Alanya Escort Bodrum Escort
İstatistik
Menüsü

Kıbrıs Rum Kesimi 3. Division

04.10.2019 Ethnikos Assias 15:00 Digenis Voroklinis
  • Ethnikos Assias-Digenis Voroklinis takım karşılaştırması
  • Ethnikos Assias-Digenis Voroklinis arasındaki maçlar
05.10.2019 MEAP Nisou 12:30 Ormideia
  • MEAP Nisou-Ormideia takım karşılaştırması
  • MEAP Nisou-Ormideia arasındaki maçlar
05.10.2019 Elpida Astromeritis 12:30 Amathous
  • Elpida Astromeritis-Amathous takım karşılaştırması
  • Elpida Astromeritis-Amathous arasındaki maçlar
05.10.2019 Elia Lythrodonta 12:30 Halkanoras
  • Elia Lythrodonta-Halkanoras takım karşılaştırması
  • Elia Lythrodonta-Halkanoras arasındaki maçlar
05.10.2019 O Kormakitis 12:30 APONA Anagias
  • O Kormakitis-APONA Anagias takım karşılaştırması
  • O Kormakitis-APONA Anagias arasındaki maçlar
05.10.2019 Kouris Erimi 12:30 Ahironas
  • Kouris Erimi-Ahironas takım karşılaştırması
  • Kouris Erimi-Ahironas arasındaki maçlar
05.10.2019 ENAD 12:30 PAEEK
  • ENAD-PAEEK takım karşılaştırması
  • ENAD-PAEEK arasındaki maçlar
06.10.2019 Iraklis Yerolakkou 12:30 EN THOI Lakatamia
  • Iraklis Yerolakkou-EN THOI Lakatamia takım karşılaştırması
  • Iraklis Yerolakkou-EN THOI Lakatamia arasındaki maçlar
12.10.2019 PAEEK 12:30 Kouris Erimi
  • PAEEK-Kouris Erimi takım karşılaştırması
  • PAEEK-Kouris Erimi arasındaki maçlar
12.10.2019 Ahironas 12:30 O Kormakitis
  • Ahironas-O Kormakitis takım karşılaştırması
  • Ahironas-O Kormakitis arasındaki maçlar
22.09.2019 Iraklis Yerolakkou 3 - 1 ENAD
  • Iraklis Yerolakkou-ENAD maçı istatistikleri
  • Iraklis Yerolakkou-ENAD arasındaki maçlar
22.09.2019 Digenis Voroklinis 0 - 1 O Kormakitis
  • Digenis Voroklinis-O Kormakitis maçı istatistikleri
  • Digenis Voroklinis-O Kormakitis arasındaki maçlar
21.09.2019 EN THOI Lakatamia 1 - 1 MEAP Nisou
  • EN THOI Lakatamia-MEAP Nisou maçı istatistikleri
  • EN THOI Lakatamia-MEAP Nisou arasındaki maçlar
21.09.2019 Ormideia 0 - 1 Elpida Astromeritis
  • Ormideia-Elpida Astromeritis maçı istatistikleri
  • Ormideia-Elpida Astromeritis arasındaki maçlar
21.09.2019 Amathous 3 - 3 Elia Lythrodonta
  • Amathous-Elia Lythrodonta maçı istatistikleri
  • Amathous-Elia Lythrodonta arasındaki maçlar
21.09.2019 Halkanoras 2 - 1 Ethnikos Assias
  • Halkanoras-Ethnikos Assias maçı istatistikleri
  • Halkanoras-Ethnikos Assias arasındaki maçlar
21.09.2019 APONA Anagias 0 - 1 Kouris Erimi
  • APONA Anagias-Kouris Erimi maçı istatistikleri
  • APONA Anagias-Kouris Erimi arasındaki maçlar
21.09.2019 Ahironas 1 - 1 PAEEK
  • Ahironas-PAEEK maçı istatistikleri
  • Ahironas-PAEEK arasındaki maçlar

