Alanya Escort Bodrum Escort
İstatistik
Menüsü

Hırvatistan 2. Ligi

23.08.2019 Hrvatski Dragovoljac 15:30 Međimurje Čakovec
  • Hrvatski Dragovoljac-Međimurje Čakovec takım karşılaştırması
  • Hrvatski Dragovoljac-Međimurje Čakovec arasındaki maçlar
23.08.2019 Radnik Sesvete 15:30 Solin
  • Radnik Sesvete-Solin takım karşılaştırması
  • Radnik Sesvete-Solin arasındaki maçlar
24.08.2019 Orijent 1919 15:00 Dinamo Zagreb II
  • Orijent 1919-Dinamo Zagreb II takım karşılaştırması
  • Orijent 1919-Dinamo Zagreb II arasındaki maçlar
24.08.2019 Dugopolje 15:30 Croatia Zmijavci
  • Dugopolje-Croatia Zmijavci takım karşılaştırması
  • Dugopolje-Croatia Zmijavci arasındaki maçlar
24.08.2019 Cibalia 15:30 Dubrava Zagreb
  • Cibalia-Dubrava Zagreb takım karşılaştırması
  • Cibalia-Dubrava Zagreb arasındaki maçlar
25.08.2019 Rudeš 15:30 Šibenik
  • Rudeš-Šibenik takım karşılaştırması
  • Rudeš-Šibenik arasındaki maçlar
25.08.2019 Hajduk Split II 15:30 Kustošija
  • Hajduk Split II-Kustošija takım karşılaştırması
  • Hajduk Split II-Kustošija arasındaki maçlar
25.08.2019 Osijek II 15:30 Bijelo Brdo
  • Osijek II-Bijelo Brdo takım karşılaştırması
  • Osijek II-Bijelo Brdo arasındaki maçlar
30.08.2019 Dubrava Zagreb 15:00 Dugopolje
  • Dubrava Zagreb-Dugopolje takım karşılaştırması
  • Dubrava Zagreb-Dugopolje arasındaki maçlar
30.08.2019 Međimurje Čakovec 18:00 Radnik Sesvete
  • Međimurje Čakovec-Radnik Sesvete takım karşılaştırması
  • Međimurje Čakovec-Radnik Sesvete arasındaki maçlar
18.08.2019 Bijelo Brdo 0 - 2 Rudeš
  • Bijelo Brdo-Rudeš maçı istatistikleri
  • Bijelo Brdo-Rudeš arasındaki maçlar
18.08.2019 Croatia Zmijavci 2 - 0 Dubrava Zagreb
  • Croatia Zmijavci-Dubrava Zagreb maçı istatistikleri
  • Croatia Zmijavci-Dubrava Zagreb arasındaki maçlar
18.08.2019 Dinamo Zagreb II 1 - 1 Osijek II
  • Dinamo Zagreb II-Osijek II maçı istatistikleri
  • Dinamo Zagreb II-Osijek II arasındaki maçlar
17.08.2019 Šibenik 3 - 2 Hajduk Split II
  • Šibenik-Hajduk Split II maçı istatistikleri
  • Šibenik-Hajduk Split II arasındaki maçlar
17.08.2019 Kustošija 2 - 3 Dugopolje
  • Kustošija-Dugopolje maçı istatistikleri
  • Kustošija-Dugopolje arasındaki maçlar
17.08.2019 Solin 2 - 1 Hrvatski Dragovoljac
  • Solin-Hrvatski Dragovoljac maçı istatistikleri
  • Solin-Hrvatski Dragovoljac arasındaki maçlar
16.08.2019 Međimurje Čakovec 1 - 1 Orijent 1919
  • Međimurje Čakovec-Orijent 1919 maçı istatistikleri
  • Međimurje Čakovec-Orijent 1919 arasındaki maçlar
16.08.2019 Radnik Sesvete 1 - 1 Cibalia
  • Radnik Sesvete-Cibalia maçı istatistikleri
  • Radnik Sesvete-Cibalia arasındaki maçlar

