Alanya Escort Bodrum Escort
İstatistik
Menüsü

Slovenya 3. SNL

27.09.2019 Svoboda 14:30 Bled Hirter
  • Svoboda-Bled Hirter takım karşılaştırması
  • Svoboda-Bled Hirter arasındaki maçlar
27.09.2019 Šencur 17:00 Adria
  • Šencur-Adria takım karşılaştırması
  • Šencur-Adria arasındaki maçlar
28.09.2019 Ajdovščina Škou 14:00 Brinje-Grosuplje
  • Ajdovščina Škou-Brinje-Grosuplje takım karşılaştırması
  • Ajdovščina Škou-Brinje-Grosuplje arasındaki maçlar
28.09.2019 Tolmin 14:00 Fama Vipava
  • Tolmin-Fama Vipava takım karşılaştırması
  • Tolmin-Fama Vipava arasındaki maçlar
28.09.2019 MNK Izola 14:00 Kočevje
  • MNK Izola-Kočevje takım karşılaştırması
  • MNK Izola-Kočevje arasındaki maçlar
28.09.2019 Sava Kranj 14:00 Arne Tabor 69
  • Sava Kranj-Arne Tabor 69 takım karşılaştırması
  • Sava Kranj-Arne Tabor 69 arasındaki maçlar
29.09.2019 Ilirija 14:00 Žiri
  • Ilirija-Žiri takım karşılaştırması
  • Ilirija-Žiri arasındaki maçlar
05.10.2019 Žiri 14:00 Svoboda
  • Žiri-Svoboda takım karşılaştırması
  • Žiri-Svoboda arasındaki maçlar
05.10.2019 Ajdovščina Škou 14:00 Šencur
  • Ajdovščina Škou-Šencur takım karşılaştırması
  • Ajdovščina Škou-Šencur arasındaki maçlar
05.10.2019 Kočevje 14:00 Tolmin
  • Kočevje-Tolmin takım karşılaştırması
  • Kočevje-Tolmin arasındaki maçlar
22.09.2019 Brinje-Grosuplje 2 - 0 Tolmin
  • Brinje-Grosuplje-Tolmin maçı istatistikleri
  • Brinje-Grosuplje-Tolmin arasındaki maçlar
22.09.2019 Fama Vipava 1 - 1 MNK Izola
  • Fama Vipava-MNK Izola maçı istatistikleri
  • Fama Vipava-MNK Izola arasındaki maçlar
21.09.2019 Žiri 2 - 3 Šencur
  • Žiri-Šencur maçı istatistikleri
  • Žiri-Šencur arasındaki maçlar
21.09.2019 Bled Hirter 1 - 1 Ilirija
  • Bled Hirter-Ilirija maçı istatistikleri
  • Bled Hirter-Ilirija arasındaki maçlar
21.09.2019 Adria 0 - 1 Ajdovščina Škou
  • Adria-Ajdovščina Škou maçı istatistikleri
  • Adria-Ajdovščina Škou arasındaki maçlar
21.09.2019 Kočevje 0 - 4 Sava Kranj
  • Kočevje-Sava Kranj maçı istatistikleri
  • Kočevje-Sava Kranj arasındaki maçlar
21.09.2019 Arne Tabor 69 3 - 4 Svoboda
  • Arne Tabor 69-Svoboda maçı istatistikleri
  • Arne Tabor 69-Svoboda arasındaki maçlar
14.09.2019 Šencur 0 - 0 Bled Hirter
  • Šencur-Bled Hirter maçı istatistikleri
  • Šencur-Bled Hirter arasındaki maçlar
14.09.2019 Sava Kranj 2 - 0 Fama Vipava
  • Sava Kranj-Fama Vipava maçı istatistikleri
  • Sava Kranj-Fama Vipava arasındaki maçlar
14.09.2019 Adria 2 - 2 Brinje-Grosuplje
  • Adria-Brinje-Grosuplje maçı istatistikleri
  • Adria-Brinje-Grosuplje arasındaki maçlar

