Alanya Escort Bodrum Escort
İstatistik
Menüsü

Hollanda Dames Hoofdklasse

05.10.2019 Ter Leede 11:00 Rijnvogels
  • Ter Leede-Rijnvogels takım karşılaştırması
  • Ter Leede-Rijnvogels arasındaki maçlar
12.10.2019 SteDoCo 13:00 Be Quick '28
  • SteDoCo-Be Quick '28 takım karşılaştırması
  • SteDoCo-Be Quick '28 arasındaki maçlar
02.11.2019 SteDoCo 14:00 Eldenia
  • SteDoCo-Eldenia takım karşılaştırması
  • SteDoCo-Eldenia arasındaki maçlar
16.11.2019 SteDoCo 14:00 RVVH
  • SteDoCo-RVVH takım karşılaştırması
  • SteDoCo-RVVH arasındaki maçlar
07.12.2019 SteDoCo 14:00 DTS Ede
  • SteDoCo-DTS Ede takım karşılaştırması
  • SteDoCo-DTS Ede arasındaki maçlar
08.02.2020 SteDoCo 14:00 SSS
  • SteDoCo-SSS takım karşılaştırması
  • SteDoCo-SSS arasındaki maçlar
07.03.2020 SteDoCo 16:00 Woezik
  • SteDoCo-Woezik takım karşılaştırması
  • SteDoCo-Woezik arasındaki maçlar
14.03.2020 SteDoCo 14:00 Wartburgia
  • SteDoCo-Wartburgia takım karşılaştırması
  • SteDoCo-Wartburgia arasındaki maçlar
04.04.2020 SteDoCo 13:00 Eindhoven
  • SteDoCo-Eindhoven takım karşılaştırması
  • SteDoCo-Eindhoven arasındaki maçlar
09.05.2020 SteDoCo 13:00 Saestum
  • SteDoCo-Saestum takım karşılaştırması
  • SteDoCo-Saestum arasındaki maçlar
21.09.2019 Be Quick '28 1 - 0 Woezik
  • Be Quick '28-Woezik maçı istatistikleri
  • Be Quick '28-Woezik arasındaki maçlar
21.09.2019 SteDoCo 0 - 3 Rijnvogels
  • SteDoCo-Rijnvogels maçı istatistikleri
  • SteDoCo-Rijnvogels arasındaki maçlar
21.09.2019 Eldenia 3 - 2 SSS
  • Eldenia-SSS maçı istatistikleri
  • Eldenia-SSS arasındaki maçlar
21.09.2019 Wartburgia 3 - 3 DTS Ede
  • Wartburgia-DTS Ede maçı istatistikleri
  • Wartburgia-DTS Ede arasındaki maçlar
21.09.2019 Ter Leede 2 - 3 RVVH
  • Ter Leede-RVVH maçı istatistikleri
  • Ter Leede-RVVH arasındaki maçlar
21.09.2019 Saestum 3 - 1 Eindhoven
  • Saestum-Eindhoven maçı istatistikleri
  • Saestum-Eindhoven arasındaki maçlar

Dames Hoofdklasse Puan Durumu

Sıra Takım OM G B M AG YG AV Puan
1 Rijnvogels 1 1 0 0 3 0 +3 3
2 Saestum 1 1 0 0 3 1 +2 3
3 Eldenia 1 1 0 0 3 2 +1 3
4 RVVH 1 1 0 0 3 2 +1 3
5 Be Quick '28 1 1 0 0 1 0 +1 3
6 DTS Ede 1 0 1 0 3 3 +0 1
7 Wartburgia 1 0 1 0 3 3 +0 1
8 SSS 1 0 0 1 2 3 -1 0
9 Ter Leede 1 0 0 1 2 3 -1 0
10 Woezik 1 0 0 1 0 1 -1 0
11 Eindhoven 1 0 0 1 1 3 -2 0
12 SteDoCo 1 0 0 1 0 3 -3 0
  • Yükselme
  • Küme Düşme Play-off'u
  • Küme Düşme
Sıra Takım OM G B M AG YG P Son Maçları
1 Rijnvogels 1 1 0 0 3 0 3
  • G
2 Saestum 1 1 0 0 3 1 3
  • G
3 Eldenia 1 1 0 0 3 2 3
  • G
4 RVVH 1 1 0 0 3 2 3
  • G
5 Be Quick '28 1 1 0 0 1 0 3
  • G
6 DTS Ede 1 0 1 0 3 3 1
  • B
7 Wartburgia 1 0 1 0 3 3 1
  • B
8 SSS 1 0 0 1 2 3 0
  • M
9 Ter Leede 1 0 0 1 2 3 0
  • M
10 Woezik 1 0 0 1 0 1 0
  • M
11 Eindhoven 1 0 0 1 1 3 0
  • M
12 SteDoCo 1 0 0 1 0 3 0
  • M
Sıra Takım İÇ SAHA
OM G B M A Y P
DIŞ SAHA
OM G B M A Y P
1 Rijnvogels 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 0 3
2 Saestum 1 1 0 0 3 1 3 0 0 0 0 0 0 0
3 Eldenia 1 1 0 0 3 2 3 0 0 0 0 0 0 0
4 RVVH 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 2 3
5 Be Quick '28 1 1 0 0 1 0 3 0 0 0 0 0 0 0
6 DTS Ede 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 3 3 1
7 Wartburgia 1 0 1 0 3 3 1 0 0 0 0 0 0 0
8 SSS 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 2 3 0
9 Ter Leede 1 0 0 1 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Woezik 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 0
11 Eindhoven 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 3 0
12 SteDoCo 1 0 0 1 0 3 0 0 0 0 0 0 0 0
Sıra Takım OM 0 1 2 3 4 5 6 7 7+ AVG
1 DTS Ede 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 6.00
2 Wartburgia 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 6.00
3 Eldenia 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 5.00
4 RVVH 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 5.00
5 SSS 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 5.00
6 Ter Leede 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 5.00
7 Eindhoven 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 4.00
8 Saestum 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 4.00
9 Rijnvogels 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 3.00
10 SteDoCo 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 3.00
11 Be Quick '28 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1.00
12 Woezik 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1.00