Alanya Escort Bodrum Escort
İstatistik
Menüsü

Portekiz 1. Ligi Liga Bwin

1. Ligi Liga Bwin Fikstürü

11.08.2019 Gil Vicente 15:00 Porto
  • Gil Vicente-Porto takım karşılaştırma
  • Gil Vicente-Porto arasındaki maçlar
11.08.2019 Braga 15:00 Moreirense
  • Braga-Moreirense takım karşılaştırma
  • Braga-Moreirense arasındaki maçlar
11.08.2019 Santa Clara 15:00 Famalicão
  • Santa Clara-Famalicão takım karşılaştırma
  • Santa Clara-Famalicão arasındaki maçlar
11.08.2019 Maritimo 15:00 Sporting Lisbon
  • Maritimo-Sporting Lisbon takım karşılaştırma
  • Maritimo-Sporting Lisbon arasındaki maçlar
11.08.2019 Setubal 15:00 Tondela
  • Setubal-Tondela takım karşılaştırma
  • Setubal-Tondela arasındaki maçlar
11.08.2019 Rio Ave 15:00 Guimaraes
  • Rio Ave-Guimaraes takım karşılaştırma
  • Rio Ave-Guimaraes arasındaki maçlar
11.08.2019 Portimonense 15:00 Belenenses
  • Portimonense-Belenenses takım karşılaştırma
  • Portimonense-Belenenses arasındaki maçlar
11.08.2019 Boavista 15:00 Desportivo Aves
  • Boavista-Desportivo Aves takım karşılaştırma
  • Boavista-Desportivo Aves arasındaki maçlar
11.08.2019 Benfica 15:00 Paços de Ferreira
  • Benfica-Paços de Ferreira takım karşılaştırma
  • Benfica-Paços de Ferreira arasındaki maçlar
18.08.2019 Tondela 15:00 Portimonense
  • Tondela-Portimonense takım karşılaştırma
  • Tondela-Portimonense arasındaki maçlar
18.08.2019 Sporting Lisbon 15:00 Braga
  • Sporting Lisbon-Braga takım karşılaştırma
  • Sporting Lisbon-Braga arasındaki maçlar
18.08.2019 Guimaraes 15:00 Boavista
  • Guimaraes-Boavista takım karşılaştırma
  • Guimaraes-Boavista arasındaki maçlar
18.08.2019 Moreirense 15:00 Gil Vicente
  • Moreirense-Gil Vicente takım karşılaştırma
  • Moreirense-Gil Vicente arasındaki maçlar
18.08.2019 Porto 15:00 Setubal
  • Porto-Setubal takım karşılaştırma
  • Porto-Setubal arasındaki maçlar
18.08.2019 Belenenses 15:00 Benfica
  • Belenenses-Benfica takım karşılaştırma
  • Belenenses-Benfica arasındaki maçlar
18.08.2019 Desportivo Aves 15:00 Maritimo
  • Desportivo Aves-Maritimo takım karşılaştırma
  • Desportivo Aves-Maritimo arasındaki maçlar
18.08.2019 Paços de Ferreira 15:00 Santa Clara
  • Paços de Ferreira-Santa Clara takım karşılaştırma
  • Paços de Ferreira-Santa Clara arasındaki maçlar
18.08.2019 Famalicão 15:00 Rio Ave
  • Famalicão-Rio Ave takım karşılaştırma
  • Famalicão-Rio Ave arasındaki maçlar
25.08.2019 Setubal 15:00 Moreirense
  • Setubal-Moreirense takım karşılaştırma
  • Setubal-Moreirense arasındaki maçlar
25.08.2019 Santa Clara 15:00 Belenenses
  • Santa Clara-Belenenses takım karşılaştırma
  • Santa Clara-Belenenses arasındaki maçlar
25.08.2019 Rio Ave 15:00 Desportivo Aves
  • Rio Ave-Desportivo Aves takım karşılaştırma
  • Rio Ave-Desportivo Aves arasındaki maçlar
25.08.2019 Boavista 15:00 Paços de Ferreira
  • Boavista-Paços de Ferreira takım karşılaştırma
  • Boavista-Paços de Ferreira arasındaki maçlar
25.08.2019 Guimaraes 15:00 Famalicão
  • Guimaraes-Famalicão takım karşılaştırma
  • Guimaraes-Famalicão arasındaki maçlar
25.08.2019 Portimonense 15:00 Sporting Lisbon
  • Portimonense-Sporting Lisbon takım karşılaştırma
  • Portimonense-Sporting Lisbon arasındaki maçlar
25.08.2019 Maritimo 15:00 Tondela
  • Maritimo-Tondela takım karşılaştırma
  • Maritimo-Tondela arasındaki maçlar
25.08.2019 Benfica 15:00 Porto
  • Benfica-Porto takım karşılaştırma
  • Benfica-Porto arasındaki maçlar
25.08.2019 Gil Vicente 15:00 Braga
  • Gil Vicente-Braga takım karşılaştırma
  • Gil Vicente-Braga arasındaki maçlar
01.09.2019 Sporting Lisbon 15:00 Rio Ave
  • Sporting Lisbon-Rio Ave takım karşılaştırma
  • Sporting Lisbon-Rio Ave arasındaki maçlar
01.09.2019 Porto 15:00 Guimaraes
  • Porto-Guimaraes takım karşılaştırma
  • Porto-Guimaraes arasındaki maçlar
01.09.2019 Tondela 15:00 Santa Clara
  • Tondela-Santa Clara takım karşılaştırma
  • Tondela-Santa Clara arasındaki maçlar
01.09.2019 Braga 15:00 Benfica
  • Braga-Benfica takım karşılaştırma
  • Braga-Benfica arasındaki maçlar
01.09.2019 Desportivo Aves 15:00 Famalicão
  • Desportivo Aves-Famalicão takım karşılaştırma
  • Desportivo Aves-Famalicão arasındaki maçlar
01.09.2019 Moreirense 15:00 Portimonense
  • Moreirense-Portimonense takım karşılaştırma
  • Moreirense-Portimonense arasındaki maçlar
01.09.2019 Belenenses 15:00 Boavista
  • Belenenses-Boavista takım karşılaştırma
  • Belenenses-Boavista arasındaki maçlar
01.09.2019 Paços de Ferreira 15:00 Maritimo
  • Paços de Ferreira-Maritimo takım karşılaştırma
  • Paços de Ferreira-Maritimo arasındaki maçlar
01.09.2019 Gil Vicente 15:00 Setubal
  • Gil Vicente-Setubal takım karşılaştırma
  • Gil Vicente-Setubal arasındaki maçlar
15.09.2019 Portimonense 15:00 Porto
  • Portimonense-Porto takım karşılaştırma
  • Portimonense-Porto arasındaki maçlar
15.09.2019 Setubal 15:00 Braga
  • Setubal-Braga takım karşılaştırma
