Alanya Escort Bodrum Escort
İstatistik
Menüsü

Luksemburg Division Nationale

26.04.2019 Pétange 18:00 Racing
  • Pétange-Racing takım karşılaştırması
  • Pétange-Racing arasındaki maçlar
27.04.2019 Fola Esch 15:30 Victoria Rosport
  • Fola Esch-Victoria Rosport takım karşılaştırması
  • Fola Esch-Victoria Rosport arasındaki maçlar
28.04.2019 Mondorf-les-Bains 14:00 Etzella Ettelbrück
  • Mondorf-les-Bains-Etzella Ettelbrück takım karşılaştırması
  • Mondorf-les-Bains-Etzella Ettelbrück arasındaki maçlar
28.04.2019 F91 Dudelange 14:00 Rumelange
  • F91 Dudelange-Rumelange takım karşılaştırması
  • F91 Dudelange-Rumelange arasındaki maçlar
28.04.2019 RM Hamm Benfica 14:00 Jeunesse d'Esch
  • RM Hamm Benfica-Jeunesse d'Esch takım karşılaştırması
  • RM Hamm Benfica-Jeunesse d'Esch arasındaki maçlar
28.04.2019 UNA Strassen 16:30 Progrès Niedercorn
  • UNA Strassen-Progrès Niedercorn takım karşılaştırması
  • UNA Strassen-Progrès Niedercorn arasındaki maçlar
28.04.2019 Differdange 03 16:30 Hostert
  • Differdange 03-Hostert takım karşılaştırması
  • Differdange 03-Hostert arasındaki maçlar
01.05.2019 Hostert 14:00 Fola Esch
  • Hostert-Fola Esch takım karşılaştırması
  • Hostert-Fola Esch arasındaki maçlar
01.05.2019 Victoria Rosport 15:00 Mondorf-les-Bains
  • Victoria Rosport-Mondorf-les-Bains takım karşılaştırması
  • Victoria Rosport-Mondorf-les-Bains arasındaki maçlar
01.05.2019 Jeunesse d'Esch 16:00 Racing
  • Jeunesse d'Esch-Racing takım karşılaştırması
  • Jeunesse d'Esch-Racing arasındaki maçlar
20.04.2019 Etzella Ettelbrück 2 - 2 Fola Esch
  • Etzella Ettelbrück-Fola Esch maçı istatistikleri
  • Etzella Ettelbrück-Fola Esch arasındaki maçlar
20.04.2019 Progrès Niedercorn 0 - 2 F91 Dudelange
  • Progrès Niedercorn-F91 Dudelange maçı istatistikleri
  • Progrès Niedercorn-F91 Dudelange arasındaki maçlar
20.04.2019 Victoria Rosport 0 - 1 Differdange 03
  • Victoria Rosport-Differdange 03 maçı istatistikleri
  • Victoria Rosport-Differdange 03 arasındaki maçlar
20.04.2019 Jeunesse d'Esch 1 - 1 Pétange
  • Jeunesse d'Esch-Pétange maçı istatistikleri
  • Jeunesse d'Esch-Pétange arasındaki maçlar
20.04.2019 Hostert 1 - 0 RM Hamm Benfica
  • Hostert-RM Hamm Benfica maçı istatistikleri
  • Hostert-RM Hamm Benfica arasındaki maçlar
20.04.2019 Racing 4 - 1 UNA Strassen
  • Racing-UNA Strassen maçı istatistikleri
  • Racing-UNA Strassen arasındaki maçlar
20.04.2019 Rumelange 1 - 3 Mondorf-les-Bains
  • Rumelange-Mondorf-les-Bains maçı istatistikleri
  • Rumelange-Mondorf-les-Bains arasındaki maçlar
14.04.2019 Hostert 2 - 3 Jeunesse d'Esch
  • Hostert-Jeunesse d'Esch maçı istatistikleri
  • Hostert-Jeunesse d'Esch arasındaki maçlar
14.04.2019 Differdange 03 2 - 0 Etzella Ettelbrück
  • Differdange 03-Etzella Ettelbrück maçı istatistikleri
  • Differdange 03-Etzella Ettelbrück arasındaki maçlar
14.04.2019 UNA Strassen 2 - 1 Pétange
  • UNA Strassen-Pétange maçı istatistikleri
  • UNA Strassen-Pétange arasındaki maçlar

