Alanya Escort Bodrum Escort
İstatistik
Menüsü

Luksemburg Division Nationale

Division Nationale Puan Durumu

Sıra Takım OM G B M AG YG AV Puan
1 Progrès Niedercorn 6 5 1 0 16 4 +12 16
2 Differdange 03 6 5 1 0 13 5 +8 16
3 Fola Esch 6 4 0 2 15 8 +7 12
4 Pétange 5 4 0 1 12 8 +4 12
5 Mondorf-les-Bains 6 3 2 1 10 5 +5 11
6 Jeunesse d'Esch 6 3 1 2 11 14 -3 10
7 Victoria Rosport 6 2 1 3 10 9 +1 7
8 UNA Strassen 6 2 1 3 11 12 -1 7
9 Racing 6 1 3 2 13 12 +1 6
10 Etzella Ettelbrück 6 2 0 4 11 15 -4 6
11 Blue Boys Muhlenbach 6 2 0 4 7 14 -7 6
12 F91 Dudelange 5 1 1 3 7 10 -3 4
13 Hostert 6 1 0 5 6 16 -10 3
14 Rodange 6 0 1 5 8 18 -10 1
  • Şampiyonlar Ligi Elemeleri
  • UEFA Avrupa Ligi
  • Küme Düşme Play-off'u
  • Küme Düşme
Sıra Takım OM G B M AG YG P Son Maçları
1 Progrès Niedercorn 6 5 1 0 16 4 16
  • G
  • G
  • B
  • G
  • G
  • G
2 Differdange 03 6 5 1 0 13 5 16
  • G
  • B
  • G
  • G
  • G
  • G
3 Fola Esch 6 4 0 2 15 8 12
  • M
  • G
  • G
  • M
  • G
  • G
4 Pétange 5 4 0 1 12 8 12
  • G
  • G
  • G
  • M
  • G
5 Jeunesse d'Esch 6 3 1 2 11 14 10
  • M
  • G
  • G
  • G
  • B
  • M
6 Mondorf-les-Bains 5 2 2 1 9 5 8
  • G
  • B
  • B
  • G
  • G
  • M
7 Victoria Rosport 6 2 1 3 10 9 7
  • G
  • G
  • M
  • M
  • M
  • B
8 UNA Strassen 6 2 1 3 11 12 7
  • G
  • M
  • B
  • M
  • G
  • M
9 Racing 6 1 3 2 13 12 6
  • M
  • M
  • B
  • G
  • B
  • B
10 Etzella Ettelbrück 6 2 0 4 11 15 6
  • M
  • G
  • M
  • M
  • M
  • G
11 Blue Boys Muhlenbach 6 2 0 4 7 14 6
  • M
  • M
  • G
  • G
  • M
  • M
12 F91 Dudelange 5 1 1 3 7 10 4
  • G
  • M
  • M
  • B
  • M
13 Hostert 5 1 0 4 6 15 3
  • M
  • M
  • M
  • M
  • M
  • G
14 Rodange 6 0 1 5 8 18 1
  • M
  • M
  • M
  • M
  • B
  • M
Sıra Takım İÇ SAHA
OM G B M A Y P
DIŞ SAHA
OM G B M A Y P
1 Progrès Niedercorn 3 3 0 0 7 0 9 3 2 1 0 9 4 7
2 Differdange 03 3 2 1 0 6 3 7 3 3 0 0 7 2 9
3 Fola Esch 3 2 0 1 6 3 6 3 2 0 1 9 5 6
4 Pétange 2 2 0 0 7 3 6 3 2 0 1 5 5 6
5 Mondorf-les-Bains 2 1 1 0 3 0 4 4 2 1 1 7 5 7
6 Jeunesse d'Esch 3 2 0 1 5 6 6 3 1 1 1 6 8 4
7 Victoria Rosport 3 1 0 2 4 5 3 3 1 1 1 6 4 4
8 UNA Strassen 3 1 0 2 7 8 3 3 1 1 1 4 4 4
9 Racing 3 0 2 1 5 6 2 3 1 1 1 8 6 4
10 Etzella Ettelbrück 3 2 0 1 9 7 6 3 0 0 3 2 8 0
11 Blue Boys Muhlenbach 3 1 0 2 3 7 3 3 1 0 2 4 7 3
12 F91 Dudelange 3 1 1 1 7 7 4 2 0 0 2 0 3 0
13 Hostert 4 1 0 3 4 9 3 2 0 0 2 2 7 0
14 Rodange 3 0 1 2 5 8 1 3 0 0 3 3 10 0
Sıra Takım OM 0 1 2 3 4 5 6 7 7+ AVG
1 Rodange 6 0 1 0 1 1 1 1 1 0 4.33
2 Etzella Ettelbrück 6 0 0 0 2 2 1 0 1 0 4.33
3 Racing 6 0 0 1 1 1 2 1 0 0 4.17
4 Jeunesse d'Esch 6 0 0 0 2 2 1 1 0 0 4.17
5 Pétange 5 0 0 1 1 0 3 0 0 0 4.00
6 UNA Strassen 6 1 0 0 1 1 2 1 0 0 3.83
7 Fola Esch 6 0 0 1 2 1 1 1 0 0 3.83
8 Hostert 6 0 2 0 1 1 1 0 0 1 3.67
9 Blue Boys Muhlenbach 6 0 0 1 2 2 1 0 0 0 3.50
10 F91 Dudelange 5 0 1 1 0 2 0 1 0 0 3.40
11 Progrès Niedercorn 6 0 1 2 1 1 0 0 0 1 3.33
12 Victoria Rosport 6 0 0 0 5 1 0 0 0 0 3.17
13 Differdange 03 6 0 0 2 2 2 0 0 0 0 3.00
14 Mondorf-les-Bains 6 1 1 1 1 1 1 0 0 0 2.50