  • Setubal-Braga arasındaki maçlar
15.09.2019 Maritimo 15:00 Belenenses
  • Maritimo-Belenenses takım karşılaştırma
  • Maritimo-Belenenses arasındaki maçlar
15.09.2019 Guimaraes 15:00 Desportivo Aves
  • Guimaraes-Desportivo Aves takım karşılaştırma
  • Guimaraes-Desportivo Aves arasındaki maçlar
15.09.2019 Benfica 15:00 Gil Vicente
  • Benfica-Gil Vicente takım karşılaştırma
  • Benfica-Gil Vicente arasındaki maçlar
15.09.2019 Rio Ave 15:00 Tondela
  • Rio Ave-Tondela takım karşılaştırma
  • Rio Ave-Tondela arasındaki maçlar
15.09.2019 Santa Clara 15:00 Moreirense
  • Santa Clara-Moreirense takım karşılaştırma
  • Santa Clara-Moreirense arasındaki maçlar
15.09.2019 Boavista 15:00 Sporting Lisbon
  • Boavista-Sporting Lisbon takım karşılaştırma
  • Boavista-Sporting Lisbon arasındaki maçlar
15.09.2019 Famalicão 15:00 Paços de Ferreira
  • Famalicão-Paços de Ferreira takım karşılaştırma
  • Famalicão-Paços de Ferreira arasındaki maçlar
22.09.2019 Setubal 15:00 Portimonense
  • Setubal-Portimonense takım karşılaştırma
  • Setubal-Portimonense arasındaki maçlar
22.09.2019 Tondela 15:00 Guimaraes
  • Tondela-Guimaraes takım karşılaştırma
  • Tondela-Guimaraes arasındaki maçlar
22.09.2019 Porto 15:00 Santa Clara
  • Porto-Santa Clara takım karşılaştırma
  • Porto-Santa Clara arasındaki maçlar
22.09.2019 Moreirense 15:00 Benfica
  • Moreirense-Benfica takım karşılaştırma
  • Moreirense-Benfica arasındaki maçlar
22.09.2019 Sporting Lisbon 15:00 Famalicão
  • Sporting Lisbon-Famalicão takım karşılaştırma
  • Sporting Lisbon-Famalicão arasındaki maçlar
22.09.2019 Braga 15:00 Maritimo
  • Braga-Maritimo takım karşılaştırma
  • Braga-Maritimo arasındaki maçlar
22.09.2019 Belenenses 15:00 Rio Ave
  • Belenenses-Rio Ave takım karşılaştırma
  • Belenenses-Rio Ave arasındaki maçlar
22.09.2019 Paços de Ferreira 15:00 Desportivo Aves
  • Paços de Ferreira-Desportivo Aves takım karşılaştırma
  • Paços de Ferreira-Desportivo Aves arasındaki maçlar
22.09.2019 Gil Vicente 15:00 Boavista
  • Gil Vicente-Boavista takım karşılaştırma
  • Gil Vicente-Boavista arasındaki maçlar
29.09.2019 Rio Ave 15:00 Porto
  • Rio Ave-Porto takım karşılaştırma
  • Rio Ave-Porto arasındaki maçlar
29.09.2019 Portimonense 15:00 Braga
  • Portimonense-Braga takım karşılaştırma
  • Portimonense-Braga arasındaki maçlar
29.09.2019 Guimaraes 15:00 Paços de Ferreira
  • Guimaraes-Paços de Ferreira takım karşılaştırma
  • Guimaraes-Paços de Ferreira arasındaki maçlar
29.09.2019 Santa Clara 15:00 Gil Vicente
  • Santa Clara-Gil Vicente takım karşılaştırma
  • Santa Clara-Gil Vicente arasındaki maçlar
29.09.2019 Maritimo 15:00 Moreirense
  • Maritimo-Moreirense takım karşılaştırma
  • Maritimo-Moreirense arasındaki maçlar
29.09.2019 Boavista 15:00 Tondela
  • Boavista-Tondela takım karşılaştırma
  • Boavista-Tondela arasındaki maçlar
29.09.2019 Benfica 15:00 Setubal
  • Benfica-Setubal takım karşılaştırma
  • Benfica-Setubal arasındaki maçlar
29.09.2019 Desportivo Aves 15:00 Sporting Lisbon
  • Desportivo Aves-Sporting Lisbon takım karşılaştırma
  • Desportivo Aves-Sporting Lisbon arasındaki maçlar
29.09.2019 Famalicão 15:00 Belenenses
  • Famalicão-Belenenses takım karşılaştırma
  • Famalicão-Belenenses arasındaki maçlar
27.10.2019 Gil Vicente 16:00 Portimonense
  • Gil Vicente-Portimonense takım karşılaştırma
  • Gil Vicente-Portimonense arasındaki maçlar
27.10.2019 Paços de Ferreira 16:00 Rio Ave
  • Paços de Ferreira-Rio Ave takım karşılaştırma
  • Paços de Ferreira-Rio Ave arasındaki maçlar
27.10.2019 Braga 16:00 Santa Clara
  • Braga-Santa Clara takım karşılaştırma
  • Braga-Santa Clara arasındaki maçlar
27.10.2019 Porto 16:00 Famalicão
  • Porto-Famalicão takım karşılaştırma
  • Porto-Famalicão arasındaki maçlar
27.10.2019 Belenenses 16:00 Desportivo Aves
  • Belenenses-Desportivo Aves takım karşılaştırma
  • Belenenses-Desportivo Aves arasındaki maçlar
27.10.2019 Tondela 16:00 Benfica
  • Tondela-Benfica takım karşılaştırma
  • Tondela-Benfica arasındaki maçlar
27.10.2019 Moreirense 16:00 Boavista
  • Moreirense-Boavista takım karşılaştırma
  • Moreirense-Boavista arasındaki maçlar
27.10.2019 Sporting Lisbon 16:00 Guimaraes
  • Sporting Lisbon-Guimaraes takım karşılaştırma
  • Sporting Lisbon-Guimaraes arasındaki maçlar
27.10.2019 Setubal 16:00 Maritimo
  • Setubal-Maritimo takım karşılaştırma
  • Setubal-Maritimo arasındaki maçlar
30.10.2019 Famalicão 16:00 Gil Vicente
  • Famalicão-Gil Vicente takım karşılaştırma
  • Famalicão-Gil Vicente arasındaki maçlar
30.10.2019 Paços de Ferreira 16:00 Sporting Lisbon
  • Paços de Ferreira-Sporting Lisbon takım karşılaştırma
  • Paços de Ferreira-Sporting Lisbon arasındaki maçlar
30.10.2019 Desportivo Aves 16:00 Tondela
  • Desportivo Aves-Tondela takım karşılaştırma
  • Desportivo Aves-Tondela arasındaki maçlar
30.10.2019 Benfica 16:00 Portimonense
  • Benfica-Portimonense takım karşılaştırma
