Alanya Escort Bodrum Escort
İstatistik
Menüsü

İngiltere Isthmian League Cup

28.09.2019 Aveley 12:00 Grays Athletic
  • Aveley-Grays Athletic takım karşılaştırması
  • Aveley-Grays Athletic arasındaki maçlar
28.09.2019 Herne Bay 14:00 Ashford United
  • Herne Bay-Ashford United takım karşılaştırması
  • Herne Bay-Ashford United arasındaki maçlar
28.09.2019 South Park 14:00 Whyteleafe
  • South Park -Whyteleafe takım karşılaştırması
  • South Park -Whyteleafe arasındaki maçlar
28.09.2019 Cambridge City 14:00 Histon
  • Cambridge City-Histon takım karşılaştırması
  • Cambridge City-Histon arasındaki maçlar
28.09.2019 Phoenix Sports 14:00 Sevenoaks Town
  • Phoenix Sports-Sevenoaks Town takım karşılaştırması
  • Phoenix Sports-Sevenoaks Town arasındaki maçlar
28.09.2019 VCD Athletic 14:00 Cray Valley PM
  • VCD Athletic-Cray Valley PM takım karşılaştırması
  • VCD Athletic-Cray Valley PM arasındaki maçlar
01.10.2019 AFC Sudbury 18:45 Felixstowe & Walton Utd.
  • AFC Sudbury-Felixstowe & Walton Utd. takım karşılaştırması
  • AFC Sudbury-Felixstowe & Walton Utd. arasındaki maçlar
01.10.2019 Tooting & Mitcham United 18:45 Whyteleafe
  • Tooting & Mitcham United-Whyteleafe takım karşılaştırması
  • Tooting & Mitcham United-Whyteleafe arasındaki maçlar
01.10.2019 Uxbridge 18:45 Ashford Town (Middlesex)
  • Uxbridge-Ashford Town (Middlesex) takım karşılaştırması
  • Uxbridge-Ashford Town (Middlesex) arasındaki maçlar
02.10.2019 Grays Athletic 18:45 Waltham Abbey
  • Grays Athletic-Waltham Abbey takım karşılaştırması
  • Grays Athletic-Waltham Abbey arasındaki maçlar
27.09.2019 Barking 2 - 0 Brentwood Town
  • Barking-Brentwood Town maçı istatistikleri
  • Barking-Brentwood Town arasındaki maçlar
25.09.2019 Romford Ert Barking
  • Romford-Barking maçı istatistikleri
  • Romford-Barking arasındaki maçlar
25.09.2019 FC Romania 0 - 4 Bracknell Town
  • FC Romania-Bracknell Town maçı istatistikleri
  • FC Romania-Bracknell Town arasındaki maçlar
24.09.2019 Felixstowe & Walton Utd. 1 - 3 Maldon & Tiptree
  • Felixstowe & Walton Utd.-Maldon & Tiptree maçı istatistikleri
  • Felixstowe & Walton Utd.-Maldon & Tiptree arasındaki maçlar
24.09.2019 Hastings United 5 - 2 Three Bridges
  • Hastings United-Three Bridges maçı istatistikleri
  • Hastings United-Three Bridges arasındaki maçlar
24.09.2019 Coggeshall Town 5 - 1 AFC Sudbury
  • Coggeshall Town-AFC Sudbury maçı istatistikleri
  • Coggeshall Town-AFC Sudbury arasındaki maçlar
24.09.2019 Brentwood Town 3 - 2 Aveley
  • Brentwood Town-Aveley maçı istatistikleri
  • Brentwood Town-Aveley arasındaki maçlar
24.09.2019 Histon P 2 - 2 Ware
  • Histon-Ware maçı istatistikleri
  • Histon-Ware arasındaki maçlar
24.09.2019 Soham Town Rangers P 1 - 1 Harlow Town
  • Soham Town Rangers-Harlow Town maçı istatistikleri
  • Soham Town Rangers-Harlow Town arasındaki maçlar
24.09.2019 Hanwell Town 2 - 2 P Westfield (Surrey)
  • Hanwell Town-Westfield (Surrey) maçı istatistikleri
  • Hanwell Town-Westfield (Surrey) arasındaki maçlar

