Alanya Escort Bodrum Escort
İstatistik
Menüsü

Rusya 1. Ligi

30.03.2019 SKA-Energiya 05:00 Avangard Kursk
  • SKA-Energiya-Avangard Kursk takım karşılaştırması
  • SKA-Energiya-Avangard Kursk arasındaki maçlar
30.03.2019 Tyumen 09:00 Tom' Tomsk
  • Tyumen-Tom' Tomsk takım karşılaştırması
  • Tyumen-Tom' Tomsk arasındaki maçlar
30.03.2019 Zenit St. Petersburg II 09:00 Rotor Volgograd
  • Zenit St. Petersburg II-Rotor Volgograd takım karşılaştırması
  • Zenit St. Petersburg II-Rotor Volgograd arasındaki maçlar
30.03.2019 Sibir 10:00 Chertanovo
  • Sibir-Chertanovo takım karşılaştırması
  • Sibir-Chertanovo arasındaki maçlar
30.03.2019 Shakhter-Volga-Olimpiets 11:00 Fakel
  • Shakhter-Volga-Olimpiets-Fakel takım karşılaştırması
  • Shakhter-Volga-Olimpiets-Fakel arasındaki maçlar
30.03.2019 Krasnodar II 12:00 Shinnik
  • Krasnodar II-Shinnik takım karşılaştırması
  • Krasnodar II-Shinnik arasındaki maçlar
30.03.2019 Baltika 13:00 Khimki
  • Baltika-Khimki takım karşılaştırması
  • Baltika-Khimki arasındaki maçlar
30.03.2019 Tambov 13:00 Luch Vladivostok
  • Tambov-Luch Vladivostok takım karşılaştırması
  • Tambov-Luch Vladivostok arasındaki maçlar
30.03.2019 Torpedo Armavir 14:00 Spartak Moskva II
  • Torpedo Armavir-Spartak Moskva II takım karşılaştırması
  • Torpedo Armavir-Spartak Moskva II arasındaki maçlar
30.03.2019 Mordovia Saransk 14:00 Dinamo St. Petersburg
  • Mordovia Saransk-Dinamo St. Petersburg takım karşılaştırması
  • Mordovia Saransk-Dinamo St. Petersburg arasındaki maçlar
24.03.2019 Khimki 3 - 0 Zenit St. Petersburg II
  • Khimki-Zenit St. Petersburg II maçı istatistikleri
  • Khimki-Zenit St. Petersburg II arasındaki maçlar
24.03.2019 Spartak Moskva II 1 - 2 Shakhter-Volga-Olimpiets
  • Spartak Moskva II-Shakhter-Volga-Olimpiets maçı istatistikleri
  • Spartak Moskva II-Shakhter-Volga-Olimpiets arasındaki maçlar
24.03.2019 Dinamo St. Petersburg 2 - 0 SKA-Energiya
  • Dinamo St. Petersburg-SKA-Energiya maçı istatistikleri
  • Dinamo St. Petersburg-SKA-Energiya arasındaki maçlar
24.03.2019 Chertanovo 0 - 1 Tambov
  • Chertanovo-Tambov maçı istatistikleri
  • Chertanovo-Tambov arasındaki maçlar
24.03.2019 Fakel 1 - 1 Baltika
  • Fakel-Baltika maçı istatistikleri
  • Fakel-Baltika arasındaki maçlar
24.03.2019 Shinnik 0 - 0 Torpedo Armavir
  • Shinnik-Torpedo Armavir maçı istatistikleri
  • Shinnik-Torpedo Armavir arasındaki maçlar