  • Benfica-Portimonense arasındaki maçlar
30.10.2019 Boavista 16:00 Braga
  • Boavista-Braga takım karşılaştırma
  • Boavista-Braga arasındaki maçlar
30.10.2019 Santa Clara 16:00 Setubal
  • Santa Clara-Setubal takım karşılaştırma
  • Santa Clara-Setubal arasındaki maçlar
30.10.2019 Maritimo 16:00 Porto
  • Maritimo-Porto takım karşılaştırma
  • Maritimo-Porto arasındaki maçlar
30.10.2019 Guimaraes 16:00 Belenenses
  • Guimaraes-Belenenses takım karşılaştırma
  • Guimaraes-Belenenses arasındaki maçlar
30.10.2019 Rio Ave 16:00 Moreirense
  • Rio Ave-Moreirense takım karşılaştırma
  • Rio Ave-Moreirense arasındaki maçlar
03.11.2019 Gil Vicente 16:00 Maritimo
  • Gil Vicente-Maritimo takım karşılaştırma
  • Gil Vicente-Maritimo arasındaki maçlar
03.11.2019 Benfica 16:00 Rio Ave
  • Benfica-Rio Ave takım karşılaştırma
  • Benfica-Rio Ave arasındaki maçlar
03.11.2019 Braga 16:00 Famalicão
  • Braga-Famalicão takım karşılaştırma
  • Braga-Famalicão arasındaki maçlar
03.11.2019 Belenenses 16:00 Paços de Ferreira
  • Belenenses-Paços de Ferreira takım karşılaştırma
  • Belenenses-Paços de Ferreira arasındaki maçlar
03.11.2019 Porto 16:00 Desportivo Aves
  • Porto-Desportivo Aves takım karşılaştırma
  • Porto-Desportivo Aves arasındaki maçlar
03.11.2019 Setubal 16:00 Boavista
  • Setubal-Boavista takım karşılaştırma
  • Setubal-Boavista arasındaki maçlar
03.11.2019 Portimonense 16:00 Santa Clara
  • Portimonense-Santa Clara takım karşılaştırma
  • Portimonense-Santa Clara arasındaki maçlar
03.11.2019 Moreirense 16:00 Guimaraes
  • Moreirense-Guimaraes takım karşılaştırma
  • Moreirense-Guimaraes arasındaki maçlar
03.11.2019 Tondela 16:00 Sporting Lisbon
  • Tondela-Sporting Lisbon takım karşılaştırma
  • Tondela-Sporting Lisbon arasındaki maçlar
10.11.2019 Famalicão 16:00 Moreirense
  • Famalicão-Moreirense takım karşılaştırma
  • Famalicão-Moreirense arasındaki maçlar
10.11.2019 Paços de Ferreira 16:00 Tondela
  • Paços de Ferreira-Tondela takım karşılaştırma
  • Paços de Ferreira-Tondela arasındaki maçlar
10.11.2019 Boavista 16:00 Porto
  • Boavista-Porto takım karşılaştırma
  • Boavista-Porto arasındaki maçlar
10.11.2019 Maritimo 16:00 Portimonense
  • Maritimo-Portimonense takım karşılaştırma
  • Maritimo-Portimonense arasındaki maçlar
10.11.2019 Rio Ave 16:00 Setubal
  • Rio Ave-Setubal takım karşılaştırma
  • Rio Ave-Setubal arasındaki maçlar
10.11.2019 Desportivo Aves 16:00 Gil Vicente
  • Desportivo Aves-Gil Vicente takım karşılaştırma
  • Desportivo Aves-Gil Vicente arasındaki maçlar
10.11.2019 Sporting Lisbon 16:00 Belenenses
  • Sporting Lisbon-Belenenses takım karşılaştırma
  • Sporting Lisbon-Belenenses arasındaki maçlar
10.11.2019 Santa Clara 16:00 Benfica
  • Santa Clara-Benfica takım karşılaştırma
  • Santa Clara-Benfica arasındaki maçlar
10.11.2019 Guimaraes 16:00 Braga
  • Guimaraes-Braga takım karşılaştırma
  • Guimaraes-Braga arasındaki maçlar
01.12.2019 Benfica - Maritimo
  • Benfica-Maritimo takım karşılaştırma
  • Benfica-Maritimo arasındaki maçlar
01.12.2019 Gil Vicente 16:00 Sporting Lisbon
  • Gil Vicente-Sporting Lisbon takım karşılaştırma
  • Gil Vicente-Sporting Lisbon arasındaki maçlar
01.12.2019 Braga 16:00 Rio Ave
  • Braga-Rio Ave takım karşılaştırma
  • Braga-Rio Ave arasındaki maçlar
01.12.2019 Portimonense 16:00 Famalicão
  • Portimonense-Famalicão takım karşılaştırma
  • Portimonense-Famalicão arasındaki maçlar
01.12.2019 Porto 16:00 Paços de Ferreira
  • Porto-Paços de Ferreira takım karşılaştırma
  • Porto-Paços de Ferreira arasındaki maçlar
01.12.2019 Moreirense 16:00 Desportivo Aves
  • Moreirense-Desportivo Aves takım karşılaştırma
  • Moreirense-Desportivo Aves arasındaki maçlar
01.12.2019 Tondela 16:00 Belenenses
  • Tondela-Belenenses takım karşılaştırma
  • Tondela-Belenenses arasındaki maçlar
01.12.2019 Santa Clara 16:00 Boavista
  • Santa Clara-Boavista takım karşılaştırma
  • Santa Clara-Boavista arasındaki maçlar
01.12.2019 Setubal 16:00 Guimaraes
  • Setubal-Guimaraes takım karşılaştırma
  • Setubal-Guimaraes arasındaki maçlar
08.12.2019 Famalicão 16:00 Tondela
  • Famalicão-Tondela takım karşılaştırma
  • Famalicão-Tondela arasındaki maçlar
08.12.2019 Paços de Ferreira 16:00 Setubal
  • Paços de Ferreira-Setubal takım karşılaştırma
  • Paços de Ferreira-Setubal arasındaki maçlar
08.12.2019 Desportivo Aves 16:00 Braga
  • Desportivo Aves-Braga takım karşılaştırma
  • Desportivo Aves-Braga arasındaki maçlar
08.12.2019 Belenenses 16:00 Porto
  • Belenenses-Porto takım karşılaştırma
  • Belenenses-Porto arasındaki maçlar
08.12.2019 Guimaraes 16:00 Portimonense
  • Guimaraes-Portimonense takım karşılaştırma
  • Guimaraes-Portimonense arasındaki maçlar
08.12.2019 Rio Ave 16:00 Gil Vicente
  • Rio Ave-Gil Vicente takım karşılaştırma
  • Rio Ave-Gil Vicente arasındaki maçlar
08.12.2019 Boavista 16:00 Benfica
