Alanya Escort Bodrum Escort
İstatistik
Menüsü

İsviçre 1. Liga

24.03.2019 Delémont 13:30 Zofingen
  • Delémont-Zofingen takım karşılaştırması
  • Delémont-Zofingen arasındaki maçlar
26.03.2019 Zug 19:00 Black Stars
  • Zug-Black Stars takım karşılaştırması
  • Zug-Black Stars arasındaki maçlar
30.03.2019 Grasshopper II 15:00 Delémont
  • Grasshopper II-Delémont takım karşılaştırması
  • Grasshopper II-Delémont arasındaki maçlar
30.03.2019 Goldau 15:00 Buochs
  • Goldau-Buochs takım karşılaştırması
  • Goldau-Buochs arasındaki maçlar
30.03.2019 Zofingen 16:00 Biel-Bienne
  • Zofingen-Biel-Bienne takım karşılaştırması
  • Zofingen-Biel-Bienne arasındaki maçlar
30.03.2019 Bassecourt 17:00 Solothurn
  • Bassecourt-Solothurn takım karşılaştırması
  • Bassecourt-Solothurn arasındaki maçlar
31.03.2019 Luzern II 12:30 Old Boys
  • Luzern II-Old Boys takım karşılaştırması
  • Luzern II-Old Boys arasındaki maçlar
31.03.2019 Black Stars 13:00 Langenthal
  • Black Stars-Langenthal takım karşılaştırması
  • Black Stars-Langenthal arasındaki maçlar
03.04.2019 Buochs 18:00 Biel-Bienne
  • Buochs-Biel-Bienne takım karşılaştırması
  • Buochs-Biel-Bienne arasındaki maçlar
03.04.2019 Old Boys 18:15 Grasshopper II
  • Old Boys-Grasshopper II takım karşılaştırması
  • Old Boys-Grasshopper II arasındaki maçlar
23.03.2019 Goldau 1 - 1 Bassecourt
  • Goldau-Bassecourt maçı istatistikleri
  • Goldau-Bassecourt arasındaki maçlar
17.03.2019 Biel-Bienne 3 - 1 Delémont
  • Biel-Bienne-Delémont maçı istatistikleri
  • Biel-Bienne-Delémont arasındaki maçlar
17.03.2019 Grasshopper II 0 - 0 Langenthal
  • Grasshopper II-Langenthal maçı istatistikleri
  • Grasshopper II-Langenthal arasındaki maçlar
16.03.2019 Black Stars 4 - 1 Solothurn
  • Black Stars-Solothurn maçı istatistikleri
  • Black Stars-Solothurn arasındaki maçlar
16.03.2019 Bassecourt 3 - 1 Buochs
  • Bassecourt-Buochs maçı istatistikleri
  • Bassecourt-Buochs arasındaki maçlar
16.03.2019 Zofingen 3 - 0 Old Boys
  • Zofingen-Old Boys maçı istatistikleri
  • Zofingen-Old Boys arasındaki maçlar
16.03.2019 Luzern II 0 - 1 Zug
  • Luzern II-Zug maçı istatistikleri
  • Luzern II-Zug arasındaki maçlar
16.03.2019 Schötz 0 - 2 Goldau
  • Schötz-Goldau maçı istatistikleri
  • Schötz-Goldau arasındaki maçlar
12.03.2019 Luzern II 2 - 0 Goldau
  • Luzern II-Goldau maçı istatistikleri
  • Luzern II-Goldau arasındaki maçlar
09.03.2019 Bassecourt 3 - 2 Schötz
  • Bassecourt-Schötz maçı istatistikleri
  • Bassecourt-Schötz arasındaki maçlar

