Alanya Escort Bodrum Escort
İstatistik
Menüsü

Malta Premier Ligi

27.09.2019 Tarxien Rainbows 17:00 Sliema Wanderers
  • Tarxien Rainbows-Sliema Wanderers takım karşılaştırması
  • Tarxien Rainbows-Sliema Wanderers arasındaki maçlar
28.09.2019 Gudja United 13:00 Floriana
  • Gudja United-Floriana takım karşılaştırması
  • Gudja United-Floriana arasındaki maçlar
28.09.2019 Birkirkara 13:00 Valletta
  • Birkirkara-Valletta takım karşılaştırması
  • Birkirkara-Valletta arasındaki maçlar
28.09.2019 Senglea Athletic 15:00 Hamrun Spartans
  • Senglea Athletic-Hamrun Spartans takım karşılaştırması
  • Senglea Athletic-Hamrun Spartans arasındaki maçlar
28.09.2019 Sirens 15:15 Santa Lucia
  • Sirens-Santa Lucia takım karşılaştırması
  • Sirens-Santa Lucia arasındaki maçlar
29.09.2019 Mosta 13:00 Hibernians
  • Mosta-Hibernians takım karşılaştırması
  • Mosta-Hibernians arasındaki maçlar
29.09.2019 Gzira United 15:00 Balzan
  • Gzira United-Balzan takım karşılaştırması
  • Gzira United-Balzan arasındaki maçlar
03.10.2019 Valletta 17:00 Gzira United
  • Valletta-Gzira United takım karşılaştırması
  • Valletta-Gzira United arasındaki maçlar
05.10.2019 Santa Lucia 13:00 Senglea Athletic
  • Santa Lucia-Senglea Athletic takım karşılaştırması
  • Santa Lucia-Senglea Athletic arasındaki maçlar
05.10.2019 Balzan 13:00 Gudja United
  • Balzan-Gudja United takım karşılaştırması
  • Balzan-Gudja United arasındaki maçlar
22.09.2019 Floriana 0 - 0 Gzira United
  • Floriana-Gzira United maçı istatistikleri
  • Floriana-Gzira United arasındaki maçlar
22.09.2019 Santa Lucia 2 - 1 Tarxien Rainbows
  • Santa Lucia-Tarxien Rainbows maçı istatistikleri
  • Santa Lucia-Tarxien Rainbows arasındaki maçlar
21.09.2019 Sliema Wanderers 1 - 1 Gudja United
  • Sliema Wanderers-Gudja United maçı istatistikleri
  • Sliema Wanderers-Gudja United arasındaki maçlar
21.09.2019 Balzan 0 - 2 Valletta
  • Balzan-Valletta maçı istatistikleri
  • Balzan-Valletta arasındaki maçlar
21.09.2019 Hamrun Spartans 4 - 0 Sirens
  • Hamrun Spartans-Sirens maçı istatistikleri
  • Hamrun Spartans-Sirens arasındaki maçlar
21.09.2019 Hibernians 2 - 1 Senglea Athletic
  • Hibernians-Senglea Athletic maçı istatistikleri
  • Hibernians-Senglea Athletic arasındaki maçlar
20.09.2019 Mosta 1 - 1 Birkirkara
  • Mosta-Birkirkara maçı istatistikleri
  • Mosta-Birkirkara arasındaki maçlar
15.09.2019 Valletta 1 - 1 Floriana
  • Valletta-Floriana maçı istatistikleri
  • Valletta-Floriana arasındaki maçlar
15.09.2019 Gudja United 1 - 1 Santa Lucia
  • Gudja United-Santa Lucia maçı istatistikleri
  • Gudja United-Santa Lucia arasındaki maçlar
14.09.2019 Senglea Athletic 2 - 1 Mosta
  • Senglea Athletic-Mosta maçı istatistikleri
  • Senglea Athletic-Mosta arasındaki maçlar

