Alanya Escort Bodrum Escort
İstatistik
Menüsü

Rusya 1. Ligi

29.09.2019 Neftekhimik - Torpedo Moskva
  • Neftekhimik-Torpedo Moskva takım karşılaştırması
  • Neftekhimik-Torpedo Moskva arasındaki maçlar
29.09.2019 Luch Vladivostok 07:00 Chertanovo
  • Luch Vladivostok-Chertanovo takım karşılaştırması
  • Luch Vladivostok-Chertanovo arasındaki maçlar
29.09.2019 Yenisey 10:00 Mordovia Saransk
  • Yenisey-Mordovia Saransk takım karşılaştırması
  • Yenisey-Mordovia Saransk arasındaki maçlar
29.09.2019 Tom' Tomsk 10:00 Chayka
  • Tom' Tomsk-Chayka takım karşılaştırması
  • Tom' Tomsk-Chayka arasındaki maçlar
29.09.2019 Shinnik 12:00 Spartak Moskva II
  • Shinnik-Spartak Moskva II takım karşılaştırması
  • Shinnik-Spartak Moskva II arasındaki maçlar
29.09.2019 Avangard Kursk 13:00 Torpedo Armavir
  • Avangard Kursk-Torpedo Armavir takım karşılaştırması
  • Avangard Kursk-Torpedo Armavir arasındaki maçlar
29.09.2019 Tekstilshchik 13:00 Shakhter-Volga-Olimpiets
  • Tekstilshchik-Shakhter-Volga-Olimpiets takım karşılaştırması
  • Tekstilshchik-Shakhter-Volga-Olimpiets arasındaki maçlar
29.09.2019 Rotor Volgograd 14:00 SKA-Energiya
  • Rotor Volgograd-SKA-Energiya takım karşılaştırması
  • Rotor Volgograd-SKA-Energiya arasındaki maçlar
29.09.2019 Khimki 15:00 Baltika
  • Khimki-Baltika takım karşılaştırması
  • Khimki-Baltika arasındaki maçlar
30.09.2019 Krasnodar II - Fakel
  • Krasnodar II-Fakel takım karşılaştırması
  • Krasnodar II-Fakel arasındaki maçlar
21.09.2019 Torpedo Armavir 0 - 0 Luch Vladivostok
  • Torpedo Armavir-Luch Vladivostok maçı istatistikleri
  • Torpedo Armavir-Luch Vladivostok arasındaki maçlar
21.09.2019 Chertanovo 0 - 1 Shinnik
  • Chertanovo-Shinnik maçı istatistikleri
  • Chertanovo-Shinnik arasındaki maçlar
21.09.2019 Fakel 0 - 3 Khimki
  • Fakel-Khimki maçı istatistikleri
  • Fakel-Khimki arasındaki maçlar
21.09.2019 Baltika 2 - 1 Rotor Volgograd
  • Baltika-Rotor Volgograd maçı istatistikleri
  • Baltika-Rotor Volgograd arasındaki maçlar
21.09.2019 Mordovia Saransk 1 - 0 Tekstilshchik
  • Mordovia Saransk-Tekstilshchik maçı istatistikleri
  • Mordovia Saransk-Tekstilshchik arasındaki maçlar
21.09.2019 Chayka 1 - 1 Krasnodar II
  • Chayka-Krasnodar II maçı istatistikleri
  • Chayka-Krasnodar II arasındaki maçlar