Isthmian League Cup Grup 1 Puan Durumu

Sıra Takım OM G B M AG YG AV Puan
1 Heybridge Swifts 3 2 1 0 8 5 +3 7
2 Maldon & Tiptree 2 2 0 0 7 2 +5 6
3 Bury Town 2 1 0 1 7 5 +2 3
4 Coggeshall Town 2 1 0 1 6 5 +1 3
5 Felixstowe & Walton Utd. 3 0 1 2 4 10 -6 1
6 AFC Sudbury 2 0 0 2 2 7 -5 0
  • Bir sonraki Tur
Sıra Takım OM G B M AG YG P Son Maçları
1 Heybridge Swifts 3 2 1 0 8 5 7
  • G
  • G
  • B
2 Maldon & Tiptree 2 2 0 0 7 2 6
  • G
  • G
3 Bury Town 2 1 0 1 7 5 3
  • G
  • M
4 Coggeshall Town 2 1 0 1 6 5 3
  • M
  • G
5 Felixstowe & Walton Utd. 3 0 1 2 4 10 1
  • M
  • B
  • M
6 AFC Sudbury 2 0 0 2 2 7 0
  • M
  • M
Sıra Takım İÇ SAHA
OM G B M A Y P
DIŞ SAHA
OM G B M A Y P
1 Heybridge Swifts 1 1 0 0 4 2 3 2 1 1 0 4 3 4
2 Maldon & Tiptree 1 1 0 0 4 1 3 1 1 0 0 3 1 3
3 Bury Town 1 1 0 0 5 1 3 1 0 0 1 2 4 0
4 Coggeshall Town 1 1 0 0 5 1 3 1 0 0 1 1 4 0
5 Felixstowe & Walton Utd. 2 0 1 1 3 5 1 1 0 0 1 1 5 0
6 AFC Sudbury 1 0 0 1 1 2 0 1 0 0 1 1 5 0
Sıra Takım OM 0 1 2 3 4 5 6 7 7+ AVG
1 Bury Town 2 0 0 0 0 0 0 2 0 0 6.00
2 Coggeshall Town 2 0 0 0 0 0 1 1 0 0 5.50
3 Felixstowe & Walton Utd. 3 0 0 0 0 2 0 1 0 0 4.67
4 AFC Sudbury 2 0 0 0 1 0 0 1 0 0 4.50
5 Maldon & Tiptree 2 0 0 0 0 1 1 0 0 0 4.50
6 Heybridge Swifts 3 0 0 0 1 1 0 1 0 0 4.33

Isthmian League Cup Grup 2 Puan Durumu

Sıra Takım OM G B M AG YG AV Puan
1 Barking 2 2 0 0 6 1 +5 6
2 Romford 1 1 0 0 1 0 +1 3
3 Brentwood Town 2 1 0 1 3 4 -1 3
4 Aveley 1 0 0 1 2 3 -1 0
5 Waltham Abbey 1 0 0 1 0 1 -1 0
6 Grays Athletic 1 0 0 1 1 4 -3 0
  • Bir sonraki Tur
Sıra Takım OM G B M AG YG P Son Maçları
1 Barking 2 2 0 0 6 1 6
  • G
  • G
2 Romford 1 1 0 0 1 0 3
  • G
3 Brentwood Town 2 1 0 1 3 4 3
  • G
  • M
4 Aveley 1 0 0 1 2 3 0
  • M
5 Waltham Abbey 1 0 0 1 0 1 0
  • M
6 Grays Athletic 1 0 0 1 1 4 0
  • M
Sıra Takım İÇ SAHA
OM G B M A Y P
DIŞ SAHA
OM G B M A Y P
1 Barking 2 2 0 0 6 1 6 0 0 0 0 0 0 0
2 Romford 1 1 0 0 1 0 3 0 0 0 0 0 0 0
3 Brentwood Town 1 1 0 0 3 2 3 1 0 0 1 0 2 0
4 Aveley 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 2 3 0
5 Waltham Abbey 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 0
6 Grays Athletic 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 4 0
Sıra Takım OM 0 1 2 3 4 5 6 7 7+ AVG
1 Aveley 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 5.00
2 Grays Athletic 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 5.00
3 Barking 2 0 0 1 0 0 1 0 0 0 3.50
4 Brentwood Town 2 0 0 1 0 0 1 0 0 0 3.50
5 Romford 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1.00
6 Waltham Abbey 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1.00

