Alanya Escort Bodrum Escort
İstatistik
Menüsü

İspanya Segunda B Ligi

28.09.2019 Real Unión 14:00 Arenas de Getxo
  • Real Unión-Arenas de Getxo takım karşılaştırması
  • Real Unión-Arenas de Getxo arasındaki maçlar
28.09.2019 Amorebieta 14:30 Real Valladolid II
  • Amorebieta-Real Valladolid II takım karşılaştırması
  • Amorebieta-Real Valladolid II arasındaki maçlar
28.09.2019 Unionistas de Salamanca 16:00 Cultural Leonesa
  • Unionistas de Salamanca-Cultural Leonesa takım karşılaştırması
  • Unionistas de Salamanca-Cultural Leonesa arasındaki maçlar
28.09.2019 Leioa 16:00 Deportivo Alaves II
  • Leioa-Deportivo Alaves II takım karşılaştırması
  • Leioa-Deportivo Alaves II arasındaki maçlar
28.09.2019 Athletic Club II 16:30 Osasuna II
  • Athletic Club II-Osasuna II takım karşılaştırması
  • Athletic Club II-Osasuna II arasındaki maçlar
29.09.2019 Burgos 14:30 Salmantino
  • Burgos-Salmantino takım karşılaştırması
  • Burgos-Salmantino arasındaki maçlar
29.09.2019 UD Logroñés 16:00 Tudelano
  • UD Logroñés-Tudelano takım karşılaştırması
  • UD Logroñés-Tudelano arasındaki maçlar
29.09.2019 Guijuelo 16:00 CD Calahorra
  • Guijuelo-CD Calahorra takım karşılaştırması
  • Guijuelo-CD Calahorra arasındaki maçlar
29.09.2019 Izarra 16:00 Haro
  • Izarra-Haro takım karşılaştırması
  • Izarra-Haro arasındaki maçlar
29.09.2019 Barakaldo 16:00 Real Sociedad II
  • Barakaldo-Real Sociedad II takım karşılaştırması
  • Barakaldo-Real Sociedad II arasındaki maçlar
22.09.2019 Cultural Leonesa 4 - 0 Burgos
  • Cultural Leonesa-Burgos maçı istatistikleri
  • Cultural Leonesa-Burgos arasındaki maçlar
22.09.2019 Arenas de Getxo 1 - 1 Amorebieta
  • Arenas de Getxo-Amorebieta maçı istatistikleri
  • Arenas de Getxo-Amorebieta arasındaki maçlar
22.09.2019 Real Sociedad II 4 - 3 Leioa
  • Real Sociedad II-Leioa maçı istatistikleri
  • Real Sociedad II-Leioa arasındaki maçlar
22.09.2019 CD Calahorra 1 - 1 Unionistas de Salamanca
  • CD Calahorra-Unionistas de Salamanca maçı istatistikleri
  • CD Calahorra-Unionistas de Salamanca arasındaki maçlar
22.09.2019 Real Valladolid II 3 - 1 Barakaldo
  • Real Valladolid II-Barakaldo maçı istatistikleri
  • Real Valladolid II-Barakaldo arasındaki maçlar