  • Boavista-Benfica takım karşılaştırma
  • Boavista-Benfica arasındaki maçlar
08.12.2019 Maritimo 16:00 Santa Clara
  • Maritimo-Santa Clara takım karşılaştırma
  • Maritimo-Santa Clara arasındaki maçlar
08.12.2019 Sporting Lisbon 16:00 Moreirense
  • Sporting Lisbon-Moreirense takım karşılaştırma
  • Sporting Lisbon-Moreirense arasındaki maçlar
15.12.2019 Gil Vicente 16:00 Guimaraes
  • Gil Vicente-Guimaraes takım karşılaştırma
  • Gil Vicente-Guimaraes arasındaki maçlar
15.12.2019 Santa Clara 16:00 Sporting Lisbon
  • Santa Clara-Sporting Lisbon takım karşılaştırma
  • Santa Clara-Sporting Lisbon arasındaki maçlar
15.12.2019 Porto 16:00 Tondela
  • Porto-Tondela takım karşılaştırma
  • Porto-Tondela arasındaki maçlar
15.12.2019 Portimonense 16:00 Rio Ave
  • Portimonense-Rio Ave takım karşılaştırma
  • Portimonense-Rio Ave arasındaki maçlar
15.12.2019 Benfica 16:00 Famalicão
  • Benfica-Famalicão takım karşılaştırma
  • Benfica-Famalicão arasındaki maçlar
15.12.2019 Braga 16:00 Paços de Ferreira
  • Braga-Paços de Ferreira takım karşılaştırma
  • Braga-Paços de Ferreira arasındaki maçlar
15.12.2019 Setubal 16:00 Desportivo Aves
  • Setubal-Desportivo Aves takım karşılaştırma
  • Setubal-Desportivo Aves arasındaki maçlar
15.12.2019 Moreirense 16:00 Belenenses
  • Moreirense-Belenenses takım karşılaştırma
  • Moreirense-Belenenses arasındaki maçlar
15.12.2019 Maritimo 16:00 Boavista
  • Maritimo-Boavista takım karşılaştırma
  • Maritimo-Boavista arasındaki maçlar
05.01.2020 Famalicão 16:00 Setubal
  • Famalicão-Setubal takım karşılaştırma
  • Famalicão-Setubal arasındaki maçlar
05.01.2020 Paços de Ferreira 16:00 Moreirense
  • Paços de Ferreira-Moreirense takım karşılaştırma
  • Paços de Ferreira-Moreirense arasındaki maçlar
05.01.2020 Desportivo Aves 16:00 Santa Clara
  • Desportivo Aves-Santa Clara takım karşılaştırma
  • Desportivo Aves-Santa Clara arasındaki maçlar
05.01.2020 Belenenses 16:00 Braga
  • Belenenses-Braga takım karşılaştırma
  • Belenenses-Braga arasındaki maçlar
05.01.2020 Boavista 16:00 Portimonense
  • Boavista-Portimonense takım karşılaştırma
  • Boavista-Portimonense arasındaki maçlar
05.01.2020 Tondela 16:00 Gil Vicente
  • Tondela-Gil Vicente takım karşılaştırma
  • Tondela-Gil Vicente arasındaki maçlar
05.01.2020 Guimaraes 16:00 Benfica
  • Guimaraes-Benfica takım karşılaştırma
  • Guimaraes-Benfica arasındaki maçlar
05.01.2020 Rio Ave 16:00 Maritimo
  • Rio Ave-Maritimo takım karşılaştırma
  • Rio Ave-Maritimo arasındaki maçlar
05.01.2020 Sporting Lisbon 16:00 Porto
  • Sporting Lisbon-Porto takım karşılaştırma
  • Sporting Lisbon-Porto arasındaki maçlar
11.01.2020 Gil Vicente 16:00 Belenenses
  • Gil Vicente-Belenenses takım karşılaştırma
  • Gil Vicente-Belenenses arasındaki maçlar
11.01.2020 Braga 16:00 Tondela
  • Braga-Tondela takım karşılaştırma
  • Braga-Tondela arasındaki maçlar
11.01.2020 Santa Clara 16:00 Rio Ave
  • Santa Clara-Rio Ave takım karşılaştırma
  • Santa Clara-Rio Ave arasındaki maçlar
11.01.2020 Moreirense 16:00 Porto
  • Moreirense-Porto takım karşılaştırma
  • Moreirense-Porto arasındaki maçlar
11.01.2020 Setubal 16:00 Sporting Lisbon
  • Setubal-Sporting Lisbon takım karşılaştırma
  • Setubal-Sporting Lisbon arasındaki maçlar
11.01.2020 Boavista 16:00 Famalicão
  • Boavista-Famalicão takım karşılaştırma
  • Boavista-Famalicão arasındaki maçlar
11.01.2020 Portimonense 16:00 Paços de Ferreira
  • Portimonense-Paços de Ferreira takım karşılaştırma
  • Portimonense-Paços de Ferreira arasındaki maçlar
11.01.2020 Benfica 16:00 Desportivo Aves
  • Benfica-Desportivo Aves takım karşılaştırma
  • Benfica-Desportivo Aves arasındaki maçlar
11.01.2020 Maritimo 16:00 Guimaraes
  • Maritimo-Guimaraes takım karşılaştırma
  • Maritimo-Guimaraes arasındaki maçlar
18.01.2020 Famalicão 16:00 Maritimo
  • Famalicão-Maritimo takım karşılaştırma
  • Famalicão-Maritimo arasındaki maçlar
18.01.2020 Desportivo Aves 16:00 Portimonense
  • Desportivo Aves-Portimonense takım karşılaştırma
  • Desportivo Aves-Portimonense arasındaki maçlar
18.01.2020 Belenenses 16:00 Setubal
  • Belenenses-Setubal takım karşılaştırma
  • Belenenses-Setubal arasındaki maçlar
18.01.2020 Paços de Ferreira 16:00 Gil Vicente
  • Paços de Ferreira-Gil Vicente takım karşılaştırma
  • Paços de Ferreira-Gil Vicente arasındaki maçlar
18.01.2020 Sporting Lisbon 16:00 Benfica
  • Sporting Lisbon-Benfica takım karşılaştırma
  • Sporting Lisbon-Benfica arasındaki maçlar
18.01.2020 Rio Ave 16:00 Boavista
  • Rio Ave-Boavista takım karşılaştırma
  • Rio Ave-Boavista arasındaki maçlar
18.01.2020 Porto 16:00 Braga
  • Porto-Braga takım karşılaştırma
  • Porto-Braga arasındaki maçlar
18.01.2020 Guimaraes 16:00 Santa Clara
  • Guimaraes-Santa Clara takım karşılaştırma
  • Guimaraes-Santa Clara arasındaki maçlar
18.01.2020 Tondela 16:00 Moreirense
  • Tondela-Moreirense takım karşılaştırma
