Alanya Escort Bodrum Escort
İstatistik
Menüsü

Makedonya 1. Ligi

26.05.2019 Renova 3 - 2 Shkendija
  • Renova-Shkendija maçı istatistikleri
  • Renova-Shkendija arasındaki maçlar
26.05.2019 Rabotnički 1 - 2 Shkupi
  • Rabotnički-Shkupi maçı istatistikleri
  • Rabotnički-Shkupi arasındaki maçlar
26.05.2019 Akademija Pandev 1 - 1 Vardar
  • Akademija Pandev-Vardar maçı istatistikleri
  • Akademija Pandev-Vardar arasındaki maçlar
26.05.2019 Sileks 2 - 1 Belasica
  • Sileks-Belasica maçı istatistikleri
  • Sileks-Belasica arasındaki maçlar
26.05.2019 Pobeda Junior 1 - 3 Makedonija GjP
  • Pobeda Junior -Makedonija GjP maçı istatistikleri
  • Pobeda Junior -Makedonija GjP arasındaki maçlar
19.05.2019 Shkupi 2 - 2 Renova
  • Shkupi-Renova maçı istatistikleri
  • Shkupi-Renova arasındaki maçlar
19.05.2019 Belasica 0 - 1 Rabotnički
  • Belasica-Rabotnički maçı istatistikleri
  • Belasica-Rabotnički arasındaki maçlar
19.05.2019 Vardar 6 - 0 Pobeda Junior
  • Vardar-Pobeda Junior  maçı istatistikleri
  • Vardar-Pobeda Junior  arasındaki maçlar
19.05.2019 Shkendija 4 - 1 Akademija Pandev
  • Shkendija-Akademija Pandev maçı istatistikleri
  • Shkendija-Akademija Pandev arasındaki maçlar
19.05.2019 Makedonija GjP 2 - 0 Sileks
  • Makedonija GjP-Sileks maçı istatistikleri
  • Makedonija GjP-Sileks arasındaki maçlar

1. Ligi Puan Durumu

Sıra Takım OM G B M AG YG AV Puan
1 Shkendija 36 24 7 5 80 29 +51 79
2 Vardar 36 17 13 6 45 23 +22 64
3 Akademija Pandev 36 17 7 12 45 35 +10 58
4 Shkupi 36 13 9 14 40 42 -2 48
5 Renova 36 12 11 13 53 49 +4 47
6 Makedonija GjP 36 12 11 13 45 50 -5 47
7 Rabotnički 36 13 7 16 43 49 -6 46
8 Sileks 36 11 11 14 27 39 -12 44
9 Belasica 36 9 11 16 37 49 -12 38
10 Pobeda Junior 36 6 5 25 26 76 -50 23
  • Şampiyonlar Ligi Elemeleri
  • UEFA Avrupa Ligi
  • Küme Düşme Play-off'u
  • Küme Düşme
Sıra Takım OM G B M AG YG P Son Maçları
1 Shkendija 6 4 1 1 16 6 13
  • G
  • G
  • B
  • G
  • G
  • M
2 Sileks 6 4 1 1 7 3 13
  • G
  • G
  • B
  • G
  • M
  • G
3 Makedonija GjP 6 4 0 2 10 7 12
  • G
  • M
  • G
  • M
  • G
  • G
4 Renova 6 2 2 2 18 12 8
  • M
  • G
  • M
  • B
  • B
  • G
5 Belasica 6 2 2 2 10 9 8
  • B
  • G
  • G
  • B
  • M
  • M
6 Akademija Pandev 6 2 2 2 10 10 8
  • G
  • M
  • G
  • B
  • M
  • B
7 Vardar 6 1 4 1 11 6 7
  • B
  • B
  • B
  • M
  • G
  • B
8 Rabotnički 6 2 1 3 6 7 7
  • M
  • M
  • B
  • G
  • G
  • M
9 Shkupi 6 1 3 2 9 13 6
  • M
  • B
  • M
  • B
  • B
  • G
10 Pobeda Junior 6 0 0 6 4 29 0
  • M
  • M
  • M
  • M
  • M
  • M
Sıra Takım İÇ SAHA
OM G B M A Y P
DIŞ SAHA
OM G B M A Y P
1 Shkendija 18 13 3 2 52 18 42 18 11 4 3 28 11 37
2 Vardar 18 10 6 2 27 9 36 18 7 7 4 18 14 28
3 Akademija Pandev 18 11 3 4 27 12 36 18 6 4 8 18 23 22
4 Shkupi 18 9 6 3 24 15 33 18 4 3 11 16 27 15
5 Renova 18 8 5 5 30 20 29 18 4 6 8 23 29 18
6 Makedonija GjP 18 8 7 3 24 15 31 18 4 4 10 21 35 16
7 Rabotnički 18 5 4 9 24 26 19 18 8 3 7 19 23 27
8 Sileks 18 9 6 3 19 12 33 18 2 5 11 8 27 11
9 Belasica 18 7 4 7 21 22 25 18 2 7 9 16 27 13
10 Pobeda Junior 18 4 2 12 14 30 14 18 2 3 13 12 46 9
Sıra Takım OM 0 1 2 3 4 5 6 7 7+ AVG
1 Shkendija 36 4 6 5 9 2 5 3 1 1 3.03
2 Pobeda Junior 36 3 7 8 8 4 2 2 1 1 2.83
3 Renova 36 3 5 11 6 5 4 0 1 1 2.83
4 Makedonija GjP 36 3 5 11 7 6 1 3 0 0 2.64
5 Rabotnički 36 0 8 14 9 2 0 1 1 1 2.56
6 Belasica 36 2 7 13 7 3 4 0 0 0 2.39
7 Shkupi 36 1 11 9 9 5 0 1 0 0 2.28
8 Akademija Pandev 36 2 10 10 9 3 1 1 0 0 2.22
9 Vardar 36 5 11 11 3 5 0 1 0 0 1.89
10 Sileks 36 3 12 12 7 1 1 0 0 0 1.83