Alanya Escort Bodrum Escort
İstatistik
Menüsü

Rusya Premier Ligi

20.09.2019 Ufa 14:30 Spartak Moskva
  • Ufa-Spartak Moskva takım karşılaştırması
  • Ufa-Spartak Moskva arasındaki maçlar
21.09.2019 Terek Grozny 11:00 Krylya Sovetov
  • Terek Grozny-Krylya Sovetov takım karşılaştırması
  • Terek Grozny-Krylya Sovetov arasındaki maçlar
21.09.2019 Zenit 16:00 Rubin Kazan'
  • Zenit-Rubin Kazan' takım karşılaştırması
  • Zenit-Rubin Kazan' arasındaki maçlar
21.09.2019 Tambov 16:00 Rostov
  • Tambov-Rostov takım karşılaştırması
  • Tambov-Rostov arasındaki maçlar
22.09.2019 Gazovik Orenburg 08:30 Lokomotiv Moskva
  • Gazovik Orenburg-Lokomotiv Moskva takım karşılaştırması
  • Gazovik Orenburg-Lokomotiv Moskva arasındaki maçlar
22.09.2019 Dinamo Moskva 11:00 Dinamo St. Petersburg
  • Dinamo Moskva-Dinamo St. Petersburg takım karşılaştırması
  • Dinamo Moskva-Dinamo St. Petersburg arasındaki maçlar
22.09.2019 Arsenal Tula 13:30 Ural
  • Arsenal Tula-Ural takım karşılaştırması
  • Arsenal Tula-Ural arasındaki maçlar
22.09.2019 CSKA Moskva 16:00 Krasnodar
  • CSKA Moskva-Krasnodar takım karşılaştırması
  • CSKA Moskva-Krasnodar arasındaki maçlar
28.09.2019 Krylya Sovetov 11:00 Tambov
  • Krylya Sovetov-Tambov takım karşılaştırması
  • Krylya Sovetov-Tambov arasındaki maçlar
28.09.2019 Rostov 13:30 Dinamo Moskva
  • Rostov-Dinamo Moskva takım karşılaştırması
  • Rostov-Dinamo Moskva arasındaki maçlar
16.09.2019 Rostov 2 - 1 Terek Grozny
  • Rostov-Terek Grozny maçı istatistikleri
  • Rostov-Terek Grozny arasındaki maçlar
16.09.2019 Dinamo Moskva 0 - 0 Ufa
  • Dinamo Moskva-Ufa maçı istatistikleri
  • Dinamo Moskva-Ufa arasındaki maçlar
15.09.2019 Krasnodar 4 - 2 Krylya Sovetov
  • Krasnodar-Krylya Sovetov maçı istatistikleri
  • Krasnodar-Krylya Sovetov arasındaki maçlar
15.09.2019 Tambov 0 - 2 CSKA Moskva
  • Tambov-CSKA Moskva maçı istatistikleri
  • Tambov-CSKA Moskva arasındaki maçlar
15.09.2019 Gazovik Orenburg 2 - 1 Rubin Kazan'
  • Gazovik Orenburg-Rubin Kazan' maçı istatistikleri
  • Gazovik Orenburg-Rubin Kazan' arasındaki maçlar
14.09.2019 Dinamo St. Petersburg 0 - 1 Lokomotiv Moskva
  • Dinamo St. Petersburg-Lokomotiv Moskva maçı istatistikleri
  • Dinamo St. Petersburg-Lokomotiv Moskva arasındaki maçlar
14.09.2019 Spartak Moskva 1 - 2 Ural
  • Spartak Moskva-Ural maçı istatistikleri
  • Spartak Moskva-Ural arasındaki maçlar
13.09.2019 Zenit 3 - 1 Arsenal Tula
  • Zenit-Arsenal Tula maçı istatistikleri
  • Zenit-Arsenal Tula arasındaki maçlar
01.09.2019 Spartak Moskva 0 - 1 Zenit
  • Spartak Moskva-Zenit maçı istatistikleri
  • Spartak Moskva-Zenit arasındaki maçlar
01.09.2019 Arsenal Tula 1 - 2 CSKA Moskva
  • Arsenal Tula-CSKA Moskva maçı istatistikleri
  • Arsenal Tula-CSKA Moskva arasındaki maçlar

