Alanya Escort Bodrum Escort
İstatistik
Menüsü

İngiltere N L 1 Conference

24.09.2019 Fylde 18:45 Wrexham
  • Fylde-Wrexham takım karşılaştırması
  • Fylde-Wrexham arasındaki maçlar
24.09.2019 Aldershot 18:45 Yeovil
  • Aldershot-Yeovil takım karşılaştırması
  • Aldershot-Yeovil arasındaki maçlar
24.09.2019 Boreham Wood 18:45 Notts County
  • Boreham Wood-Notts County takım karşılaştırması
  • Boreham Wood-Notts County arasındaki maçlar
24.09.2019 Bromley 18:45 Woking
  • Bromley-Woking takım karşılaştırması
  • Bromley-Woking arasındaki maçlar
24.09.2019 Chorley 18:45 Barrow
  • Chorley-Barrow takım karşılaştırması
  • Chorley-Barrow arasındaki maçlar
24.09.2019 Ebbsfleet United 18:45 Barnet
  • Ebbsfleet United-Barnet takım karşılaştırması
  • Ebbsfleet United-Barnet arasındaki maçlar
24.09.2019 Halifax Town 18:45 Harrogate Town
  • Halifax Town-Harrogate Town takım karşılaştırması
  • Halifax Town-Harrogate Town arasındaki maçlar
24.09.2019 Hartlepool 18:45 Chesterfield
  • Hartlepool-Chesterfield takım karşılaştırması
  • Hartlepool-Chesterfield arasındaki maçlar
24.09.2019 Maidenhead United 18:45 Dover Athletic
  • Maidenhead United-Dover Athletic takım karşılaştırması
  • Maidenhead United-Dover Athletic arasındaki maçlar
24.09.2019 Solihull Moors 18:45 Stockport County
  • Solihull Moors-Stockport County takım karşılaştırması
  • Solihull Moors-Stockport County arasındaki maçlar
21.09.2019 Fylde 3 - 1 Eastleigh
  • Fylde-Eastleigh maçı istatistikleri
  • Fylde-Eastleigh arasındaki maçlar
21.09.2019 Halifax Town 4 - 2 Barnet
  • Halifax Town-Barnet maçı istatistikleri
  • Halifax Town-Barnet arasındaki maçlar
21.09.2019 Boreham Wood 4 - 0 Stockport County
  • Boreham Wood-Stockport County maçı istatistikleri
  • Boreham Wood-Stockport County arasındaki maçlar
21.09.2019 Chorley 1 - 1 Woking
  • Chorley-Woking maçı istatistikleri
  • Chorley-Woking arasındaki maçlar
21.09.2019 Aldershot 1 - 0 Wrexham
  • Aldershot-Wrexham maçı istatistikleri
  • Aldershot-Wrexham arasındaki maçlar
21.09.2019 Solihull Moors 0 - 1 Yeovil
  • Solihull Moors-Yeovil maçı istatistikleri
  • Solihull Moors-Yeovil arasındaki maçlar
21.09.2019 Hartlepool 0 - 2 Dover Athletic
  • Hartlepool-Dover Athletic maçı istatistikleri
  • Hartlepool-Dover Athletic arasındaki maçlar
21.09.2019 Ebbsfleet United 0 - 3 Barrow
  • Ebbsfleet United-Barrow maçı istatistikleri
  • Ebbsfleet United-Barrow arasındaki maçlar
21.09.2019 Maidenhead United 1 - 1 Harrogate Town
