Alanya Escort Bodrum Escort
İstatistik
Menüsü

Meksika Segunda División

Segunda División Grup 1 Puan Durumu

Sıra Takım OM G B M AG YG AV Puan
1 Reynosa 1 1 0 0 4 0 +4 3
2 Estudiantes Tecos 1 1 0 0 3 2 +1 3
3 Atlético Saltillo 1 1 0 0 2 1 +1 3
4 Coras de Nayarit 1 1 0 0 2 1 +1 3
5 Tepatitlán de Morelos 1 1 0 0 2 1 +1 3
6 Correcaminos UAT II 1 1 0 0 1 0 +1 3
7 Cimarrones de Sonora II 1 0 1 0 0 0 +0 1
8 Gavilanes FC Matamoros 1 0 1 0 0 0 +0 1
9 UA Chihuahua 0 0 0 0 0 0 +0 0
10 Leones Negros 1 0 0 1 2 3 -1 0
11 Durango 1 0 0 1 1 2 -1 0
12 Mineros de Fresnillo 1 0 0 1 1 2 -1 0
13 Murciélagos 1 0 0 1 1 2 -1 0
14 UA Zacatecas 1 0 0 1 0 1 -1 0
15 Atlético Bahía 1 0 0 1 0 4 -4 0
Sıra Takım OM G B M AG YG P Son Maçları
1 Reynosa 1 1 0 0 4 0 3
  • G
2 Estudiantes Tecos 1 1 0 0 3 2 3
  • G
3 Atlético Saltillo 1 1 0 0 2 1 3
  • G
4 Coras de Nayarit 1 1 0 0 2 1 3
  • G
5 Tepatitlán de Morelos 1 1 0 0 2 1 3
  • G
6 Correcaminos UAT II 1 1 0 0 1 0 3
  • G
7 Cimarrones de Sonora II 1 0 1 0 0 0 1
  • B
8 Gavilanes FC Matamoros 1 0 1 0 0 0 1
  • B
9 UA Chihuahua 0 0 0 0 0 0 0
10 Leones Negros 1 0 0 1 2 3 0
  • M
11 Durango 1 0 0 1 1 2 0
  • M
12 Mineros de Fresnillo 1 0 0 1 1 2 0
  • M
13 Murciélagos 1 0 0 1 1 2 0
  • M
14 UA Zacatecas 1 0 0 1 0 1 0
  • M
15 Atlético Bahía 1 0 0 1 0 4 0
  • M
Sıra Takım İÇ SAHA
OM G B M A Y P
DIŞ SAHA
OM G B M A Y P
1 Reynosa 1 1 0 0 4 0 3 0 0 0 0 0 0 0
2 Estudiantes Tecos 1 1 0 0 3 2 3 0 0 0 0 0 0 0
3 Atlético Saltillo 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 1 3
4 Coras de Nayarit 1 1 0 0 2 1 3 0 0 0 0 0 0 0
5 Tepatitlán de Morelos 1 1 0 0 2 1 3 0 0 0 0 0 0 0
6 Correcaminos UAT II 1 1 0 0 1 0 3 0 0 0 0 0 0 0
7 Cimarrones de Sonora II 1 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
8 Gavilanes FC Matamoros 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 1
9 UA Chihuahua 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Leones Negros 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 2 3 0
11 Durango 1 0 0 1 1 2 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Mineros de Fresnillo 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 2 0
13 Murciélagos 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 2 0
14 UA Zacatecas 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 0
15 Atlético Bahía 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 4 0
Sıra Takım OM 0 1 2 3 4 5 6 7 7+ AVG
1 Leones Negros 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 5.00
2 Estudiantes Tecos 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 5.00
3 Atlético Bahía 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 4.00
4 Reynosa 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 4.00
5 Atlético Saltillo 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 3.00
6 Coras de Nayarit 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 3.00
7 Durango 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 3.00
8 Mineros de Fresnillo 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 3.00
9 Murciélagos 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 3.00
10 Tepatitlán de Morelos 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 3.00
11 Correcaminos UAT II 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1.00
12 UA Zacatecas 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1.00
13 Cimarrones de Sonora II 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0.00
14 Gavilanes FC Matamoros 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0.00