24.03.2019 Rotor Volgograd 2 - 0 Sibir
  • Rotor Volgograd-Sibir maçı istatistikleri
  • Rotor Volgograd-Sibir arasındaki maçlar
24.03.2019 Tom' Tomsk 1 - 0 Mordovia Saransk
  • Tom' Tomsk-Mordovia Saransk maçı istatistikleri
  • Tom' Tomsk-Mordovia Saransk arasındaki maçlar
24.03.2019 Luch Vladivostok 1 - 1 Tyumen
  • Luch Vladivostok-Tyumen maçı istatistikleri
  • Luch Vladivostok-Tyumen arasındaki maçlar
17.03.2019 Torpedo Armavir 0 - 0 Avangard Kursk
  • Torpedo Armavir-Avangard Kursk maçı istatistikleri
  • Torpedo Armavir-Avangard Kursk arasındaki maçlar

1. Ligi Puan Durumu

Sıra Takım OM G B M AG YG AV Puan
1 Tambov 28 17 6 5 46 25 +21 57
2 Tom' Tomsk 28 14 9 5 32 16 +16 51
3 Dinamo St. Petersburg 28 13 9 6 48 28 +20 48
4 Avangard Kursk 27 13 5 9 36 28 +8 44
5 Shinnik 28 12 8 8 30 23 +7 44
6 Shakhter-Volga-Olimpiets 28 12 7 9 27 23 +4 43
7 Chertanovo 28 12 6 10 49 41 +8 42
8 Krasnodar II 27 10 10 7 35 34 +1 40
9 SKA-Energiya 28 9 12 7 34 33 +1 39
10 Mordovia Saransk 28 10 8 10 31 30 +1 38
11 Spartak Moskva II 28 10 7 11 33 34 -1 37
12 Luch Vladivostok 28 8 13 7 22 19 +3 37
13 Khimki 28 9 9 10 34 41 -7 36
14 Rotor Volgograd 28 8 12 8 24 27 -3 36
15 Fakel 28 8 8 12 30 31 -1 32
16 Baltika 28 8 8 12 31 42 -11 32
17 Torpedo Armavir 28 6 10 12 25 39 -14 28
18 Tyumen 28 5 12 11 23 33 -10 27
19 Sibir 28 5 9 14 21 38 -17 24
20 Zenit St. Petersburg II 28 3 6 19 16 42 -26 15
  • Yükselme
  • Yükselme Play-off'u
  • Küme Düşme
Sıra Takım OM G B M AG YG P Son Maçları
1 Dinamo St. Petersburg 6 4 2 0 9 1 14
  • B
  • G
  • B
  • G
  • G
  • G
2 Shinnik 6 4 1 1 6 2 13
  • G
  • G
  • M
  • G
  • G
  • B
3 Tambov 6 4 1 1 10 5 13
  • M
  • G
  • G
  • B
  • G
  • G
4 Baltika 6 3 1 2 8 7 10
  • G
  • M
  • G
  • M
  • G
  • B
5 SKA-Energiya 6 3 0 3 8 9 9
  • B
  • M
  • M
  • G
  • G
  • M
6 Tom' Tomsk 6 2 2 2 4 3 8
  • B
  • M
  • B
  • B
  • M
  • G
7 Avangard Kursk 6 2 2 2 10 7 8
  • G
  • M
  • G
  • M
  • B
  • B
8 Rotor Volgograd 6 2 2 2 5 5 8
  • B
  • M
  • B
  • B
  • G
  • G
9 Shakhter-Volga-Olimpiets 6 2 2 2 6 7 8
  • G
  • G
  • B
  • B
  • M
  • G
10 Khimki 6 2 2 2 6 7 8
  • B
  • G
  • B
  • B
  • M
  • G
11 Mordovia Saransk 6 2 2 2 6 6 8
  • G
  • B
  • M
  • G
  • B
  • M
12 Chertanovo 6 2 1 3 7 7 7
  • M
  • G
  • G
  • M
  • B
  • M
13 Zenit St. Petersburg II 6 2 1 3 4 7 7
  • M
  • M
  • G
  • B
  • G
  • M
14 Sibir 6 2 1 3 5 8 7
  • B
  • G