3. Division Puan Durumu

Sıra Takım OM G B M AG YG AV Puan
1 Iraklis Yerolakkou 1 1 0 0 3 1 +2 3
2 Halkanoras 1 1 0 0 2 1 +1 3
3 Elpida Astromeritis 1 1 0 0 1 0 +1 3
4 Kouris Erimi 1 1 0 0 1 0 +1 3
5 O Kormakitis 1 1 0 0 1 0 +1 3
6 Elia Lythrodonta 1 0 1 0 3 3 +0 1
7 Amathous 1 0 1 0 3 3 +0 1
8 MEAP Nisou 1 0 1 0 1 1 +0 1
9 PAEEK 1 0 1 0 1 1 +0 1
10 Ahironas 1 0 1 0 1 1 +0 1
11 EN THOI Lakatamia 1 0 1 0 1 1 +0 1
12 Ethnikos Assias 1 0 0 1 1 2 -1 0
13 APONA Anagias 1 0 0 1 0 1 -1 0
14 Digenis Voroklinis 1 0 0 1 0 1 -1 0
15 Ormideia 1 0 0 1 0 1 -1 0
16 ENAD 1 0 0 1 1 3 -2 0
  • Yükselme
  • Küme Düşme
Sıra Takım OM G B M AG YG P Son Maçları
1 Iraklis Yerolakkou 1 1 0 0 3 1 3
  • G
2 Halkanoras 1 1 0 0 2 1 3
  • G
3 Elpida Astromeritis 1 1 0 0 1 0 3
  • G
4 Kouris Erimi 1 1 0 0 1 0 3
  • G
5 O Kormakitis 1 1 0 0 1 0 3
  • G
6 Elia Lythrodonta 1 0 1 0 3 3 1
  • B
7 Amathous 1 0 1 0 3 3 1
  • B
8 MEAP Nisou 1 0 1 0 1 1 1
  • B
9 PAEEK 1 0 1 0 1 1 1
  • B
10 Ahironas 1 0 1 0 1 1 1
  • B
11 EN THOI Lakatamia 1 0 1 0 1 1 1
  • B
12 Ethnikos Assias 1 0 0 1 1 2 0
  • M
13 APONA Anagias 1 0 0 1 0 1 0
  • M
14 Digenis Voroklinis 1 0 0 1 0 1 0
  • M
15 Ormideia 1 0 0 1 0 1 0
  • M
16 ENAD 1 0 0 1 1 3 0
  • M
Sıra Takım İÇ SAHA
OM G B M A Y P
DIŞ SAHA
OM G B M A Y P
1 Iraklis Yerolakkou 1 1 0 0 3 1 3 0 0 0 0 0 0 0
2 Halkanoras 1 1 0 0 2 1 3 0 0 0 0 0 0 0
3 Elpida Astromeritis 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 3
4 Kouris Erimi 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 3
5 O Kormakitis 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 3
6 Elia Lythrodonta 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 3 3 1
7 Amathous 1 0 1 0 3 3 1 0 0 0 0 0 0 0
8 MEAP Nisou 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 1
9 PAEEK 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 1
10 Ahironas 1 0 1 0 1 1 1 0 0 0 0 0 0 0
11 EN THOI Lakatamia 1 0 1 0 1 1 1 0 0 0 0 0 0 0
12 Ethnikos Assias 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 2 0
13 APONA Anagias 1 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Digenis Voroklinis 1 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
15 Ormideia 1 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
16 ENAD 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 3 0
Sıra Takım OM 0 1 2 3 4 5 6 7 7+ AVG
1 Amathous 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 6.00
2 Elia Lythrodonta 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 6.00
3 ENAD 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 4.00
4 Iraklis Yerolakkou 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 4.00
5 Ethnikos Assias 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 3.00
6 Halkanoras 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 3.00
7 Ahironas 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 2.00
8 EN THOI Lakatamia 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 2.00
9 MEAP Nisou 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 2.00
10 PAEEK 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 2.00
11 APONA Anagias 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1.00
12 Digenis Voroklinis 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1.00
13 Elpida Astromeritis 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1.00
14 Kouris Erimi 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1.00
15 O Kormakitis 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1.00
16 Ormideia 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1.00