Alanya Escort Bodrum Escort
İstatistik
Menüsü

Meksika Segunda División

Segunda División Grup 1 Puan Durumu

Sıra Takım OM G B M AG YG AV Puan
1 UA Zacatecas 6 4 1 1 11 6 +5 15
2 Durango 5 3 1 1 14 5 +9 12
3 Murciélagos 5 3 1 1 12 7 +5 11
4 Tepatitlán de Morelos 3 3 0 0 6 2 +4 10
5 Gavilanes FC Matamoros 5 2 2 1 8 5 +3 8
6 Correcaminos UAT II 5 2 2 1 8 6 +2 8
7 Estudiantes Tecos 5 2 2 1 7 6 +1 8
8 Leones Negros 6 2 1 3 12 12 +0 7
9 Atlético Saltillo 6 1 3 2 5 7 -2 6
10 Coras de Nayarit 3 1 2 0 4 3 +1 5
11 Reynosa 4 1 1 2 6 6 +0 4
12 UA Chihuahua 5 1 1 3 6 10 -4 4
13 Cimarrones de Sonora II 6 0 3 3 1 8 -7 3
14 Mineros de Fresnillo 5 0 2 3 2 9 -7 2
15 Atlético Bahía 5 0 2 3 3 13 -10 2
  • Final Serisi
Sıra Takım OM G B M AG YG P Son Maçları
1 UA Zacatecas 6 4 1 1 11 6 13
  • M
  • B
  • G
  • G
  • G
  • G
2 Durango 5 3 1 1 14 5 10
  • M
  • G
  • B
  • G
  • G
3 Murciélagos 5 3 1 1 12 7 10
  • M
  • B
  • G
  • G
  • G
4 Tepatitlán de Morelos 3 3 0 0 6 2 9
  • G
  • G
  • G
5 Gavilanes FC Matamoros 5 2 2 1 8 5 8
  • B
  • B
  • G
  • M
  • G
6 Correcaminos UAT II 5 2 2 1 8 6 8
  • G
  • B
  • G
  • M
  • B
7 Estudiantes Tecos 5 2 2 1 7 6 8
  • G
  • B
  • G
  • B
  • M
8 Leones Negros 6 2 1 3 12 12 7
  • M
  • G
  • M
  • G
  • M
  • B
9 Atlético Saltillo 6 1 3 2 5 7 6
  • G
  • B
  • M
  • B
  • M
  • B
10 Coras de Nayarit 3 1 2 0 4 3 5
  • G
  • B
  • B
11 Reynosa 4 1 1 2 6 6 4
  • G
  • M
  • B
  • M
12 UA Chihuahua 5 1 1 3 6 10 4
  • B
  • G
  • M
  • M
  • M
13 Cimarrones de Sonora II 6 0 3 3 1 8 3
  • B
  • M
  • M
  • B
  • B
  • M
