Alanya Escort Bodrum Escort
İstatistik
Menüsü

Makedonya 2. Ligi

23.03.2019 Pelister 13:30 Labunishta
  • Pelister-Labunishta takım karşılaştırması
  • Pelister-Labunishta arasındaki maçlar
23.03.2019 Teteks 13:30 Korab Debar
  • Teteks-Korab Debar takım karşılaştırması
  • Teteks-Korab Debar arasındaki maçlar
23.03.2019 Gostivar 13:30 Vlazrimi Kičevo
  • Gostivar-Vlazrimi Kičevo takım karşılaştırması
  • Gostivar-Vlazrimi Kičevo arasındaki maçlar
23.03.2019 Struga 13:30 Skopje
  • Struga-Skopje takım karşılaştırması
  • Struga-Skopje arasındaki maçlar
24.03.2019 Goblen Junior Kumanovo 13:30 Gench Kalemler
  • Goblen Junior Kumanovo-Gench Kalemler takım karşılaştırması
  • Goblen Junior Kumanovo-Gench Kalemler arasındaki maçlar
30.03.2019 Vlazrimi Kičevo 13:30 Goblen Junior Kumanovo
  • Vlazrimi Kičevo-Goblen Junior Kumanovo takım karşılaştırması
  • Vlazrimi Kičevo-Goblen Junior Kumanovo arasındaki maçlar
30.03.2019 Korab Debar 13:30 Pelister
  • Korab Debar-Pelister takım karşılaştırması
  • Korab Debar-Pelister arasındaki maçlar
30.03.2019 Skopje 13:30 Teteks
  • Skopje-Teteks takım karşılaştırması
  • Skopje-Teteks arasındaki maçlar
30.03.2019 Gench Kalemler 13:30 Struga
  • Gench Kalemler-Struga takım karşılaştırması
  • Gench Kalemler-Struga arasındaki maçlar
30.03.2019 Labunishta 13:30 Gostivar
  • Labunishta-Gostivar takım karşılaştırması
  • Labunishta-Gostivar arasındaki maçlar
17.03.2019 Korab Debar 0 - 0 Struga
  • Korab Debar-Struga maçı istatistikleri
  • Korab Debar-Struga arasındaki maçlar
17.03.2019 Vlazrimi Kičevo 1 - 1 Gench Kalemler
  • Vlazrimi Kičevo-Gench Kalemler maçı istatistikleri
  • Vlazrimi Kičevo-Gench Kalemler arasındaki maçlar
17.03.2019 Gostivar 0 - 0 Pelister
  • Gostivar-Pelister maçı istatistikleri
  • Gostivar-Pelister arasındaki maçlar
17.03.2019 Labunishta 0 - 0 Teteks
  • Labunishta-Teteks maçı istatistikleri
  • Labunishta-Teteks arasındaki maçlar
17.03.2019 Skopje 1 - 3 Goblen Junior Kumanovo
  • Skopje-Goblen Junior Kumanovo maçı istatistikleri
  • Skopje-Goblen Junior Kumanovo arasındaki maçlar
10.03.2019 Goblen Junior Kumanovo 1 - 3 Korab Debar
  • Goblen Junior Kumanovo-Korab Debar maçı istatistikleri
  • Goblen Junior Kumanovo-Korab Debar arasındaki maçlar
09.03.2019 Struga 0 - 0 Labunishta
  • Struga-Labunishta maçı istatistikleri
  • Struga-Labunishta arasındaki maçlar
09.03.2019 Teteks 2 - 1 Gostivar
  • Teteks-Gostivar maçı istatistikleri
  • Teteks-Gostivar arasındaki maçlar
09.03.2019 Gench Kalemler 1 - 1 Skopje
  • Gench Kalemler-Skopje maçı istatistikleri
  • Gench Kalemler-Skopje arasındaki maçlar
09.03.2019 Pelister 2 - 1 Vlazrimi Kičevo
  • Pelister-Vlazrimi Kičevo maçı istatistikleri
  • Pelister-Vlazrimi Kičevo arasındaki maçlar

