Alanya Escort Bodrum Escort
İstatistik
Menüsü

Luksemburg Promotion D Honneur

19.05.2019 Jeunesse Canach 1 - 3 Esch
  • Jeunesse Canach-Esch maçı istatistikleri
  • Jeunesse Canach-Esch arasındaki maçlar
19.05.2019 Union Mertert 1 - 3 Swift Hesperange
  • Union Mertert-Swift Hesperange maçı istatistikleri
  • Union Mertert-Swift Hesperange arasındaki maçlar
19.05.2019 Blue Boys Muhlenbach 3 - 0 Koeppchen
  • Blue Boys Muhlenbach-Koeppchen maçı istatistikleri
  • Blue Boys Muhlenbach-Koeppchen arasındaki maçlar
19.05.2019 Rodange 2 - 1 Wiltz
  • Rodange-Wiltz maçı istatistikleri
  • Rodange-Wiltz arasındaki maçlar
19.05.2019 Jeunesse Junglinster 1 - 1 Atert Bissen
  • Jeunesse Junglinster-Atert Bissen maçı istatistikleri
  • Jeunesse Junglinster-Atert Bissen arasındaki maçlar
19.05.2019 Sandweiler 3 - 4 Mamer
  • Sandweiler-Mamer maçı istatistikleri
  • Sandweiler-Mamer arasındaki maçlar
19.05.2019 Erpeldange 4 - 3 UN Käerjéng
  • Erpeldange-UN Käerjéng maçı istatistikleri
  • Erpeldange-UN Käerjéng arasındaki maçlar
12.05.2019 Koeppchen 2 - 1 Sandweiler
  • Koeppchen-Sandweiler maçı istatistikleri
  • Koeppchen-Sandweiler arasındaki maçlar
12.05.2019 Atert Bissen 0 - 5 Rodange
  • Atert Bissen-Rodange maçı istatistikleri
  • Atert Bissen-Rodange arasındaki maçlar
12.05.2019 Esch 2 - 3 Blue Boys Muhlenbach
  • Esch-Blue Boys Muhlenbach maçı istatistikleri
  • Esch-Blue Boys Muhlenbach arasındaki maçlar