  • Tondela-Moreirense arasındaki maçlar
26.01.2020 Porto 16:00 Gil Vicente
  • Porto-Gil Vicente takım karşılaştırma
  • Porto-Gil Vicente arasındaki maçlar
26.01.2020 Moreirense 16:00 Braga
  • Moreirense-Braga takım karşılaştırma
  • Moreirense-Braga arasındaki maçlar
26.01.2020 Sporting Lisbon 16:00 Maritimo
  • Sporting Lisbon-Maritimo takım karşılaştırma
  • Sporting Lisbon-Maritimo arasındaki maçlar
26.01.2020 Tondela 16:00 Setubal
  • Tondela-Setubal takım karşılaştırma
  • Tondela-Setubal arasındaki maçlar
26.01.2020 Famalicão 16:00 Santa Clara
  • Famalicão-Santa Clara takım karşılaştırma
  • Famalicão-Santa Clara arasındaki maçlar
26.01.2020 Paços de Ferreira 16:00 Benfica
  • Paços de Ferreira-Benfica takım karşılaştırma
  • Paços de Ferreira-Benfica arasındaki maçlar
26.01.2020 Desportivo Aves 16:00 Boavista
  • Desportivo Aves-Boavista takım karşılaştırma
  • Desportivo Aves-Boavista arasındaki maçlar
26.01.2020 Belenenses 16:00 Portimonense
  • Belenenses-Portimonense takım karşılaştırma
  • Belenenses-Portimonense arasındaki maçlar
26.01.2020 Guimaraes 16:00 Rio Ave
  • Guimaraes-Rio Ave takım karşılaştırma
  • Guimaraes-Rio Ave arasındaki maçlar
02.02.2020 Rio Ave 16:00 Famalicão
  • Rio Ave-Famalicão takım karşılaştırma
  • Rio Ave-Famalicão arasındaki maçlar
02.02.2020 Santa Clara 16:00 Paços de Ferreira
  • Santa Clara-Paços de Ferreira takım karşılaştırma
  • Santa Clara-Paços de Ferreira arasındaki maçlar
02.02.2020 Maritimo 16:00 Desportivo Aves
  • Maritimo-Desportivo Aves takım karşılaştırma
  • Maritimo-Desportivo Aves arasındaki maçlar
02.02.2020 Benfica 16:00 Belenenses
  • Benfica-Belenenses takım karşılaştırma
  • Benfica-Belenenses arasındaki maçlar
02.02.2020 Setubal 16:00 Porto
  • Setubal-Porto takım karşılaştırma
  • Setubal-Porto arasındaki maçlar
02.02.2020 Gil Vicente 16:00 Moreirense
  • Gil Vicente-Moreirense takım karşılaştırma
  • Gil Vicente-Moreirense arasındaki maçlar
02.02.2020 Boavista 16:00 Guimaraes
  • Boavista-Guimaraes takım karşılaştırma
  • Boavista-Guimaraes arasındaki maçlar
02.02.2020 Braga 16:00 Sporting Lisbon
  • Braga-Sporting Lisbon takım karşılaştırma
  • Braga-Sporting Lisbon arasındaki maçlar
02.02.2020 Portimonense 16:00 Tondela
  • Portimonense-Tondela takım karşılaştırma
  • Portimonense-Tondela arasındaki maçlar
09.02.2020 Braga 16:00 Gil Vicente
  • Braga-Gil Vicente takım karşılaştırma
  • Braga-Gil Vicente arasındaki maçlar
09.02.2020 Porto 16:00 Benfica
  • Porto-Benfica takım karşılaştırma
  • Porto-Benfica arasındaki maçlar
09.02.2020 Tondela 16:00 Maritimo
  • Tondela-Maritimo takım karşılaştırma
  • Tondela-Maritimo arasındaki maçlar
09.02.2020 Sporting Lisbon 16:00 Portimonense
  • Sporting Lisbon-Portimonense takım karşılaştırma
  • Sporting Lisbon-Portimonense arasındaki maçlar
09.02.2020 Famalicão 16:00 Guimaraes
  • Famalicão-Guimaraes takım karşılaştırma
  • Famalicão-Guimaraes arasındaki maçlar
09.02.2020 Paços de Ferreira 16:00 Boavista
  • Paços de Ferreira-Boavista takım karşılaştırma
  • Paços de Ferreira-Boavista arasındaki maçlar
09.02.2020 Desportivo Aves 16:00 Rio Ave
  • Desportivo Aves-Rio Ave takım karşılaştırma
  • Desportivo Aves-Rio Ave arasındaki maçlar
09.02.2020 Belenenses 16:00 Santa Clara
  • Belenenses-Santa Clara takım karşılaştırma
  • Belenenses-Santa Clara arasındaki maçlar
09.02.2020 Moreirense 16:00 Setubal
  • Moreirense-Setubal takım karşılaştırma
  • Moreirense-Setubal arasındaki maçlar
15.02.2020 Setubal 16:00 Gil Vicente
  • Setubal-Gil Vicente takım karşılaştırma
  • Setubal-Gil Vicente arasındaki maçlar
15.02.2020 Maritimo 16:00 Paços de Ferreira
  • Maritimo-Paços de Ferreira takım karşılaştırma
  • Maritimo-Paços de Ferreira arasındaki maçlar
15.02.2020 Boavista 16:00 Belenenses
  • Boavista-Belenenses takım karşılaştırma
  • Boavista-Belenenses arasındaki maçlar
15.02.2020 Portimonense 16:00 Moreirense
  • Portimonense-Moreirense takım karşılaştırma
  • Portimonense-Moreirense arasındaki maçlar
15.02.2020 Famalicão 16:00 Desportivo Aves
  • Famalicão-Desportivo Aves takım karşılaştırma
  • Famalicão-Desportivo Aves arasındaki maçlar
15.02.2020 Benfica 16:00 Braga
  • Benfica-Braga takım karşılaştırma
  • Benfica-Braga arasındaki maçlar
15.02.2020 Santa Clara 16:00 Tondela
  • Santa Clara-Tondela takım karşılaştırma
  • Santa Clara-Tondela arasındaki maçlar
15.02.2020 Guimaraes 16:00 Porto
  • Guimaraes-Porto takım karşılaştırma
  • Guimaraes-Porto arasındaki maçlar
15.02.2020 Rio Ave 16:00 Sporting Lisbon
  • Rio Ave-Sporting Lisbon takım karşılaştırma
  • Rio Ave-Sporting Lisbon arasındaki maçlar
23.02.2020 Paços de Ferreira 16:00 Famalicão
  • Paços de Ferreira-Famalicão takım karşılaştırma
  • Paços de Ferreira-Famalicão arasındaki maçlar
23.02.2020 Sporting Lisbon 16:00 Boavista
  • Sporting Lisbon-Boavista takım karşılaştırma
