Alanya Escort Bodrum Escort
İstatistik
Menüsü

Slovakya I Liga

27.09.2019 Dubnica 14:00 Komárno
  • Dubnica-Komárno takım karşılaştırması
  • Dubnica-Komárno arasındaki maçlar
28.09.2019 Dukla Banská Bystrica 13:30 FK Košice
  • Dukla Banská Bystrica-FK Košice takım karşılaştırması
  • Dukla Banská Bystrica-FK Košice arasındaki maçlar
28.09.2019 Partizán Bardejov 13:30 Poprad
  • Partizán Bardejov-Poprad takım karşılaştırması
  • Partizán Bardejov-Poprad arasındaki maçlar
29.09.2019 Šamorín 08:30 Slovan Bratislava II
  • Šamorín-Slovan Bratislava II takım karşılaştırması
  • Šamorín-Slovan Bratislava II arasındaki maçlar
29.09.2019 Žilina II 08:30 Podbrezová
  • Žilina II-Podbrezová takım karşılaştırması
  • Žilina II-Podbrezová arasındaki maçlar
29.09.2019 Ružomberok II 08:30 Púchov
  • Ružomberok II-Púchov takım karşılaştırması
  • Ružomberok II-Púchov arasındaki maçlar
29.09.2019 Petržalka akadémia 08:30 Liptovský Mikuláš
  • Petržalka akadémia-Liptovský Mikuláš takım karşılaştırması
  • Petržalka akadémia-Liptovský Mikuláš arasındaki maçlar
29.09.2019 Slavoj Trebišov 13:30 Skalica
  • Slavoj Trebišov-Skalica takım karşılaştırması
  • Slavoj Trebišov-Skalica arasındaki maçlar
04.10.2019 Podbrezová 15:00 Šamorín
  • Podbrezová-Šamorín takım karşılaştırması
  • Podbrezová-Šamorín arasındaki maçlar
05.10.2019 Komárno 13:00 Petržalka akadémia
  • Komárno-Petržalka akadémia takım karşılaştırması
  • Komárno-Petržalka akadémia arasındaki maçlar
21.09.2019 Slovan Bratislava II 2 - 5 Žilina II
  • Slovan Bratislava II-Žilina II maçı istatistikleri
  • Slovan Bratislava II-Žilina II arasındaki maçlar
21.09.2019 Púchov 5 - 3 Šamorín
  • Púchov-Šamorín maçı istatistikleri
  • Púchov-Šamorín arasındaki maçlar
21.09.2019 Liptovský Mikuláš 1 - 3 Dubnica
  • Liptovský Mikuláš-Dubnica maçı istatistikleri
  • Liptovský Mikuláš-Dubnica arasındaki maçlar
21.09.2019 Komárno 1 - 3 Dukla Banská Bystrica
  • Komárno-Dukla Banská Bystrica maçı istatistikleri
  • Komárno-Dukla Banská Bystrica arasındaki maçlar
20.09.2019 Skalica 2 - 0 Petržalka akadémia
  • Skalica-Petržalka akadémia maçı istatistikleri
  • Skalica-Petržalka akadémia arasındaki maçlar
20.09.2019 Poprad 2 - 0 Slavoj Trebišov
  • Poprad-Slavoj Trebišov maçı istatistikleri
  • Poprad-Slavoj Trebišov arasındaki maçlar
20.09.2019 Podbrezová 2 - 1 Partizán Bardejov
  • Podbrezová-Partizán Bardejov maçı istatistikleri
  • Podbrezová-Partizán Bardejov arasındaki maçlar
20.09.2019 FK Košice 5 - 0 Ružomberok II
  • FK Košice-Ružomberok II maçı istatistikleri
  • FK Košice-Ružomberok II arasındaki maçlar
15.09.2019 Žilina II 1 - 2 Púchov
  • Žilina II-Púchov maçı istatistikleri
  • Žilina II-Púchov arasındaki maçlar
15.09.2019 Šamorín 0 - 1 Ružomberok II
  • Šamorín-Ružomberok II maçı istatistikleri
  • Šamorín-Ružomberok II arasındaki maçlar

