Alanya Escort Bodrum Escort
İstatistik
Menüsü

İspanya Segunda B Ligi

27.04.2019 Vitoria 14:00 Real Sociedad II
  • Vitoria-Real Sociedad II takım karşılaştırması
  • Vitoria-Real Sociedad II arasındaki maçlar
27.04.2019 Tudelano 15:00 Langreo
  • Tudelano-Langreo takım karşılaştırması
  • Tudelano-Langreo arasındaki maçlar
27.04.2019 Leioa 15:00 Racing Santander
  • Leioa-Racing Santander takım karşılaştırması
  • Leioa-Racing Santander arasındaki maçlar
27.04.2019 Amorebieta 15:30 Durango
  • Amorebieta-Durango takım karşılaştırması
  • Amorebieta-Durango arasındaki maçlar
27.04.2019 UD Logroñés 16:00 Mirandés
  • UD Logroñés-Mirandés takım karşılaştırması
  • UD Logroñés-Mirandés arasındaki maçlar
28.04.2019 Athletic Club II 09:30 Sporting Gijón II
  • Athletic Club II-Sporting Gijón II takım karşılaştırması
  • Athletic Club II-Sporting Gijón II arasındaki maçlar
28.04.2019 Real Unión 10:00 CD Calahorra
  • Real Unión-CD Calahorra takım karşılaştırması
  • Real Unión-CD Calahorra arasındaki maçlar
28.04.2019 Real Oviedo II 10:00 Arenas de Getxo
  • Real Oviedo II-Arenas de Getxo takım karşılaştırması
  • Real Oviedo II-Arenas de Getxo arasındaki maçlar
28.04.2019 Gimnástica Torrelavega 15:00 Barakaldo
  • Gimnástica Torrelavega-Barakaldo takım karşılaştırması
  • Gimnástica Torrelavega-Barakaldo arasındaki maçlar
28.04.2019 Gernika 16:00 Izarra
  • Gernika-Izarra takım karşılaştırması
  • Gernika-Izarra arasındaki maçlar
21.04.2019 CD Calahorra 2 - 0 Vitoria
  • CD Calahorra-Vitoria maçı istatistikleri
  • CD Calahorra-Vitoria arasındaki maçlar
21.04.2019 Racing Santander 1 - 1 Amorebieta
  • Racing Santander-Amorebieta maçı istatistikleri
  • Racing Santander-Amorebieta arasındaki maçlar
20.04.2019 Mirandés 1 - 0 Real Oviedo II
  • Mirandés-Real Oviedo II maçı istatistikleri
  • Mirandés-Real Oviedo II arasındaki maçlar
20.04.2019 Real Sociedad II 0 - 1 UD Logroñés
  • Real Sociedad II-UD Logroñés maçı istatistikleri
  • Real Sociedad II-UD Logroñés arasındaki maçlar
19.04.2019 Sporting Gijón II 0 - 1 Real Unión
  • Sporting Gijón II-Real Unión maçı istatistikleri
  • Sporting Gijón II-Real Unión arasındaki maçlar
18.04.2019 Durango 4 - 4 Gimnástica Torrelavega
  • Durango-Gimnástica Torrelavega maçı istatistikleri
  • Durango-Gimnástica Torrelavega arasındaki maçlar
18.04.2019 Langreo 0 - 2 Athletic Club II
