Alanya Escort Bodrum Escort
İstatistik
Menüsü

Luksemburg 1. Division

22.09.2019 Atert Bissen 14:00 Marisca Mersch
  • Atert Bissen-Marisca Mersch takım karşılaştırması
  • Atert Bissen-Marisca Mersch arasındaki maçlar
29.09.2019 Kehlen 14:00 Young Boys
  • Kehlen-Young Boys takım karşılaştırması
  • Kehlen-Young Boys arasındaki maçlar
29.09.2019 Lorentzweiler 14:00 Erpeldange
  • Lorentzweiler-Erpeldange takım karşılaştırması
  • Lorentzweiler-Erpeldange arasındaki maçlar
29.09.2019 Hosingen 14:00 Norden
  • Hosingen-Norden takım karşılaştırması
  • Hosingen-Norden arasındaki maçlar
29.09.2019 Marisca Mersch 14:00 Alliance Aischdall
  • Marisca Mersch-Alliance Aischdall takım karşılaştırması
  • Marisca Mersch-Alliance Aischdall arasındaki maçlar
29.09.2019 Sporting Mertzig 14:00 Atert Bissen
  • Sporting Mertzig-Atert Bissen takım karşılaştırması
  • Sporting Mertzig-Atert Bissen arasındaki maçlar
29.09.2019 Berdorf Consdorf 14:00 Minerva Lintgen
  • Berdorf Consdorf-Minerva Lintgen takım karşılaştırması
  • Berdorf Consdorf-Minerva Lintgen arasındaki maçlar
29.09.2019 Jeunesse Schieren 14:00 Feulen
  • Jeunesse Schieren-Feulen takım karşılaştırması
  • Jeunesse Schieren-Feulen arasındaki maçlar
06.10.2019 Atert Bissen - Berdorf Consdorf
  • Atert Bissen-Berdorf Consdorf takım karşılaştırması
  • Atert Bissen-Berdorf Consdorf arasındaki maçlar
20.10.2019 Atert Bissen - Minerva Lintgen
  • Atert Bissen-Minerva Lintgen takım karşılaştırması
  • Atert Bissen-Minerva Lintgen arasındaki maçlar
18.09.2019 Feulen 1 - 5 Erpeldange
  • Feulen-Erpeldange maçı istatistikleri
  • Feulen-Erpeldange arasındaki maçlar
18.09.2019 Minerva Lintgen 0 - 1 Sporting Mertzig
  • Minerva Lintgen-Sporting Mertzig maçı istatistikleri
  • Minerva Lintgen-Sporting Mertzig arasındaki maçlar
18.09.2019 Jeunesse Schieren 0 - 2 Berdorf Consdorf
  • Jeunesse Schieren-Berdorf Consdorf maçı istatistikleri
  • Jeunesse Schieren-Berdorf Consdorf arasındaki maçlar
18.09.2019 Norden 4 - 0 Lorentzweiler
  • Norden-Lorentzweiler maçı istatistikleri
  • Norden-Lorentzweiler arasındaki maçlar
18.09.2019 Kehlen 3 - 0 Hosingen
  • Kehlen-Hosingen maçı istatistikleri
  • Kehlen-Hosingen arasındaki maçlar
18.09.2019 Alliance Aischdall 3 - 1 Young Boys
  • Alliance Aischdall-Young Boys maçı istatistikleri
  • Alliance Aischdall-Young Boys arasındaki maçlar
15.09.2019 Marisca Mersch 2 - 2 Minerva Lintgen
  • Marisca Mersch-Minerva Lintgen maçı istatistikleri
  • Marisca Mersch-Minerva Lintgen arasındaki maçlar
15.09.2019 Berdorf Consdorf 4 - 1 Feulen
  • Berdorf Consdorf-Feulen maçı istatistikleri
  • Berdorf Consdorf-Feulen arasındaki maçlar
15.09.2019 Hosingen 2 - 1 Alliance Aischdall
  • Hosingen-Alliance Aischdall maçı istatistikleri
  • Hosingen-Alliance Aischdall arasındaki maçlar
15.09.2019 Lorentzweiler 3 - 2 Kehlen
  • Lorentzweiler-Kehlen maçı istatistikleri
  • Lorentzweiler-Kehlen arasındaki maçlar

