Alanya Escort Bodrum Escort
İstatistik
Menüsü

Slovakya II Liga

17.04.2019 Slovan Bratislava II 14:30 Báhoň
  • Slovan Bratislava II-Báhoň takım karşılaştırması
  • Slovan Bratislava II-Báhoň arasındaki maçlar
19.04.2019 Rohožník 08:30 Bernolákovo
  • Rohožník-Bernolákovo takım karşılaştırması
  • Rohožník-Bernolákovo arasındaki maçlar
19.04.2019 Vajnory 08:30 Slovan Most
  • Vajnory-Slovan Most takım karşılaştırması
  • Vajnory-Slovan Most arasındaki maçlar
19.04.2019 Lokomotíva DNV 09:00 Sl. Ivanka pri Dunaji
  • Lokomotíva DNV-Sl. Ivanka pri Dunaji takım karşılaştırması
  • Lokomotíva DNV-Sl. Ivanka pri Dunaji arasındaki maçlar
19.04.2019 Rovinka 11:00 Lozorno
  • Rovinka-Lozorno takım karşılaştırması
  • Rovinka-Lozorno arasındaki maçlar
19.04.2019 Malacky 15:00 Rača
  • Malacky-Rača takım karşılaştırması
  • Malacky-Rača arasındaki maçlar
21.04.2019 Tomášov 15:00 Dunajská Lužná
  • Tomášov-Dunajská Lužná takım karşılaştırması
  • Tomášov-Dunajská Lužná arasındaki maçlar
21.04.2019 Rusovce 15:00 Pezinok
  • Rusovce-Pezinok takım karşılaştırması
  • Rusovce-Pezinok arasındaki maçlar
27.04.2019 Dunajská Lužná 15:00 Báhoň
  • Dunajská Lužná-Báhoň takım karşılaştırması
  • Dunajská Lužná-Báhoň arasındaki maçlar
27.04.2019 Pezinok 15:00 Lokomotíva DNV
  • Pezinok-Lokomotíva DNV takım karşılaştırması
  • Pezinok-Lokomotíva DNV arasındaki maçlar
14.04.2019 Lozorno 0 - 6 Rohožník
  • Lozorno-Rohožník maçı istatistikleri
  • Lozorno-Rohožník arasındaki maçlar
14.04.2019 Bernolákovo 0 - 1 Slovan Bratislava II
  • Bernolákovo-Slovan Bratislava II maçı istatistikleri
  • Bernolákovo-Slovan Bratislava II arasındaki maçlar
14.04.2019 Sl. Ivanka pri Dunaji 1 - 1 Rusovce
  • Sl. Ivanka pri Dunaji-Rusovce maçı istatistikleri
  • Sl. Ivanka pri Dunaji-Rusovce arasındaki maçlar
14.04.2019 Slovan Most 2 - 1 Malacky
  • Slovan Most-Malacky maçı istatistikleri
  • Slovan Most-Malacky arasındaki maçlar
14.04.2019 Rača 5 - 2 Rovinka
  • Rača-Rovinka maçı istatistikleri
  • Rača-Rovinka arasındaki maçlar
13.04.2019 Dunajská Lužná 1 - 0 Lokomotíva DNV
  • Dunajská Lužná-Lokomotíva DNV maçı istatistikleri
  • Dunajská Lužná-Lokomotíva DNV arasındaki maçlar
13.04.2019 Pezinok 4 - 0 Vajnory
  • Pezinok-Vajnory maçı istatistikleri
  • Pezinok-Vajnory arasındaki maçlar
13.04.2019 Báhoň 2 - 2 Tomášov
  • Báhoň-Tomášov maçı istatistikleri
  • Báhoň-Tomášov arasındaki maçlar
07.04.2019 Bernolákovo 1 - 0 Lozorno
  • Bernolákovo-Lozorno maçı istatistikleri
  • Bernolákovo-Lozorno arasındaki maçlar
07.04.2019 Rohožník 1 - 2 Rača
  • Rohožník-Rača maçı istatistikleri
  • Rohožník-Rača arasındaki maçlar