Premier Ligi Puan Durumu

Sıra Takım OM G B M AG YG AV Puan
1 Krasnodar 9 6 2 1 19 9 +10 20
2 Zenit 9 6 2 1 13 4 +9 20
3 Rostov 9 6 2 1 16 12 +4 20
4 CSKA Moskva 9 6 1 2 12 6 +6 19
5 Lokomotiv Moskva 9 5 2 2 14 8 +6 17
6 Spartak Moskva 9 4 2 3 11 10 +1 14
7 Arsenal Tula 9 4 1 4 12 13 -1 13
8 Ural 9 4 1 4 16 19 -3 13
9 Ufa 9 3 2 4 10 10 +0 11
10 Rubin Kazan' 9 3 1 5 6 10 -4 10
11 Dinamo Moskva 9 2 4 3 6 6 +0 10
12 Gazovik Orenburg 9 2 2 5 11 15 -4 8
13 Terek Grozny 9 2 2 5 6 14 -8 8
14 Krylya Sovetov 9 2 1 6 12 15 -3 7
15 Dinamo St. Petersburg 9 1 3 5 5 11 -6 6
16 Tambov 9 1 2 6 7 14 -7 5
  • UEFA Şampiyonlar Ligi
  • Şampiyonlar Ligi Elemeleri
  • UEFA Avrupa Ligi
  • Küme Düşme Play-off'u
  • Küme Düşme
Sıra Takım OM G B M AG YG P Son Maçları
1 Krasnodar 6 4 2 0 13 6 14
  • B
  • G
  • G
  • B
  • G
  • G
2 CSKA Moskva 6 4 1 1 9 3 13
  • G
  • B
  • M
  • G
  • G
  • G
3 Rostov 6 4 1 1 9 7 13
  • B
  • G
  • M
  • G
  • G
  • G
4 Lokomotiv Moskva 6 4 1 1 11 5 13
  • G
  • G
  • G
  • B
  • M
  • G
5 Zenit 6 3 2 1 7 3 11
  • B
  • G
  • B
  • M
  • G
  • G
6 Spartak Moskva 6 3 0 3 8 8 9
  • B
  • G
  • G
  • G
  • M
  • M
7 Arsenal Tula 6 3 0 3 6 7 9
  • G
  • G
  • M
  • G
  • M
  • M
8 Gazovik Orenburg 6 2 2 2 9 9 8
  • M
  • B
  • B
  • M
  • G
  • G
9 Ufa 6 2 2 2 4 3 8
  • B
  • M
  • G
  • G
  • M
  • B
10 Dinamo Moskva 6 1 3 2 3 4 6
  • B
  • M
  • M
  • G
  • B
  • B
11 Ural 6 2 0 4 8 15 6
  • B
  • M
  • M
  • G
  • M
  • G
12 Dinamo St. Petersburg 6 1 2 3 5 7 5
  • B
  • B
  • B
  • M
  • G
  • M
13 Terek Grozny 6 1 2 3 5 10 5
  • G
  • M
  • B
  • M
  • B
  • M
14 Krylya Sovetov 6 1 1 4 7 10 4
  • M
  • M
  • G
  • M
  • B
  • M
15 Rubin Kazan' 6 1 0 5 3 9 3
  • M
  • M
  • G
  • M
  • M
  • M
16 Tambov 6 0 2 4 4 11 2
  • M
  • B
  • M
  • M
  • B
  • M
Sıra Takım İÇ SAHA
OM G B M A Y P
DIŞ SAHA
OM G B M A Y P
1 Krasnodar 4 3 1 0 9 3 10 5 3 1 1 10 6 10
2 Zenit 4 2 2 0 6 3 8 5 4 0 1 7 1 12
3 Rostov 5 4 1 0 9 5 13 4 2 1 1 7 7 7
4 CSKA Moskva 4 3 1 0 6 1 10 5 3 0 2 6 5 9
5 Lokomotiv Moskva 4 2 1 1 8 4 7 5 3 1 1 6 4 10
6 Spartak Moskva 5 2 1 2 4 4 7 4 2 1 1 7 6 7
7 Arsenal Tula 5 2 1 2 7 7 7 4 2 0 2 5 6 6
8 Ural 6 3 1 2 14 12 10 3 1 0 2 2 7 3
9 Ufa 5 3 0 2 8 6 9 4 0 2 2 2 4 2
10 Rubin Kazan' 4 2 0 2 2 4 6 5 1 1 3 4 6 4
11 Dinamo Moskva 5 1 1 3 3 5 4 4 1 3 0 3 1 6
12 Gazovik Orenburg 4 1 2 1 5 6 5 5 1 0 4 6 9 3
13 Terek Grozny 4 2 1 1 5 5 7 5 0 1 4 1 9 1
14 Krylya Sovetov 5 1 1 3 6 7 4 4 1 0 3 6 8 3
15 Dinamo St. Petersburg 3 0 1 2 0 3 1 6 1 2 3 5 8 5
16 Tambov 5 1 0 4 2 7 3 4 0 2 2 5 7 2
Sıra Takım OM 0 1 2 3 4 5 6 7 7+ AVG
1 Ural 9 0 0 1 2 4 1 1 0 0 3.89
2 Krasnodar 9 0 2 3 1 0 1 2 0 0 3.11
3 Rostov 9 0 1 1 4 2 1 0 0 0 3.11
4 Krylya Sovetov 9 1 1 1 3 1 1 1 0 0 3.00
5 Gazovik Orenburg 9 0 0 2 6 1 0 0 0 0 2.89
6 Arsenal Tula 9 0 3 1 2 1 2 0 0 0 2.78
7 Lokomotiv Moskva 9 0 2 2 4 1 0 0 0 0 2.44
8 Spartak Moskva 9 1 2 1 3 2 0 0 0 0 2.33
9 Tambov 9 0 1 5 2 1 0 0 0 0 2.33
10 Ufa 9 2 2 1 2 0 2 0 0 0 2.22
11 Terek Grozny 9 1 2 1 4 1 0 0 0 0 2.22
12 CSKA Moskva 9 1 2 2 4 0 0 0 0 0 2.00
13 Zenit 9 1 2 4 1 1 0 0 0 0 1.89
14 Dinamo St. Petersburg 9 2 2 2 2 1 0 0 0 0 1.78
15 Rubin Kazan' 9 0 5 1 3 0 0 0 0 0 1.78
16 Dinamo Moskva 9 3 1 4 1 0 0 0 0 0 1.33