Alanya Escort Bodrum Escort
İstatistik
Menüsü

Macaristan Noi NB II

28.09.2019 Videoton 08:00 Balatonfüredi
  • Videoton-Balatonfüredi takım karşılaştırması
  • Videoton-Balatonfüredi arasındaki maçlar
28.09.2019 PELC-Nyárád 10:00 Levegő-Energia
  • PELC-Nyárád-Levegő-Energia takım karşılaştırması
  • PELC-Nyárád-Levegő-Energia arasındaki maçlar
28.09.2019 Csepel Utánpótlás 15:00 Magyar Labdarúgó Egylet
  • Csepel Utánpótlás-Magyar Labdarúgó Egylet takım karşılaştırması
  • Csepel Utánpótlás-Magyar Labdarúgó Egylet arasındaki maçlar
29.09.2019 MTE 1904 09:00 Ziccer
  • MTE 1904-Ziccer takım karşılaştırması
  • MTE 1904-Ziccer arasındaki maçlar
29.09.2019 SC Sopron 09:00 Ajka
  • SC Sopron-Ajka takım karşılaştırması
  • SC Sopron-Ajka arasındaki maçlar
29.09.2019 Soroksár 15:00 ZTE
  • Soroksár-ZTE takım karşılaştırması
  • Soroksár-ZTE arasındaki maçlar
05.10.2019 Ziccer 09:00 Csepel Utánpótlás
  • Ziccer-Csepel Utánpótlás takım karşılaştırması
  • Ziccer-Csepel Utánpótlás arasındaki maçlar
05.10.2019 Magyar Labdarúgó Egylet 11:00 PELC-Nyárád
  • Magyar Labdarúgó Egylet-PELC-Nyárád takım karşılaştırması
  • Magyar Labdarúgó Egylet-PELC-Nyárád arasındaki maçlar
05.10.2019 Levegő-Energia 13:00 SC Sopron
  • Levegő-Energia-SC Sopron takım karşılaştırması
  • Levegő-Energia-SC Sopron arasındaki maçlar
05.10.2019 Ajka 14:00 Soroksár
  • Ajka-Soroksár takım karşılaştırması
  • Ajka-Soroksár arasındaki maçlar
22.09.2019 Magyar Labdarúgó Egylet 11 - 0 MTE 1904
  • Magyar Labdarúgó Egylet-MTE 1904 maçı istatistikleri
  • Magyar Labdarúgó Egylet-MTE 1904 arasındaki maçlar
22.09.2019 ZTE 7 - 1 SC Sopron
  • ZTE-SC Sopron maçı istatistikleri
  • ZTE-SC Sopron arasındaki maçlar
22.09.2019 Balatonfüredi 3 - 2 Soroksár
  • Balatonfüredi-Soroksár maçı istatistikleri
  • Balatonfüredi-Soroksár arasındaki maçlar
21.09.2019 Ajka 2 - 2 PELC-Nyárád
  • Ajka-PELC-Nyárád maçı istatistikleri
  • Ajka-PELC-Nyárád arasındaki maçlar
21.09.2019 Ziccer 0 - 6 Videoton
  • Ziccer-Videoton maçı istatistikleri
  • Ziccer-Videoton arasındaki maçlar
21.09.2019 Levegő-Energia 2 - 1 Csepel Utánpótlás
  • Levegő-Energia-Csepel Utánpótlás maçı istatistikleri
  • Levegő-Energia-Csepel Utánpótlás arasındaki maçlar
08.09.2019 Csepel Utánpótlás 0 - 3 Ajka
  • Csepel Utánpótlás-Ajka maçı istatistikleri
  • Csepel Utánpótlás-Ajka arasındaki maçlar
08.09.2019 MTE 1904 0 - 3 Levegő-Energia
  • MTE 1904-Levegő-Energia maçı istatistikleri
  • MTE 1904-Levegő-Energia arasındaki maçlar
08.09.2019 SC Sopron 4 - 2 Balatonfüredi
  • SC Sopron-Balatonfüredi maçı istatistikleri
  • SC Sopron-Balatonfüredi arasındaki maçlar
07.09.2019 Videoton 3 - 1 Soroksár
  • Videoton-Soroksár maçı istatistikleri
  • Videoton-Soroksár arasındaki maçlar

