsü

Estonya II Liiga

22.09.2019 Kose 10:00 Paide III
  • Kose-Paide III takım karşılaştırması
  • Kose-Paide III arasındaki maçlar
22.09.2019 Tulevik II 15:00 JK Piraaja
  • Tulevik II-JK Piraaja takım karşılaştırması
  • Tulevik II-JK Piraaja arasındaki maçlar
26.09.2019 Joker 16:00 Viimsi JK II
  • Joker-Viimsi JK II takım karşılaştırması
  • Joker-Viimsi JK II arasındaki maçlar
27.09.2019 Vaprus II 14:00 Kuressaare II
  • Vaprus II-Kuressaare II takım karşılaştırması
  • Vaprus II-Kuressaare II arasındaki maçlar
27.09.2019 JK Piraaja 16:45 JK Poseidon
  • JK Piraaja-JK Poseidon takım karşılaştırması
  • JK Piraaja-JK Poseidon arasındaki maçlar
28.09.2019 Läänemaa Haapsalu 10:00 Tulevik II
  • Läänemaa Haapsalu-Tulevik II takım karşılaştırması
  • Läänemaa Haapsalu-Tulevik II arasındaki maçlar
28.09.2019 Paide III 10:00 Tallinna Kalev III
  • Paide III-Tallinna Kalev III takım karşılaştırması
  • Paide III-Tallinna Kalev III arasındaki maçlar
29.09.2019 Põhja-Sakala 10:00 Raplamaa
  • Põhja-Sakala-Raplamaa takım karşılaştırması
  • Põhja-Sakala-Raplamaa arasındaki maçlar
29.09.2019 Kose 11:00 Flora III
  • Kose-Flora III takım karşılaştırması
  • Kose-Flora III arasındaki maçlar
02.10.2019 Viimsi JK II 17:00 JK Piraaja
  • Viimsi JK II-JK Piraaja takım karşılaştırması
  • Viimsi JK II-JK Piraaja arasındaki maçlar
21.09.2019 Tallinna Kalev III 3 - 0 Vaprus II
  • Tallinna Kalev III-Vaprus II maçı istatistikleri
  • Tallinna Kalev III-Vaprus II arasındaki maçlar
21.09.2019 Raplamaa 3 - 1 Läänemaa Haapsalu
  • Raplamaa-Läänemaa Haapsalu maçı istatistikleri
  • Raplamaa-Läänemaa Haapsalu arasındaki maçlar
21.09.2019 Kuressaare II 2 - 1 Põhja-Sakala
  • Kuressaare II-Põhja-Sakala maçı istatistikleri
  • Kuressaare II-Põhja-Sakala arasındaki maçlar
21.09.2019 JK Poseidon 2 - 7 Joker
  • JK Poseidon-Joker maçı istatistikleri
  • JK Poseidon-Joker arasındaki maçlar
20.09.2019 Viimsi JK II 0 - 1 Flora III
  • Viimsi JK II-Flora III maçı istatistikleri
  • Viimsi JK II-Flora III arasındaki maçlar
15.09.2019 Raplamaa 0 - 5 Kuressaare II
  • Raplamaa-Kuressaare II maçı istatistikleri
  • Raplamaa-Kuressaare II arasındaki maçlar
15.09.2019 Flora III 1 - 5 JK Poseidon
  • Flora III-JK Poseidon maçı istatistikleri
  • Flora III-JK Poseidon arasındaki maçlar
15.09.2019 Vaprus II 0 - 0 Kose
  • Vaprus II-Kose maçı istatistikleri
  • Vaprus II-Kose arasındaki maçlar
15.09.2019 Põhja-Sakala 4 - 2 Tallinna Kalev III
  • Põhja-Sakala-Tallinna Kalev III maçı istatistikleri
  • Põhja-Sakala-Tallinna Kalev III arasındaki maçlar
14.09.2019 Paide III 5 - 3 Viimsi JK II
  • Paide III-Viimsi JK II maçı istatistikleri
  • Paide III-Viimsi JK II arasındaki maçlar