2. Ligi Puan Durumu

Sıra Takım OM G B M AG YG AV Puan
1 Struga 16 8 6 2 18 13 +5 30
2 Labunishta 16 7 8 1 14 11 +3 29
3 Skopje 16 6 4 6 18 13 +5 22
4 Korab Debar 16 6 4 6 22 19 +3 22
5 Vlazrimi Kičevo 16 6 4 6 19 18 +1 22
6 Pelister 16 6 4 6 14 15 -1 22
7 Gostivar 16 6 2 8 24 20 +4 20
8 Gench Kalemler 16 4 6 6 19 23 -4 18
9 Goblen Junior Kumanovo 16 3 8 5 13 19 -6 17
10 Teteks 16 3 4 9 11 21 -10 13
  • Yükselme
  • Yükselme Play-off'u
  • Muhtemel Küme Düşme
  • Küme Düşme
Sıra Takım OM G B M AG YG P Son Maçları
1 Korab Debar 6 3 2 1 11 4 11
  • B
  • G
  • M
  • G
  • G
  • B
2 Pelister 6 3 2 1 5 2 11
  • B
  • G
  • M
  • G
  • G
  • B
3 Skopje 6 3 2 1 8 7 11
  • M
  • G
  • B
  • G
  • B
  • M
4 Labunishta 6 2 4 0 4 0 10
  • B
  • G
  • B
  • G
  • B
  • B
5 Struga 6 2 3 1 5 4 9
  • M
  • B
  • G
  • G
  • B
  • B
6 Vlazrimi Kičevo 6 2 2 2 8 8 8
  • G
  • M
  • G
  • B
  • M
  • B
7 Gench Kalemler 6 1 4 1 5 7 7
  • B
  • G
  • B
  • M
  • B
  • B
8 Teteks 6 1 2 3 3 7 5
  • B
  • M
  • M
  • M
  • G
  • B
9 Gostivar 6 1 1 4 6 9 4
  • M
  • M
  • G
  • M
  • M
  • B
10 Goblen Junior Kumanovo 6 1 1 4 4 9 4
  • B
  • M
  • M
  • M
  • M
  • G
Sıra Takım İÇ SAHA
OM G B M A Y P
DIŞ SAHA
OM G B M A Y P
1 Struga 8 4 2 2 8 7 14 8 4 4 0 10 6 16
2 Labunishta 8 5 3 0 10 3 18 8 2 5 1 4 8 11
3 Skopje 8 5 1 2 15 6 16 8 1 3 4 3 7 6
4 Korab Debar 8 4 2 2 11 7 14 8 2 2 4 11 12 8
5 Vlazrimi Kičevo 8 2 3 3 5 8 9 8 4 1 3 14 10 13
6 Pelister 8 6 0 2 12 9 18 8 0 4 4 2 6 4
7 Gostivar 8 2 2 4 10 10 8 8 4 0 4 14 10 12
8 Gench Kalemler 8 2 5 1 11 9 11 8 2 1 5 8 14 7
9 Goblen Junior Kumanovo 8 0 6 2 4 7 6 8 3 2 3 9 12 11
10 Teteks 8 3 1 4 9 11 10 8 0 3 5 2 10 3
Sıra Takım OM 0 1 2 3 4 5 6 7 7+ AVG
1 Gostivar 16 1 3 3 5 0 4 0 0 0 2.75
2 Gench Kalemler 16 2 2 5 2 1 4 0 0 0 2.63
3 Korab Debar 16 3 1 3 5 2 1 1 0 0 2.56
4 Vlazrimi Kičevo 16 2 4 4 3 0 2 1 0 0 2.31
5 Goblen Junior Kumanovo 16 3 2 7 1 2 1 0 0 0 2.00
6 Teteks 16 2 3 4 7 0 0 0 0 0 2.00
7 Skopje 16 3 5 2 4 1 0 1 0 0 1.94
8 Struga 16 2 5 4 3 1 1 0 0 0 1.94
9 Pelister 16 4 4 1 6 0 1 0 0 0 1.81
10 Labunishta 16 6 3 3 2 1 0 1 0 0 1.56