2. Ligi Puan Durumu

Sıra Takım OM G B M AG YG AV Puan
1 Croatia Zmijavci 1 1 0 0 2 0 +2 3
2 Rudeš 1 1 0 0 2 0 +2 3
3 Dugopolje 1 1 0 0 3 2 +1 3
4 Šibenik 1 1 0 0 3 2 +1 3
5 Solin 1 1 0 0 2 1 +1 3
6 Cibalia 1 0 1 0 1 1 +0 1
7 Orijent 1919 1 0 1 0 1 1 +0 1
8 Osijek II 1 0 1 0 1 1 +0 1
9 Dinamo Zagreb II 1 0 1 0 1 1 +0 1
10 Međimurje Čakovec 1 0 1 0 1 1 +0 1
11 Radnik Sesvete 1 0 1 0 1 1 +0 1
12 Hajduk Split II 1 0 0 1 2 3 -1 0
13 Kustošija 1 0 0 1 2 3 -1 0
14 Hrvatski Dragovoljac 1 0 0 1 1 2 -1 0
15 Bijelo Brdo 1 0 0 1 0 2 -2 0
16 Dubrava Zagreb 1 0 0 1 0 2 -2 0
Sıra Takım OM G B M AG YG P Son Maçları
1 Croatia Zmijavci 1 1 0 0 2 0 3
  • G
2 Rudeš 1 1 0 0 2 0 3
  • G
3 Dugopolje 1 1 0 0 3 2 3
  • G
4 Šibenik 1 1 0 0 3 2 3
  • G
5 Solin 1 1 0 0 2 1 3
  • G
6 Cibalia 1 0 1 0 1 1 1
  • B
7 Orijent 1919 1 0 1 0 1 1 1
  • B
8 Osijek II 1 0 1 0 1 1 1
  • B
9 Dinamo Zagreb II 1 0 1 0 1 1 1
  • B
10 Međimurje Čakovec 1 0 1 0 1 1 1
  • B
11 Radnik Sesvete 1 0 1 0 1 1 1
  • B
12 Hajduk Split II 1 0 0 1 2 3 0
  • M
13 Kustošija 1 0 0 1 2 3 0
  • M
14 Hrvatski Dragovoljac 1 0 0 1 1 2 0
  • M
15 Bijelo Brdo 1 0 0 1 0 2 0
  • M
16 Dubrava Zagreb 1 0 0 1 0 2 0
  • M
Sıra Takım İÇ SAHA
OM G B M A Y P
DIŞ SAHA
OM G B M A Y P
1 Croatia Zmijavci 1 1 0 0 2 0 3 0 0 0 0 0 0 0
2 Rudeš 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0 3
3 Dugopolje 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 2 3
4 Šibenik 1 1 0 0 3 2 3 0 0 0 0 0 0 0
5 Solin 1 1 0 0 2 1 3 0 0 0 0 0 0 0
6 Cibalia 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 1
7 Orijent 1919 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 1
8 Osijek II 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 1
9 Dinamo Zagreb II 1 0 1 0 1 1 1 0 0 0 0 0 0 0
10 Međimurje Čakovec 1 0 1 0 1 1 1 0 0 0 0 0 0 0
11 Radnik Sesvete 1 0 1 0 1 1 1 0 0 0 0 0 0 0
12 Hajduk Split II 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 2 3 0
13 Kustošija 1 0 0 1 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Hrvatski Dragovoljac 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 2 0
15 Bijelo Brdo 1 0 0 1 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0
16 Dubrava Zagreb 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 0
Sıra Takım OM 0 1 2 3 4 5 6 7 7+ AVG
1 Dugopolje 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 5.00
2 Hajduk Split II 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 5.00
3 Kustošija 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 5.00
4 Šibenik 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 5.00
5 Hrvatski Dragovoljac 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 3.00
6 Solin 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 3.00
7 Bijelo Brdo 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 2.00
8 Cibalia 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 2.00
9 Croatia Zmijavci 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 2.00
10 Dinamo Zagreb II 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 2.00
11 Dubrava Zagreb 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 2.00
12 Međimurje Čakovec 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 2.00
13 Orijent 1919 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 2.00
14 Osijek II 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 2.00
15 Rudeš 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 2.00
16 Radnik Sesvete 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 2.00