Alanya Escort Bodrum Escort
İstatistik
Menüsü

Kongo Cum. Linafoot

18.09.2019 Maniema Union 13:30 RCK
  • Maniema Union-RCK takım karşılaştırması
  • Maniema Union-RCK arasındaki maçlar
18.09.2019 Rangers 14:30 Sanga Balende
  • Rangers-Sanga Balende takım karşılaştırması
  • Rangers-Sanga Balende arasındaki maçlar
21.09.2019 Dauphins Noirs 13:30 Lubumbashi Sport
  • Dauphins Noirs-Lubumbashi Sport takım karşılaştırması
  • Dauphins Noirs-Lubumbashi Sport arasındaki maçlar
22.09.2019 Bukavu Dawa 13:30 Maniema Union
  • Bukavu Dawa-Maniema Union takım karşılaştırması
  • Bukavu Dawa-Maniema Union arasındaki maçlar
22.09.2019 TP Mazembe 13:30 Nyuki
  • TP Mazembe-Nyuki takım karşılaştırması
  • TP Mazembe-Nyuki arasındaki maçlar
22.09.2019 Saint Eloi Lupopo 13:30 Renaissance
  • Saint Eloi Lupopo-Renaissance takım karşılaştırması
  • Saint Eloi Lupopo-Renaissance arasındaki maçlar
24.09.2019 RCK 14:30 Lubumbashi Sport
  • RCK-Lubumbashi Sport takım karşılaştırması
  • RCK-Lubumbashi Sport arasındaki maçlar
25.09.2019 Bukavu Dawa 13:30 V.Club
  • Bukavu Dawa-V.Club takım karşılaştırması
  • Bukavu Dawa-V.Club arasındaki maçlar
25.09.2019 Renaissance 14:30 TP Mazembe
  • Renaissance-TP Mazembe takım karşılaştırması
  • Renaissance-TP Mazembe arasındaki maçlar
26.09.2019 Rangers 12:30 Dauphins Noirs
  • Rangers-Dauphins Noirs takım karşılaştırması
  • Rangers-Dauphins Noirs arasındaki maçlar
29.09.2019 Motema Pembe Ert Sanga Balende
  • Motema Pembe-Sanga Balende maçı istatistikleri
  • Motema Pembe-Sanga Balende arasındaki maçlar
29.09.2019 Lubumbashi Sport Ert V.Club
  • Lubumbashi Sport-V.Club maçı istatistikleri
  • Lubumbashi Sport-V.Club arasındaki maçlar
29.09.2019 Rangers Ert Nyuki
  • Rangers-Nyuki maçı istatistikleri
  • Rangers-Nyuki arasındaki maçlar
25.09.2019 Don Bosco Ert V.Club
  • Don Bosco-V.Club maçı istatistikleri
  • Don Bosco-V.Club arasındaki maçlar
19.09.2019 Renaissance 0 - 3 Motema Pembe
  • Renaissance-Motema Pembe maçı istatistikleri
  • Renaissance-Motema Pembe arasındaki maçlar
18.09.2019 Simba Ert Saint Eloi Lupopo
  • Simba-Saint Eloi Lupopo maçı istatistikleri
  • Simba-Saint Eloi Lupopo arasındaki maçlar
18.09.2019 Nyuki Ert Lubumbashi Sport
  • Nyuki-Lubumbashi Sport maçı istatistikleri
  • Nyuki-Lubumbashi Sport arasındaki maçlar
18.09.2019 Groupe Bazano Ert Sanga Balende
  • Groupe Bazano-Sanga Balende maçı istatistikleri
  • Groupe Bazano-Sanga Balende arasındaki maçlar
15.09.2019 Bukavu Dawa 0 - 0 Rangers
  • Bukavu Dawa-Rangers maçı istatistikleri
  • Bukavu Dawa-Rangers arasındaki maçlar
12.09.2019 Nyuki 1 - 1 Don Bosco
  • Nyuki-Don Bosco maçı istatistikleri
  • Nyuki-Don Bosco arasındaki maçlar

