Alanya Escort Bodrum Escort
İstatistik
Menüsü

Guadeloupe Division d Honneur

26.09.2019 Phare du Canal 00:30 Gosier
  • Phare du Canal-Gosier takım karşılaştırması
  • Phare du Canal-Gosier arasındaki maçlar
03.10.2019 USBM 00:30 USR Sainte-Rose
  • USBM-USR Sainte-Rose takım karşılaştırması
  • USBM-USR Sainte-Rose arasındaki maçlar
06.10.2019 Racing Club 19:30 Gosier
  • Racing Club-Gosier takım karşılaştırması
  • Racing Club-Gosier arasındaki maçlar
17.10.2019 USR Sainte-Rose 00:30 Phare du Canal
  • USR Sainte-Rose-Phare du Canal takım karşılaştırması
  • USR Sainte-Rose-Phare du Canal arasındaki maçlar
24.10.2019 La Gauloise 00:30 UNAR
  • La Gauloise-UNAR takım karşılaştırması
  • La Gauloise-UNAR arasındaki maçlar
03.11.2019 USR Sainte-Rose 19:30 Racing Club
  • USR Sainte-Rose-Racing Club takım karşılaştırması
  • USR Sainte-Rose-Racing Club arasındaki maçlar
24.11.2019 USR Sainte-Rose 19:30 Amical Club
  • USR Sainte-Rose-Amical Club takım karşılaştırması
  • USR Sainte-Rose-Amical Club arasındaki maçlar
15.12.2019 USR Sainte-Rose 19:30 UNAR
  • USR Sainte-Rose-UNAR takım karşılaştırması
  • USR Sainte-Rose-UNAR arasındaki maçlar
19.12.2019 Moulien 00:30 USR Sainte-Rose
  • Moulien-USR Sainte-Rose takım karşılaştırması
  • Moulien-USR Sainte-Rose arasındaki maçlar
25.01.2020 USR Sainte-Rose - USBM
  • USR Sainte-Rose-USBM takım karşılaştırması
  • USR Sainte-Rose-USBM arasındaki maçlar
06.10.2019 USBM 2 - 0 Moulien
  • USBM-Moulien maçı istatistikleri
  • USBM-Moulien arasındaki maçlar
06.10.2019 Stade Lamentinois Ert USR Sainte-Rose
  • Stade Lamentinois-USR Sainte-Rose maçı istatistikleri
  • Stade Lamentinois-USR Sainte-Rose arasındaki maçlar
03.10.2019 Jeunesse Evolution 0 - 1 Amical Club
  • Jeunesse Evolution-Amical Club maçı istatistikleri
  • Jeunesse Evolution-Amical Club arasındaki maçlar
26.09.2019 Stade Lamentinois 2 - 1 Amical Club
  • Stade Lamentinois-Amical Club maçı istatistikleri
  • Stade Lamentinois-Amical Club arasındaki maçlar
22.09.2019 Gosier 3 - 1 Jeunesse Evolution
  • Gosier-Jeunesse Evolution maçı istatistikleri
  • Gosier-Jeunesse Evolution arasındaki maçlar
22.09.2019 Solidarité Scolaire 3 - 0 Racing Club
  • Solidarité Scolaire-Racing Club maçı istatistikleri
  • Solidarité Scolaire-Racing Club arasındaki maçlar
22.09.2019 Moulien 0 - 1 La Gauloise
  • Moulien-La Gauloise maçı istatistikleri
  • Moulien-La Gauloise arasındaki maçlar
21.09.2019 Arsenal 1 - 1 Stade Lamentinois
  • Arsenal-Stade Lamentinois maçı istatistikleri
  • Arsenal-Stade Lamentinois arasındaki maçlar
21.09.2019 Amical Club 1 - 1 Phare du Canal
  • Amical Club-Phare du Canal maçı istatistikleri
  • Amical Club-Phare du Canal arasındaki maçlar
21.09.2019 USR Sainte-Rose 4 - 1 Vieux-Habitants
  • USR Sainte-Rose-Vieux-Habitants maçı istatistikleri
  • USR Sainte-Rose-Vieux-Habitants arasındaki maçlar