Isthmian League Cup Grup 3 Puan Durumu

Sıra Takım OM G B M AG YG AV Puan
1 Cambridge City 2 2 0 0 5 3 +2 6
2 Ware 2 1 0 1 5 3 +2 3
3 Histon 2 1 0 1 4 4 +0 3
4 Harlow Town 2 1 0 1 3 3 +0 3
5 Soham Town Rangers 2 1 0 1 4 6 -2 3
6 Hertford Town 2 0 0 2 1 3 -2 0
  • Bir sonraki Tur
Sıra Takım OM G B M AG YG P Son Maçları
1 Cambridge City 2 2 0 0 5 3 6
  • G
  • G
2 Ware 2 1 0 1 5 3 3
  • G
  • M
3 Histon 2 1 0 1 4 4 3
  • M
  • G
4 Harlow Town 2 1 0 1 3 3 3
  • G
  • M
5 Soham Town Rangers 2 1 0 1 4 6 3
  • M
  • G
6 Hertford Town 2 0 0 2 1 3 0
  • M
  • M
Sıra Takım İÇ SAHA
OM G B M A Y P
DIŞ SAHA
OM G B M A Y P
1 Cambridge City 1 1 0 0 5 3 3 1 1 0 0 0 0 3
2 Ware 1 1 0 0 3 1 3 1 0 0 1 2 2 0
3 Histon 1 1 0 0 2 2 3 1 0 0 1 2 2 0
4 Harlow Town 1 1 0 0 2 2 3 1 0 0 1 1 1 0
5 Soham Town Rangers 1 1 0 0 1 1 3 1 0 0 1 3 5 0
6 Hertford Town 1 0 0 1 0 0 0 1 0 0 1 1 3 0
Sıra Takım OM 0 1 2 3 4 5 6 7 7+ AVG
1 Soham Town Rangers 2 0 0 1 0 0 0 0 0 1 5.00
2 Cambridge City 2 1 0 0 0 0 0 0 0 1 4.00
3 Histon 2 0 0 0 0 2 0 0 0 0 4.00
4 Ware 2 0 0 0 0 2 0 0 0 0 4.00
5 Harlow Town 2 0 0 1 0 1 0 0 0 0 3.00
6 Hertford Town 2 1 0 0 0 1 0 0 0 0 2.00

Isthmian League Cup Grup 4 Puan Durumu

Sıra Takım OM G B M AG YG AV Puan
1 Hastings United 2 2 0 0 7 2 +5 6
2 Burgess Hill Town 2 2 0 0 5 2 +3 6
3 Three Bridges 2 1 0 1 4 5 -1 3
4 Chichester City 1 0 0 1 0 2 -2 0
5 Haywards Heath Town 1 0 0 1 0 2 -2 0
6 East Grinstead Town 2 0 0 2 2 5 -3 0
  • Bir sonraki Tur
Sıra Takım OM G B M AG YG P Son Maçları
1 Hastings United 2 2 0 0 7 2 6
  • G
  • G
2 Burgess Hill Town 2 2 0 0 5 2 6
  • G
  • G
3 Three Bridges 2 1 0 1 4 5 3
  • G
  • M
4 Chichester City 1 0 0 1 0 2 0
  • M
5 Haywards Heath Town 1 0 0 1 0 2 0
  • M
6 East Grinstead Town 2 0 0 2 2 5 0
  • M
  • M
Sıra Takım İÇ SAHA
OM G B M A Y P
DIŞ SAHA
OM G B M A Y P
1 Hastings United 1 1 0 0 5 2 3 1 1 0 0 2 0 3
2 Burgess Hill Town 1 1 0 0 2 0 3 1 1 0 0 3 2 3
3 Three Bridges 1 1 0 0 2 0 3 1 0 0 1 2 5 0
4 Chichester City 1 0 0 1 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Haywards Heath Town 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 0
6 East Grinstead Town 1 0 0 1 2 3 0 1 0 0 1 0 2 0
Sıra Takım OM 0 1 2 3 4 5 6 7 7+ AVG
1 Hastings United 2 0 0 1 0 0 0 0 1 0 4.50
2 Three Bridges 2 0 0 1 0 0 0 0 1 0 4.50
3 Burgess Hill Town 2 0 0 1 0 0 1 0 0 0 3.50
4 East Grinstead Town 2 0 0 1 0 0 1 0 0 0 3.50
5 Chichester City 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 2.00
6 Haywards Heath Town 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 2.00