  • Langreo-Athletic Club II maçı istatistikleri
  • Langreo-Athletic Club II arasındaki maçlar
18.04.2019 Barakaldo 1 - 1 Tudelano
  • Barakaldo-Tudelano maçı istatistikleri
  • Barakaldo-Tudelano arasındaki maçlar
17.04.2019 Izarra 2 - 1 Leioa
  • Izarra-Leioa maçı istatistikleri
  • Izarra-Leioa arasındaki maçlar
17.04.2019 Arenas de Getxo 4 - 1 Gernika
  • Arenas de Getxo-Gernika maçı istatistikleri
  • Arenas de Getxo-Gernika arasındaki maçlar

Segunda B Ligi Puan Durumu

Sıra Takım OM G B M AG YG AV Puan
1 Racing Santander 34 22 9 3 62 20 +42 75
2 Mirandés 34 18 12 4 50 25 +25 66
3 UD Logroñés 34 17 11 6 34 18 +16 62
4 Barakaldo 34 16 7 11 33 31 +2 55
5 Real Oviedo II 34 13 12 9 47 40 +7 51
6 Athletic Club II 34 14 8 12 62 43 +19 50
7 Leioa 34 10 16 8 35 35 +0 46
8 Langreo 34 13 7 14 38 43 -5 46
9 Real Sociedad II 34 12 8 14 44 36 +8 44
10 Sporting Gijón II 34 12 8 14 39 41 -2 44
11 Amorebieta 34 11 11 12 35 41 -6 44
12 CD Calahorra 34 11 10 13 43 49 -6 43
13 Arenas de Getxo 34 10 11 13 28 33 -5 41
14 Tudelano 34 9 13 12 31 41 -10 40
15 Izarra 34 7 17 10 29 41 -12 38
16 Real Unión 34 7 17 10 36 41 -5 38
17 Gernika 34 5 18 11 28 40 -12 33
18 Gimnástica Torrelavega 34 6 13 15 23 38 -15 31
19 Durango 34 7 9 18 31 55 -24 30
20 Vitoria 34 5 13 16 30 47 -17 28
  • Champion Play-off
  • Yükselme Play-off'u
  • Küme Düşme Play-off'u
  • Küme Düşme
Sıra Takım OM G B M AG YG P Son Maçları
1 CD Calahorra 6 4 0 2 9 7 12
  • M
  • G
  • G
  • M
  • M
  • G
2 Sporting Gijón II 6 4 0 2 9 7 12
  • M
  • G
  • G
  • G
  • G
  • M
3 Athletic Club II 6 3 2 1 11 6 11
  • G
  • B
  • B
  • M
  • G
  • G
4 UD Logroñés 6 3 2 1 9 4 11
  • G
  • B
  • B
  • M
  • G
  • G
5 Mirandés 6 3 2 1 6 4 11
  • B
  • G
  • M
  • G
  • B
  • G
6 Izarra 6 2 4 0 9 4 10
  • G
  • B
  • B
  • B
  • B
  • G
7 Durango 6 3 1 2 12 10 10
  • G
  • M
  • G
  • G
  • M
  • B
8 Racing Santander 6 2 4 0 5 3 10
  • G
  • B
  • B
  • G
  • B
  • B
9 Amorebieta 6 2 3 1 6 5 9
  • M
  • G
  • G
  • B
  • B
  • B
10 Tudelano 6 2 3 1 6 5 9
  • B
  • G
  • B
  • M
  • G
  • B
11 Real Oviedo II 6 2 2 2 6 7 8
  • B
  • B
  • B
  • G
  • G
  • M
12 Gimnástica Torrelavega 6 1 4 1 8 8 7
  • G
  • M
  • B
  • B
  • B
  • B
13 Barakaldo 6 2 1 3 8 9 7
  • G
  • M
  • M
  • G
  • M
  • B
14 Real Unión 6 2 1 3 6 9 7
  • M
  • B
  • M
  • M