Linafoot Puan Durumu

Sıra Takım OM G B M AG YG AV Puan
1 TP Mazembe 4 3 1 0 11 1 +10 10
2 Don Bosco 6 2 4 0 11 7 +4 10
3 Lubumbashi Sport 5 2 2 1 4 3 +1 8
4 Motema Pembe 3 2 1 0 6 0 +6 7
5 Groupe Bazano 4 2 1 1 5 3 +2 7
6 Saint Eloi Lupopo 4 1 3 0 6 3 +3 6
7 Simba 4 2 0 2 5 9 -4 6
8 V.Club 3 1 2 0 4 0 +4 5
9 Maniema Union 4 1 2 1 7 7 +0 5
10 Renaissance 3 1 1 1 4 5 -1 4
11 Rangers 5 0 4 1 2 3 -1 4
12 Sanga Balende 2 0 2 0 3 3 +0 2
13 Nyuki 3 0 2 1 3 4 -1 2
14 Bukavu Dawa 6 0 2 4 1 13 -12 2
15 RCK 4 0 1 3 1 7 -6 1
16 Dauphins Noirs 2 0 0 2 1 6 -5 0
  • CAF Şampiyonlar Ligi
  • CAF Konfederasyon Kupası
  • Küme Düşme
Sıra Takım OM G B M AG YG P Son Maçları
1 TP Mazembe 4 3 1 0 11 1 10
  • G
  • G
  • B
  • G
2 Don Bosco 5 2 3 0 10 6 9
  • B
  • B
  • G
  • B
  • G
  • B
3 Motema Pembe 3 2 1 0 6 0 7
  • B
  • G
  • G
4 Groupe Bazano 4 2 1 1 5 3 7
  • M
  • G
  • G
  • B
5 Saint Eloi Lupopo 4 1 3 0 6 3 6
  • B
  • G
  • B
  • B
6 Simba 4 2 0 2 5 9 6
  • M
  • M
  • G
  • G
7 V.Club 3 1 2 0 4 0 5
  • G
  • B
  • B
8 Maniema Union 4 1 2 1 7 7 5
  • G
  • B
  • M
  • B
9 Lubumbashi Sport 4 1 2 1 3 3 5
  • B
  • G
  • M
  • G
  • B
10 Renaissance 3 1 1 1 4 5 4
  • G
  • B
  • M
11 Sanga Balende 2 0 2 0 3 3 2
  • B
  • B
12 Nyuki 3 0 2 1 3 4 2
  • M
  • B
  • B
13 Rangers 3 0 2 1 1 2 2
  • B
  • B
  • M
  • B
  • B
14 Bukavu Dawa 6 0 2 4 1 13 2
  • M
  • M
  • M
  • M
  • B
  • B
15 RCK 4 0 1 3 1 7 1
  • M
  • B
  • M
  • M
16 Dauphins Noirs 2 0 0 2 1 6 0
  • M
  • M
Sıra Takım İÇ SAHA
OM G B M A Y P
DIŞ SAHA
OM G B M A Y P
1 TP Mazembe 1 1 0 0 6 0 3 3 2 1 0 5 1 7
2 Don Bosco 4 2 2 0 8 4 8 2 0 2 0 3 3 2
3 Lubumbashi Sport 4 2 1 1 4 3 7 1 0 1 0 0 0 1
4 Motema Pembe 1 0 1 0 0 0 1 2 2 0 0 6 0 6
5 Groupe Bazano 1 0 1 0 1 1 1 3 2 0 1 4 2 6
6 Saint Eloi Lupopo 1 0 1 0 0 0 1 3 1 2 0 6 3 5
7 Simba 2 1 0 1 4 5 3 2 1 0 1 1 4 3
8 V.Club 3 1 2 0 4 0 5 0 0 0 0 0 0 0
9 Maniema Union 1 1 0 0 2 0 3 3 0 2 1 5 7 2
10 Renaissance 3 1 1 1 4 5 4 0 0 0 0 0 0 0
11 Rangers 0 0 0 0 0 0 0 5 0 4 1 2 3 4
12 Sanga Balende 1 0 1 0 2 2 1 1 0 1 0 1 1 1
13 Nyuki 3 0 2 1 3 4 2 0 0 0 0 0 0 0
14 Bukavu Dawa 3 0 2 1 1 4 2 3 0 0 3 0 9 0
15 RCK 2 0 0 2 0 4 0 2 0 1 1 1 3 1
16 Dauphins Noirs 1 0 0 1 0 3 0 1 0 0 1 1 3 0
Sıra Takım OM 0 1 2 3 4 5 6 7 7+ AVG
1 Simba 4 0 1 0 0 2 1 0 0 0 3.50
2 Maniema Union 4 0 0 1 0 3 0 0 0 0 3.50
3 Dauphins Noirs 2 0 0 0 1 1 0 0 0 0 3.50
4 TP Mazembe 4 1 1 0 0 0 1 1 0 0 3.00
5 Don Bosco 6 0 0 3 0 3 0 0 0 0 3.00
6 Renaissance 3 0 0 1 1 1 0 0 0 0 3.00
7 Sanga Balende 2 0 0 1 0 1 0 0 0 0 3.00
8 Bukavu Dawa 6 1 1 2 1 0 0 1 0 0 2.33
9 Nyuki 3 0 1 1 0 1 0 0 0 0 2.33
10 Saint Eloi Lupopo 4 1 0 1 1 1 0 0 0 0 2.25
11 RCK 4 1 1 0 1 1 0 0 0 0 2.00
12 Motema Pembe 3 1 0 0 2 0 0 0 0 0 2.00
13 Groupe Bazano 4 0 1 2 1 0 0 0 0 0 2.00
14 Lubumbashi Sport 5 1 3 0 0 1 0 0 0 0 1.40
15 V.Club 3 2 0 0 0 1 0 0 0 0 1.33
16 Rangers 5 2 1 2 0 0 0 0 0 0 1.00