  • Sporting Lisbon-Boavista arasındaki maçlar
23.02.2020 Moreirense 16:00 Santa Clara
  • Moreirense-Santa Clara takım karşılaştırma
  • Moreirense-Santa Clara arasındaki maçlar
23.02.2020 Tondela 16:00 Rio Ave
  • Tondela-Rio Ave takım karşılaştırma
  • Tondela-Rio Ave arasındaki maçlar
23.02.2020 Gil Vicente 16:00 Benfica
  • Gil Vicente-Benfica takım karşılaştırma
  • Gil Vicente-Benfica arasındaki maçlar
23.02.2020 Desportivo Aves 16:00 Guimaraes
  • Desportivo Aves-Guimaraes takım karşılaştırma
  • Desportivo Aves-Guimaraes arasındaki maçlar
23.02.2020 Belenenses 16:00 Maritimo
  • Belenenses-Maritimo takım karşılaştırma
  • Belenenses-Maritimo arasındaki maçlar
23.02.2020 Braga 16:00 Setubal
  • Braga-Setubal takım karşılaştırma
  • Braga-Setubal arasındaki maçlar
23.02.2020 Porto 16:00 Portimonense
  • Porto-Portimonense takım karşılaştırma
  • Porto-Portimonense arasındaki maçlar
01.03.2020 Boavista 16:00 Gil Vicente
  • Boavista-Gil Vicente takım karşılaştırma
  • Boavista-Gil Vicente arasındaki maçlar
01.03.2020 Desportivo Aves 16:00 Paços de Ferreira
  • Desportivo Aves-Paços de Ferreira takım karşılaştırma
  • Desportivo Aves-Paços de Ferreira arasındaki maçlar
01.03.2020 Rio Ave 16:00 Belenenses
  • Rio Ave-Belenenses takım karşılaştırma
  • Rio Ave-Belenenses arasındaki maçlar
01.03.2020 Maritimo 16:00 Braga
  • Maritimo-Braga takım karşılaştırma
  • Maritimo-Braga arasındaki maçlar
01.03.2020 Famalicão 16:00 Sporting Lisbon
  • Famalicão-Sporting Lisbon takım karşılaştırma
  • Famalicão-Sporting Lisbon arasındaki maçlar
01.03.2020 Benfica 16:00 Moreirense
  • Benfica-Moreirense takım karşılaştırma
  • Benfica-Moreirense arasındaki maçlar
01.03.2020 Santa Clara 16:00 Porto
  • Santa Clara-Porto takım karşılaştırma
  • Santa Clara-Porto arasındaki maçlar
01.03.2020 Guimaraes 16:00 Tondela
  • Guimaraes-Tondela takım karşılaştırma
  • Guimaraes-Tondela arasındaki maçlar
01.03.2020 Portimonense 16:00 Setubal
  • Portimonense-Setubal takım karşılaştırma
  • Portimonense-Setubal arasındaki maçlar
08.03.2020 Belenenses 16:00 Famalicão
  • Belenenses-Famalicão takım karşılaştırma
  • Belenenses-Famalicão arasındaki maçlar
08.03.2020 Sporting Lisbon 16:00 Desportivo Aves
  • Sporting Lisbon-Desportivo Aves takım karşılaştırma
  • Sporting Lisbon-Desportivo Aves arasındaki maçlar
08.03.2020 Setubal 16:00 Benfica
  • Setubal-Benfica takım karşılaştırma
  • Setubal-Benfica arasındaki maçlar
08.03.2020 Tondela 16:00 Boavista
  • Tondela-Boavista takım karşılaştırma
  • Tondela-Boavista arasındaki maçlar
08.03.2020 Moreirense 16:00 Maritimo
  • Moreirense-Maritimo takım karşılaştırma
  • Moreirense-Maritimo arasındaki maçlar
08.03.2020 Gil Vicente 16:00 Santa Clara
  • Gil Vicente-Santa Clara takım karşılaştırma
  • Gil Vicente-Santa Clara arasındaki maçlar
08.03.2020 Paços de Ferreira 16:00 Guimaraes
  • Paços de Ferreira-Guimaraes takım karşılaştırma
  • Paços de Ferreira-Guimaraes arasındaki maçlar
08.03.2020 Braga 16:00 Portimonense
  • Braga-Portimonense takım karşılaştırma
  • Braga-Portimonense arasındaki maçlar
08.03.2020 Porto 16:00 Rio Ave
  • Porto-Rio Ave takım karşılaştırma
  • Porto-Rio Ave arasındaki maçlar
15.03.2020 Portimonense 16:00 Gil Vicente
  • Portimonense-Gil Vicente takım karşılaştırma
  • Portimonense-Gil Vicente arasındaki maçlar
15.03.2020 Rio Ave 16:00 Paços de Ferreira
  • Rio Ave-Paços de Ferreira takım karşılaştırma
  • Rio Ave-Paços de Ferreira arasındaki maçlar
15.03.2020 Santa Clara 16:00 Braga
  • Santa Clara-Braga takım karşılaştırma
  • Santa Clara-Braga arasındaki maçlar
15.03.2020 Famalicão 16:00 Porto
  • Famalicão-Porto takım karşılaştırma
  • Famalicão-Porto arasındaki maçlar
15.03.2020 Desportivo Aves 16:00 Belenenses
  • Desportivo Aves-Belenenses takım karşılaştırma
  • Desportivo Aves-Belenenses arasındaki maçlar
15.03.2020 Benfica 16:00 Tondela
  • Benfica-Tondela takım karşılaştırma
  • Benfica-Tondela arasındaki maçlar
15.03.2020 Boavista 16:00 Moreirense
  • Boavista-Moreirense takım karşılaştırma
  • Boavista-Moreirense arasındaki maçlar
15.03.2020 Guimaraes 16:00 Sporting Lisbon
  • Guimaraes-Sporting Lisbon takım karşılaştırma
  • Guimaraes-Sporting Lisbon arasındaki maçlar
15.03.2020 Maritimo 16:00 Setubal
  • Maritimo-Setubal takım karşılaştırma
  • Maritimo-Setubal arasındaki maçlar
22.03.2020 Gil Vicente 16:00 Famalicão
  • Gil Vicente-Famalicão takım karşılaştırma
  • Gil Vicente-Famalicão arasındaki maçlar
22.03.2020 Sporting Lisbon 16:00 Paços de Ferreira
  • Sporting Lisbon-Paços de Ferreira takım karşılaştırma
  • Sporting Lisbon-Paços de Ferreira arasındaki maçlar
22.03.2020 Tondela 16:00 Desportivo Aves
  • Tondela-Desportivo Aves takım karşılaştırma
  • Tondela-Desportivo Aves arasındaki maçlar
22.03.2020 Portimonense 16:00 Benfica
  • Portimonense-Benfica takım karşılaştırma
  • Portimonense-Benfica arasındaki maçlar