I Liga Puan Durumu

Sıra Takım OM G B M AG YG AV Puan
1 Dubnica 10 9 0 1 26 11 +15 27
2 Dukla Banská Bystrica 10 8 0 2 26 12 +14 24
3 Poprad 10 8 0 2 20 9 +11 24
4 Skalica 10 6 2 2 15 11 +4 20
5 Žilina II 10 6 0 4 25 20 +5 18
6 Podbrezová 10 5 0 5 15 14 +1 15
7 Ružomberok II 10 5 0 5 17 21 -4 15
8 Púchov 10 4 2 4 16 13 +3 14
9 Petržalka akadémia 10 4 1 5 17 18 -1 13
10 Liptovský Mikuláš 10 4 1 5 12 16 -4 13
11 Komárno 10 3 3 4 10 16 -6 12
12 Partizán Bardejov 10 3 2 5 12 14 -2 11
13 FK Košice 10 2 3 5 13 12 +1 9
14 Slovan Bratislava II 10 2 0 8 8 20 -12 6
15 Šamorín 10 1 3 6 10 24 -14 6
16 Slavoj Trebišov 10 0 3 7 10 21 -11 3
  • Yükselme
  • Yükselme Play-off'u
  • Küme Düşme
Sıra Takım OM G B M AG YG P Son Maçları
1 Dubnica 6 5 0 1 13 6 15
  • G
  • G
  • G
  • M
  • G
  • G
2 Dukla Banská Bystrica 6 5 0 1 13 6 15
  • G
  • G
  • G
  • M
  • G
  • G
3 Poprad 6 5 0 1 12 5 15
  • G
  • G
  • M
  • G
  • G
  • G
4 Žilina II 6 4 0 2 16 9 12
  • G
  • M
  • G
  • G
  • M
  • G
5 Púchov 6 4 0 2 12 7 12
  • B
  • M
  • G
  • G
  • G
  • G
6 Skalica 6 3 2 1 10 6 11
  • G
  • B
  • B
  • G
  • M
  • G
7 Podbrezová 6 3 0 3 9 8 9
  • M
  • M
  • M
  • G
  • G
  • G
8 FK Košice 6 2 2 2 7 3 8
  • M
  • G
  • M
  • B
  • B
  • G
9 Partizán Bardejov 6 2 1 3 8 9 7
  • M
  • B
  • G
  • M
  • G
  • M
10 Liptovský Mikuláš 6 2 1 3 8 11 7
  • M
  • B
  • G
  • G
  • M
  • M
11 Ružomberok II 6 2 0 4 6 16 6
  • G
  • G
  • M
  • M
  • G
  • M
12 Šamorín 6 1 2 3 9 13 5
  • B
  • B
  • M
  • B
  • M
  • M
13 Komárno 6 1 2 3 4 10 5
  • G
  • M
  • B
  • M
  • B
  • M
14 Petržalka akadémia 6 1 1 4 6 11 4
  • M
  • B
  • G
  • M
  • M
  • M
15 Slovan Bratislava II 6 1 0 5 4 16 3
  • M
  • M
  • M
  • G
  • M
  • M
16 Slavoj Trebišov 5 0 1 4 1 8 1
  • B
  • M
  • M
  • M
  • M
  • M
Sıra Takım İÇ SAHA
OM G B M A Y P
DIŞ SAHA
OM G B M A Y P
1 Dubnica 5 5 0 0 11 3 15 5 4 0 1 15 8 12
2 Dukla Banská Bystrica 6 5 0 1 18 7 15 4 3 0 1 8 5 9
3 Poprad 6 5 0 1 12 6 15 4 3 0 1 8 3 9
4 Skalica 6 5 1 0 11 3 16 4 1 1 2 4 8 4
5 Žilina II 4 2 0 2 9 9 6 6 4 0 2 16 11 12
6 Podbrezová 7 5 0 2 13 7 15 3 0 0 3 2 7 0
7 Ružomberok II 4 2 0 2 9 10 6 6 3 0 3 8 11 9
8 Púchov 5 2 1 2 11 8 7 5 2 1 2 5 5 7
9 Petržalka akadémia 5 3 0 2 13 10 9 5 1 1 3 4 8 4
10 Liptovský Mikuláš 6 3 0 3 8 8 9 4 1 1 2 4 8 4
11 Komárno 6 2 3 1 7 6 9 4 1 0 3 3 10 3
12 Partizán Bardejov 5 2 1 2 7 5 7 5 1 1 3 5 9 4
13 FK Košice 5 2 2 1 10 5 8 5 0 1 4 3 7 1
14 Slovan Bratislava II 5 2 0 3 8 9 6 5 0 0 5 0 11 0
15 Šamorín 3 1 1 1 4 4 4 7 0 2 5 6 20 2
16 Slavoj Trebišov 2 0 1 1 0 1 1 8 0 2 6 10 20 2
Sıra Takım OM 0 1 2 3 4 5 6 7 7+ AVG
1 Žilina II 10 0 1 0 2 2 2 1 2 0 4.50
2 Dukla Banská Bystrica 10 0 0 2 3 2 2 0 1 0 3.80
3 Ružomberok II 10 0 1 2 1 1 4 1 0 0 3.80
4 Dubnica 10 0 2 1 1 2 2 2 0 0 3.70
5 Petržalka akadémia 10 0 0 3 3 3 0 0 0 1 3.50
6 Šamorín 10 1 1 2 1 2 2 0 0 1 3.40
7 Slavoj Trebišov 10 1 1 2 3 1 1 0 0 1 3.10
8 Púchov 10 0 3 1 4 1 0 0 0 1 2.90
9 Poprad 10 0 1 4 2 1 2 0 0 0 2.90
10 Podbrezová 10 0 1 2 4 3 0 0 0 0 2.90
11 Slovan Bratislava II 10 0 2 3 3 1 0 0 1 0 2.80
12 Liptovský Mikuláš 10 0 1 4 2 2 1 0 0 0 2.80
13 Komárno 10 1 2 3 0 2 2 0 0 0 2.60
14 Skalica 10 0 2 3 2 3 0 0 0 0 2.60
15 Partizán Bardejov 10 0 1 3 5 1 0 0 0 0 2.60
16 FK Košice 10 1 3 1 2 1 2 0 0 0 2.50