Alanya Escort Bodrum Escort
İstatistik
Menüsü

Makedonya 1. Ligi

27.04.2019 Makedonija GjP 14:00 Renova
  • Makedonija GjP-Renova takım karşılaştırması
  • Makedonija GjP-Renova arasındaki maçlar
27.04.2019 Akademija Pandev 14:00 Rabotnički
  • Akademija Pandev-Rabotnički takım karşılaştırması
  • Akademija Pandev-Rabotnički arasındaki maçlar
27.04.2019 Vardar 14:00 Belasica
  • Vardar-Belasica takım karşılaştırması
  • Vardar-Belasica arasındaki maçlar
27.04.2019 Pobeda Junior 14:00 Sileks
  • Pobeda Junior -Sileks takım karşılaştırması
  • Pobeda Junior -Sileks arasındaki maçlar
27.04.2019 Shkendija 14:00 Shkupi
  • Shkendija-Shkupi takım karşılaştırması
  • Shkendija-Shkupi arasındaki maçlar
01.05.2019 Pobeda Junior 14:00 Akademija Pandev
  • Pobeda Junior -Akademija Pandev takım karşılaştırması
  • Pobeda Junior -Akademija Pandev arasındaki maçlar
05.05.2019 Belasica 14:00 Makedonija GjP
  • Belasica-Makedonija GjP takım karşılaştırması
  • Belasica-Makedonija GjP arasındaki maçlar
05.05.2019 Sileks 14:00 Akademija Pandev
  • Sileks-Akademija Pandev takım karşılaştırması
  • Sileks-Akademija Pandev arasındaki maçlar
05.05.2019 Rabotnički 14:00 Shkendija
  • Rabotnički-Shkendija takım karşılaştırması
  • Rabotnički-Shkendija arasındaki maçlar
05.05.2019 Renova 14:00 Pobeda Junior
  • Renova-Pobeda Junior  takım karşılaştırması
  • Renova-Pobeda Junior  arasındaki maçlar
24.04.2019 Shkupi 1 - 0 Akademija Pandev
  • Shkupi-Akademija Pandev maçı istatistikleri
  • Shkupi-Akademija Pandev arasındaki maçlar
24.04.2019 Rabotnički 1 - 2 Pobeda Junior
  • Rabotnički-Pobeda Junior  maçı istatistikleri
  • Rabotnički-Pobeda Junior  arasındaki maçlar
24.04.2019 Makedonija GjP 0 - 2 Vardar
  • Makedonija GjP-Vardar maçı istatistikleri
  • Makedonija GjP-Vardar arasındaki maçlar
24.04.2019 Belasica 2 - 1 Shkendija
  • Belasica-Shkendija maçı istatistikleri
  • Belasica-Shkendija arasındaki maçlar
24.04.2019 Renova 1 - 0 Sileks
  • Renova-Sileks maçı istatistikleri
  • Renova-Sileks arasındaki maçlar
20.04.2019 Sileks 1 - 0 Rabotnički
  • Sileks-Rabotnički maçı istatistikleri
  • Sileks-Rabotnički arasındaki maçlar
20.04.2019 Vardar 2 - 0 Renova
  • Vardar-Renova maçı istatistikleri
  • Vardar-Renova arasındaki maçlar
20.04.2019 Pobeda Junior 0 - 3 Shkupi
  • Pobeda Junior -Shkupi maçı istatistikleri
  • Pobeda Junior -Shkupi arasındaki maçlar
20.04.2019 Shkendija 4 - 2 Makedonija GjP
  • Shkendija-Makedonija GjP maçı istatistikleri
  • Shkendija-Makedonija GjP arasındaki maçlar
20.04.2019 Akademija Pandev 0 - 2 Belasica
  • Akademija Pandev-Belasica maçı istatistikleri
  • Akademija Pandev-Belasica arasındaki maçlar