  • G
  • G
15 Arenas de Getxo 6 1 3 2 7 6 6
  • M
  • M
  • B
  • B
  • B
  • G
16 Leioa 6 1 3 2 5 6 6
  • B
  • B
  • G
  • M
  • B
  • M
17 Gernika 6 0 5 1 3 6 5
  • B
  • B
  • B
  • B
  • B
  • M
18 Langreo 6 1 1 4 2 10 4
  • M
  • B
  • M
  • G
  • M
  • M
19 Vitoria 6 0 3 3 4 9 3
  • B
  • B
  • B
  • M
  • M
  • M
20 Real Sociedad II 6 0 1 5 3 8 1
  • M
  • M
  • M
  • B
  • M
  • M
Sıra Takım İÇ SAHA
OM G B M A Y P
DIŞ SAHA
OM G B M A Y P
1 Racing Santander 17 14 3 0 39 8 45 17 8 6 3 23 12 30
2 Mirandés 17 11 6 0 27 10 39 17 7 6 4 23 15 27
3 UD Logroñés 17 10 5 2 22 10 35 17 7 6 4 12 8 27
4 Barakaldo 17 8 5 4 18 12 29 17 8 2 7 15 19 26
5 Real Oviedo II 17 7 7 3 21 15 28 17 6 5 6 26 25 23
6 Athletic Club II 17 12 4 1 43 16 40 17 2 4 11 19 27 10
7 Leioa 17 6 8 3 19 17 26 17 4 8 5 16 18 20
8 Langreo 17 10 3 4 22 11 33 17 3 4 10 16 32 13
9 Real Sociedad II 18 8 4 6 27 17 28 16 4 4 8 17 19 16
10 Sporting Gijón II 17 5 5 7 22 22 20 17 7 3 7 17 19 24
11 Amorebieta 17 5 5 7 18 22 20 17 6 6 5 17 19 24
12 CD Calahorra 17 7 4 6 24 20 25 17 4 6 7 19 29 18
13 Arenas de Getxo 17 7 4 6 19 15 25 17 3 7 7 9 18 16
14 Tudelano 17 6 6 5 18 20 24 17 3 7 7 13 21 16
15 Izarra 17 3 11 3 15 16 20 17 4 6 7 14 25 18
16 Real Unión 16 4 7 5 17 20 19 18 3 10 5 19 21 19
17 Gernika 17 4 11 2 15 12 23 17 1 7 9 13 28 10
18 Gimnástica Torrelavega 17 4 7 6 11 15 19 17 2 6 9 12 23 12
19 Durango 17 4 4 9 17 29 16 17 3 5 9 14 26 14
20 Vitoria 17 3 6 8 15 22 15 17 2 7 8 15 25 13
Sıra Takım OM 0 1 2 3 4 5 6 7 7+ AVG
1 Athletic Club II 34 3 4 6 6 6 7 2 0 0 3.09
2 CD Calahorra 34 1 6 12 5 4 5 1 0 0 2.71
3 Real Oviedo II 34 3 5 9 9 5 2 0 1 0 2.56
4 Durango 34 2 9 8 6 5 3 0 0 1 2.53
5 Racing Santander 34 3 8 8 5 7 3 0 0 0 2.41
6 Langreo 34 3 9 9 4 5 2 2 0 0 2.38
7 Real Sociedad II 34 1 11 7 8 5 1 1 0 0 2.35
8 Sporting Gijón II 34 3 5 13 5 6 2 0 0 0 2.35
9 Vitoria 34 5 4 13 4 6 1 1 0 0 2.26
10 Real Unión 34 3 4 14 7 6 0 0 0 0 2.26
11 Amorebieta 34 4 3 14 8 4 1 0 0 0 2.24
12 Mirandés 34 1 11 13 2 3 4 0 0 0 2.21
13 Tudelano 34 1 9 14 6 3 1 0 0 0 2.12
14 Izarra 34 7 6 9 5 5 1 1 0 0 2.06
15 Leioa 34 7 4 9 9 4 1 0 0 0 2.06
16 Gernika 34 7 6 11 2 6 2 0 0 0 2.00
17 Barakaldo 34 1 15 9 6 2 1 0 0 0 1.88
18 Gimnástica Torrelavega 34 5 11 10 6 1 0 0 0 1 1.79
19 Arenas de Getxo 34 4 12 10 4 3 1 0 0 0 1.79
20 UD Logroñés 34 8 10 10 5 0 0 0 1 0 1.53