Segunda División Grup 2 Puan Durumu

Sıra Takım OM G B M AG YG AV Puan
1 Tlaxcala 1 1 0 0 3 1 +2 4
2 Cruz Azul Hidalgo 1 1 0 0 1 0 +1 3
3 CAFESSA Jalisco 1 0 1 0 1 1 +0 1
4 Inter Playa del Carmen 1 0 1 0 1 1 +0 1
5 Irapuato 1 0 1 0 1 1 +0 1
6 Orizaba 1 0 1 0 1 1 +0 1
7 Pioneros de Cancún 1 0 1 0 1 1 +0 1
8 Sporting Canamy 1 0 1 0 1 1 +0 1
9 Atlético San Luis II 1 0 1 0 0 0 +0 1
10 Cafetaleros Chiapas II 1 0 1 0 0 0 +0 1
11 Cañoneros Marina 1 0 1 0 0 0 +0 1
12 Pumas UNAM II 1 0 1 0 0 0 +0 1
13 Reboceros La Piedad 1 0 0 1 0 1 -1 0
14 Yalmakan 1 0 0 1 1 3 -2 0
Sıra Takım OM G B M AG YG P Son Maçları
1 Tlaxcala 1 1 0 0 3 1 3
  • G
2 Cruz Azul Hidalgo 1 1 0 0 1 0 3
  • G
3 CAFESSA Jalisco 1 0 1 0 1 1 1
  • B
4 Inter Playa del Carmen 1 0 1 0 1 1 1
  • B
5 Irapuato 1 0 1 0 1 1 1
  • B
6 Orizaba 1 0 1 0 1 1 1
  • B
7 Pioneros de Cancún 1 0 1 0 1 1 1
  • B
8 Sporting Canamy 1 0 1 0 1 1 1
  • B
9 Atlético San Luis II 1 0 1 0 0 0 1
  • B
10 Cafetaleros Chiapas II 1 0 1 0 0 0 1
  • B
11 Cañoneros Marina 1 0 1 0 0 0 1
  • B
12 Pumas UNAM II 1 0 1 0 0 0 1
  • B
13 Reboceros La Piedad 1 0 0 1 0 1 0
  • M
14 Yalmakan 1 0 0 1 1 3 0
  • M
Sıra Takım İÇ SAHA
OM G B M A Y P
DIŞ SAHA
OM G B M A Y P
1 Tlaxcala 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 1 3
2 Cruz Azul Hidalgo 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 3
3 CAFESSA Jalisco 1 0 1 0 1 1 1 0 0 0 0 0 0 0
4 Inter Playa del Carmen 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 1
5 Irapuato 1 0 1 0 1 1 1 0 0 0 0 0 0 0
6 Orizaba 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 1
7 Pioneros de Cancún 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 1
8 Sporting Canamy 1 0 1 0 1 1 1 0 0 0 0 0 0 0
9 Atlético San Luis II 1 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
10 Cafetaleros Chiapas II 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 1
11 Cañoneros Marina 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 1
12 Pumas UNAM II 1 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
13 Reboceros La Piedad 1 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Yalmakan 1 0 0 1 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0
Sıra Takım OM 0 1 2 3 4 5 6 7 7+ AVG
1 Tlaxcala 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 4.00
2 Yalmakan 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 4.00
3 CAFESSA Jalisco 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 2.00
4 Inter Playa del Carmen 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 2.00
5 Irapuato 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 2.00
6 Orizaba 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 2.00
7 Pioneros de Cancún 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 2.00
8 Sporting Canamy 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 2.00
9 Cruz Azul Hidalgo 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1.00
10 Reboceros La Piedad 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1.00
11 Atlético San Luis II 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0.00
12 Cafetaleros Chiapas II 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0.00
13 Cañoneros Marina 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0.00
14 Pumas UNAM II 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0.00