Alanya Escort Bodrum Escort
İstatistik
Menüsü

Luksemburg Promotion D Honneur

27.04.2019 Mamer 14:00 UN Käerjéng
  • Mamer-UN Käerjéng takım karşılaştırması
  • Mamer-UN Käerjéng arasındaki maçlar
27.04.2019 Atert Bissen 17:00 Union Mertert
  • Atert Bissen-Union Mertert takım karşılaştırması
  • Atert Bissen-Union Mertert arasındaki maçlar
28.04.2019 Koeppchen 14:00 Jeunesse Junglinster
  • Koeppchen-Jeunesse Junglinster takım karşılaştırması
  • Koeppchen-Jeunesse Junglinster arasındaki maçlar
28.04.2019 Esch 14:00 Erpeldange
  • Esch-Erpeldange takım karşılaştırması
  • Esch-Erpeldange arasındaki maçlar
28.04.2019 Rodange 14:00 Jeunesse Canach
  • Rodange-Jeunesse Canach takım karşılaştırması
  • Rodange-Jeunesse Canach arasındaki maçlar
28.04.2019 Swift Hesperange 14:00 Sandweiler
  • Swift Hesperange-Sandweiler takım karşılaştırması
  • Swift Hesperange-Sandweiler arasındaki maçlar
28.04.2019 Wiltz 14:00 Blue Boys Muhlenbach
  • Wiltz-Blue Boys Muhlenbach takım karşılaştırması
  • Wiltz-Blue Boys Muhlenbach arasındaki maçlar
05.05.2019 Jeunesse Junglinster 14:00 Mamer
  • Jeunesse Junglinster-Mamer takım karşılaştırması
  • Jeunesse Junglinster-Mamer arasındaki maçlar
05.05.2019 Sandweiler 14:00 Esch
  • Sandweiler-Esch takım karşılaştırması
  • Sandweiler-Esch arasındaki maçlar
05.05.2019 Blue Boys Muhlenbach 14:00 Swift Hesperange
  • Blue Boys Muhlenbach-Swift Hesperange takım karşılaştırması
  • Blue Boys Muhlenbach-Swift Hesperange arasındaki maçlar
19.04.2019 Erpeldange 0 - 5 Swift Hesperange
  • Erpeldange-Swift Hesperange maçı istatistikleri
  • Erpeldange-Swift Hesperange arasındaki maçlar
19.04.2019 Sandweiler 0 - 2 Wiltz
  • Sandweiler-Wiltz maçı istatistikleri
  • Sandweiler-Wiltz arasındaki maçlar
19.04.2019 Mamer 1 - 1 Atert Bissen
  • Mamer-Atert Bissen maçı istatistikleri
  • Mamer-Atert Bissen arasındaki maçlar
19.04.2019 Jeunesse Canach 1 - 1 Union Mertert
  • Jeunesse Canach-Union Mertert maçı istatistikleri
  • Jeunesse Canach-Union Mertert arasındaki maçlar
19.04.2019 Blue Boys Muhlenbach 1 - 1 Rodange
  • Blue Boys Muhlenbach-Rodange maçı istatistikleri
  • Blue Boys Muhlenbach-Rodange arasındaki maçlar
19.04.2019 UN Käerjéng 1 - 1 Koeppchen
  • UN Käerjéng-Koeppchen maçı istatistikleri
  • UN Käerjéng-Koeppchen arasındaki maçlar
19.04.2019 Jeunesse Junglinster 1 - 0 Esch
  • Jeunesse Junglinster-Esch maçı istatistikleri
  • Jeunesse Junglinster-Esch arasındaki maçlar
14.04.2019 Rodange 5 - 0 Sandweiler
  • Rodange-Sandweiler maçı istatistikleri
  • Rodange-Sandweiler arasındaki maçlar
14.04.2019 Union Mertert 0 - 1 Blue Boys Muhlenbach
  • Union Mertert-Blue Boys Muhlenbach maçı istatistikleri
  • Union Mertert-Blue Boys Muhlenbach arasındaki maçlar
14.04.2019 Atert Bissen 1 - 1 Jeunesse Canach
  • Atert Bissen-Jeunesse Canach maçı istatistikleri
  • Atert Bissen-Jeunesse Canach arasındaki maçlar

