Alanya Escort Bodrum Escort
İstatistik
Menüsü

İspanya Tercera Division

Tercera Division Puan Durumu

Sıra Takım OM G B M AG YG AV Puan
1 Zamora 34 23 9 2 79 18 +61 78
2 Arandina 34 23 9 2 65 13 +52 78
3 Gimnástica Segoviana 34 23 8 3 68 22 +46 77
4 Atlético Astorga 34 22 4 8 79 30 +49 70
5 Numancia II 34 20 8 6 56 23 +33 68
6 Real Ávila 34 17 10 7 48 29 +19 61
7 Cultural Leonesa II 34 15 8 11 49 38 +11 53
8 Cristo Atlético 33 16 4 13 54 45 +9 52
9 Atlético Tordesillas 34 13 8 13 37 40 -3 47
10 Burgos Promesas 2000 34 12 10 12 31 38 -7 46
11 La Virgen del Camino 34 13 6 15 36 51 -15 45
12 Almazán 34 11 9 14 40 49 -9 42
13 Bembibre 34 6 16 12 24 37 -13 34
14 La Bañeza 34 8 10 16 34 55 -21 34
15 UD Santa Marta 34 7 10 17 26 49 -23 31
16 La Granja 34 6 8 20 31 71 -40 26
17 Estructuras Tino 34 5 10 19 31 57 -26 25
18 Cultural Cebrereña 34 4 12 18 26 57 -31 24
19 Briviesca 33 3 15 15 24 59 -35 24
20 Sporting Uxama 34 3 4 27 17 74 -57 13
  • Champion Play-off
  • Yükselme Play-off'u
  • Muhtemel Küme Düşme
  • Küme Düşme
Sıra Takım OM G B M AG YG P Son Maçları
1 Atlético Astorga 6 6 0 0 25 2 18
  • G
  • G
  • G
  • G
  • G
  • G
2 Gimnástica Segoviana 6 5 1 0 15 5 16
  • G
  • G
  • B
  • G
  • G
  • G
3 Arandina 6 5 0 1 13 3 15
  • G
  • G
  • G
  • M
  • G
  • G
4 Zamora 6 4 2 0 14 6 14
  • G
  • B
  • B
  • G
  • G
  • G
5 Cultural Leonesa II 6 4 1 1 17 4 13
  • B
  • G
  • G
  • G
  • M
  • G
6 Numancia II 6 4 1 1 14 5 13
  • M
  • G
  • G
  • M
  • G
  • G
7 Real Ávila 6 4 1 1 12 5 13
  • B
  • G
  • G
  • G
  • G
  • M
8 Burgos Promesas 2000 6 3 1 2 8 6 10
  • G
  • M
  • G
  • G
  • M
  • B
9 La Granja 6 3 1 2 7 11 10
  • G
  • M
  • G
  • B
  • G
  • M
10 Almazán 6 2 3 1 8 7 9
  • B
  • B
  • G
  • B
  • G
  • M
11 Briviesca 6 1 4 1 4 5 7
  • B
  • G
  • M
  • B
  • B
  • B
12 Cultural Cebrereña 6 2 1 3 5 8 7
  • G
  • M
  • M
  • B
  • M
  • G
13 La Virgen del Camino 6 2 1 3 6 12 7
  • M
  • M
  • M
  • B
  • M
  • G
14 Atlético Tordesillas 6 1 2 3 5 10 5
  • M
  • B
  • M
  • B
  • M
  • M
15 Estructuras Tino 6 1 1 4 6 10 4
  • B
  • G
  • M
  • M
  • M
  • M
16 Cristo Atlético 6 1 1 4 6 11 4
  • M
  • M
  • M
  • B
  • G
  • M
17 La Bañeza 6 1 1 4 4 17 4
  • B
  • M
  • M
  • M
  • M