3. SNL Puan Durumu

Sıra Takım OM G B M AG YG AV Puan
1 Brinje-Grosuplje 6 4 1 1 16 4 +12 13
2 Šencur 6 4 1 1 17 9 +8 13
3 Sava Kranj 6 4 1 1 13 5 +8 13
4 Ajdovščina Škou 6 4 1 1 12 8 +4 13
5 Svoboda 6 3 3 0 17 8 +9 12
6 Bled Hirter 6 3 2 1 10 9 +1 11
7 Tolmin 6 2 3 1 10 10 +0 9
8 Ilirija 6 1 4 1 10 8 +2 7
9 Fama Vipava 6 1 2 3 5 10 -5 5
10 Adria 6 0 4 2 9 11 -2 4
11 Žiri 6 0 3 3 10 14 -4 3
12 Arne Tabor 69 6 0 3 3 8 12 -4 3
13 MNK Izola 6 0 3 3 5 13 -8 3
14 Kočevje 6 0 1 5 4 25 -21 1
Sıra Takım OM G B M AG YG P Son Maçları
1 Brinje-Grosuplje 6 4 1 1 16 4 13
  • G
  • M
  • G
  • G
  • B
  • G
2 Sava Kranj 5 4 1 0 12 2 13
  • M
  • G
  • G
  • B
  • G
  • G
3 Šencur 6 4 1 1 17 9 13
  • M
  • G
  • G
  • G
  • B
  • G
4 Ajdovščina Škou 6 4 1 1 12 8 13
  • G
  • G
  • G
  • M
  • B
  • G
5 Svoboda 6 3 3 0 17 8 12
  • G
  • B
  • B
  • B
  • G
  • G
6 Bled Hirter 5 3 2 0 10 3 11
  • M
  • G
  • G
  • G
  • B
  • B
7 Ilirija 6 1 4 1 10 8 7
  • B
  • B
  • M
  • G
  • B
  • B
8 Tolmin 5 1 3 1 7 8 6
  • G
  • B
  • B
  • B
  • G
  • M
9 Fama Vipava 6 1 2 3 5 10 5
  • M
  • M
  • G
  • B
  • M
  • B
10 Adria 5 0 3 2 8 10 3
  • B
  • B
  • M
  • B
  • B
  • M
11 Arne Tabor 69 6 0 3 3 8 12 3
  • B
  • B
  • M
  • M
  • B
  • M
12 Žiri 5 0 2 3 10 14 2
  • B
  • M
  • M
  • B
  • B
  • M
13 MNK Izola 5 0 2 3 3 11 2
  • B
  • B
  • M
  • M
  • M
  • B
14 Kočevje 6 0 1 5 4 25 1
  • B
  • M
  • M
  • M
  • M
  • M
Sıra Takım İÇ SAHA
OM G B M A Y P
DIŞ SAHA
OM G B M A Y P
1 Brinje-Grosuplje 3 2 0 1 6 1 6 3 2 1 0 10 3 7
2 Šencur 3 1 1 1 7 3 4 3 3 0 0 10 6 9
3 Sava Kranj 2 2 0 0 5 0 6 4 2 1 1 8 5 7
4 Ajdovščina Škou 3 2 1 0 7 3 7 3 2 0 1 5 5 6
5 Svoboda 3 2 1 0 11 3 7 3 1 2 0 6 5 5
6 Bled Hirter 4 2 1 1 8 8 7 2 1 1 0 2 1 4
7 Tolmin 2 0 2 0 3 3 2 4 2 1 1 7 7 7
8 Ilirija 3 0 2 1 3 4 2 3 1 2 0 7 4 5
9 Fama Vipava 3 0 2 1 4 6 2 3 1 0 2 1 4 3
10 Adria 4 0 2 2 4 6 2 2 0 2 0 5 5 2
11 Žiri 4 0 2 2 6 8 2 2 0 1 1 4 6 1
12 Arne Tabor 69 3 0 1 2 7 9 1 3 0 2 1 1 3 2
13 MNK Izola 2 0 1 1 2 3 1 4 0 2 2 3 10 2
14 Kočevje 3 0 0 3 3 13 0 3 0 1 2 1 12 1
Sıra Takım OM 0 1 2 3 4 5 6 7 7+ AVG
1 Kočevje 6 0 0 1 0 1 2 1 1 0 4.83
2 Šencur 6 1 0 0 0 0 4 1 0 0 4.33
3 Svoboda 6 0 0 2 0 2 0 1 1 0 4.17
4 Žiri 6 1 0 0 1 1 1 2 0 0 4.00
5 Arne Tabor 69 6 1 0 2 0 1 1 0 1 0 3.33
6 Ajdovščina Škou 6 0 1 2 0 1 1 1 0 0 3.33
7 Adria 6 0 1 1 1 2 0 1 0 0 3.33
8 Brinje-Grosuplje 6 0 1 1 1 2 0 1 0 0 3.33
9 Tolmin 6 0 0 2 1 2 1 0 0 0 3.33
10 Bled Hirter 6 1 0 1 1 2 0 1 0 0 3.17
11 Ilirija 6 0 1 3 0 1 0 0 1 0 3.00
12 Sava Kranj 6 0 1 1 1 3 0 0 0 0 3.00
13 MNK Izola 6 0 0 2 2 2 0 0 0 0 3.00
14 Fama Vipava 6 0 1 4 0 0 0 1 0 0 2.50