14 Mineros de Fresnillo 5 0 2 3 2 9 2
  • M
  • M
  • M
  • B
  • B
15 Atlético Bahía 5 0 2 3 3 13 2
  • M
  • M
  • B
  • M
  • B
Sıra Takım İÇ SAHA
OM G B M A Y P
DIŞ SAHA
OM G B M A Y P
1 UA Zacatecas 3 2 1 0 7 4 7 3 2 0 1 4 2 6
2 Durango 2 0 1 1 4 5 1 3 3 0 0 10 0 9
3 Murciélagos 2 2 0 0 7 2 6 3 1 1 1 5 5 4
4 Tepatitlán de Morelos 1 1 0 0 2 1 3 2 2 0 0 4 1 6
5 Gavilanes FC Matamoros 3 2 1 0 7 3 7 2 0 1 1 1 2 1
6 Correcaminos UAT II 3 2 1 0 5 1 7 2 0 1 1 3 5 1
7 Estudiantes Tecos 3 2 0 1 4 3 6 2 0 2 0 3 3 2
8 Leones Negros 3 2 0 1 7 4 6 3 0 1 2 5 8 1
9 Atlético Saltillo 3 0 3 0 3 3 3 3 1 0 2 2 4 3
10 Coras de Nayarit 3 1 2 0 4 3 5 0 0 0 0 0 0 0
11 Reynosa 2 1 0 1 4 3 3 2 0 1 1 2 3 1
12 UA Chihuahua 2 1 0 1 2 2 3 3 0 1 2 4 8 1
13 Cimarrones de Sonora II 3 0 2 1 0 2 2 3 0 1 2 1 6 1
14 Mineros de Fresnillo 2 0 1 1 1 4 1 3 0 1 2 1 5 1
15 Atlético Bahía 2 0 0 2 1 7 0 3 0 2 1 2 6 2
Sıra Takım OM 0 1 2 3 4 5 6 7 7+ AVG
1 Leones Negros 6 0 0 2 1 0 1 2 0 0 4.00
2 Murciélagos 5 0 1 0 2 0 0 2 0 0 3.80
3 Durango 5 0 0 0 3 1 0 1 0 0 3.80
4 UA Chihuahua 5 0 1 1 1 1 0 1 0 0 3.20
5 Atlético Bahía 5 0 0 2 0 3 0 0 0 0 3.20
6 Reynosa 4 0 0 1 2 1 0 0 0 0 3.00
7 UA Zacatecas 6 0 1 1 2 2 0 0 0 0 2.83
8 Correcaminos UAT II 5 0 1 2 1 0 0 1 0 0 2.80
9 Tepatitlán de Morelos 3 0 1 0 1 1 0 0 0 0 2.67
10 Gavilanes FC Matamoros 5 1 0 2 1 0 0 1 0 0 2.60
11 Estudiantes Tecos 5 0 2 1 0 1 1 0 0 0 2.60
12 Coras de Nayarit 3 0 0 2 1 0 0 0 0 0 2.33
13 Mineros de Fresnillo 5 1 0 1 3 0 0 0 0 0 2.20
14 Atlético Saltillo 6 0 1 4 1 0 0 0 0 0 2.00
15 Cimarrones de Sonora II 6 2 0 3 1 0 0 0 0 0 1.50