1. Liga Puan Durumu

Sıra Takım OM G B M AG YG AV Puan
1 Black Stars 17 10 5 2 41 20 +21 35
2 Solothurn 17 10 3 4 35 22 +13 33
3 Grasshopper II 17 8 7 2 39 27 +12 31
4 Biel-Bienne 17 10 1 6 39 29 +10 31
5 Delémont 17 8 5 4 32 29 +3 29
6 Zug 17 7 3 7 23 25 -2 24
7 Buochs 17 7 2 8 32 33 -1 23
8 Schötz 17 7 1 9 33 41 -8 22
9 Goldau 18 5 6 7 28 35 -7 21
10 Luzern II 17 5 4 8 24 26 -2 19
11 Zofingen 17 5 4 8 27 30 -3 19
12 Bassecourt 18 5 2 11 27 40 -13 17
13 Langenthal 17 4 4 9 23 31 -8 16
14 Old Boys 17 4 3 10 23 38 -15 15
Sıra Takım OM G B M AG YG P Son Maçları
1 Zug 6 4 1 1 12 7 13
  • B
  • G
  • G
  • G
  • M
  • G
2 Grasshopper II 6 3 2 1 14 9 11
  • G
  • G
  • B
  • M
  • G
  • B
3 Black Stars 6 3 1 2 18 12 10
  • B
  • M
  • G
  • G
  • M
  • G
4 Buochs 6 3 1 2 16 10 10
  • B
  • G
  • G
  • M
  • G
  • M
5 Bassecourt 6 3 1 2 14 13 10
  • M
  • B
  • M
  • G
  • G
  • B
6 Delémont 6 3 1 2 14 14 10
  • B
  • M
  • G
  • G
  • M
  • M
7 Solothurn 6 3 1 2 11 12 10
  • B
  • G
  • G
  • G
  • G
  • M
8 Goldau 6 2 3 1 12 11 9
  • G
  • B
  • G
  • M
  • G
  • B
9 Luzern II 6 2 2 2 8 5 8
  • M
  • M
  • B
  • M
  • G
  • M
10 Biel-Bienne 6 2 1 3 8 12 7
  • B
  • M
  • M
  • G
  • M
  • G
11 Langenthal 6 1 3 2 5 8 6
  • B
  • B
  • M
  • M
  • G
  • B
12 Schötz 6 2 0 4 12 18 6
  • G
  • G
  • M
  • G
  • M
  • M
13 Zofingen 6 1 1 4 6 10 4
  • G
  • M
  • M
  • M
  • M
  • G
14 Old Boys 6 1 1 4 8 18 4
  • B
  • B
  • M
  • M
  • G
  • M
Sıra Takım İÇ SAHA
OM G B M A Y P
DIŞ SAHA
OM G B M A Y P
1 Black Stars 9 7 1 1 25 9 22 8 3 4 1 16 11 13
2 Solothurn 8 5 2 1 16 8 17 9 5 1 3 19 14 16
3 Grasshopper II 9 3 4 2 16 14 13 8 5 3 0 23 13 18
4 Biel-Bienne 9 8 1 0 30 12 25 8 2 0 6 9 17 6
5 Delémont 8 5 2 1 20 13 17 9 3 3 3 12 16 12
6 Zug 8 5 0 3 15 13 15 9 2 3 4 8 12 9
7 Buochs 8 4 2 2 21 10 14 9 3 0 6 11 23 9
8 Schötz 9 3 1 5 17 23 10 8 4 0 4 16 18 12
9 Goldau 9 3 4 2 14 13 13 9 2 2 5 14 22 8
10 Luzern II 9 3 3 3 13 12 12 8 2 1 5 11 14 7
11 Zofingen 8 4 2 2 15 9 14 9 1 2 6 12 21 5
12 Bassecourt 10 4 1 5 17 19 13 8 1 1 6 10 21 4
13 Langenthal 8 1 1 6 8 18 4 9 3 3 3 15 13 12
14 Old Boys 8 3 1 4 12 14 10 9 1 2 6 11 24 5
Sıra Takım OM 0 1 2 3 4 5 6 7 7+ AVG
1 Schötz 17 0 1 1 3 3 6 2 0 1 4.35
2 Biel-Bienne 17 0 0 3 4 4 4 1 0 1 4.00
3 Grasshopper II 17 2 1 2 2 3 2 3 1 1 3.88
4 Buochs 17 1 1 1 5 3 2 3 1 0 3.82
5 Bassecourt 18 1 0 4 2 4 5 2 0 0 3.72
6 Delémont 17 0 0 5 5 3 1 2 1 0 3.59
7 Old Boys 17 0 1 3 5 3 4 0 1 0 3.59
8 Black Stars 17 1 0 3 4 4 3 2 0 0 3.59
9 Goldau 18 0 1 7 2 3 2 2 0 1 3.50
10 Solothurn 17 1 0 4 5 3 2 2 0 0 3.35
11 Zofingen 17 0 1 4 6 2 2 2 0 0 3.35
12 Langenthal 17 1 0 6 5 1 1 3 0 0 3.18
13 Luzern II 17 1 3 5 2 2 1 3 0 0 2.94
14 Zug 17 2 1 4 4 4 1 1 0 0 2.82