Alanya Escort Bodrum Escort
İstatistik
Menüsü

Rusya 2. Ligi

22.09.2019 Zorkiy 10:00 Ryazan
  • Zorkiy-Ryazan takım karşılaştırması
  • Zorkiy-Ryazan arasındaki maçlar
23.09.2019 Kvant 13:00 Strogino
  • Kvant-Strogino takım karşılaştırması
  • Kvant-Strogino arasındaki maçlar
28.09.2019 Metallurg Lipetsk - Zorkiy
  • Metallurg Lipetsk-Zorkiy takım karşılaştırması
  • Metallurg Lipetsk-Zorkiy arasındaki maçlar
28.09.2019 Kaluga - Ararat Moskva
  • Kaluga-Ararat Moskva takım karşılaştırması
  • Kaluga-Ararat Moskva arasındaki maçlar
28.09.2019 Ryazan - Sokol Saratov
  • Ryazan-Sokol Saratov takım karşılaştırması
  • Ryazan-Sokol Saratov arasındaki maçlar
28.09.2019 Khimki II 10:00 Rotor-2
  • Khimki II-Rotor-2 takım karşılaştırması
  • Khimki II-Rotor-2 arasındaki maçlar
28.09.2019 Khimik Novomoskovsk 12:00 Kvant
  • Khimik Novomoskovsk-Kvant takım karşılaştırması
  • Khimik Novomoskovsk-Kvant arasındaki maçlar
28.09.2019 Dinamo Bryansk 13:00 Salyut-Belgorod
  • Dinamo Bryansk-Salyut-Belgorod takım karşılaştırması
  • Dinamo Bryansk-Salyut-Belgorod arasındaki maçlar
28.09.2019 Strogino 14:00 Saturn
  • Strogino-Saturn takım karşılaştırması
  • Strogino-Saturn arasındaki maçlar
05.10.2019 Strogino - Khimik Novomoskovsk
  • Strogino-Khimik Novomoskovsk takım karşılaştırması
  • Strogino-Khimik Novomoskovsk arasındaki maçlar
21.09.2019 Saturn 0 - 2 Dinamo Bryansk
  • Saturn-Dinamo Bryansk maçı istatistikleri
  • Saturn-Dinamo Bryansk arasındaki maçlar
21.09.2019 Salyut-Belgorod 1 - 0 Kaluga
  • Salyut-Belgorod-Kaluga maçı istatistikleri
  • Salyut-Belgorod-Kaluga arasındaki maçlar
21.09.2019 Sokol Saratov 3 - 0 Khimki II
  • Sokol Saratov-Khimki II maçı istatistikleri
  • Sokol Saratov-Khimki II arasındaki maçlar
21.09.2019 Ararat Moskva 1 - 1 Metallurg Lipetsk
  • Ararat Moskva-Metallurg Lipetsk maçı istatistikleri
  • Ararat Moskva-Metallurg Lipetsk arasındaki maçlar
21.09.2019 Rotor-2 0 - 3 Khimik Novomoskovsk
  • Rotor-2-Khimik Novomoskovsk maçı istatistikleri
  • Rotor-2-Khimik Novomoskovsk arasındaki maçlar
15.09.2019 Khimki II 1 - 5 Zorkiy
  • Khimki II-Zorkiy maçı istatistikleri
  • Khimki II-Zorkiy arasındaki maçlar
14.09.2019 Ryazan 2 - 3 Ararat Moskva
  • Ryazan-Ararat Moskva maçı istatistikleri
  • Ryazan-Ararat Moskva arasındaki maçlar
14.09.2019 Metallurg Lipetsk 2 - 0 Salyut-Belgorod
  • Metallurg Lipetsk-Salyut-Belgorod maçı istatistikleri
  • Metallurg Lipetsk-Salyut-Belgorod arasındaki maçlar
14.09.2019 Khimik Novomoskovsk 1 - 2 Sokol Saratov
  • Khimik Novomoskovsk-Sokol Saratov maçı istatistikleri
  • Khimik Novomoskovsk-Sokol Saratov arasındaki maçlar
14.09.2019 Strogino 1 - 0 Rotor-2
  • Strogino-Rotor-2 maçı istatistikleri
  • Strogino-Rotor-2 arasındaki maçlar