  • G
  • B
  • M
  • M
15 Torpedo Armavir 6 1 4 1 2 2 7
  • G
  • B
  • B
  • M
  • B
  • B
16 Tyumen 6 1 3 2 5 7 6
  • M
  • B
  • M
  • B
  • B
  • B
17 Luch Vladivostok 6 1 3 2 4 6 6
  • G
  • B
  • M
  • M
  • B
  • B
18 Fakel 6 1 3 2 5 7 6
  • G
  • M
  • B
  • B
  • M
  • B
19 Krasnodar II 6 1 2 3 5 10 5
  • B
  • M
  • M
  • G
  • B
  • M
20 Spartak Moskva II 6 0 2 4 2 9 2
  • M
  • M
  • B
  • B
  • M
  • M
Sıra Takım İÇ SAHA
OM G B M A Y P
DIŞ SAHA
OM G B M A Y P
1 Tambov 13 7 4 2 25 12 25 15 10 2 3 21 13 32
2 Tom' Tomsk 15 11 3 1 24 5 36 13 3 6 4 8 11 15
3 Dinamo St. Petersburg 15 8 3 4 24 15 27 13 5 6 2 24 13 21
4 Avangard Kursk 14 9 3 2 22 12 30 13 4 2 7 14 16 14
5 Shinnik 15 6 7 2 15 9 25 13 6 1 6 15 14 19
6 Shakhter-Volga-Olimpiets 13 7 3 3 13 8 24 15 5 4 6 14 15 19
7 Chertanovo 15 7 4 4 28 19 25 13 5 2 6 21 22 17
8 Krasnodar II 14 5 4 5 17 19 19 13 5 6 2 18 15 21
9 SKA-Energiya 13 5 5 3 18 15 20 15 4 7 4 16 18 19
10 Mordovia Saransk 14 3 4 7 14 19 13 14 7 4 3 17 11 25
11 Spartak Moskva II 15 5 5 5 18 18 20 13 5 2 6 15 16 17
12 Luch Vladivostok 14 6 3 5 11 9 21 14 2 10 2 11 10 16
13 Khimki 14 5 6 3 21 17 21 14 4 3 7 13 24 15
14 Rotor Volgograd 14 6 5 3 14 11 23 14 2 7 5 10 16 13
15 Fakel 14 5 6 3 18 11 21 14 3 2 9 12 20 11
16 Baltika 13 6 2 5 15 16 20 15 2 6 7 16 26 12
17 Torpedo Armavir 13 2 7 4 15 19 13 15 4 3 8 10 20 15
18 Tyumen 14 5 6 3 17 14 21 14 0 6 8 6 19 6
19 Sibir 13 4 4 5 10 11 16 15 1 5 9 11 27 8
20 Zenit St. Petersburg II 14 2 3 9 9 20 9 14 1 3 10 7 22 6
Sıra Takım OM 0 1 2 3 4 5 6 7 7+ AVG
1 Chertanovo 28 0 2 7 7 10 1 0 0 1 3.21
2 Dinamo St. Petersburg 28 3 5 8 3 3 4 1 0 1 2.71
3 Khimki 28 2 6 7 4 4 3 2 0 0 2.68
4 Baltika 28 1 5 10 5 3 3 1 0 0 2.61
5 Krasnodar II 27 3 3 8 7 3 1 2 0 0 2.56
6 Tambov 28 3 4 5 8 7 1 0 0 0 2.54
7 SKA-Energiya 28 2 5 9 6 4 2 0 0 0 2.39
8 Spartak Moskva II 28 3 4 7 9 3 2 0 0 0 2.39
9 Avangard Kursk 27 3 7 5 5 3 4 0 0 0 2.37
10 Torpedo Armavir 28 4 8 3 6 4 2 1 0 0 2.29
11 Fakel 28 3 5 9 8 1 2 0 0 0 2.18
12 Mordovia Saransk 28 2 8 6 8 3 1 0 0 0 2.18
13 Sibir 28 3 5 11 6 1 2 0 0 0 2.11
14 Zenit St. Petersburg II 28 1 12 4 7 3 1 0 0 0 2.07
15 Tyumen 28 5 5 9 5 2 2 0 0 0 2.00
16 Shinnik 28 4 10 5 5 2 2 0 0 0 1.89
17 Rotor Volgograd 28 4 8 10 3 2 0 1 0 0 1.82
18 Shakhter-Volga-Olimpiets 28 4 11 3 7 3 0 0 0 0 1.79
19 Tom' Tomsk 28 4 10 8 3 2 1 0 0 0 1.71
20 Luch Vladivostok 28 6 11 6 2 3 0 0 0 0 1.46