21.09.2019 Torpedo Moskva 2 - 1 Tom' Tomsk
  • Torpedo Moskva-Tom' Tomsk maçı istatistikleri
  • Torpedo Moskva-Tom' Tomsk arasındaki maçlar
21.09.2019 Spartak Moskva II 0 - 3 Neftekhimik
  • Spartak Moskva II-Neftekhimik maçı istatistikleri
  • Spartak Moskva II-Neftekhimik arasındaki maçlar
21.09.2019 Shakhter-Volga-Olimpiets 1 - 1 Avangard Kursk
  • Shakhter-Volga-Olimpiets-Avangard Kursk maçı istatistikleri
  • Shakhter-Volga-Olimpiets-Avangard Kursk arasındaki maçlar
20.09.2019 SKA-Energiya 2 - 0 Yenisey
  • SKA-Energiya-Yenisey maçı istatistikleri
  • SKA-Energiya-Yenisey arasındaki maçlar

1. Ligi Puan Durumu

Sıra Takım OM G B M AG YG AV Puan
1 Torpedo Moskva 14 12 1 1 25 9 +16 37
2 Khimki 14 10 3 1 29 7 +22 33
3 Rotor Volgograd 14 8 1 5 21 14 +7 25
4 SKA-Energiya 14 7 3 4 19 11 +8 24
5 Shinnik 14 6 5 3 20 17 +3 23
6 Chertanovo 14 5 7 2 14 11 +3 22
7 Neftekhimik 14 5 5 4 20 16 +4 20
8 Tom' Tomsk 14 5 5 4 15 11 +4 20
9 Baltika 14 5 4 5 18 15 +3 19
10 Chayka 14 4 6 4 13 11 +2 18
11 Luch Vladivostok 14 4 6 4 16 18 -2 18
12 Shakhter-Volga-Olimpiets 14 4 6 4 11 14 -3 18
13 Spartak Moskva II 14 4 4 6 17 20 -3 16
14 Torpedo Armavir 14 3 6 5 11 16 -5 15
15 Krasnodar II 14 3 4 7 14 18 -4 13
16 Mordovia Saransk 14 3 4 7 12 18 -6 13
17 Avangard Kursk 14 2 7 5 12 20 -8 13
18 Tekstilshchik 14 3 2 9 16 31 -15 11
19 Fakel 14 2 4 8 9 19 -10 10
20 Yenisey 14 1 5 8 8 24 -16 8
Sıra Takım OM G B M AG YG P Son Maçları
1 Khimki 6 5 0 1 9 3 15
  • G
  • G
  • G
  • M
  • G
  • G
2 Torpedo Moskva 6 5 0 1 9 4 15
  • G
  • G
  • G
  • G
  • G
  • G
3 SKA-Energiya 6 4 1 1 10 4 13
  • B
  • G
  • G
  • G
  • M
  • G
4 Baltika 6 3 3 0 11 5 12
  • B
  • B
  • B
  • G
  • B
  • G
5 Chayka 6 3 2 1 10 5 11
  • B
  • G
  • G
  • G
  • M
  • B
6 Neftekhimik 6 3 2 1 10 6 11
  • M
  • G
  • G
  • B
  • B
  • G
7 Luch Vladivostok 6 2 3 1 5 3 9
  • G
  • B
  • M
  • G
  • B
  • B
8 Shinnik 6 2 3 1 7 6 9
  • G
  • M
  • B
  • G
  • B
  • G
9 Shakhter-Volga-Olimpiets 6 2 3 1 4 3 9
  • B
  • G
  • B
  • G
  • B
  • B
10 Mordovia Saransk 6 2 2 2 6 6 8
  • M
  • M
  • B
  • M
  • B
  • G
11 Chertanovo 6 1 4 1 7 7 7
  • G
  • B
  • B
  • B
  • B
  • M
12 Rotor Volgograd 6 2 0 4 7 9 6
  • M
  • G
  • M
  • M
  • G
  • M
13 Torpedo Armavir 6 1 3 2 3 5 6
  • B
  • M
  • B
  • M
  • B
  • B