  • Maidenhead United-Harrogate Town maçı istatistikleri
  • Maidenhead United-Harrogate Town arasındaki maçlar
21.09.2019 Bromley 2 - 1 Notts County
  • Bromley-Notts County maçı istatistikleri
  • Bromley-Notts County arasındaki maçlar

N L 1 Conference Puan Durumu

Sıra Takım OM G B M AG YG AV Puan
1 Bromley 12 7 5 0 21 13 +8 26
2 Halifax Town 12 8 1 3 23 13 +10 25
3 Woking 12 7 4 1 21 11 +10 25
4 Yeovil 12 7 1 4 18 12 +6 22
5 Dover Athletic 12 6 2 4 17 14 +3 20
6 Barnet 11 5 4 2 16 13 +3 19
7 Dagenham & Redbridge 12 5 4 3 16 15 +1 19
8 Maidenhead United 12 5 3 4 17 11 +6 18
9 Stockport County 12 5 2 5 15 18 -3 17
10 Barrow 12 5 1 6 19 17 +2 16
11 Torquay United 12 4 4 4 17 18 -1 16
12 Boreham Wood 12 4 3 5 19 14 +5 15
13 Sutton United 12 3 6 3 16 14 +2 15
14 Hartlepool 12 4 3 5 15 19 -4 15
15 Solihull Moors 11 4 2 5 17 15 +2 14
16 Notts County 12 3 5 4 16 14 +2 14
17 Aldershot 12 4 2 6 11 15 -4 14
18 Harrogate Town 12 3 4 5 14 17 -3 13
19 Fylde 11 3 4 4 15 19 -4 13
20 Eastleigh 12 3 4 5 11 15 -4 13
21 Wrexham 11 2 5 4 14 17 -3 11
22 Chorley 12 1 6 5 11 24 -13 9
23 Chesterfield 12 1 5 6 14 23 -9 8
24 Ebbsfleet United 12 1 4 7 13 25 -12 7
  • Yükselme
  • Yükselme Play-off'u
  • Küme Düşme
Sıra Takım OM G B M AG YG P Son Maçları
1 Yeovil 6 5 0 1 12 6 15
  • M
  • G
  • G
  • G
  • G
  • G
2 Dagenham & Redbridge 6 3 3 0 9 5 12
  • G
  • B
  • B
  • G
  • G
  • B
3 Bromley 6 3 3 0 10 7 12
  • G
  • B
  • B
  • G
  • B
  • G
4 Halifax Town 6 4 0 2 11 9 12
  • G
  • G
  • G
  • M
  • M
  • G
5 Barnet 6 3 2 1 10 8 11
  • B
  • B
  • G
  • G
  • G
  • M
6 Boreham Wood 6 3 1 2 11 6 10
  • M
  • G
  • M
  • G
  • B
  • G
7 Woking 6 2 4 0 10 8 10
  • G
  • G
  • B
  • B
  • B
  • B
8 Hartlepool 6 3 1 2 9 9 10
  • G
  • G
  • G
  • B
  • M
  • M
9 Aldershot 6 3 1 2 7 7 10
  • B
  • G
  • M
  • G
  • M
  • G
10 Barrow 6 3 0 3 11 7 9
  • M
  • M
  • M
  • G
  • G
  • G
11 Stockport County 6 3 0 3 7 11 9
  • G
  • G
  • G
  • M
  • M
  • M
12 Notts County 6 2 2 2 9 7 8
  • G
  • M
  • B
  • B
  • G
  • M
13 Dover Athletic 6 2 2 2 8 7 8
  • M
  • G
  • B
  • M
  • B
  • G
14 Eastleigh 6 2 2 2 8 8 8
  • G
  • M
  • G
  • B
  • B
  • M
15 Torquay United 6 1 3 2 8 8 6
  • B
  • M
  • B
  • G
  • M
  • B
16 Sutton United 6 1 3 2 7 7 6
  • B
  • M
  • M
  • B
  • B
  • G
17 Harrogate Town 6 1 3 2 5 7 6
  • B
  • M
  • G
  • M
  • B
  • B
18 Ebbsfleet United 6 1 3 2 7 10 6
  • G
  • M
  • B
  • B
  • B
  • M
19 Maidenhead United 6 1 2 3 7 7 5
  • M
  • G