22.09.2019 Tudelano 0 - 3 Athletic Club II
  • Tudelano-Athletic Club II maçı istatistikleri
  • Tudelano-Athletic Club II arasındaki maçlar
22.09.2019 Haro 1 - 0 Guijuelo
  • Haro-Guijuelo maçı istatistikleri
  • Haro-Guijuelo arasındaki maçlar
22.09.2019 Salmantino 0 - 2 UD Logroñés
  • Salmantino-UD Logroñés maçı istatistikleri
  • Salmantino-UD Logroñés arasındaki maçlar
22.09.2019 Deportivo Alaves II 4 - 0 Izarra
  • Deportivo Alaves II-Izarra maçı istatistikleri
  • Deportivo Alaves II-Izarra arasındaki maçlar
21.09.2019 Osasuna II 4 - 2 Real Unión
  • Osasuna II-Real Unión maçı istatistikleri
  • Osasuna II-Real Unión arasındaki maçlar

Segunda B Ligi Puan Durumu

Sıra Takım OM G B M AG YG AV Puan
1 Real Valladolid II 5 4 0 1 13 5 +8 12
2 Real Sociedad II 5 3 2 0 11 6 +5 11
3 Athletic Club II 5 3 1 1 13 6 +7 10
4 Osasuna II 5 3 0 2 10 6 +4 9
5 CD Calahorra 5 2 3 0 5 2 +3 9
6 Barakaldo 5 3 0 2 9 8 +1 9
7 Cultural Leonesa 5 2 2 1 13 7 +6 8
8 Deportivo Alaves II 5 2 2 1 8 4 +4 8
9 UD Logroñés 5 2 2 1 7 5 +2 8
10 Tudelano 5 2 2 1 5 6 -1 8
11 Haro 5 2 1 2 5 7 -2 7
12 Salmantino 5 2 1 2 7 10 -3 7
13 Izarra 5 2 1 2 6 10 -4 7
14 Amorebieta 5 1 3 1 5 5 +0 6
15 Guijuelo 5 2 0 3 3 5 -2 6
16 Unionistas de Salamanca 5 1 1 3 6 9 -3 4
17 Burgos 5 0 3 2 3 8 -5 3
18 Real Unión 5 0 2 3 5 10 -5 2
19 Arenas de Getxo 5 0 2 3 4 12 -8 2
20 Leioa 5 0 0 5 6 13 -7 0
  • Champion Play-off
  • Yükselme Play-off'u
  • Küme Düşme Play-off'u
  • Küme Düşme
Sıra Takım OM G B M AG YG P Son Maçları
1 Real Valladolid II 5 4 0 1 13 5 12
  • G
  • M
  • G
  • G
  • G
2 Real Sociedad II 5 3 2 0 11 6 11
  • B
  • G
  • G
  • B
  • G
3 Athletic Club II 5 3 1 1 13 6 10
  • G
  • B
  • M
  • G
  • G
4 Osasuna II 5 3 0 2 10 6 9
  • M
  • G
  • G
  • M
  • G
5 CD Calahorra 5 2 3 0 5 2 9
  • G
  • B
  • B
  • G
  • B
6 Barakaldo 5 3 0 2 9 8 9
  • G
  • G
  • M
  • G
  • M
7 Cultural Leonesa 5 2 2 1 13 7 8
  • B
  • B
  • G
  • M
  • G
8 Deportivo Alaves II 5 2 2 1 8 4 8
  • B
  • B
  • G
  • M
  • G
9 UD Logroñés 5 2 2 1 7 5 8
  • B
  • M
  • B
  • G
  • G
10 Tudelano 5 2 2 1 5 6 8
  • G
  • B
  • B
  • G
  • M
11 Haro 5 2 1 2 5 7 7
  • M
  • G
  • B
  • M
  • G
12 Salmantino 5 2 1 2 7 10 7
  • G
  • G
  • B
  • M
  • M