Promotion D Honneur Puan Durumu

Sıra Takım OM G B M AG YG AV Puan
1 Rodange 22 15 4 3 47 15 +32 49
2 Blue Boys Muhlenbach 22 14 5 3 43 22 +21 47
3 Swift Hesperange 22 15 1 6 61 24 +37 46
4 Esch 22 13 4 5 33 19 +14 43
5 Wiltz 22 11 6 5 41 22 +19 39
6 UN Käerjéng 22 10 8 4 41 25 +16 38
7 Union Mertert 22 8 7 7 35 33 +2 31
8 Jeunesse Junglinster 22 7 5 10 23 35 -12 26
9 Jeunesse Canach 22 4 11 7 36 37 -1 23
10 Atert Bissen 22 6 5 11 28 43 -15 23
11 Mamer 22 6 3 13 33 50 -17 21
12 Erpeldange 22 4 5 13 26 52 -26 17
13 Sandweiler 22 4 2 16 25 55 -30 14
14 Koeppchen 22 1 6 15 16 56 -40 9
  • Yükselme
  • Yükselme Play-off'u
  • Küme Düşme Play-off'u
  • Küme Düşme
Sıra Takım OM G B M AG YG P Son Maçları
1 Wiltz 6 5 1 0 16 2 16
  • G
  • G
  • B
  • G
  • G
  • G
2 Esch 6 5 0 1 15 5 15
  • G
  • G
  • G
  • G
  • G
  • M
3 Blue Boys Muhlenbach 6 4 2 0 10 3 14
  • G
  • G
  • G
  • B
  • G
  • B
4 Swift Hesperange 6 4 0 2 19 5 12
  • M
  • G
  • G
  • M
  • G
  • G
5 Rodange 6 3 2 1 9 3 11
  • M
  • G
  • G
  • B
  • G
  • B
6 Jeunesse Canach 6 1 5 0 11 8 8
  • B
  • B
  • G
  • B
  • B
  • B
7 UN Käerjéng 6 2 2 2 8 12 8
  • G
  • B
  • M
  • G
  • M
  • B
8 Union Mertert 6 2 1 3 9 11 7
  • M
  • G
  • G
  • M
  • M
  • B
9 Mamer 6 2 1 3 8 10 7
  • G
  • M
  • M
  • M
  • G
  • B
10 Sandweiler 6 2 0 4 9 16 6
  • G
  • M
  • M
  • G
  • M
  • M
11 Atert Bissen 6 1 2 3 5 10 5
  • M
  • M
  • M
  • G
  • B
  • B
12 Jeunesse Junglinster 6 1 1 4 2 6 4
  • B
  • M
  • M
  • M
  • M
  • G
13 Erpeldange 6 0 2 4 5 17 2
  • M
  • B
  • M
  • B
  • M
  • M
14 Koeppchen 6 0 1 5 3 21 1
  • M
  • M
  • M
  • M
  • M
  • B
Sıra Takım İÇ SAHA
OM G B M A Y P
DIŞ SAHA
OM G B M A Y P
1 Rodange 11 8 1 2 30 10 25 11 7 3 1 17 5 24
2 Blue Boys Muhlenbach 11 5 4 2 19 11 19 11 9 1 1 24 11 28
3 Swift Hesperange 11 8 1 2 26 9 25 11 7 0 4 35 15 21
4 Esch 11 7 2 2 19 7 23 11 6 2 3 14 12 20
5 Wiltz 11 8 3 0 27 5 27 11 3 3 5 14 17 12
6 UN Käerjéng 11 5 4 2 19 10 19 11 5 4 2 22 15 19
7 Union Mertert 11 4 4 3 21 17 16 11 4 3 4 14 16 15
8 Jeunesse Junglinster 11 4 1 6 12 22 13 11 3 4 4 11 13 13
9 Jeunesse Canach 11 2 5 4 21 19 11 11 2 6 3 15 18 12
10 Atert Bissen 11 2 2 7 12 23 8 11 4 3 4 16 20 15
11 Mamer 11 2 1 8 13 28 7 11 4 2 5 20 22 14
12 Erpeldange 11 2 3 6 14 24 9 11 2 2 7 12 28 8
13 Sandweiler 11 2 1 8 13 21 7 11 2 1 8 12 34 7
14 Koeppchen 11 0 4 7 9 27 4 11 1 2 8 7 29 5
Sıra Takım OM 0 1 2 3 4 5 6 7 7+ AVG
1 Swift Hesperange 22 0 3 3 4 2 7 0 3 0 3.86
2 Mamer 22 1 0 5 6 4 2 0 3 1 3.77
3 Sandweiler 22 1 1 5 2 5 6 1 1 0 3.64
4 Erpeldange 22 2 1 4 3 6 2 2 2 0 3.55
5 Jeunesse Canach 22 3 0 5 6 3 0 2 3 0 3.32
6 Koeppchen 22 1 2 5 6 3 2 1 2 0 3.27
7 Atert Bissen 22 1 2 8 4 1 2 2 1 1 3.23
8 Union Mertert 22 2 3 5 1 5 4 2 0 0 3.09
9 UN Käerjéng 22 3 1 6 3 4 4 0 0 1 3.00
10 Blue Boys Muhlenbach 22 0 2 6 9 3 1 0 1 0 2.95
11 Wiltz 22 2 1 6 8 2 1 1 1 0 2.86
12 Rodange 22 1 5 6 3 1 4 2 0 0 2.82
13 Jeunesse Junglinster 22 2 4 8 2 2 2 1 0 1 2.64
14 Esch 22 3 5 4 5 3 1 0 1 0 2.36