II Liga Puan Durumu

Sıra Takım OM G B M AG YG AV Puan
1 Slovan Bratislava II 21 18 3 0 80 18 +62 57
2 Rača 21 14 3 4 52 27 +25 45
3 Slovan Most 21 13 2 6 40 23 +17 41
4 Báhoň 21 12 4 5 43 24 +19 40
5 Rohožník 21 12 3 6 37 28 +9 39
6 Lokomotíva DNV 21 10 4 7 37 32 +5 34
7 Pezinok 21 9 5 7 27 22 +5 32
8 Dunajská Lužná 21 9 4 8 33 25 +8 31
9 Rovinka 21 9 3 9 46 52 -6 30
10 Tomášov 21 8 5 8 39 39 +0 29
11 Malacky 21 7 4 10 27 32 -5 25
12 Sl. Ivanka pri Dunaji 21 6 4 11 25 39 -14 22
13 Bernolákovo 21 5 4 12 21 39 -18 19
14 Rusovce 21 5 3 13 22 46 -24 18
15 Lozorno 21 1 4 16 22 50 -28 7
16 Vajnory 21 2 1 18 17 72 -55 7
  • Yükselme
  • Muhtemel Küme Düşme
  • Küme Düşme
Sıra Takım OM G B M AG YG P Son Maçları
1 Slovan Bratislava II 6 5 1 0 21 6 16
  • G
  • G
  • G
  • B
  • G
  • G
2 Slovan Most 6 5 0 1 14 7 15
  • M
  • G
  • G
  • G
  • G
  • G
3 Báhoň 6 4 2 0 18 8 14
  • G
  • G
  • G
  • G
  • B
  • B
4 Dunajská Lužná 6 4 1 1 15 6 13
  • B
  • G
  • M
  • G
  • B
  • G
5 Sl. Ivanka pri Dunaji 6 3 2 1 14 8 11
  • G
  • M
  • B
  • G
  • G
  • B
6 Rača 6 3 2 1 16 11 11
  • G
  • M
  • B
  • B
  • G
  • G
7 Pezinok 6 3 1 2 10 5 10
  • G
  • M
  • B
  • M
  • G
  • G
8 Rohožník 6 3 0 3 13 7 9
  • B
  • G
  • G
  • M
  • M
  • G
9 Tomášov 6 2 3 1 8 7 9
  • M
  • G
  • G
  • B
  • M
  • B
10 Bernolákovo 6 2 1 3 4 8 7
  • M
  • M
  • B
  • G
  • G
  • M
11 Malacky 6 2 0 4 10 9 6
  • G
  • M
  • G
  • M
  • M
  • M
12 Rusovce 6 1 2 3 6 11 5
  • M
  • M
  • M
  • G
  • B
  • B
13 Lokomotíva DNV 6 0 2 4 5 13 2
  • G
  • M
  • B
  • M
  • B
  • M
14 Lozorno 6 0 2 4 4 13 2
  • M
  • M
  • B
  • B
  • M
  • M
15 Rovinka 6 0 2 4 10 22 2
  • M
  • M
  • B
  • B
  • M
  • M
16 Vajnory 6 0 0 6 4 23 0
  • M
  • M
  • M
  • M
  • M
  • M
Sıra Takım İÇ SAHA
OM G B M A Y P
DIŞ SAHA
OM G B M A Y P
1 Slovan Bratislava II 10 10 0 0 52 7 30 11 8 3 0 28 11 27
2 Rača 11 8 2 1 33 10 26 10 6 1 3 19 17 19
3 Slovan Most 11 8 0 3 26 13 24 10 5 2 3 14 10 17
4 Báhoň 11 6 2 3 22 14 20 10 6 2 2 21 10 20
5 Rohožník 10 7 0 3 19 8 21 11 5 3 3 18 20 18
6 Lokomotíva DNV 10 5 2 3 19 16 17 11 5 2 4 18 16 17
7 Pezinok 11 3 4 4 15 15 13 10 6 1 3 12 7 19
8 Dunajská Lužná 11 7 2 2 20 6 23 10 2 2 6 13 19 8
9 Rovinka 10 4 1 5 23 23 13 11 5 2 4 23 29 17
10 Tomášov 10 5 2 3 20 14 17 11 3 3 5 19 25 12
11 Malacky 10 5 3 2 17 6 18 11 2 1 8 10 26 7
12 Sl. Ivanka pri Dunaji 11 2 2 7 9 22 8 10 4 2 4 16 17 14
13 Bernolákovo 11 2 1 8 10 23 7 10 3 3 4 11 16 12
14 Rusovce 10 2 2 6 11 18 8 11 3 1 7 11 28 10
15 Lozorno 11 1 4 6 16 26 7 10 0 0 10 6 24 0
16 Vajnory 10 1 1 8 9 26 4 11 1 0 10 8 46 3
Sıra Takım OM 0 1 2 3 4 5 6 7 7+ AVG
1 Slovan Bratislava II 21 0 1 3 3 3 1 6 3 1 4.67
2 Rovinka 21 0 1 2 2 3 6 5 1 1 4.67
3 Vajnory 21 0 1 2 3 6 5 2 2 0 4.24
4 Rača 21 0 1 3 6 6 2 1 2 0 3.76
5 Tomášov 21 1 3 4 1 4 4 1 2 1 3.71
6 Lozorno 21 1 6 1 2 6 0 2 2 1 3.43
7 Lokomotíva DNV 21 2 5 2 3 3 1 1 4 0 3.29
8 Rusovce 21 0 3 4 6 4 2 1 1 0 3.24
9 Báhoň 21 0 2 6 5 2 6 0 0 0 3.19
10 Rohožník 21 1 4 4 4 3 2 2 1 0 3.10
11 Sl. Ivanka pri Dunaji 21 0 4 6 2 4 4 1 0 0 3.05
12 Slovan Most 21 2 4 2 6 2 2 2 1 0 3.00
13 Bernolákovo 21 1 5 3 4 4 3 1 0 0 2.86
14 Malacky 21 2 3 5 4 3 2 2 0 0 2.81
15 Dunajská Lužná 21 0 6 5 2 5 2 1 0 0 2.76
16 Pezinok 21 0 7 8 1 4 0 0 1 0 2.33