Alanya Escort Bodrum Escort
İstatistik
Menüsü

İspanya Tercera Division

29.09.2019 Santurtzi 09:15 Portugalete
  • Santurtzi-Portugalete takım karşılaştırması
  • Santurtzi-Portugalete arasındaki maçlar
29.09.2019 San Ignacio 10:30 Ariznabarra
  • San Ignacio-Ariznabarra takım karşılaştırması
  • San Ignacio-Ariznabarra arasındaki maçlar
29.09.2019 Gernika 15:00 Beasain
  • Gernika-Beasain takım karşılaştırması
  • Gernika-Beasain arasındaki maçlar
29.09.2019 Basconia 15:30 Berio
  • Basconia-Berio takım karşılaştırması
  • Basconia-Berio arasındaki maçlar
29.09.2019 Sestao River 16:00 Santutxu
  • Sestao River-Santutxu takım karşılaştırması
  • Sestao River-Santutxu arasındaki maçlar
05.10.2019 Vitoria 16:00 Sestao River
  • Vitoria-Sestao River takım karşılaştırması
  • Vitoria-Sestao River arasındaki maçlar
06.10.2019 Portugalete - Durango
  • Portugalete-Durango takım karşılaştırması
  • Portugalete-Durango arasındaki maçlar
06.10.2019 Pasaia KE - Balmaseda
  • Pasaia KE-Balmaseda takım karşılaştırması
  • Pasaia KE-Balmaseda arasındaki maçlar
06.10.2019 Berio - Urduliz
  • Berio-Urduliz takım karşılaştırması
  • Berio-Urduliz arasındaki maçlar
06.10.2019 Beasain - Basconia
  • Beasain-Basconia takım karşılaştırması
  • Beasain-Basconia arasındaki maçlar
28.09.2019 Urduliz 0 - 1 Pasaia KE
  • Urduliz-Pasaia KE maçı istatistikleri
  • Urduliz-Pasaia KE arasındaki maçlar
28.09.2019 Balmaseda 2 - 2 Vitoria
  • Balmaseda-Vitoria maçı istatistikleri
  • Balmaseda-Vitoria arasındaki maçlar
28.09.2019 Durango 0 - 0 Deusto
  • Durango-Deusto maçı istatistikleri
  • Durango-Deusto arasındaki maçlar
28.09.2019 Lagun Onak 0 - 0 JD Somorrostro
  • Lagun Onak-JD Somorrostro maçı istatistikleri
  • Lagun Onak-JD Somorrostro arasındaki maçlar
28.09.2019 Tolosa 1 - 1 Sodupe
  • Tolosa-Sodupe maçı istatistikleri
  • Tolosa-Sodupe arasındaki maçlar
22.09.2019 San Ignacio 1 - 3 Gernika
  • San Ignacio-Gernika maçı istatistikleri
  • San Ignacio-Gernika arasındaki maçlar
22.09.2019 Vitoria 2 - 0 Urduliz
  • Vitoria-Urduliz maçı istatistikleri
  • Vitoria-Urduliz arasındaki maçlar
22.09.2019 Ariznabarra 0 - 0 Lagun Onak
  • Ariznabarra-Lagun Onak maçı istatistikleri
  • Ariznabarra-Lagun Onak arasındaki maçlar
22.09.2019 Sodupe 0 - 0 Durango
  • Sodupe-Durango maçı istatistikleri
  • Sodupe-Durango arasındaki maçlar
22.09.2019 Portugalete 4 - 1 Sestao River
  • Portugalete-Sestao River maçı istatistikleri
  • Portugalete-Sestao River arasındaki maçlar