Segunda División Grup 2 Puan Durumu

Sıra Takım OM G B M AG YG AV Puan
1 Tlaxcala 6 5 1 0 11 4 +7 18
2 Yalmakan 6 3 1 2 16 14 +2 10
3 Irapuato 6 3 1 2 11 10 +1 10
4 Inter Playa del Carmen 5 3 1 1 7 6 +1 10
5 Pumas UNAM II 6 2 2 2 10 8 +2 8
6 Cruz Azul Hidalgo 6 2 2 2 8 7 +1 8
7 Orizaba 6 2 2 2 10 10 +0 8
8 Pioneros de Cancún 5 2 1 2 10 10 +0 7
9 Cañoneros Marina 5 1 3 1 6 7 -1 7
10 CAFESSA Jalisco 5 1 3 1 6 6 +0 6
11 Reboceros La Piedad 5 2 0 3 5 6 -1 6
12 Sporting Canamy 5 1 2 2 5 7 -2 5
13 Cafetaleros Chiapas II 5 0 2 3 5 8 -3 3
14 Atlético San Luis II 5 0 1 4 3 10 -7 1
  • Final Serisi
Sıra Takım OM G B M AG YG P Son Maçları
1 Tlaxcala 6 5 1 0 11 4 16
  • G
  • G
  • G
  • B
  • G
  • G
2 Yalmakan 6 3 1 2 16 14 10
  • M
  • B
  • G
  • G
  • G
  • M
3 Irapuato 6 3 1 2 11 10 10
  • B
  • M
  • G
  • M
  • G
  • G
4 Inter Playa del Carmen 5 3 1 1 7 6 10
  • B
  • G
  • G
  • G
  • M
5 Pumas UNAM II 6 2 2 2 10 8 8
  • B
  • B
  • M
  • G
  • M
  • G
6 Cruz Azul Hidalgo 6 2 2 2 8 7 8
  • G
  • G
  • B
  • M
  • B
  • M
7 Orizaba 6 2 2 2 10 10 8
  • B
  • G
  • M
  • G
  • B
  • M
8 Pioneros de Cancún 5 2 1 2 10 10 7
  • B
  • G
  • G
  • M
  • M
9 CAFESSA Jalisco 5 1 3 1 6 6 6
  • B
  • M
  • B
  • B
  • G
10 Cañoneros Marina 5 1 3 1 6 7 6
  • B
  • B
  • M
  • G
  • B
11 Reboceros La Piedad 5 2 0 3 5 6 6
  • M
  • M
  • G
  • M
  • G
12 Sporting Canamy 5 1 2 2 5 7 5
  • B
  • M
  • M
  • G
  • B
13 Cafetaleros Chiapas II 5 0 2 3 5 8 2
  • B
  • B
  • M
  • M
  • M
14 Atlético San Luis II 5 0 1 4 3 10 1
  • B
  • M
  • M
  • M
  • M
Sıra Takım İÇ SAHA
OM G B M A Y P
DIŞ SAHA
OM G B M A Y P
1 Tlaxcala 3 2 1 0 4 2 7 3 3 0 0 7 2 9
2 Yalmakan 3 2 0 1 9 5 6 3 1 1 1 7 9 4
3 Irapuato 3 2 1 0 7 5 7 3 1 0 2 4 5 3
4 Inter Playa del Carmen 3 2 0 1 3 3 6 2 1 1 0 4 3 4
5 Pumas UNAM II 3 1 1 1 6 4 4 3 1 1 1 4 4 4
6 Cruz Azul Hidalgo 3 1 0 2 6 6 3 3 1 2 0 2 1 5
7 Orizaba 3 2 1 0 6 4 7 3 0 1 2 4 6 1
8 Pioneros de Cancún 2 1 0 1 5 4 3 3 1 1 1 5 6 4
9 Cañoneros Marina 2 1 1 0 3 1 4 3 0 2 1 3 6 2
10 CAFESSA Jalisco 3 1 2 0 4 3 5 2 0 1 1 2 3 1
11 Reboceros La Piedad 3 2 0 1 5 3 6 2 0 0 2 0 3 0
12 Sporting Canamy 3 0 2 1 4 5 2 2 1 0 1 1 2 3
13 Cafetaleros Chiapas II 2 0 1 1 2 3 1 3 0 1 2 3 5 1
14 Atlético San Luis II 2 0 1 1 0 1 1 3 0 0 3 3 9 0
Sıra Takım OM 0 1 2 3 4 5 6 7 7+ AVG
1 Yalmakan 6 0 0 0 0 2 3 0 1 0 5.00
2 Pioneros de Cancún 5 0 0 2 0 1 1 0 1 0 4.00
3 Irapuato 6 0 1 1 1 0 3 0 0 0 3.50
4 Orizaba 6 0 0 2 2 0 2 0 0 0 3.33
5 Pumas UNAM II 6 1 1 1 0 0 3 0 0 0 3.00
6 Atlético San Luis II 5 1 1 1 0 0 2 0 0 0 2.60
7 Cafetaleros Chiapas II 5 1 1 0 1 1 1 0 0 0 2.60
8 Cañoneros Marina 5 1 0 2 0 1 1 0 0 0 2.60
9 Inter Playa del Carmen 5 0 1 2 1 0 1 0 0 0 2.60
10 Cruz Azul Hidalgo 6 1 1 2 0 0 2 0 0 0 2.50
11 Tlaxcala 6 1 1 1 1 1 1 0 0 0 2.50
12 CAFESSA Jalisco 5 2 0 1 0 0 2 0 0 0 2.40
13 Sporting Canamy 5 0 1 2 1 1 0 0 0 0 2.40
14 Reboceros La Piedad 5 0 2 1 1 1 0 0 0 0 2.20