1. Division Puan Durumu

Sıra Takım OM G B M AG YG AV Puan
1 Kehlen 4 3 0 1 13 3 +10 9
2 Atert Bissen 3 2 1 0 13 4 +9 7
3 Berdorf Consdorf 4 2 1 1 12 8 +4 7
4 Minerva Lintgen 4 2 1 1 6 3 +3 7
5 Marisca Mersch 3 2 1 0 8 6 +2 7
6 Lorentzweiler 4 2 1 1 7 8 -1 7
7 Alliance Aischdall 4 2 0 2 9 6 +3 6
8 Jeunesse Schieren 4 2 0 2 9 7 +2 6
9 Erpeldange 4 2 0 2 7 10 -3 6
10 Sporting Mertzig 4 1 2 1 9 9 +0 5
11 Norden 4 1 1 2 8 9 -1 4
12 Hosingen 4 1 0 3 3 10 -7 3
13 Feulen 4 0 2 2 8 15 -7 2
14 Young Boys 4 0 0 4 4 18 -14 0
  • Yükselme
  • Yükselme Play-off'u
  • Küme Düşme
Sıra Takım OM G B M AG YG P Son Maçları
1 Kehlen 4 3 0 1 13 3 9
  • G
  • G
  • M
  • G
2 Atert Bissen 3 2 1 0 13 4 7
  • B
  • G
  • G
3 Berdorf Consdorf 4 2 1 1 12 8 7
  • M
  • B
  • G
  • G
4 Minerva Lintgen 4 2 1 1 6 3 7
  • G
  • G
  • B
  • M
5 Marisca Mersch 3 2 1 0 8 6 7
  • G
  • G
  • B
6 Lorentzweiler 4 2 1 1 7 8 7
  • B
  • G
  • G
  • M
7 Alliance Aischdall 4 2 0 2 9 6 6
  • G
  • M
  • M
  • G
8 Jeunesse Schieren 4 2 0 2 9 7 6
  • G
  • M
  • G
  • M
9 Erpeldange 4 2 0 2 7 10 6
  • M
  • M
  • G
  • G
10 Sporting Mertzig 4 1 2 1 9 9 5
  • B
  • B
  • M
  • G
11 Norden 4 1 1 2 8 9 4
  • M
  • B
  • M
  • G
12 Hosingen 4 1 0 3 3 10 3
  • M
  • M
  • G
  • M
13 Feulen 4 0 2 2 8 15 2
  • B
  • B
  • M
  • M
14 Young Boys 4 0 0 4 4 18 0
  • M
  • M
  • M
  • M
Sıra Takım İÇ SAHA
OM G B M A Y P
DIŞ SAHA
OM G B M A Y P
1 Kehlen 2 2 0 0 7 0 6 2 1 0 1 6 3 3
2 Atert Bissen 1 1 0 0 4 1 3 2 1 1 0 9 3 4
3 Berdorf Consdorf 2 1 1 0 8 5 4 2 1 0 1 4 3 3
4 Minerva Lintgen 2 1 0 1 2 1 3 2 1 1 0 4 2 4
5 Marisca Mersch 2 1 1 0 5 4 4 1 1 0 0 3 2 3
6 Lorentzweiler 2 1 1 0 4 3 4 2 1 0 1 3 5 3
7 Alliance Aischdall 2 1 0 1 4 4 3 2 1 0 1 5 2 3
8 Jeunesse Schieren 2 0 0 2 2 5 0 2 2 0 0 7 2 6
9 Erpeldange 2 1 0 1 2 5 3 2 1 0 1 5 5 3
10 Sporting Mertzig 1 0 0 1 1 2 0 3 1 2 0 8 7 5
11 Norden 2 1 0 1 4 4 3 2 0 1 1 4 5 1
12 Hosingen 2 1 0 1 2 3 3 2 0 0 2 1 7 0
13 Feulen 3 0 2 1 7 11 2 1 0 0 1 1 4 0
14 Young Boys 2 0 0 2 3 13 0 2 0 0 2 1 5 0
Sıra Takım OM 0 1 2 3 4 5 6 7 7+ AVG
1 Feulen 4 0 0 0 0 0 1 3 0 0 5.75
2 Atert Bissen 3 0 0 1 0 0 1 0 0 1 5.67
3 Young Boys 4 0 0 1 0 1 0 1 0 1 5.50
4 Berdorf Consdorf 4 0 0 1 0 0 2 0 0 1 5.00
5 Marisca Mersch 3 0 0 0 0 1 2 0 0 0 4.67
6 Sporting Mertzig 4 0 1 0 1 0 0 1 0 1 4.50
7 Erpeldange 4 0 0 0 1 2 0 1 0 0 4.25
8 Norden 4 0 0 0 1 2 0 1 0 0 4.25
9 Jeunesse Schieren 4 0 0 1 1 0 1 1 0 0 4.00
10 Kehlen 4 0 0 0 1 2 1 0 0 0 4.00
11 Lorentzweiler 4 0 0 1 0 2 1 0 0 0 3.75
12 Alliance Aischdall 4 0 0 0 1 3 0 0 0 0 3.75
13 Hosingen 4 0 0 1 2 0 1 0 0 0 3.25
14 Minerva Lintgen 4 0 1 2 0 1 0 0 0 0 2.25