13 Izarra 5 2 1 2 6 10 7
  • M
  • G
  • G
  • B
  • M
14 Amorebieta 5 1 3 1 5 5 6
  • B
  • M
  • B
  • G
  • B
15 Guijuelo 5 2 0 3 3 5 6
  • G
  • M
  • M
  • G
  • M
16 Unionistas de Salamanca 5 1 1 3 6 9 4
  • M
  • M
  • M
  • G
  • B
17 Burgos 5 0 3 2 3 8 3
  • B
  • B
  • B
  • M
  • M
18 Real Unión 5 0 2 3 5 10 2
  • M
  • B
  • B
  • M
  • M
19 Arenas de Getxo 5 0 2 3 4 12 2
  • M
  • B
  • M
  • M
  • B
20 Leioa 5 0 0 5 6 13 0
  • M
  • M
  • M
  • M
  • M
Sıra Takım İÇ SAHA
OM G B M A Y P
DIŞ SAHA
OM G B M A Y P
1 Real Valladolid II 3 3 0 0 10 4 9 2 1 0 1 3 1 3
2 Real Sociedad II 3 2 1 0 7 4 7 2 1 1 0 4 2 4
3 Athletic Club II 2 1 1 0 4 0 4 3 2 0 1 9 6 6
4 Osasuna II 3 3 0 0 9 3 9 2 0 0 2 1 3 0
5 CD Calahorra 3 1 2 0 4 2 5 2 1 1 0 1 0 4
6 Barakaldo 2 1 0 1 3 3 3 3 2 0 1 6 5 6
7 Cultural Leonesa 3 2 1 0 10 3 7 2 0 1 1 3 4 1
8 Deportivo Alaves II 3 2 1 0 7 2 7 2 0 1 1 1 2 1
9 UD Logroñés 2 1 0 1 3 3 3 3 1 2 0 4 2 5
10 Tudelano 3 1 1 1 2 4 4 2 1 1 0 3 2 4
11 Haro 3 1 1 1 3 5 4 2 1 0 1 2 2 3
12 Salmantino 3 1 1 1 4 4 4 2 1 0 1 3 6 3
13 Izarra 2 1 1 0 3 1 4 3 1 0 2 3 9 3
14 Amorebieta 2 1 0 1 3 3 3 3 0 3 0 2 2 3
15 Guijuelo 2 1 0 1 2 2 3 3 1 0 2 1 3 3
16 Unionistas de Salamanca 2 1 0 1 3 4 3 3 0 1 2 3 5 1
17 Burgos 2 0 1 1 1 2 1 3 0 2 1 2 6 2
18 Real Unión 2 0 1 1 2 3 1 3 0 1 2 3 7 1
19 Arenas de Getxo 3 0 2 1 2 5 2 2 0 0 2 2 7 0
20 Leioa 2 0 0 2 1 4 0 3 0 0 3 5 9 0
Sıra Takım OM 0 1 2 3 4 5 6 7 7+ AVG
1 Cultural Leonesa 5 0 0 2 0 1 1 0 1 0 4.00
2 Athletic Club II 5 1 0 0 1 1 1 0 1 0 3.80
3 Leioa 5 0 1 1 0 1 1 0 1 0 3.80
4 Real Valladolid II 5 0 1 0 1 1 2 0 0 0 3.60
5 Real Sociedad II 5 0 0 3 0 1 0 0 1 0 3.40
6 Salmantino 5 0 0 2 0 2 1 0 0 0 3.40
7 Barakaldo 5 0 0 0 3 2 0 0 0 0 3.40
8 Osasuna II 5 0 2 0 1 0 1 1 0 0 3.20
9 Arenas de Getxo 5 0 0 2 1 1 1 0 0 0 3.20
10 Izarra 5 0 0 2 1 1 1 0 0 0 3.20
11 Real Unión 5 0 0 3 1 0 0 1 0 0 3.00
12 Unionistas de Salamanca 5 0 0 1 3 1 0 0 0 0 3.00
13 Haro 5 0 2 1 1 0 1 0 0 0 2.40
14 UD Logroñés 5 0 1 3 0 0 1 0 0 0 2.40
15 Deportivo Alaves II 5 0 1 2 1 1 0 0 0 0 2.40
16 Burgos 5 0 1 3 0 1 0 0 0 0 2.20
17 Tudelano 5 1 0 1 3 0 0 0 0 0 2.20
18 Amorebieta 5 1 1 2 0 0 1 0 0 0 2.00
19 Guijuelo 5 0 3 1 1 0 0 0 0 0 1.60
20 CD Calahorra 5 1 1 3 0 0 0 0 0 0 1.40