22.03.2020 Braga 16:00 Boavista
  • Braga-Boavista takım karşılaştırma
  • Braga-Boavista arasındaki maçlar
22.03.2020 Setubal 16:00 Santa Clara
  • Setubal-Santa Clara takım karşılaştırma
  • Setubal-Santa Clara arasındaki maçlar
22.03.2020 Porto 16:00 Maritimo
  • Porto-Maritimo takım karşılaştırma
  • Porto-Maritimo arasındaki maçlar
22.03.2020 Belenenses 16:00 Guimaraes
  • Belenenses-Guimaraes takım karşılaştırma
  • Belenenses-Guimaraes arasındaki maçlar
22.03.2020 Moreirense 16:00 Rio Ave
  • Moreirense-Rio Ave takım karşılaştırma
  • Moreirense-Rio Ave arasındaki maçlar
05.04.2020 Maritimo 15:00 Gil Vicente
  • Maritimo-Gil Vicente takım karşılaştırma
  • Maritimo-Gil Vicente arasındaki maçlar
05.04.2020 Rio Ave 15:00 Benfica
  • Rio Ave-Benfica takım karşılaştırma
  • Rio Ave-Benfica arasındaki maçlar
05.04.2020 Famalicão 15:00 Braga
  • Famalicão-Braga takım karşılaştırma
  • Famalicão-Braga arasındaki maçlar
05.04.2020 Paços de Ferreira 15:00 Belenenses
  • Paços de Ferreira-Belenenses takım karşılaştırma
  • Paços de Ferreira-Belenenses arasındaki maçlar
05.04.2020 Desportivo Aves 15:00 Porto
  • Desportivo Aves-Porto takım karşılaştırma
  • Desportivo Aves-Porto arasındaki maçlar
05.04.2020 Boavista 15:00 Setubal
  • Boavista-Setubal takım karşılaştırma
  • Boavista-Setubal arasındaki maçlar
05.04.2020 Santa Clara 15:00 Portimonense
  • Santa Clara-Portimonense takım karşılaştırma
  • Santa Clara-Portimonense arasındaki maçlar
05.04.2020 Guimaraes 15:00 Moreirense
  • Guimaraes-Moreirense takım karşılaştırma
  • Guimaraes-Moreirense arasındaki maçlar
05.04.2020 Sporting Lisbon 15:00 Tondela
  • Sporting Lisbon-Tondela takım karşılaştırma
  • Sporting Lisbon-Tondela arasındaki maçlar
11.04.2020 Moreirense 15:00 Famalicão
  • Moreirense-Famalicão takım karşılaştırma
  • Moreirense-Famalicão arasındaki maçlar
11.04.2020 Tondela 15:00 Paços de Ferreira
  • Tondela-Paços de Ferreira takım karşılaştırma
  • Tondela-Paços de Ferreira arasındaki maçlar
11.04.2020 Porto 15:00 Boavista
  • Porto-Boavista takım karşılaştırma
  • Porto-Boavista arasındaki maçlar
11.04.2020 Portimonense 15:00 Maritimo
  • Portimonense-Maritimo takım karşılaştırma
  • Portimonense-Maritimo arasındaki maçlar
11.04.2020 Setubal 15:00 Rio Ave
  • Setubal-Rio Ave takım karşılaştırma
  • Setubal-Rio Ave arasındaki maçlar
11.04.2020 Gil Vicente 15:00 Desportivo Aves
  • Gil Vicente-Desportivo Aves takım karşılaştırma
  • Gil Vicente-Desportivo Aves arasındaki maçlar
11.04.2020 Belenenses 15:00 Sporting Lisbon
  • Belenenses-Sporting Lisbon takım karşılaştırma
  • Belenenses-Sporting Lisbon arasındaki maçlar
11.04.2020 Benfica 15:00 Santa Clara
  • Benfica-Santa Clara takım karşılaştırma
  • Benfica-Santa Clara arasındaki maçlar
11.04.2020 Braga 15:00 Guimaraes
  • Braga-Guimaraes takım karşılaştırma
  • Braga-Guimaraes arasındaki maçlar
19.04.2020 Sporting Lisbon 15:00 Gil Vicente
  • Sporting Lisbon-Gil Vicente takım karşılaştırma
  • Sporting Lisbon-Gil Vicente arasındaki maçlar
19.04.2020 Maritimo 15:00 Benfica
  • Maritimo-Benfica takım karşılaştırma
  • Maritimo-Benfica arasındaki maçlar
19.04.2020 Rio Ave 15:00 Braga
  • Rio Ave-Braga takım karşılaştırma
  • Rio Ave-Braga arasındaki maçlar
19.04.2020 Famalicão 15:00 Portimonense
  • Famalicão-Portimonense takım karşılaştırma
  • Famalicão-Portimonense arasındaki maçlar
19.04.2020 Paços de Ferreira 15:00 Porto
  • Paços de Ferreira-Porto takım karşılaştırma
  • Paços de Ferreira-Porto arasındaki maçlar
19.04.2020 Desportivo Aves 15:00 Moreirense
  • Desportivo Aves-Moreirense takım karşılaştırma
  • Desportivo Aves-Moreirense arasındaki maçlar
19.04.2020 Belenenses 15:00 Tondela
  • Belenenses-Tondela takım karşılaştırma
  • Belenenses-Tondela arasındaki maçlar
19.04.2020 Boavista 15:00 Santa Clara
  • Boavista-Santa Clara takım karşılaştırma
  • Boavista-Santa Clara arasındaki maçlar
19.04.2020 Guimaraes 15:00 Setubal
  • Guimaraes-Setubal takım karşılaştırma
  • Guimaraes-Setubal arasındaki maçlar
22.04.2020 Tondela 15:00 Famalicão
  • Tondela-Famalicão takım karşılaştırma
  • Tondela-Famalicão arasındaki maçlar
22.04.2020 Setubal 15:00 Paços de Ferreira
  • Setubal-Paços de Ferreira takım karşılaştırma
  • Setubal-Paços de Ferreira arasındaki maçlar
22.04.2020 Braga 15:00 Desportivo Aves
  • Braga-Desportivo Aves takım karşılaştırma
  • Braga-Desportivo Aves arasındaki maçlar
22.04.2020 Porto 15:00 Belenenses
  • Porto-Belenenses takım karşılaştırma
  • Porto-Belenenses arasındaki maçlar
22.04.2020 Portimonense 15:00 Guimaraes
  • Portimonense-Guimaraes takım karşılaştırma
  • Portimonense-Guimaraes arasındaki maçlar
22.04.2020 Gil Vicente 15:00 Rio Ave
  • Gil Vicente-Rio Ave takım karşılaştırma
  • Gil Vicente-Rio Ave arasındaki maçlar
22.04.2020 Benfica 15:00 Boavista
  • Benfica-Boavista takım karşılaştırma