Division d Honneur Puan Durumu

Sıra Takım OM G B M AG YG AV Puan
2 Moulien 3 2 0 1 7 2 +5 6
3 Jeunesse Evolution 3 2 0 1 7 4 +3 6
3 Gosier 2 2 0 0 7 2 +5 8
4 Phare du Canal 2 1 1 0 5 2 +3 6
5 USR Sainte-Rose 2 1 1 0 5 2 +3 6
6 La Gauloise 2 1 1 0 2 1 +1 6
6 La Gauloise 2 1 1 0 2 1 +1 4
7 Stade Lamentinois 3 1 1 1 4 6 -2 4
8 Solidarité Scolaire 3 1 0 2 4 4 +0 3
8 Arsenal 2 0 2 0 4 4 +0 4
10 USBM 2 0 2 0 4 4 +0 2
11 Amical Club 3 0 2 1 2 3 -1 2
12 Vieux-Habitants 2 0 1 1 1 4 -3 3
13 UNAR 2 0 1 1 2 6 -4 1
14 Racing Club 3 0 0 3 1 11 -10 0
Sıra Takım OM G B M AG YG P Son Maçları
1 Moulien 3 2 0 1 7 2 9
  • G
  • G
  • M
  • M
2 Jeunesse Evolution 3 2 0 1 7 4 9
  • G
  • G
  • M
  • M
3 Gosier 2 2 0 0 7 2 8
  • G
  • G
4 Phare du Canal 2 1 1 0 5 2 6
  • G
  • B
5 USR Sainte-Rose 2 1 1 0 5 2 6
  • B
  • G
6 La Gauloise 2 1 1 0 2 1 6
  • B
  • G
7 Solidarité Scolaire 3 1 0 2 4 4 6
  • M
  • M
  • G
8 Arsenal 2 0 2 0 4 4 4
  • B
  • B
9 USBM 2 0 2 0 4 4 4
  • B
  • B
  • G
10 Amical Club 2 0 2 0 1 1 4
  • B
  • B
  • M
  • G
11 Stade Lamentinois 2 0 1 1 2 5 3
  • M
  • B
  • G
12 Vieux-Habitants 2 0 1 1 1 4 3
  • B
  • M
13 UNAR 2 0 1 1 2 6 3
  • M
  • B
14 Racing Club 3 0 0 3 1 11 3
  • M
  • M
  • M
Sıra Takım İÇ SAHA
OM G B M A Y P
DIŞ SAHA
OM G B M A Y P
2 Moulien 2 1 0 1 2 1 3 1 1 0 0 5 1 3
3 Jeunesse Evolution 1 1 0 0 4 0 3 2 1 0 1 3 4 3
3 Gosier 2 2 0 0 7 2 8 0 0 0 0 0 0 0
4 Phare du Canal 0 0 0 0 0 0 0 2 1 1 0 5 2 6
5 USR Sainte-Rose 2 1 1 0 5 2 6 0 0 0 0 0 0 0
6 La Gauloise 0 0 0 0 0 0 0 2 1 1 0 2 1 6
6 La Gauloise 0 0 0 0 0 0 0 2 1 1 0 2 1 4
7 Stade Lamentinois 1 1 0 0 2 1 3 2 0 1 1 2 5 1
8 Solidarité Scolaire 2 1 0 1 4 2 3 1 0 0 1 0 2 0
8 Arsenal 2 0 2 0 4 4 4 0 0 0 0 0 0 0
10 USBM 0 0 0 0 0 0 0 2 0 2 0 4 4 2
11 Amical Club 2 0 2 0 1 1 2 1 0 0 1 1 2 0
12 Vieux-Habitants 0 0 0 0 0 0 0 2 0 1 1 1 4 3
13 UNAR 2 0 1 1 2 6 1 0 0 0 0 0 0 0
14 Racing Club 1 0 0 1 1 4 0 2 0 0 2 0 7 0
Sıra Takım OM 0 1 2 3 4 5 6 7 7+ AVG
1 Gosier 2 0 0 0 0 1 1 0 0 0 4.50
2 Arsenal 2 0 0 1 0 0 0 1 0 0 4.00
3 UNAR 2 0 0 1 0 0 0 1 0 0 4.00
4 USBM 2 0 0 1 0 0 0 1 0 0 4.00
5 Racing Club 3 0 0 0 1 1 1 0 0 0 4.00
6 Jeunesse Evolution 3 0 0 0 1 2 0 0 0 0 3.67
7 Phare du Canal 2 0 0 1 0 0 1 0 0 0 3.50
8 Stade Lamentinois 2 0 0 1 0 0 1 0 0 0 3.50
9 USR Sainte-Rose 2 0 0 1 0 0 1 0 0 0 3.50
10 Moulien 3 0 1 1 0 0 0 1 0 0 3.00
11 Solidarité Scolaire 3 0 0 1 2 0 0 0 0 0 2.67
12 Vieux-Habitants 2 1 0 0 0 0 1 0 0 0 2.50
13 La Gauloise 2 0 1 1 0 0 0 0 0 0 1.50
14 Amical Club 2 1 0 1 0 0 0 0 0 0 1.00