Isthmian League Cup Grup 5 Puan Durumu

Sıra Takım OM G B M AG YG AV Puan
1 Westfield (Surrey) 2 2 0 0 10 2 +8 6
2 Bracknell Town 2 2 0 0 6 1 +5 6
3 Marlow 2 1 0 1 4 4 +0 3
4 Hanwell Town 2 0 1 1 4 4 +0 1
5 Chalfont St Peter 2 0 1 1 4 5 -1 1
6 FC Romania 2 0 0 2 0 12 -12 0
  • Bir sonraki Tur
Sıra Takım OM G B M AG YG P Son Maçları
1 Westfield (Surrey) 2 2 0 0 10 2 6
  • G
  • G
2 Bracknell Town 2 2 0 0 6 1 6
  • G
  • G
3 Marlow 2 1 0 1 4 4 3
  • M
  • G
4 Hanwell Town 2 0 1 1 4 4 1
  • B
  • M
5 Chalfont St Peter 2 0 1 1 4 5 1
  • B
  • M
6 FC Romania 2 0 0 2 0 12 0
  • M
  • M
Sıra Takım İÇ SAHA
OM G B M A Y P
DIŞ SAHA
OM G B M A Y P
1 Westfield (Surrey) 1 1 0 0 8 0 3 1 1 0 0 2 2 3
2 Bracknell Town 1 1 0 0 2 1 3 1 1 0 0 4 0 3
3 Marlow 1 1 0 0 3 2 3 1 0 0 1 1 2 0
4 Hanwell Town 1 0 0 1 2 2 0 1 0 1 0 2 2 1
5 Chalfont St Peter 1 0 1 0 2 2 1 1 0 0 1 2 3 0
6 FC Romania 1 0 0 1 0 4 0 1 0 0 1 0 8 0
Sıra Takım OM 0 1 2 3 4 5 6 7 7+ AVG
1 FC Romania 2 0 0 0 0 1 0 0 0 1 6.00
2 Westfield (Surrey) 2 0 0 0 0 1 0 0 0 1 6.00
3 Chalfont St Peter 2 0 0 0 0 1 1 0 0 0 4.50
4 Marlow 2 0 0 0 1 0 1 0 0 0 4.00
5 Hanwell Town 2 0 0 0 0 2 0 0 0 0 4.00
6 Bracknell Town 2 0 0 0 1 1 0 0 0 0 3.50

Isthmian League Cup Grup 6 Puan Durumu

Sıra Takım OM G B M AG YG AV Puan
1 Hullbridge Sports 2 2 0 0 2 1 +1 6
2 Tilbury 1 1 0 0 3 0 +3 3
3 Basildon United 2 1 0 1 4 3 +1 3
4 Great Wakering Rovers 2 1 0 1 3 4 -1 3
5 Canvey Island 1 0 0 1 0 0 +0 0
6 Witham Town 2 0 0 2 1 5 -4 0
  • Bir sonraki Tur
Sıra Takım OM G B M AG YG P Son Maçları
1 Hullbridge Sports 2 2 0 0 2 1 6
  • G
  • G
2 Tilbury 1 1 0 0 3 0 3
  • G
3 Basildon United 2 1 0 1 4 3 3
  • M
  • G
4 Great Wakering Rovers 2 1 0 1 3 4 3
  • G
  • M
5 Canvey Island 1 0 0 1 0 0 0
  • M
6 Witham Town 2 0 0 2 1 5 0
  • M
  • M
Sıra Takım İÇ SAHA
OM G B M A Y P
DIŞ SAHA
OM G B M A Y P
1 Hullbridge Sports 1 1 0 0 2 1 3 1 1 0 0 0 0 3
2 Tilbury 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 0 3
3 Basildon United 1 0 0 1 0 3 0 1 1 0 0 4 0 3
4 Great Wakering Rovers 1 0 0 1 0 4 0 1 1 0 0 3 0 3
5 Canvey Island 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Witham Town 1 0 0 1 0 3 0 1 0 0 1 1 2 0
Sıra Takım OM 0 1 2 3 4 5 6 7 7+ AVG
1 Basildon United 2 0 0 0 1 1 0 0 0 0 3.50
2 Great Wakering Rovers 2 0 0 0 1 1 0 0 0 0 3.50
3 Witham Town 2 0 0 0 2 0 0 0 0 0 3.00
4 Tilbury 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 3.00
5 Hullbridge Sports 2 1 0 0 1 0 0 0 0 0 1.50
6 Canvey Island 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0.00