Noi NB II Puan Durumu

Sıra Takım OM G B M AG YG AV Puan
1 Magyar Labdarúgó Egylet 4 4 0 0 26 0 +26 12
2 Ajka 4 3 1 0 11 6 +5 10
3 Videoton 4 3 0 1 13 2 +11 9
4 Levegő-Energia 4 3 0 1 12 8 +4 9
5 ZTE 4 2 1 1 14 8 +6 7
6 Csepel Utánpótlás 4 2 0 2 12 7 +5 6
7 Balatonfüredi 4 2 0 2 8 15 -7 6
8 PELC-Nyárád 4 1 2 1 10 9 +1 5
9 Soroksár 4 1 0 3 12 13 -1 3
10 SC Sopron 4 1 0 3 8 21 -13 3
11 MTE 1904 4 0 0 4 3 19 -16 0
12 Ziccer 4 0 0 4 3 24 -21 0
  • Yükselme Play-off'u
Sıra Takım OM G B M AG YG P Son Maçları
1 Magyar Labdarúgó Egylet 4 4 0 0 26 0 12
  • G
  • G
  • G
  • G
2 Ajka 4 3 1 0 11 6 10
  • G
  • G
  • G
  • B
3 Videoton 4 3 0 1 13 2 9
  • G
  • M
  • G
  • G
4 Levegő-Energia 4 3 0 1 12 8 9
  • M
  • G
  • G
  • G
5 ZTE 4 2 1 1 14 8 7
  • G
  • M
  • B
  • G
6 Csepel Utánpótlás 4 2 0 2 12 7 6
  • G
  • G
  • M
  • M
7 Balatonfüredi 4 2 0 2 8 15 6
  • M
  • G
  • M
  • G
8 PELC-Nyárád 4 1 2 1 10 9 5
  • G
  • M
  • B
  • B
9 Soroksár 4 1 0 3 12 13 3
  • M
  • G
  • M
  • M
10 SC Sopron 4 1 0 3 8 21 3
  • M
  • M
  • G
  • M
11 MTE 1904 4 0 0 4 3 19 0
  • M
  • M
  • M
  • M
12 Ziccer 4 0 0 4 3 24 0
  • M
  • M
  • M
  • M
Sıra Takım İÇ SAHA
OM G B M A Y P
DIŞ SAHA
OM G B M A Y P
1 Magyar Labdarúgó Egylet 2 2 0 0 17 0 6 2 2 0 0 9 0 6
2 Ajka 2 1 1 0 5 4 4 2 2 0 0 6 2 6
3 Videoton 2 1 0 1 3 2 3 2 2 0 0 10 0 6
4 Levegő-Energia 2 2 0 0 9 2 6 2 1 0 1 3 6 3
5 ZTE 2 1 0 1 9 4 3 2 1 1 0 5 4 4
6 Csepel Utánpótlás 2 1 0 1 8 3 3 2 1 0 1 4 4 3
7 Balatonfüredi 2 2 0 0 6 3 6 2 0 0 2 2 12 0
8 PELC-Nyárád 2 1 1 0 7 4 4 2 0 1 1 3 5 1
9 Soroksár 1 1 0 0 8 3 3 3 0 0 3 4 10 0
10 SC Sopron 2 1 0 1 4 6 3 2 0 0 2 4 15 0
11 MTE 1904 2 0 0 2 1 5 0 2 0 0 2 2 14 0
12 Ziccer 3 0 0 3 2 17 0 1 0 0 1 1 7 0
Sıra Takım OM 0 1 2 3 4 5 6 7 7+ AVG
1 SC Sopron 4 0 0 0 0 1 0 1 0 2 7.25
2 Ziccer 4 0 0 0 0 0 1 1 0 2 6.75
3 Magyar Labdarúgó Egylet 4 0 1 0 0 0 0 1 0 2 6.50
4 Soroksár 4 0 0 0 0 1 2 0 0 1 6.25
5 Balatonfüredi 4 0 0 0 0 1 1 1 0 1 5.75
6 ZTE 4 0 0 0 1 0 1 1 0 1 5.50
7 MTE 1904 4 0 0 0 2 0 1 0 0 1 5.50
8 Levegő-Energia 4 0 0 0 2 0 0 1 0 1 5.00
9 Csepel Utánpótlás 4 0 0 0 2 0 1 0 0 1 4.75
10 PELC-Nyárád 4 0 0 0 0 2 1 1 0 0 4.75
11 Ajka 4 0 0 0 1 1 2 0 0 0 4.25
12 Videoton 4 0 1 0 0 2 0 1 0 0 3.75