Division Nationale Puan Durumu

Sıra Takım OM G B M AG YG AV Puan
1 F91 Dudelange 21 14 4 3 57 25 +32 46
2 Fola Esch 21 12 4 5 53 20 +33 40
3 Jeunesse d'Esch 21 11 5 5 37 25 +12 38
4 Differdange 03 21 11 3 7 29 27 +2 36
5 Progrès Niedercorn 21 10 4 7 36 27 +9 34
6 Racing 21 9 6 6 35 25 +10 33
7 UNA Strassen 21 10 3 8 36 32 +4 33
8 Pétange 21 9 4 8 33 38 -5 31
9 Mondorf-les-Bains 21 8 3 10 31 35 -4 27
10 Victoria Rosport 21 6 6 9 30 39 -9 24
11 Etzella Ettelbrück 21 5 7 9 25 38 -13 22
12 Hostert 21 6 3 12 25 43 -18 21
13 RM Hamm Benfica 21 4 3 14 23 39 -16 15
14 Rumelange 21 3 3 15 29 66 -37 12
Sıra Takım OM G B M AG YG P Son Maçları
1 F91 Dudelange 6 4 2 0 12 3 14
  • G
  • G
  • B
  • G
  • G
  • G
2 Differdange 03 6 4 1 1 11 9 13
  • M
  • B
  • G
  • G
  • G
  • G
3 UNA Strassen 6 4 1 1 9 7 13
  • B
  • G
  • B
  • G
  • G
  • M
4 Fola Esch 6 2 3 1 15 6 9
  • B
  • M
  • G
  • B
  • G
  • B
5 Hostert 6 3 0 3 11 7 9
  • M
  • G
  • G
  • M
  • M
  • G
6 Mondorf-les-Bains 6 3 0 3 9 8 9
  • M
  • M
  • G
  • M
  • G
  • G
7 Victoria Rosport 6 2 2 2 9 7 8
  • G
  • B
  • M
  • G
  • G
  • M
8 Jeunesse d'Esch 6 2 2 2 8 10 8
  • B
  • M
  • G
  • M
  • G
  • B
9 Racing 6 2 1 3 10 11 7
  • M
  • B
  • M
  • G
  • M
  • G
10 Pétange 6 2 1 3 9 11 7
  • G
  • G
  • M
  • M
  • M
  • B
11 Progrès Niedercorn 6 2 1 3 3 6 7
  • G
  • G
  • M
  • B
  • M
  • M
12 RM Hamm Benfica 6 2 0 4 6 6 6
  • G
  • M
  • M
  • G
  • M
  • M
13 Etzella Ettelbrück 6 1 2 3 7 14 5
  • B
  • B
  • M
  • M
  • M
  • B
14 Rumelange 6 1 0 5 5 20 3
  • M
  • M
  • G
  • M
  • M
  • M
Sıra Takım İÇ SAHA
OM G B M A Y P
DIŞ SAHA
OM G B M A Y P
1 F91 Dudelange 10 5 2 3 24 16 17 11 9 2 0 33 9 29
2 Fola Esch 10 8 1 1 35 5 25 11 4 3 4 18 15 15
3 Jeunesse d'Esch 11 5 3 3 18 11 18 10 6 2 2 19 14 20
4 Differdange 03 10 7 0 3 19 14 21 11 4 3 4 10 13 15
5 Progrès Niedercorn 11 7 3 1 23 11 24 10 3 1 6 13 16 10
6 Racing 11 6 4 1 24 12 22 10 3 2 5 11 13 11
7 UNA Strassen 10 5 0 5 14 15 15 11 5 3 3 22 17 18
8 Pétange 10 6 1 3 17 15 19 11 3 3 5 16 23 12
9 Mondorf-les-Bains 10 5 2 3 20 15 17 11 3 1 7 11 20 10
10 Victoria Rosport 11 4 2 5 16 18 14 10 2 4 4 14 21 10
11 Etzella Ettelbrück 11 3 5 3 10 12 14 10 2 2 6 15 26 8
12 Hostert 11 3 2 6 14 24 11 10 3 1 6 11 19 10
13 RM Hamm Benfica 10 1 2 7 11 19 5 11 3 1 7 12 20 10
14 Rumelange 11 2 2 7 14 33 8 10 1 1 8 15 33 4
Sıra Takım OM 0 1 2 3 4 5 6 7 7+ AVG
1 Rumelange 21 1 1 1 4 5 3 2 2 2 4.52
2 F91 Dudelange 21 0 0 7 3 5 3 1 1 1 3.90
3 Fola Esch 21 0 0 5 9 2 3 1 1 0 3.48
4 Pétange 21 1 3 2 6 3 3 2 1 0 3.38
5 Victoria Rosport 21 1 2 3 5 6 2 2 0 0 3.29
6 Hostert 21 0 3 5 5 3 3 1 1 0 3.24
7 UNA Strassen 21 0 1 7 4 6 2 0 1 0 3.24
8 Mondorf-les-Bains 21 0 3 5 5 4 3 0 1 0 3.14
9 Etzella Ettelbrück 21 1 3 8 3 2 0 2 1 1 3.00
10 Progrès Niedercorn 21 0 3 8 5 0 2 2 1 0 3.00
11 Jeunesse d'Esch 21 1 2 5 5 5 3 0 0 0 2.95
12 RM Hamm Benfica 21 0 4 2 6 9 0 0 0 0 2.95
13 Racing 21 0 3 7 5 3 2 1 0 0 2.86
14 Differdange 03 21 1 4 7 3 3 1 2 0 0 2.67