Tercera Division Puan Durumu

Sıra Takım OM G B M AG YG AV Puan
Sıra Takım OM G B M AG YG P Son Maçları
1 Portugalete 6 4 2 0 10 3 14
  • B
  • B
  • B
  • G
  • G
  • G
2 Balmaseda 6 4 1 1 8 4 13
  • G
  • G
  • G
  • M
  • G
  • B
3 Santutxu 6 4 1 1 8 5 13
  • B
  • G
  • G
  • G
  • G
  • M
4 Gernika 6 3 3 0 8 4 12
  • B
  • B
  • G
  • B
  • G
  • G
5 Sestao River 6 3 2 1 8 4 11
  • G
  • B
  • G
  • G
  • G
  • M
6 Vitoria 6 3 2 1 7 4 11
  • M
  • B
  • G
  • G
  • G
  • B
7 Durango 6 3 1 2 6 4 10
  • M
  • G
  • M
  • G
  • B
  • B
8 Santurtzi 6 3 1 2 5 5 10
  • G
  • B
  • G
  • M
  • G
  • G
9 Tolosa 6 2 2 2 5 6 8
  • B
  • B
  • M
  • G
  • G
  • B
10 Lagun Onak 6 1 4 1 3 3 7
  • G
  • B
  • B
  • G
  • B
  • B
11 Pasaia KE 6 2 1 3 6 7 7
  • G
  • M
  • G
  • M
  • M
  • G
12 Beasain 6 1 3 2 6 7 6
  • B
  • B
  • M
  • M
  • G
  • B
13 San Ignacio 6 2 0 4 6 10 6
  • M
  • B
  • M
  • G
  • M
  • M
14 Deusto 6 2 0 4 2 7 6
  • G
  • G
  • M
  • M
  • M
  • B
15 Basconia 6 1 2 3 6 8 5
  • G
  • M
  • B
  • M
  • M
  • G
16 Ariznabarra 6 1 2 3 4 7 5
  • M
  • B
  • M
  • G
  • M
  • B
17 Berio 6 0 4 2 4 6 4
  • B
  • M
  • B
  • M
  • M
  • B
18 JD Somorrostro 6 1 1 4 1 7 4
  • M
  • M
  • G
  • M
  • M
  • B
19 Urduliz 6 1 0 5 2 7 3
  • G
  • M
  • M
  • M
  • M
  • M
20 Sodupe 6 0 2 4 3 8 2
  • M
  • M
  • M
  • M
  • B
  • B
Sıra Takım İÇ SAHA
OM G B M A Y P
DIŞ SAHA
OM G B M A Y P
1 Balmaseda 4 2 1 1 6 5 7 3 3 0 0 4 0 9
2 Portugalete 3 2 1 0 5 1 7 4 2 2 0 6 3 8
3 Sestao River 4 3 1 0 9 0 10 3 1 1 1 2 4 4
4 Santutxu 3 2 0 1 5 5 6 4 2 2 0 4 1 8
5 Durango 4 4 0 0 8 0 12 3 0 1 2 1 4 1
6 Gernika 4 2 2 0 3 1 8 3 1 2 0 5 3 5
7 Santurtzi 4 3 0 1 6 5 9 3 1 1 1 1 1 4
8 Vitoria 3 2 0 1 3 1 6 4 1 3 0 4 3 6
9 Lagun Onak 4 2 2 0 3 1 8 3 0 2 1 1 2 2
10 Pasaia KE 3 1 1 1 4 4 4 4 2 0 2 3 3 6
11 Tolosa 4 1 3 0 5 4 6 3 1 0 2 2 4 3
12 Basconia 4 1 2 1 7 7 5 3 1 0 2 2 3 3
13 Beasain 3 1 1 1 5 5 4 4 0 3 1 1 2 3
14 San Ignacio 4 2 1 1 5 3 7 3 0 0 3 1 7 0
15 Deusto 3 1 0 2 1 2 3 4 1 1 2 4 8 4
16 Ariznabarra 3 1 2 0 3 1 5 4 0 0 4 2 8 0
17 JD Somorrostro 3 1 0 2 1 3 3 4 0 2 2 0 4 2
18 Berio 3 0 3 0 1 1 3 4 0 1 3 6 9 1
19 Urduliz 4 0 1 3 0 4 1 3 1 0 2 2 3 3
20 Sodupe 3 0 1 2 0 3 1 4 0 1 3 5 8 1
Sıra Takım OM 0 1 2 3 4 5 6 7 7+ AVG
1 Basconia 7 0 2 1 2 1 1 0 0 0 2.71
2 Berio 7 2 1 1 1 1 0 0 1 0 2.43
3 Sodupe 7 1 1 2 2 0 1 0 0 0 2.29
4 San Ignacio 7 1 1 1 3 1 0 0 0 0 2.29
5 Santutxu 7 1 2 3 0 0 0 0 1 0 2.14
6 Deusto 7 0 4 1 1 0 0 1 0 0 2.14
7 Portugalete 7 1 2 2 0 1 1 0 0 0 2.14
8 Sestao River 7 2 1 0 3 0 1 0 0 0 2.14
9 Tolosa 7 1 1 2 2 1 0 0 0 0 2.14
10 Balmaseda 7 0 3 1 2 1 0 0 0 0 2.14
11 Ariznabarra 7 2 1 0 3 1 0 0 0 0 2.00
12 Pasaia KE 7 0 3 1 3 0 0 0 0 0 2.00
13 Beasain 7 2 2 1 1 0 0 1 0 0 1.86
14 Santurtzi 7 1 3 0 2 1 0 0 0 0 1.86
15 Durango 7 1 2 2 1 1 0 0 0 0 1.86
16 Gernika 7 2 2 1 0 2 0 0 0 0 1.71
17 Vitoria 7 2 2 1 1 1 0 0 0 0 1.57
18 Urduliz 7 1 3 3 0 0 0 0 0 0 1.29
19 JD Somorrostro 7 2 3 1 1 0 0 0 0 0 1.14
20 Lagun Onak 7 4 1 0 2 0 0 0 0 0 1.00