Alanya Escort Bodrum Escort
İstatistik
Menüsü

Hollanda Dames Eerste Klasse

28.09.2019 SSS II 10:00 Ter Leede II
  • SSS II-Ter Leede II takım karşılaştırması
  • SSS II-Ter Leede II arasındaki maçlar
28.09.2019 RVVH II 10:00 Sparta/JVOZ
  • RVVH II-Sparta/JVOZ takım karşılaştırması
  • RVVH II-Sparta/JVOZ arasındaki maçlar
28.09.2019 Blauw Geel 55 10:30 IJFC
  • Blauw Geel 55-IJFC takım karşılaştırması
  • Blauw Geel 55-IJFC arasındaki maçlar
28.09.2019 IJzendijke 12:30 SC Monster
  • IJzendijke-SC Monster takım karşılaştırması
  • IJzendijke-SC Monster arasındaki maçlar
28.09.2019 Sporting 70 13:00 CSW
  • Sporting 70-CSW takım karşılaştırması
  • Sporting 70-CSW arasındaki maçlar
28.09.2019 't Gooi 13:00 Hercules
  • 't Gooi-Hercules takım karşılaştırması
  • 't Gooi-Hercules arasındaki maçlar
05.10.2019 SSS II 10:00 IJzendijke
  • SSS II-IJzendijke takım karşılaştırması
  • SSS II-IJzendijke arasındaki maçlar
05.10.2019 Sparta/JVOZ 11:00 IJFC
  • Sparta/JVOZ-IJFC takım karşılaştırması
  • Sparta/JVOZ-IJFC arasındaki maçlar
05.10.2019 SC Monster 12:30 Hercules
  • SC Monster-Hercules takım karşılaştırması
  • SC Monster-Hercules arasındaki maçlar
05.10.2019 CSW 12:30 Blauw Geel 55
  • CSW-Blauw Geel 55 takım karşılaştırması
  • CSW-Blauw Geel 55 arasındaki maçlar
21.09.2019 Ter Leede II 1 - 0 RVVH II
  • Ter Leede II-RVVH II maçı istatistikleri
  • Ter Leede II-RVVH II arasındaki maçlar
21.09.2019 SC Monster 1 - 7 Blauw Geel 55
  • SC Monster-Blauw Geel 55 maçı istatistikleri
  • SC Monster-Blauw Geel 55 arasındaki maçlar
21.09.2019 IJFC 0 - 1 't Gooi
  • IJFC-'t Gooi maçı istatistikleri
  • IJFC-'t Gooi arasındaki maçlar
21.09.2019 Sparta/JVOZ 2 - 3 Sporting 70
  • Sparta/JVOZ-Sporting 70 maçı istatistikleri
  • Sparta/JVOZ-Sporting 70 arasındaki maçlar
21.09.2019 CSW 5 - 1 SSS II
  • CSW-SSS II maçı istatistikleri
  • CSW-SSS II arasındaki maçlar
21.09.2019 Hercules 3 - 5 IJzendijke
  • Hercules-IJzendijke maçı istatistikleri
  • Hercules-IJzendijke arasındaki maçlar

Dames Eerste Klasse Puan Durumu

Sıra Takım OM G B M AG YG AV Puan
1 Blauw Geel 55 1 1 0 0 7 1 +6 3
2 CSW 1 1 0 0 5 1 +4 3
3 IJzendijke 1 1 0 0 5 3 +2 3
4 Sporting 70 1 1 0 0 3 2 +1 3
5 't Gooi 1 1 0 0 1 0 +1 3
6 Ter Leede II 1 1 0 0 1 0 +1 3
7 Sparta/JVOZ 1 0 0 1 2 3 -1 0
8 IJFC 1 0 0 1 0 1 -1 0
9 RVVH II 1 0 0 1 0 1 -1 0
10 Hercules 1 0 0 1 3 5 -2 0
11 SSS II 1 0 0 1 1 5 -4 0
12 SC Monster 1 0 0 1 1 7 -6 0
  • Yükselme
  • Küme Düşme Play-off'u
  • Küme Düşme
Sıra Takım OM G B M AG YG P Son Maçları
1 Blauw Geel 55 1 1 0 0 7 1 3
  • G
2 CSW 1 1 0 0 5 1 3
  • G
3 IJzendijke 1 1 0 0 5 3 3
  • G
4 Sporting 70 1 1 0 0 3 2 3
  • G
5 't Gooi 1 1 0 0 1 0 3
  • G
6 Ter Leede II 1 1 0 0 1 0 3
  • G
7 Sparta/JVOZ 1 0 0 1 2 3 0
  • M
8 IJFC 1 0 0 1 0 1 0
  • M
9 RVVH II 1 0 0 1 0 1 0
  • M
10 Hercules 1 0 0 1 3 5 0
  • M
11 SSS II 1 0 0 1 1 5 0
  • M
12 SC Monster 1 0 0 1 1 7 0
  • M
Sıra Takım İÇ SAHA
OM G B M A Y P
DIŞ SAHA
OM G B M A Y P
1 Blauw Geel 55 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 7 1 3
2 CSW 1 1 0 0 5 1 3 0 0 0 0 0 0 0
3 IJzendijke 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 5 3 3
4 Sporting 70 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 2 3
5 't Gooi 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 3
6 Ter Leede II 1 1 0 0 1 0 3 0 0 0 0 0 0 0
7 Sparta/JVOZ 1 0 0 1 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0
8 IJFC 1 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
9 RVVH II 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 0
10 Hercules 1 0 0 1 3 5 0 0 0 0 0 0 0 0
11 SSS II 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 5 0
12 SC Monster 1 0 0 1 1 7 0 0 0 0 0 0 0 0
Sıra Takım OM 0 1 2 3 4 5 6 7 7+ AVG
1 Blauw Geel 55 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 8.00
2 Hercules 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 8.00
3 IJzendijke 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 8.00
4 SC Monster 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 8.00
5 CSW 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 6.00
6 SSS II 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 6.00
7 Sparta/JVOZ 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 5.00
8 Sporting 70 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 5.00
9 't Gooi 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1.00
10 IJFC 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1.00
11 RVVH II 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1.00
12 Ter Leede II 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1.00