Promotion D Honneur Puan Durumu

Sıra Takım OM G B M AG YG AV Puan
1 Rodange 26 19 4 3 58 18 +40 61
2 Blue Boys Muhlenbach 26 18 5 3 55 25 +30 59
3 Swift Hesperange 26 18 1 7 73 27 +46 55
4 Esch 26 16 4 6 47 28 +19 52
5 UN Käerjéng 26 12 8 6 47 31 +16 44
6 Wiltz 26 11 6 9 45 34 +11 39
7 Union Mertert 26 9 8 9 41 41 +0 35
8 Mamer 26 9 3 14 41 59 -18 30
9 Jeunesse Junglinster 26 7 6 13 25 42 -17 27
10 Jeunesse Canach 26 5 11 10 42 45 -3 26
11 Erpeldange 26 7 5 14 42 63 -21 26
12 Atert Bissen 26 6 7 13 31 52 -21 25
13 Koeppchen 26 3 6 17 24 65 -41 15
14 Sandweiler 26 4 2 20 31 72 -41 14
  • Yükselme
  • Yükselme Play-off'u
  • Küme Düşme Play-off'u
  • Küme Düşme
Sıra Takım OM G B M AG YG P Son Maçları
1 Rodange 6 5 1 0 17 4 16
  • G
  • B
  • G
  • G
  • G
  • G
2 Blue Boys Muhlenbach 6 5 1 0 14 4 16
  • G
  • B
  • G
  • G
  • G
  • G
3 Swift Hesperange 6 5 0 1 19 3 15
  • G
  • G
  • G
  • M
  • G
  • G
4 Mamer 6 4 1 1 12 11 13
  • G
  • B
  • G
  • G
  • M
  • G
5 Esch 6 4 0 2 19 10 12
  • G
  • M
  • G
  • G
  • M
  • G
6 Erpeldange 6 3 0 3 16 18 9
  • M
  • M
  • M
  • G
  • G
  • G
7 Koeppchen 6 2 1 3 10 13 7
  • M
  • B
  • G
  • M
  • G
  • M
8 UN Käerjéng 6 2 1 3 7 12 7
  • M
  • B
  • M
  • G
  • G
  • M
9 Wiltz 6 2 0 4 8 12 6
  • G
  • G
  • M
  • M
  • M
  • M
10 Jeunesse Canach 6 1 2 3 8 10 5
  • B
  • B
  • M
  • G
  • M
  • M
11 Union Mertert 6 1 2 3 7 10 5
  • M
  • B
  • B
  • M
  • G
  • M
12 Jeunesse Junglinster 6 1 1 4 3 9 4
  • M
  • G
  • M
  • M
  • M
  • B
13 Atert Bissen 6 0 4 2 5 11 4
  • B
  • B
  • B
  • M
  • M
  • B
14 Sandweiler 6 0 0 6 6 24 0
  • M
  • M
  • M
  • M
  • M
  • M
Sıra Takım İÇ SAHA
OM G B M A Y P
DIŞ SAHA
OM G B M A Y P
1 Rodange 13 10 1 2 35 13 31 13 9 3 1 23 5 30
2 Blue Boys Muhlenbach 13 7 4 2 24 11 25 13 11 1 1 31 14 34
3 Swift Hesperange 13 10 1 2 35 9 31 13 8 0 5 38 18 24
4 Esch 13 8 2 3 26 13 26 13 8 2 3 21 15 26
5 UN Käerjéng 13 7 4 2 21 10 25 13 5 4 4 26 21 19
6 Wiltz 13 8 3 2 30 12 27 13 3 3 7 15 22 12
7 Union Mertert 13 4 4 5 22 21 16 13 5 4 4 19 20 19
8 Mamer 13 3 1 9 15 34 10 13 6 2 5 26 25 20
9 Jeunesse Junglinster 13 4 2 7 13 25 14 13 3 4 6 12 17 13
10 Jeunesse Canach 13 3 5 5 25 22 14 13 2 6 5 17 23 12
11 Erpeldange 13 4 3 6 22 30 15 13 3 2 8 20 33 11
12 Atert Bissen 13 2 3 8 14 30 9 13 4 4 5 17 22 16
13 Koeppchen 13 2 4 7 14 29 10 13 1 2 10 10 36 5
14 Sandweiler 13 2 1 10 18 29 7 13 2 1 10 13 43 7
Sıra Takım OM 0 1 2 3 4 5 6 7 7+ AVG
1 Erpeldange 26 2 1 4 3 6 3 2 4 1 4.04
2 Sandweiler 26 1 1 5 3 5 6 2 3 0 3.96
3 Mamer 26 1 0 6 7 4 3 0 4 1 3.85
4 Swift Hesperange 26 0 3 5 4 3 7 0 4 0 3.85
5 Koeppchen 26 1 2 5 8 4 2 1 3 0 3.42
6 Jeunesse Canach 26 3 0 6 7 4 1 2 3 0 3.35
7 Atert Bissen 26 1 3 9 4 2 3 2 1 1 3.19
8 Union Mertert 26 2 4 5 1 7 5 2 0 0 3.15
9 Blue Boys Muhlenbach 26 0 2 7 10 3 3 0 1 0 3.08
10 Wiltz 26 2 1 6 10 2 3 1 1 0 3.04
11 UN Käerjéng 26 3 3 6 4 4 4 0 1 1 3.00
12 Rodange 26 1 6 6 4 1 6 2 0 0 2.92
13 Esch 26 3 5 4 5 4 2 1 1 1 2.88
14 Jeunesse Junglinster 26 2 5 10 2 3 2 1 0 1 2.58