Alanya Escort Bodrum Escort
İstatistik
Menüsü

Hollanda Topklasse

28.09.2019 Ter Leede 12:30 ODIN '59
  • Ter Leede-ODIN '59 takım karşılaştırması
  • Ter Leede-ODIN '59 arasındaki maçlar
28.09.2019 VVOG 12:30 Lisse
  • VVOG-Lisse takım karşılaştırması
  • VVOG-Lisse arasındaki maçlar
28.09.2019 Barendrecht 12:30 SteDoCo
  • Barendrecht-SteDoCo takım karşılaştırması
  • Barendrecht-SteDoCo arasındaki maçlar
28.09.2019 Harkemase Boys 12:30 Ajax Amateurs
  • Harkemase Boys-Ajax Amateurs takım karşılaştırması
  • Harkemase Boys-Ajax Amateurs arasındaki maçlar
28.09.2019 Sparta Nijkerk 13:00 DVS '33
  • Sparta Nijkerk-DVS '33 takım karşılaştırması
  • Sparta Nijkerk-DVS '33 arasındaki maçlar
28.09.2019 Almere City U23 13:00 Excelsior '31
  • Almere City U23-Excelsior '31 takım karşılaştırması
  • Almere City U23-Excelsior '31 arasındaki maçlar
28.09.2019 GOES 16:00 ONS Sneek
  • GOES-ONS Sneek takım karşılaştırması
  • GOES-ONS Sneek arasındaki maçlar
28.09.2019 VVSB 16:00 HSV Hoek
  • VVSB-HSV Hoek takım karşılaştırması
  • VVSB-HSV Hoek arasındaki maçlar
05.10.2019 HSV Hoek 12:30 DOVO
  • HSV Hoek-DOVO takım karşılaştırması
  • HSV Hoek-DOVO arasındaki maçlar
05.10.2019 Excelsior '31 12:30 Ter Leede
  • Excelsior '31-Ter Leede takım karşılaştırması
  • Excelsior '31-Ter Leede arasındaki maçlar
21.09.2019 ONS Sneek 3 - 3 Ter Leede
  • ONS Sneek-Ter Leede maçı istatistikleri
  • ONS Sneek-Ter Leede arasındaki maçlar
21.09.2019 Lisse 2 - 4 VVSB
  • Lisse-VVSB maçı istatistikleri
  • Lisse-VVSB arasındaki maçlar
21.09.2019 Ajax Amateurs 0 - 1 Barendrecht
  • Ajax Amateurs-Barendrecht maçı istatistikleri
  • Ajax Amateurs-Barendrecht arasındaki maçlar
21.09.2019 HSV Hoek 6 - 1 GOES
  • HSV Hoek-GOES maçı istatistikleri
  • HSV Hoek-GOES arasındaki maçlar
21.09.2019 Excelsior '31 2 - 3 Harkemase Boys
  • Excelsior '31-Harkemase Boys maçı istatistikleri
  • Excelsior '31-Harkemase Boys arasındaki maçlar
21.09.2019 ODIN '59 2 - 1 Almere City U23
  • ODIN '59-Almere City U23 maçı istatistikleri
  • ODIN '59-Almere City U23 arasındaki maçlar
21.09.2019 DVS '33 2 - 1 DOVO
  • DVS '33-DOVO maçı istatistikleri
  • DVS '33-DOVO arasındaki maçlar
21.09.2019 SteDoCo 2 - 0 VVOG
  • SteDoCo-VVOG maçı istatistikleri
  • SteDoCo-VVOG arasındaki maçlar
14.09.2019 GOES 0 - 1 Ajax Amateurs
  • GOES-Ajax Amateurs maçı istatistikleri
  • GOES-Ajax Amateurs arasındaki maçlar
14.09.2019 Sparta Nijkerk 2 - 0 Excelsior '31
  • Sparta Nijkerk-Excelsior '31 maçı istatistikleri
  • Sparta Nijkerk-Excelsior '31 arasındaki maçlar