II Liiga Puan Durumu

Sıra Takım OM G B M AG YG AV Puan
1 Paide III 20 15 4 1 80 19 +61 49
2 Tallinna Kalev III 21 14 4 3 62 27 +35 46
3 Kuressaare II 21 12 1 8 48 29 +19 37
4 Läänemaa Haapsalu 20 11 1 8 65 57 +8 34
5 Flora III 21 11 1 9 44 49 -5 34
6 Põhja-Sakala 21 10 2 9 40 38 +2 32
7 Vaprus II 21 9 4 8 35 34 +1 31
8 JK Piraaja 20 8 5 7 49 47 +2 29
9 Raplamaa 21 7 4 10 33 46 -13 25
10 Viimsi JK II 21 7 3 11 33 41 -8 24
11 Tulevik II 20 7 3 10 34 49 -15 24
12 Joker 20 6 2 12 33 49 -16 20
13 JK Poseidon 21 5 2 14 34 70 -36 17
14 Kose 20 3 2 15 22 57 -35 11
  • Yükselme
  • Yükselme Play-off'u
  • Küme Düşme Play-off'u
  • Küme Düşme
Sıra Takım OM G B M AG YG P Son Maçları
1 Paide III 6 4 2 0 20 11 14
  • G
  • G
  • B
  • B
  • G
  • G
2 Põhja-Sakala 6 4 0 2 17 10 12
  • G
  • G
  • G
  • M
  • G
  • M
3 Kuressaare II 6 4 0 2 11 5 12
  • M
  • G
  • M
  • G
  • G
  • G
4 Tallinna Kalev III 6 3 2 1 16 8 11
  • B
  • B
  • G
  • B
  • M
  • G
5 Raplamaa 6 3 1 2 8 12 10
  • B
  • G
  • G
  • B
  • M
  • G
6 Vaprus II 6 2 2 2 10 8 8
  • M
  • G
  • G
  • M
  • B
  • M
7 Joker 6 2 2 2 18 11 8
  • B
  • M
  • G
  • M
  • B
  • G
8 Flora III 6 2 1 3 7 18 7
  • G
  • M
  • G
  • B
  • M
  • G
9 Läänemaa Haapsalu 6 2 1 3 18 15 7
  • G
  • M
  • B
  • M
  • G
  • M
10 JK Piraaja 6 2 1 3 18 18 7
  • B
  • G
  • B
  • M
  • G
  • M
11 Tulevik II 6 1 3 2 11 14 6
  • M
  • M
  • M
  • B
  • B
  • B
12 JK Poseidon 6 1 1 4 12 25 4
  • B
  • M
  • M
  • M
  • G
  • M
13 Kose 6 1 1 4 5 13 4
  • M
  • M
  • M
  • M
  • G
  • B
14 Viimsi JK II 6 1 0 5 6 12 3
  • G
  • M
  • M
  • G
  • M
  • M
Sıra Takım İÇ SAHA
OM G B M A Y P
DIŞ SAHA
OM G B M A Y P
1 Paide III 10 9 1 0 43 9 28 10 6 3 1 37 10 21
2 Tallinna Kalev III 11 7 4 0 30 10 25 10 7 0 3 32 17 21
3 Kuressaare II 11 7 0 4 27 17 21 10 5 1 4 21 12 16
4 Läänemaa Haapsalu 10 5 0 5 35 28 15 10 6 1 3 30 29 19
5 Flora III 11 8 0 3 34 22 24 10 3 1 6 10 27 10
6 Põhja-Sakala 10 7 1 2 24 12 22 11 3 1 7 16 26 10
7 Vaprus II 10 3 2 5 15 16 11 11 6 2 3 20 18 20
8 JK Piraaja 10 3 3 4 19 25 12 10 5 2 3 30 22 17
9 Raplamaa 11 4 2 5 18 23 14 10 3 2 5 15 23 11
10 Viimsi JK II 9 2 2 5 9 22 8 12 5 1 6 24 19 16
11 Tulevik II 11 6 1 4 22 21 19 9 1 2 6 12 28 5
12 Joker 10 3 2 5 16 26 11 10 3 0 7 17 23 9
13 JK Poseidon 11 2 0 9 14 38 6 10 3 2 5 20 32 11
14 Kose 9 1 1 7 12 25 4 11 2 1 8 10 32 7
Sıra Takım OM 0 1 2 3 4 5 6 7 7+ AVG
1 Läänemaa Haapsalu 20 0 0 2 0 4 3 1 6 4 6.10
2 Paide III 20 1 1 1 3 2 3 2 4 3 4.95
3 JK Poseidon 21 0 1 2 4 3 3 3 3 2 4.95
4 JK Piraaja 20 0 3 3 1 4 2 1 2 4 4.80
5 Flora III 21 0 3 2 2 4 2 3 4 1 4.43
6 Tallinna Kalev III 21 0 0 5 3 5 3 2 2 1 4.24
7 Tulevik II 20 0 2 2 3 4 4 3 2 0 4.15
8 Joker 20 0 3 1 5 4 2 2 1 2 4.10
9 Kose 20 1 3 4 0 3 2 4 2 1 3.95
10 Raplamaa 21 1 2 6 1 4 4 0 2 1 3.76
11 Põhja-Sakala 21 0 4 4 3 1 4 2 3 0 3.71
12 Kuressaare II 21 0 1 7 4 1 3 4 1 0 3.67
13 Viimsi JK II 21 0 4 6 1 3 3 2 0 2 3.52
14 Vaprus II 21 1 3 5 4 2 2 3 0 1 3.29