1. Ligi Puan Durumu

Sıra Takım OM G B M AG YG AV Puan
1 Shkendija 30 20 6 4 64 23 +41 66
2 Vardar 30 16 9 5 34 17 +17 57
3 Akademija Pandev 29 14 5 10 32 24 +8 47
4 Shkupi 30 12 6 12 31 29 +2 42
5 Renova 30 10 9 11 35 37 -2 39
6 Rabotnički 30 11 6 13 37 42 -5 39
7 Makedonija GjP 30 8 11 11 35 43 -8 35
8 Sileks 30 7 10 13 20 36 -16 31
9 Belasica 30 7 9 14 27 40 -13 30
10 Pobeda Junior 29 6 5 18 22 46 -24 23
  • Şampiyonlar Ligi Elemeleri
  • UEFA Avrupa Ligi
  • Küme Düşme Play-off'u
  • Küme Düşme
Sıra Takım OM G B M AG YG P Son Maçları
1 Shkendija 6 4 1 1 13 7 13
  • G
  • G
  • G
  • B
  • G
  • M
2 Vardar 6 3 3 0 7 1 12
  • G
  • B
  • B
  • B
  • G
  • G
3 Shkupi 6 3 0 3 7 6 9
  • M
  • M
  • M
  • G
  • G
  • G
4 Belasica 6 2 2 2 8 7 8
  • G
  • B
  • M
  • B
  • G
  • G
5 Makedonija GjP 6 2 2 2 8 8 8
  • B
  • B
  • G
  • B
  • M
  • M
6 Rabotnički 6 2 1 3 6 8 7
  • B
  • B
  • G
  • G
  • M
  • M
7 Sileks 6 2 1 3 4 7 7
  • M
  • B
  • G
  • M
  • G
  • M
8 Renova 6 2 0 4 5 8 6
  • M
  • G
  • M
  • M
  • M
  • G
9 Akademija Pandev 6 1 2 3 4 7 5
  • G
  • M
  • B
  • B
  • M
  • M
10 Pobeda Junior 6 1 2 3 5 11 5
  • M
  • B
  • M
  • B
  • M
  • G
Sıra Takım İÇ SAHA
OM G B M A Y P
DIŞ SAHA
OM G B M A Y P
1 Shkendija 15 11 2 2 43 16 35 15 9 4 2 21 7 31
2 Vardar 15 9 4 2 19 7 31 15 7 5 3 15 10 26
3 Akademija Pandev 15 9 2 4 19 10 29 14 5 3 6 13 14 18
4 Shkupi 15 9 3 3 18 9 30 15 3 3 9 13 20 12
5 Renova 15 6 4 5 17 16 22 15 4 5 6 18 21 17
6 Rabotnički 15 4 4 7 21 23 16 15 7 2 6 16 19 23
7 Makedonija GjP 15 5 7 3 18 14 22 15 3 4 8 17 29 13
8 Sileks 15 6 6 3 13 11 24 15 1 4 10 7 25 7
9 Belasica 15 5 4 6 15 18 19 15 2 5 8 12 22 11
10 Pobeda Junior 14 4 2 8 11 19 14 15 2 3 10 11 27 9
Sıra Takım OM 0 1 2 3 4 5 6 7 7+ AVG
1 Shkendija 30 3 5 5 9 2 2 2 1 1 2.90
2 Rabotnički 30 0 6 12 8 1 0 1 1 1 2.63
3 Makedonija GjP 30 3 4 9 7 3 1 3 0 0 2.60
4 Renova 30 3 5 10 6 3 2 0 1 0 2.40
5 Pobeda Junior 29 3 6 8 8 1 1 1 1 0 2.34
6 Belasica 30 2 6 12 6 1 3 0 0 0 2.23
7 Shkupi 30 1 10 9 8 2 0 0 0 0 2.00
8 Akademija Pandev 29 2 10 8 8 0 0 1 0 0 1.93
9 Sileks 30 2 10 11 5 1 1 0 0 0 1.87
10 Vardar 30 5 10 8 3 4 0 0 0 0 1.70