Alanya Escort Bodrum Escort
İstatistik
Menüsü

Hollanda Hoofdklasse

31.08.2019 Capelle 12:30 DHSC
  • Capelle-DHSC takım karşılaştırması
  • Capelle-DHSC arasındaki maçlar
31.08.2019 Jodan Boys 12:30 SC Feyenoord
  • Jodan Boys-SC Feyenoord takım karşılaştırması
  • Jodan Boys-SC Feyenoord arasındaki maçlar
31.08.2019 FC 's-Gravenzande 12:30 Sportlust '46
  • FC 's-Gravenzande-Sportlust '46 takım karşılaştırması
  • FC 's-Gravenzande-Sportlust '46 arasındaki maçlar
31.08.2019 AZSV 12:30 Rijnvogels
  • AZSV-Rijnvogels takım karşılaştırması
  • AZSV-Rijnvogels arasındaki maçlar
31.08.2019 ARC 12:30 Smitshoek
  • ARC-Smitshoek takım karşılaştırması
  • ARC-Smitshoek arasındaki maçlar
31.08.2019 Rijsoord 12:30 Zwaluwen
  • Rijsoord-Zwaluwen takım karşılaştırması
  • Rijsoord-Zwaluwen arasındaki maçlar
31.08.2019 Spijkenisse 12:30 Achilles Veen
  • Spijkenisse-Achilles Veen takım karşılaştırması
  • Spijkenisse-Achilles Veen arasındaki maçlar
31.08.2019 DUNO 13:00 Achilles '29
  • DUNO-Achilles '29 takım karşılaştırması
  • DUNO-Achilles '29 arasındaki maçlar
07.09.2019 Achilles Veen 12:30 Capelle
  • Achilles Veen-Capelle takım karşılaştırması
  • Achilles Veen-Capelle arasındaki maçlar
07.09.2019 Rijnvogels 12:30 ARC
  • Rijnvogels-ARC takım karşılaştırması
  • Rijnvogels-ARC arasındaki maçlar

Hoofdklasse Puan Durumu

Sıra Takım OM G B M AG YG AV Puan
1 ARC 0 0 0 0 0 0 +0 0
2 AZSV 0 0 0 0 0 0 +0 0
3 Achilles '29 0 0 0 0 0 0 +0 0
4 Achilles Veen 0 0 0 0 0 0 +0 0
5 Capelle 0 0 0 0 0 0 +0 0
6 DHSC 0 0 0 0 0 0 +0 0
7 DUNO 0 0 0 0 0 0 +0 0
8 FC 's-Gravenzande 0 0 0 0 0 0 +0 0
9 Jodan Boys 0 0 0 0 0 0 +0 0
10 Rijnvogels 0 0 0 0 0 0 +0 0
11 Rijsoord 0 0 0 0 0 0 +0 0
12 SC Feyenoord 0 0 0 0 0 0 +0 0
13 Smitshoek 0 0 0 0 0 0 +0 0
14 Spijkenisse 0 0 0 0 0 0 +0 0
15 Sportlust '46 0 0 0 0 0 0 +0 0
16 Zwaluwen 0 0 0 0 0 0 +0 0
  • Yükselme
  • Küme Düşme Play-off'u
  • Küme Düşme
Sıra Takım OM G B M AG YG P Son Maçları
1 ARC 0 0 0 0 0 0 0
2 AZSV 0 0 0 0 0 0 0
3 Achilles '29 0 0 0 0 0 0 0
4 Achilles Veen 0 0 0 0 0 0 0
5 Capelle 0 0 0 0 0 0 0
6 DHSC 0 0 0 0 0 0 0
7 DUNO 0 0 0 0 0 0 0
8 FC 's-Gravenzande 0 0 0 0 0 0 0
9 Jodan Boys 0 0 0 0 0 0 0
10 Rijnvogels 0 0 0 0 0 0 0
11 Rijsoord 0 0 0 0 0 0 0
12 SC Feyenoord 0 0 0 0 0 0 0
13 Smitshoek 0 0 0 0 0 0 0
14 Spijkenisse 0 0 0 0 0 0 0
15 Sportlust '46 0 0 0 0 0 0 0
16 Zwaluwen 0 0 0 0 0 0 0
Sıra Takım İÇ SAHA
OM G B M A Y P
DIŞ SAHA
OM G B M A Y P
1 ARC 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 AZSV 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Achilles '29 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Achilles Veen 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Capelle 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 DHSC 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 DUNO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 FC 's-Gravenzande 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Jodan Boys 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Rijnvogels 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Rijsoord 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 SC Feyenoord 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Smitshoek 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Spijkenisse 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15 Sportlust '46 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
16 Zwaluwen 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Sıra Takım OM 0 1 2 3 4 5 6 7 7+ AVG