Isthmian League Cup Grup 7 Puan Durumu

Sıra Takım OM G B M AG YG AV Puan
1 Ramsgate 2 1 1 0 2 2 +0 4
2 Faversham Town 2 1 0 1 9 3 +6 3
3 Hythe Town 2 1 0 1 3 9 -6 3
4 Ashford United 1 0 1 0 0 0 +0 1
5 Whitstable Town 1 0 0 1 2 2 +0 0
6 Herne Bay 0 0 0 0 0 0 +0 0
  • Bir sonraki Tur
Sıra Takım OM G B M AG YG P Son Maçları
1 Ramsgate 2 1 1 0 2 2 4
  • B
  • G
2 Faversham Town 2 1 0 1 9 3 3
  • G
  • M
3 Hythe Town 2 1 0 1 3 9 3
  • M
  • G
4 Ashford United 1 0 1 0 0 0 1
  • B
5 Whitstable Town 1 0 0 1 2 2 0
  • M
6 Herne Bay 0 0 0 0 0 0 0
Sıra Takım İÇ SAHA
OM G B M A Y P
DIŞ SAHA
OM G B M A Y P
1 Ramsgate 1 1 0 0 2 2 3 1 0 1 0 0 0 1
2 Faversham Town 1 1 0 0 7 1 3 1 0 0 1 2 2 0
3 Hythe Town 1 1 0 0 2 2 3 1 0 0 1 1 7 0
4 Ashford United 1 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
5 Whitstable Town 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 2 2 0
6 Herne Bay 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Sıra Takım OM 0 1 2 3 4 5 6 7 7+ AVG
1 Faversham Town 2 0 0 0 0 1 0 0 0 1 6.00
2 Hythe Town 2 0 0 0 0 1 0 0 0 1 6.00
3 Whitstable Town 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 4.00
4 Ramsgate 2 1 0 0 0 1 0 0 0 0 2.00
5 Ashford United 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0.00

Isthmian League Cup Grup 8 Puan Durumu

Sıra Takım OM G B M AG YG AV Puan
1 Northwood 3 2 0 1 6 5 +1 6
2 Uxbridge 2 2 0 0 2 1 +1 6
3 Staines Town 2 1 0 1 3 2 +1 3
4 Bedfont Sports 3 1 0 2 5 5 +0 3
5 Ashford Town (Middlesex) 2 0 0 2 0 3 -3 0
  • Bir sonraki Tur
Sıra Takım OM G B M AG YG P Son Maçları
1 Northwood 3 2 0 1 6 5 6
  • M
  • G
  • G
2 Uxbridge 2 2 0 0 2 1 6
  • G
  • G
3 Staines Town 2 1 0 1 3 2 3
  • G
  • M
4 Bedfont Sports 3 1 0 2 5 5 3
  • G
  • M
  • M
5 Ashford Town (Middlesex) 2 0 0 2 0 3 0
  • M
  • M
Sıra Takım İÇ SAHA
OM G B M A Y P
DIŞ SAHA
OM G B M A Y P
1 Northwood 1 0 0 1 2 3 0 2 2 0 0 4 2 6
2 Uxbridge 1 1 0 0 2 1 3 1 1 0 0 0 0 3
3 Staines Town 1 0 0 1 0 0 0 1 1 0 0 3 2 3
4 Bedfont Sports 1 0 0 1 2 3 0 2 1 0 1 3 2 3
5 Ashford Town (Middlesex) 2 0 0 2 0 3 0 0 0 0 0 0 0 0
Sıra Takım OM 0 1 2 3 4 5 6 7 7+ AVG
1 Northwood 3 0 1 0 0 0 2 0 0 0 3.67
2 Bedfont Sports 3 0 0 1 1 0 1 0 0 0 3.33
3 Staines Town 2 1 0 0 0 0 1 0 0 0 2.50
4 Uxbridge 2 1 0 0 1 0 0 0 0 0 1.50
5 Ashford Town (Middlesex) 2 0 1 1 0 0 0 0 0 0 1.50