  • B
  • M
  • M
  • B
20 Fylde 6 1 2 3 9 12 5
  • M
  • B
  • B
  • M
  • M
  • G
21 Chorley 6 1 2 3 7 12 5
  • M
  • M
  • M
  • G
  • B
  • B
22 Solihull Moors 6 1 1 4 4 9 4
  • M
  • M
  • M
  • B
  • M
  • M
23 Chesterfield 6 1 1 4 5 12 4
  • M
  • B
  • M
  • M
  • G
  • M
24 Wrexham 6 0 3 3 7 11 3
  • B
  • M
  • M
  • B
  • B
  • M
Sıra Takım İÇ SAHA
OM G B M A Y P
DIŞ SAHA
OM G B M A Y P
1 Bromley 6 4 2 0 13 8 14 6 3 3 0 8 5 12
2 Halifax Town 6 5 0 1 13 6 15 6 3 1 2 10 7 10
3 Woking 6 3 2 1 9 6 11 6 4 2 0 12 5 14
4 Yeovil 6 4 1 1 10 6 13 6 3 0 3 8 6 9
5 Dover Athletic 6 1 2 3 7 9 5 6 5 0 1 10 5 15
6 Barnet 6 3 2 1 8 5 11 5 2 2 1 8 8 8
7 Dagenham & Redbridge 6 3 1 2 11 11 10 6 2 3 1 5 4 9
8 Maidenhead United 6 1 2 3 7 7 5 6 4 1 1 10 4 13
9 Stockport County 6 4 0 2 10 6 12 6 1 2 3 5 12 5
10 Barrow 6 3 0 3 7 6 9 6 2 1 3 12 11 7
11 Torquay United 6 3 1 2 9 7 10 6 1 3 2 8 11 6
12 Boreham Wood 6 2 2 2 12 8 8 6 2 1 3 7 6 7
13 Sutton United 6 1 3 2 9 9 6 6 2 3 1 7 5 9
14 Hartlepool 6 1 2 3 10 13 5 6 3 1 2 5 6 10
15 Solihull Moors 5 3 0 2 8 5 9 6 1 2 3 9 10 5
16 Notts County 6 2 3 1 9 5 9 6 1 2 3 7 9 5
17 Aldershot 6 1 2 3 5 7 5 6 3 0 3 6 8 9
18 Harrogate Town 6 2 2 2 6 7 8 6 1 2 3 8 10 5
19 Fylde 5 2 2 1 5 5 8 6 1 2 3 10 14 5
20 Eastleigh 6 2 3 1 7 5 9 6 1 1 4 4 10 4
21 Wrexham 6 2 3 1 8 7 9 5 0 2 3 6 10 2
22 Chorley 6 1 3 2 6 10 6 6 0 3 3 5 14 3
23 Chesterfield 6 1 2 3 8 10 5 6 0 3 3 6 13 3
24 Ebbsfleet United 6 0 2 4 6 15 2 6 1 2 3 7 10 5
Sıra Takım OM 0 1 2 3 4 5 6 7 7+ AVG
1 Ebbsfleet United 12 0 1 2 4 4 1 0 0 0 3.17
2 Fylde 11 2 1 0 2 3 3 0 0 0 3.09
3 Chesterfield 12 0 1 3 3 4 1 0 0 0 3.08
4 Halifax Town 12 0 3 3 2 0 3 1 0 0 3.00
5 Barrow 12 0 2 1 6 1 2 0 0 0 3.00
6 Chorley 12 3 0 3 1 2 1 1 1 0 2.92
7 Torquay United 12 1 1 3 4 1 0 2 0 0 2.92
8 Solihull Moors 11 1 1 1 6 1 0 0 1 0 2.91
9 Hartlepool 12 1 2 3 1 3 1 1 0 0 2.83
10 Bromley 12 1 2 2 3 2 1 1 0 0 2.83
11 Wrexham 11 0 2 3 3 2 0 1 0 0 2.82
12 Stockport County 12 0 1 4 5 1 1 0 0 0 2.75
13 Boreham Wood 12 1 2 1 3 5 0 0 0 0 2.75
14 Woking 12 0 2 5 2 1 2 0 0 0 2.67
15 Barnet 11 0 3 3 2 2 0 1 0 0 2.64
16 Harrogate Town 12 2 1 4 2 1 0 2 0 0 2.58
17 Dagenham & Redbridge 12 1 2 4 2 1 1 1 0 0 2.58
18 Dover Athletic 12 0 1 4 6 1 0 0 0 0 2.58
19 Notts County 12 1 2 4 2 2 0 1 0 0 2.50
20 Yeovil 12 0 5 2 1 2 2 0 0 0 2.50
21 Sutton United 12 0 2 5 2 3 0 0 0 0 2.50
22 Maidenhead United 12 0 4 3 3 1 1 0 0 0 2.33
23 Eastleigh 12 0 2 7 2 1 0 0 0 0 2.17
24 Aldershot 12 0 3 4 5 0 0 0 0 0 2.17