  • Benfica-Boavista arasındaki maçlar
22.04.2020 Santa Clara 15:00 Maritimo
  • Santa Clara-Maritimo takım karşılaştırma
  • Santa Clara-Maritimo arasındaki maçlar
22.04.2020 Moreirense 15:00 Sporting Lisbon
  • Moreirense-Sporting Lisbon takım karşılaştırma
  • Moreirense-Sporting Lisbon arasındaki maçlar
26.04.2020 Guimaraes 15:00 Gil Vicente
  • Guimaraes-Gil Vicente takım karşılaştırma
  • Guimaraes-Gil Vicente arasındaki maçlar
26.04.2020 Sporting Lisbon 15:00 Santa Clara
  • Sporting Lisbon-Santa Clara takım karşılaştırma
  • Sporting Lisbon-Santa Clara arasındaki maçlar
26.04.2020 Tondela 15:00 Porto
  • Tondela-Porto takım karşılaştırma
  • Tondela-Porto arasındaki maçlar
26.04.2020 Rio Ave 15:00 Portimonense
  • Rio Ave-Portimonense takım karşılaştırma
  • Rio Ave-Portimonense arasındaki maçlar
26.04.2020 Famalicão 15:00 Benfica
  • Famalicão-Benfica takım karşılaştırma
  • Famalicão-Benfica arasındaki maçlar
26.04.2020 Paços de Ferreira 15:00 Braga
  • Paços de Ferreira-Braga takım karşılaştırma
  • Paços de Ferreira-Braga arasındaki maçlar
26.04.2020 Desportivo Aves 15:00 Setubal
  • Desportivo Aves-Setubal takım karşılaştırma
  • Desportivo Aves-Setubal arasındaki maçlar
26.04.2020 Belenenses 15:00 Moreirense
  • Belenenses-Moreirense takım karşılaştırma
  • Belenenses-Moreirense arasındaki maçlar
26.04.2020 Boavista 15:00 Maritimo
  • Boavista-Maritimo takım karşılaştırma
  • Boavista-Maritimo arasındaki maçlar
03.05.2020 Setubal 15:00 Famalicão
  • Setubal-Famalicão takım karşılaştırma
  • Setubal-Famalicão arasındaki maçlar
03.05.2020 Moreirense 15:00 Paços de Ferreira
  • Moreirense-Paços de Ferreira takım karşılaştırma
  • Moreirense-Paços de Ferreira arasındaki maçlar
03.05.2020 Santa Clara 15:00 Desportivo Aves
  • Santa Clara-Desportivo Aves takım karşılaştırma
  • Santa Clara-Desportivo Aves arasındaki maçlar
03.05.2020 Braga 15:00 Belenenses
  • Braga-Belenenses takım karşılaştırma
  • Braga-Belenenses arasındaki maçlar
03.05.2020 Portimonense 15:00 Boavista
  • Portimonense-Boavista takım karşılaştırma
  • Portimonense-Boavista arasındaki maçlar
03.05.2020 Gil Vicente 15:00 Tondela
  • Gil Vicente-Tondela takım karşılaştırma
  • Gil Vicente-Tondela arasındaki maçlar
03.05.2020 Benfica 15:00 Guimaraes
  • Benfica-Guimaraes takım karşılaştırma
  • Benfica-Guimaraes arasındaki maçlar
03.05.2020 Maritimo 15:00 Rio Ave
  • Maritimo-Rio Ave takım karşılaştırma
  • Maritimo-Rio Ave arasındaki maçlar
03.05.2020 Porto 15:00 Sporting Lisbon
  • Porto-Sporting Lisbon takım karşılaştırma
  • Porto-Sporting Lisbon arasındaki maçlar
10.05.2020 Belenenses 15:00 Gil Vicente
  • Belenenses-Gil Vicente takım karşılaştırma
  • Belenenses-Gil Vicente arasındaki maçlar
10.05.2020 Tondela 15:00 Braga
  • Tondela-Braga takım karşılaştırma
  • Tondela-Braga arasındaki maçlar
10.05.2020 Rio Ave 15:00 Santa Clara
  • Rio Ave-Santa Clara takım karşılaştırma
  • Rio Ave-Santa Clara arasındaki maçlar
10.05.2020 Porto 15:00 Moreirense
  • Porto-Moreirense takım karşılaştırma
  • Porto-Moreirense arasındaki maçlar
10.05.2020 Sporting Lisbon 15:00 Setubal
  • Sporting Lisbon-Setubal takım karşılaştırma
  • Sporting Lisbon-Setubal arasındaki maçlar
10.05.2020 Famalicão 15:00 Boavista
  • Famalicão-Boavista takım karşılaştırma
  • Famalicão-Boavista arasındaki maçlar
10.05.2020 Paços de Ferreira 15:00 Portimonense
  • Paços de Ferreira-Portimonense takım karşılaştırma
  • Paços de Ferreira-Portimonense arasındaki maçlar
10.05.2020 Desportivo Aves 15:00 Benfica
  • Desportivo Aves-Benfica takım karşılaştırma
  • Desportivo Aves-Benfica arasındaki maçlar
10.05.2020 Guimaraes 15:00 Maritimo
  • Guimaraes-Maritimo takım karşılaştırma
  • Guimaraes-Maritimo arasındaki maçlar
17.05.2020 Maritimo 15:00 Famalicão
  • Maritimo-Famalicão takım karşılaştırma
  • Maritimo-Famalicão arasındaki maçlar
17.05.2020 Portimonense 15:00 Desportivo Aves
  • Portimonense-Desportivo Aves takım karşılaştırma
  • Portimonense-Desportivo Aves arasındaki maçlar
17.05.2020 Setubal 15:00 Belenenses
  • Setubal-Belenenses takım karşılaştırma
  • Setubal-Belenenses arasındaki maçlar
17.05.2020 Gil Vicente 15:00 Paços de Ferreira
  • Gil Vicente-Paços de Ferreira takım karşılaştırma
  • Gil Vicente-Paços de Ferreira arasındaki maçlar
17.05.2020 Benfica 15:00 Sporting Lisbon
  • Benfica-Sporting Lisbon takım karşılaştırma
  • Benfica-Sporting Lisbon arasındaki maçlar
17.05.2020 Boavista 15:00 Rio Ave
  • Boavista-Rio Ave takım karşılaştırma
  • Boavista-Rio Ave arasındaki maçlar
17.05.2020 Braga 15:00 Porto
  • Braga-Porto takım karşılaştırma
  • Braga-Porto arasındaki maçlar
17.05.2020 Santa Clara 15:00 Guimaraes
  • Santa Clara-Guimaraes takım karşılaştırma
  • Santa Clara-Guimaraes arasındaki maçlar
17.05.2020 Moreirense 15:00 Tondela
  • Moreirense-Tondela takım karşılaştırma
  • Moreirense-Tondela arasındaki maçlar