Premier Ligi Puan Durumu

Sıra Takım OM G B M AG YG AV Puan
1 Hamrun Spartans 4 2 2 0 9 4 +5 8
2 Santa Lucia 4 2 2 0 6 4 +2 8
3 Floriana 4 2 2 0 3 1 +2 8
4 Hibernians 4 2 1 1 8 5 +3 7
5 Valletta 4 2 1 1 8 5 +3 7
6 Senglea Athletic 4 2 1 1 5 4 +1 7
7 Sirens 4 2 1 1 7 9 -2 7
8 Mosta 4 1 1 2 9 7 +2 4
9 Gudja United 4 0 4 0 5 5 +0 4
10 Gzira United 4 0 4 0 1 1 +0 4
11 Balzan 4 1 1 2 5 7 -2 4
12 Birkirkara 4 0 2 2 4 6 -2 2
13 Sliema Wanderers 4 0 2 2 4 7 -3 2
14 Tarxien Rainbows 4 0 0 4 4 13 -9 0
  • Şampiyonlar Ligi Elemeleri
  • UEFA Avrupa Ligi
  • Küme Düşme Play-off'u
  • Küme Düşme
Sıra Takım OM G B M AG YG P Son Maçları
1 Hamrun Spartans 4 2 2 0 9 4 8
  • B
  • B
  • G
  • G
2 Santa Lucia 4 2 2 0 6 4 8
  • G
  • B
  • B
  • G
3 Floriana 4 2 2 0 3 1 8
  • G
  • G
  • B
  • B
4 Hibernians 4 2 1 1 8 5 7
  • B
  • G
  • M
  • G
5 Valletta 4 2 1 1 8 5 7
  • M
  • G
  • B
  • G
6 Senglea Athletic 4 2 1 1 5 4 7
  • B
  • G
  • G
  • M
7 Sirens 4 2 1 1 7 9 7
  • B
  • G
  • G
  • M
8 Mosta 4 1 1 2 9 7 4
  • G
  • M
  • M
  • B
9 Gudja United 4 0 4 0 5 5 4
  • B
  • B
  • B
  • B
10 Gzira United 4 0 4 0 1 1 4
  • B
  • B
  • B
  • B
11 Balzan 4 1 1 2 5 7 4
  • G
  • M
  • B
  • M
12 Birkirkara 4 0 2 2 4 6 2
  • M
  • M
  • B
  • B
13 Sliema Wanderers 4 0 2 2 4 7 2
  • M
  • M
  • B
  • B
14 Tarxien Rainbows 4 0 0 4 4 13 0
  • M
  • M
  • M
  • M
Sıra Takım İÇ SAHA
OM G B M A Y P
DIŞ SAHA
OM G B M A Y P
1 Hamrun Spartans 2 1 1 0 6 2 4 2 1 1 0 3 2 4
2 Santa Lucia 2 1 1 0 2 1 4 2 1 1 0 4 3 4
3 Floriana 2 1 1 0 1 0 4 2 1 1 0 2 1 4
4 Hibernians 2 2 0 0 6 2 6 2 0 1 1 2 3 1
5 Valletta 2 0 1 1 3 4 1 2 2 0 0 5 1 6
6 Senglea Athletic 2 2 0 0 3 1 6 2 0 1 1 2 3 1
7 Sirens 2 1 1 0 3 2 4 2 1 0 1 4 7 3
8 Mosta 2 0 1 1 4 5 1 2 1 0 1 5 2 3
9 Gudja United 2 0 2 0 2 2 2 2 0 2 0 3 3 2
10 Gzira United 2 0 2 0 1 1 2 2 0 2 0 0 0 2
11 Balzan 2 1 0 1 2 3 3 2 0 1 1 3 4 1
12 Birkirkara 2 0 1 1 3 4 1 2 0 1 1 1 2 1
13 Sliema Wanderers 2 0 1 1 2 4 1 2 0 1 1 2 3 1
14 Tarxien Rainbows 2 0 0 2 2 7 0 2 0 0 2 2 6 0
Sıra Takım OM 0 1 2 3 4 5 6 7 7+ AVG
1 Tarxien Rainbows 4 0 0 0 1 1 2 0 0 0 4.25
2 Mosta 4 0 0 1 1 1 0 0 1 0 4.00
3 Sirens 4 0 0 1 1 1 0 0 1 0 4.00
4 Hamrun Spartans 4 1 0 0 0 2 1 0 0 0 3.25
5 Valletta 4 0 0 2 0 1 1 0 0 0 3.25
6 Hibernians 4 0 0 1 2 0 1 0 0 0 3.25
7 Balzan 4 0 1 1 1 0 0 1 0 0 3.00
8 Sliema Wanderers 4 0 0 2 1 1 0 0 0 0 2.75
9 Birkirkara 4 0 2 1 0 0 0 1 0 0 2.50
10 Santa Lucia 4 1 0 1 1 0 1 0 0 0 2.50
11 Gudja United 4 0 0 3 0 1 0 0 0 0 2.50
12 Senglea Athletic 4 0 1 1 2 0 0 0 0 0 2.25
13 Floriana 4 1 2 1 0 0 0 0 0 0 1.00
14 Gzira United 4 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0.50