2. Ligi Puan Durumu

Sıra Takım OM G B M AG YG AV Puan
1 Dinamo Bryansk 10 7 1 2 14 6 +8 22
2 Sokol Saratov 10 6 3 1 23 6 +17 21
3 Ararat Moskva 10 5 2 3 22 16 +6 17
4 Metallurg Lipetsk 10 4 4 2 12 6 +6 16
5 Zorkiy 9 5 1 3 21 16 +5 16
6 Khimik Novomoskovsk 10 4 3 3 14 10 +4 15
7 Saturn 10 3 5 2 17 19 -2 14
8 Salyut-Belgorod 10 4 1 5 12 15 -3 13
9 Ryazan 8 3 3 2 12 9 +3 12
10 Kaluga 9 3 3 3 12 11 +1 12
11 Khimki II 10 3 2 5 15 17 -2 11
12 Strogino 9 3 2 4 10 15 -5 11
13 Kvant 9 1 1 7 2 20 -18 4
14 Rotor-2 10 0 1 9 2 22 -20 1
  • Yükselme
Sıra Takım OM G B M AG YG P Son Maçları
1 Zorkiy 6 5 0 1 18 7 15
  • B
  • G
  • G
  • G
  • M
  • G
2 Sokol Saratov 6 4 2 0 18 4 14
  • B
  • G
  • G
  • B
  • G
  • G
3 Dinamo Bryansk 6 4 1 1 9 4 13
  • M
  • G
  • M
  • G
  • B
  • G
4 Khimik Novomoskovsk 6 4 0 2 11 6 12
  • G
  • M
  • G
  • G
  • M
  • G
5 Ryazan 6 3 2 1 11 7 11
  • G
  • B
  • B
  • G
  • G
  • M
6 Kaluga 6 2 3 1 9 7 9
  • B
  • M
  • G
  • B
  • B
  • M
7 Saturn 6 2 3 1 9 7 9
  • B
  • B
  • G
  • B
  • G
  • M
8 Metallurg Lipetsk 6 2 2 2 5 5 8
  • B
  • B
  • M
  • M
  • G
  • B
9 Ararat Moskva 6 2 2 2 9 11 8
  • G
  • G
  • M
  • B
  • G
  • B
10 Khimki II 6 2 1 3 12 12 7
  • G
  • M
  • G
  • B
  • M
  • M
11 Salyut-Belgorod 6 2 1 3 5 13 7
  • B
  • G
  • M
  • M
  • M
  • G
12 Strogino 6 1 2 3 6 9 5
  • M
  • B
  • M
  • M
  • B
  • G
13 Rotor-2 6 0 1 5 2 14 1
  • M
  • M
  • M
  • B
  • M
  • M
14 Kvant 6 0 1 5 1 16 1
  • G
  • M
  • M
  • M
  • B
  • M
Sıra Takım İÇ SAHA
OM G B M A Y P
DIŞ SAHA
OM G B M A Y P
1 Dinamo Bryansk 4 4 0 0 7 0 12 6 3 1 2 7 6 10
2 Sokol Saratov 6 3 2 1 12 3 11 4 3 1 0 11 3 10
3 Ararat Moskva 7 4 2 1 18 9 14 3 1 0 2 4 7 3
4 Metallurg Lipetsk 4 3 0 1 7 1 9 6 1 4 1 5 5 7
5 Zorkiy 6 2 1 3 11 12 7 3 3 0 0 10 4 9
6 Khimik Novomoskovsk 5 2 1 2 6 5 7 5 2 2 1 8 5 8
7 Saturn 5 0 4 1 7 9 4 5 3 1 1 10 10 10
8 Salyut-Belgorod 5 2 0 3 3 4 6 5 2 1 2 9 11 7
9 Ryazan 4 1 2 1 6 5 5 4 2 1 1 6 4 7
10 Kaluga 3 1 2 0 5 3 5 6 2 1 3 7 8 7
11 Khimki II 4 2 0 2 10 8 6 6 1 2 3 5 9 5
12 Strogino 5 3 1 1 8 6 10 4 0 1 3 2 9 1
13 Kvant 4 0 0 4 0 12 0 5 1 1 3 2 8 4
14 Rotor-2 5 0 1 4 1 10 1 5 0 0 5 1 12 0
Sıra Takım OM 0 1 2 3 4 5 6 7 7+ AVG
1 Zorkiy 9 0 0 0 2 5 1 1 0 0 4.11
2 Ararat Moskva 10 0 1 2 3 1 2 0 0 1 3.80
3 Saturn 10 0 0 6 0 2 0 1 0 1 3.60
4 Khimki II 10 0 2 2 3 1 0 1 1 0 3.20
5 Sokol Saratov 10 0 2 2 3 2 0 1 0 0 2.90
6 Strogino 9 0 1 2 4 2 0 0 0 0 2.78
7 Salyut-Belgorod 10 0 4 1 2 2 0 0 1 0 2.70
8 Ryazan 8 1 1 2 1 2 1 0 0 0 2.63
9 Kaluga 9 0 3 2 2 1 0 1 0 0 2.56
10 Kvant 9 0 2 5 0 1 0 1 0 0 2.44
11 Rotor-2 10 0 2 4 2 2 0 0 0 0 2.40
12 Khimik Novomoskovsk 10 2 0 1 6 1 0 0 0 0 2.40
13 Dinamo Bryansk 10 0 2 7 0 1 0 0 0 0 2.00
14 Metallurg Lipetsk 10 1 2 6 0 1 0 0 0 0 1.80