14 Krasnodar II 6 1 2 3 7 7 5
  • M
  • M
  • B
  • G
  • M
  • B
15 Fakel 6 1 2 3 5 10 5
  • M
  • B
  • G
  • B
  • M
  • M
16 Avangard Kursk 6 0 5 1 4 5 5
  • B
  • B
  • B
  • M
  • B
  • B
17 Tekstilshchik 6 1 0 5 6 17 3
  • M
  • M
  • M
  • M
  • G
  • M
18 Tom' Tomsk 6 0 3 3 5 8 3
  • G
  • B
  • M
  • M
  • B
  • M
19 Yenisey 6 0 3 3 6 12 3
  • M
  • M
  • M
  • B
  • B
  • M
20 Spartak Moskva II 6 0 2 4 4 12 2
  • G
  • M
  • M
  • M
  • B
  • M
Sıra Takım İÇ SAHA
OM G B M A Y P
DIŞ SAHA
OM G B M A Y P
1 Torpedo Moskva 9 8 1 0 19 7 25 5 4 0 1 6 2 12
2 Khimki 6 6 0 0 15 2 18 8 4 3 1 14 5 15
3 Rotor Volgograd 5 2 1 2 8 8 7 9 6 0 3 13 6 18
4 SKA-Energiya 9 5 1 3 11 5 16 5 2 2 1 8 6 8
5 Shinnik 6 2 2 2 5 6 8 8 4 3 1 15 11 15
6 Chertanovo 7 2 3 2 7 7 9 7 3 4 0 7 4 13
7 Neftekhimik 6 1 3 2 7 8 6 8 4 2 2 13 8 14
8 Tom' Tomsk 8 3 3 2 8 5 12 6 2 2 2 7 6 8
9 Baltika 6 2 1 3 5 6 7 8 3 3 2 13 9 12
10 Chayka 6 2 2 2 6 5 8 8 2 4 2 7 6 10
11 Luch Vladivostok 9 2 3 4 11 15 9 5 2 3 0 5 3 9
12 Shakhter-Volga-Olimpiets 8 3 3 2 8 9 12 6 1 3 2 3 5 6
13 Spartak Moskva II 7 2 1 4 7 11 7 7 2 3 2 10 9 9
14 Torpedo Armavir 8 2 5 1 7 7 11 6 1 1 4 4 9 4
15 Krasnodar II 5 0 2 3 4 7 2 9 3 2 4 10 11 11
16 Mordovia Saransk 8 2 1 5 5 10 7 6 1 3 2 7 8 6
17 Avangard Kursk 7 1 5 1 7 9 8 7 1 2 4 5 11 5
18 Tekstilshchik 6 1 1 4 7 16 4 8 2 1 5 9 15 7
19 Fakel 9 1 4 4 4 10 7 5 1 0 4 5 9 3
20 Yenisey 5 0 2 3 5 11 2 9 1 3 5 3 13 6
Sıra Takım OM 0 1 2 3 4 5 6 7 7+ AVG
1 Tekstilshchik 14 0 2 2 4 2 3 1 0 0 3.36
2 Spartak Moskva II 14 0 4 3 3 3 0 1 0 0 2.64
3 Shinnik 14 1 3 2 3 4 1 0 0 0 2.64
4 Khimki 14 2 4 1 3 1 2 0 1 0 2.57
5 Neftekhimik 14 0 4 3 3 3 1 0 0 0 2.57
6 Rotor Volgograd 14 0 4 3 5 0 2 0 0 0 2.50
7 Luch Vladivostok 14 3 1 4 4 0 0 1 1 0 2.43
8 Torpedo Moskva 14 0 4 3 4 3 0 0 0 0 2.43
9 Baltika 14 2 2 3 5 1 0 1 0 0 2.36
10 Avangard Kursk 14 2 2 4 2 4 0 0 0 0 2.29
11 Yenisey 14 2 2 4 2 4 0 0 0 0 2.29
12 Krasnodar II 14 0 4 3 6 1 0 0 0 0 2.29
13 Mordovia Saransk 14 2 5 0 4 2 1 0 0 0 2.14
14 SKA-Energiya 14 1 3 5 3 2 0 0 0 0 2.14
15 Fakel 14 3 2 3 5 0 1 0 0 0 2.00
16 Torpedo Armavir 14 2 1 7 4 0 0 0 0 0 1.93
17 Tom' Tomsk 14 2 3 5 3 1 0 0 0 0 1.86
18 Chertanovo 14 4 3 2 3 1 1 0 0 0 1.79
19 Shakhter-Volga-Olimpiets 14 3 2 5 3 1 0 0 0 0 1.79
20 Chayka 14 3 3 4 3 1 0 0 0 0 1.71