  • G
18 UD Santa Marta 6 0 3 3 1 7 3
  • M
  • M
  • B
  • B
  • B
  • M
19 Bembibre 6 0 2 4 1 12 2
  • M
  • B
  • B
  • M
  • M
  • M
20 Sporting Uxama 6 0 0 6 2 17 0
  • M
  • M
  • M
  • M
  • M
  • M
Sıra Takım İÇ SAHA
OM G B M A Y P
DIŞ SAHA
OM G B M A Y P
1 Zamora 17 14 2 1 50 8 44 17 9 7 1 29 10 34
2 Arandina 17 14 3 0 45 7 45 17 9 6 2 20 6 33
3 Gimnástica Segoviana 18 15 2 1 46 7 47 16 8 6 2 22 15 30
4 Atlético Astorga 17 12 2 3 45 11 38 17 10 2 5 34 19 32
5 Numancia II 17 13 4 0 32 5 43 17 7 4 6 24 18 25
6 Real Ávila 17 9 5 3 23 12 32 17 8 5 4 25 17 29
7 Cultural Leonesa II 17 8 4 5 25 12 28 17 7 4 6 24 26 25
8 Cristo Atlético 17 9 2 6 35 22 29 16 7 2 7 19 23 23
9 Atlético Tordesillas 17 7 8 2 20 11 29 17 6 0 11 17 29 18
10 Burgos Promesas 2000 17 6 6 5 15 15 24 17 6 4 7 16 23 22
11 La Virgen del Camino 17 7 2 8 20 25 23 17 6 4 7 16 26 22
12 Almazán 17 6 6 5 21 20 24 17 5 3 9 19 29 18
13 Bembibre 17 2 10 5 11 19 16 17 4 6 7 13 18 18
14 La Bañeza 17 8 3 6 20 25 27 17 0 7 10 14 30 7
15 UD Santa Marta 17 5 4 8 18 25 19 17 2 6 9 8 24 12
16 La Granja 16 3 4 9 15 22 13 18 3 4 11 16 49 13
17 Estructuras Tino 17 3 5 9 19 26 14 17 2 5 10 12 31 11
18 Cultural Cebrereña 17 3 8 6 19 23 17 17 1 4 12 7 34 7
19 Briviesca 16 2 7 7 15 27 13 17 1 8 8 9 32 11
20 Sporting Uxama 17 2 2 13 10 29 8 17 1 2 14 7 45 5
Sıra Takım OM 0 1 2 3 4 5 6 7 7+ AVG
1 Atlético Astorga 34 2 4 5 9 7 4 1 2 0 3.21
2 La Granja 34 3 5 8 7 4 2 3 1 1 3.00
3 Cristo Atlético 33 2 4 7 10 4 3 1 2 0 3.00
4 Zamora 34 3 3 12 7 4 2 0 2 1 2.85
5 Sporting Uxama 34 2 7 7 9 3 5 1 0 0 2.68
6 Gimnástica Segoviana 34 2 3 11 10 5 3 0 0 0 2.65
7 Almazán 34 6 6 6 5 4 4 1 2 0 2.62
8 La Bañeza 34 2 9 8 4 7 2 0 2 0 2.62
9 Estructuras Tino 34 1 4 11 11 6 1 0 0 0 2.59
10 Cultural Leonesa II 34 3 7 9 8 0 5 1 1 0 2.56
11 La Virgen del Camino 34 1 9 8 7 6 2 0 1 0 2.56
12 Briviesca 33 7 2 10 4 4 4 1 1 0 2.52
13 Cultural Cebrereña 34 3 7 12 4 4 2 0 2 0 2.44
14 Numancia II 34 4 3 12 10 3 2 0 0 0 2.32
15 Arandina 34 5 8 6 8 5 0 0 2 0 2.29
16 Atlético Tordesillas 34 4 7 9 8 3 2 1 0 0 2.26
17 Real Ávila 34 6 4 9 9 2 4 0 0 0 2.26
18 UD Santa Marta 34 4 8 10 5 4 2 1 0 0 2.21
19 Burgos Promesas 2000 34 4 7 11 8 4 0 0 0 0 2.03
20 Bembibre 34 8 9 9 1 5 1 1 0 0 1.79