Isthmian League Cup Grup 9 Puan Durumu

Sıra Takım OM G B M AG YG AV Puan
1 Phoenix Sports 1 1 0 0 2 1 +1 3
2 Sittingbourne 2 1 0 1 6 6 +0 3
3 Sevenoaks Town 1 1 0 0 2 2 +0 3
4 VCD Athletic 1 0 0 1 4 4 +0 0
5 Cray Valley PM 1 0 0 1 1 2 -1 0
  • Bir sonraki Tur
Sıra Takım OM G B M AG YG P Son Maçları
1 Phoenix Sports 1 1 0 0 2 1 3
  • G
2 Sittingbourne 2 1 0 1 6 6 3
  • M
  • G
3 Sevenoaks Town 1 1 0 0 2 2 3
  • G
4 VCD Athletic 1 0 0 1 4 4 0
  • M
5 Cray Valley PM 1 0 0 1 1 2 0
  • M
Sıra Takım İÇ SAHA
OM G B M A Y P
DIŞ SAHA
OM G B M A Y P
1 Phoenix Sports 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 1 3
2 Sittingbourne 1 1 0 0 4 4 3 1 0 0 1 2 2 0
3 Sevenoaks Town 1 1 0 0 2 2 3 0 0 0 0 0 0 0
4 VCD Athletic 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 4 4 0
5 Cray Valley PM 1 0 0 1 1 2 0 0 0 0 0 0 0 0
Sıra Takım OM 0 1 2 3 4 5 6 7 7+ AVG
1 VCD Athletic 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 8.00
2 Sittingbourne 2 0 0 0 0 1 0 0 0 1 6.00
3 Sevenoaks Town 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 4.00
4 Cray Valley PM 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 3.00
5 Phoenix Sports 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 3.00

Isthmian League Cup Grup 10 Puan Durumu

Sıra Takım OM G B M AG YG AV Puan
1 Tooting & Mitcham United 1 1 0 0 2 1 +1 3
2 Chipstead 2 1 0 1 5 5 +0 3
3 South Park 2 1 0 1 4 4 +0 3
4 Whyteleafe 0 0 0 0 0 0 +0 0
5 Chertsey Town 1 0 0 1 2 3 -1 0
  • Bir sonraki Tur
Sıra Takım OM G B M AG YG P Son Maçları
1 Tooting & Mitcham United 1 1 0 0 2 1 3
  • G
2 Chipstead 2 1 0 1 5 5 3
  • G
  • M
3 South Park 2 1 0 1 4 4 3
  • M
  • G
4 Whyteleafe 0 0 0 0 0 0 0
5 Chertsey Town 1 0 0 1 2 3 0
  • M
Sıra Takım İÇ SAHA
OM G B M A Y P
DIŞ SAHA
OM G B M A Y P
1 Tooting & Mitcham United 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 1 3
2 Chipstead 1 0 0 1 2 3 0 1 1 0 0 3 2 3
3 South Park 1 0 0 1 1 2 0 1 1 0 0 3 2 3
4 Whyteleafe 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Chertsey Town 1 0 0 1 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0
Sıra Takım OM 0 1 2 3 4 5 6 7 7+ AVG
1 Chipstead 2 0 0 0 0 0 2 0 0 0 5.00
2 Chertsey Town 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 5.00
3 South Park 2 0 0 0 1 0 1 0 0 0 4.00
4 Tooting & Mitcham United 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 3.00