Topklasse Puan Durumu

Sıra Takım OM G B M AG YG AV Puan
1 DVS '33 5 4 1 0 13 3 +10 13
2 Harkemase Boys 5 4 1 0 10 4 +6 13
3 HSV Hoek 5 4 0 1 16 5 +11 12
4 Sparta Nijkerk 4 4 0 0 12 4 +8 12
5 Almere City U23 4 3 0 1 14 4 +10 9
6 Barendrecht 5 3 0 2 11 9 +2 9
7 ODIN '59 5 3 0 2 9 8 +1 9
8 VVSB 4 2 1 1 8 6 +2 7
9 Ter Leede 5 2 1 2 9 11 -2 7
10 DOVO 5 1 1 3 14 16 -2 4
11 SteDoCo 5 1 1 3 6 8 -2 4
12 Excelsior '31 5 1 0 4 4 8 -4 3
13 Lisse 5 1 0 4 5 10 -5 3
14 VVOG 5 1 0 4 9 16 -7 3
15 Ajax Amateurs 4 1 0 3 2 11 -9 3
16 GOES 5 1 0 4 4 16 -12 3
17 ONS Sneek 4 0 2 2 7 14 -7 2
  • Yükselme
  • Küme Düşme Play-off'u
  • Küme Düşme
Sıra Takım OM G B M AG YG P Son Maçları
1 DVS '33 5 4 1 0 13 3 13
  • G
  • G
  • G
  • B
  • G
2 Harkemase Boys 5 4 1 0 10 4 13
  • G
  • G
  • G
  • B
  • G
3 HSV Hoek 5 4 0 1 16 5 12
  • G
  • G
  • G
  • M
  • G
4 Sparta Nijkerk 4 4 0 0 12 4 12
  • G
  • G
  • G
  • G
5 Almere City U23 4 3 0 1 14 4 9
  • G
  • G
  • G
  • M
6 Barendrecht 5 3 0 2 11 9 9
  • M
  • G
  • G
  • M
  • G
7 ODIN '59 5 3 0 2 9 8 9
  • G
  • M
  • M
  • G
  • G
8 VVSB 4 2 1 1 8 6 7
  • M
  • B
  • G
  • G
9 Ter Leede 5 2 1 2 9 11 7
  • G
  • M
  • M
  • G
  • B
10 DOVO 5 1 1 3 14 16 4
  • M
  • B
  • G
  • M
  • M
11 SteDoCo 5 1 1 3 6 8 4
  • M
  • M
  • B
  • M
  • G
12 Excelsior '31 5 1 0 4 4 8 3
  • M
  • G
  • M
  • M
  • M
13 Lisse 5 1 0 4 5 10 3
  • M
  • M
  • M
  • G
  • M
14 VVOG 5 1 0 4 9 16 3
  • M
  • M
  • M
  • G
  • M
15 Ajax Amateurs 4 1 0 3 2 11 3
  • M
  • M
  • G
  • M
16 GOES 5 1 0 4 4 16 3
  • G
  • M
  • M
  • M
  • M
17 ONS Sneek 4 0 2 2 7 14 2
  • M
  • B
  • M
  • B
Sıra Takım İÇ SAHA
OM G B M A Y P
DIŞ SAHA
OM G B M A Y P
1 DVS '33 3 3 0 0 7 1 9 2 1 1 0 6 2 4
2 Harkemase Boys 2 1 1 0 4 2 4 3 3 0 0 6 2 9
3 HSV Hoek 3 3 0 0 13 2 9 2 1 0 1 3 3 3
4 Sparta Nijkerk 3 3 0 0 9 3 9 1 1 0 0 3 1 3
5 Almere City U23 2 2 0 0 10 2 6 2 1 0 1 4 2 3
6 Barendrecht 2 1 0 1 4 3 3 3 2 0 1 7 6 6
7 ODIN '59 3 1 0 2 5 6 3 2 2 0 0 4 2 6
8 VVSB 1 0 1 0 2 2 1 3 2 0 1 6 4 6
9 Ter Leede 3 2 0 1 5 4 6 2 0 1 1 4 7 1
10 DOVO 2 1 0 1 9 8 3 3 0 1 2 5 8 1
11 SteDoCo 3 1 0 2 4 5 3 2 0 1 1 2 3 1
12 Excelsior '31 3 0 0 3 2 6 0 2 1 0 1 2 2 3
13 Lisse 2 0 0 2 2 5 0 3 1 0 2 3 5 3
14 VVOG 2 1 0 1 4 5 3 3 0 0 3 5 11 0
15 Ajax Amateurs 2 0 0 2 0 5 0 2 1 0 1 2 6 3
16 GOES 2 0 0 2 0 4 0 3 1 0 2 4 12 3
17 ONS Sneek 2 0 2 0 5 5 2 2 0 0 2 2 9 0
Sıra Takım OM 0 1 2 3 4 5 6 7 7+ AVG
1 DOVO 5 0 0 0 1 1 1 1 0 1 6.00
2 ONS Sneek 4 0 0 0 0 1 1 2 0 0 5.25
3 VVOG 5 0 0 2 0 1 1 0 0 1 5.00
4 Almere City U23 4 0 0 0 2 0 0 2 0 0 4.50
5 HSV Hoek 5 0 2 0 0 0 1 0 2 0 4.20
6 Barendrecht 5 0 1 1 0 0 2 0 1 0 4.00
7 GOES 5 0 1 0 1 1 1 0 1 0 4.00
8 Ter Leede 5 0 0 2 0 0 2 1 0 0 4.00
9 Sparta Nijkerk 4 0 0 1 0 1 2 0 0 0 4.00
10 VVSB 4 0 0 2 0 1 0 1 0 0 3.50
11 ODIN '59 5 0 2 0 1 0 1 0 1 0 3.40
12 Ajax Amateurs 4 0 2 0 0 1 0 0 1 0 3.25
13 DVS '33 5 0 1 0 1 3 0 0 0 0 3.20
14 Lisse 5 0 2 1 0 0 1 1 0 0 3.00
15 Harkemase Boys 5 0 1 2 0 1 1 0 0 0 2.80
16 SteDoCo 5 0 1 2 0 1 1 0 0 0 2.80
17 Excelsior '31 5 0 1 3 0 0 1 0 0 0 2.40