Alanya Escort Bodrum Escort
İstatistik
Menüsü

Ukrayna Druha Liga

21.09.2019 Nyva Vinnytsya 13:00 Bukovyna
  • Nyva Vinnytsya-Bukovyna takım karşılaştırması
  • Nyva Vinnytsya-Bukovyna arasındaki maçlar
22.09.2019 Obolon'-Brovar II 12:00 Nyva Ternopil
  • Obolon'-Brovar II-Nyva Ternopil takım karşılaştırması
  • Obolon'-Brovar II-Nyva Ternopil arasındaki maçlar
22.09.2019 Veres Rivne 13:00 Kalush
  • Veres Rivne-Kalush takım karşılaştırması
  • Veres Rivne-Kalush arasındaki maçlar
22.09.2019 Uzhhorod 13:00 Dinaz Vyshhorod
  • Uzhhorod-Dinaz Vyshhorod takım karşılaştırması
  • Uzhhorod-Dinaz Vyshhorod arasındaki maçlar
23.09.2019 Chayka 13:00 Polessya
  • Chayka-Polessya takım karşılaştırması
  • Chayka-Polessya arasındaki maçlar
25.09.2019 Nyva Vinnytsya 13:00 Uzhhorod
  • Nyva Vinnytsya-Uzhhorod takım karşılaştırması
  • Nyva Vinnytsya-Uzhhorod arasındaki maçlar
28.09.2019 Chayka - Kalush
  • Chayka-Kalush takım karşılaştırması
  • Chayka-Kalush arasındaki maçlar
28.09.2019 Veres Rivne 13:00 Podillya Khmelnytskyi
  • Veres Rivne-Podillya Khmelnytskyi takım karşılaştırması
  • Veres Rivne-Podillya Khmelnytskyi arasındaki maçlar
29.09.2019 Nyva Vinnytsya - Polessya
  • Nyva Vinnytsya-Polessya takım karşılaştırması
  • Nyva Vinnytsya-Polessya arasındaki maçlar
29.09.2019 Uzhhorod 13:30 Bukovyna
  • Uzhhorod-Bukovyna takım karşılaştırması
  • Uzhhorod-Bukovyna arasındaki maçlar
18.09.2019 Nyva Ternopil 0 - 0 Uzhhorod
  • Nyva Ternopil-Uzhhorod maçı istatistikleri
  • Nyva Ternopil-Uzhhorod arasındaki maçlar
18.09.2019 Polessya 2 - 0 Veres Rivne
  • Polessya-Veres Rivne maçı istatistikleri
  • Polessya-Veres Rivne arasındaki maçlar
18.09.2019 Kalush 5 - 2 Podillya Khmelnytskyi
  • Kalush-Podillya Khmelnytskyi maçı istatistikleri
  • Kalush-Podillya Khmelnytskyi arasındaki maçlar
18.09.2019 Bukovyna 2 - 1 Chayka
  • Bukovyna-Chayka maçı istatistikleri
  • Bukovyna-Chayka arasındaki maçlar
18.09.2019 Dinaz Vyshhorod 2 - 1 Nyva Vinnytsya
  • Dinaz Vyshhorod-Nyva Vinnytsya maçı istatistikleri
  • Dinaz Vyshhorod-Nyva Vinnytsya arasındaki maçlar
14.09.2019 Nyva Vinnytsya 0 - 1 Nyva Ternopil
  • Nyva Vinnytsya-Nyva Ternopil maçı istatistikleri
  • Nyva Vinnytsya-Nyva Ternopil arasındaki maçlar
14.09.2019 Veres Rivne 2 - 0 Bukovyna
  • Veres Rivne-Bukovyna maçı istatistikleri
  • Veres Rivne-Bukovyna arasındaki maçlar
14.09.2019 Podillya Khmelnytskyi 1 - 0 Polessya
  • Podillya Khmelnytskyi-Polessya maçı istatistikleri
  • Podillya Khmelnytskyi-Polessya arasındaki maçlar
14.09.2019 Chayka 0 - 0 Dinaz Vyshhorod
  • Chayka-Dinaz Vyshhorod maçı istatistikleri
  • Chayka-Dinaz Vyshhorod arasındaki maçlar
13.09.2019 Uzhhorod 3 - 1 Obolon'-Brovar II
  • Uzhhorod-Obolon'-Brovar II maçı istatistikleri
  • Uzhhorod-Obolon'-Brovar II arasındaki maçlar

Druha Liga Puan Durumu

Sıra Takım OM G B M AG YG AV Puan
1 Nyva Ternopil 9 7 2 0 14 3 +11 23
2 Polessya 9 6 1 2 13 4 +9 19
3 Podillya Khmelnytskyi 10 5 3 2 14 11 +3 18
4 Veres Rivne 9 5 1 3 11 9 +2 16
5 Kalush 9 4 2 3 14 10 +4 14
6 Dinaz Vyshhorod 9 3 3 3 10 11 -1 12
7 Uzhhorod 8 3 2 3 11 9 +2 11
8 Obolon'-Brovar II 9 2 2 5 8 17 -9 8
9 Chayka 9 1 3 5 6 10 -4 6
10 Bukovyna 9 2 0 7 9 19 -10 6
11 Nyva Vinnytsya 8 1 1 6 6 13 -7 4
  • Yükselme
  • Yükselme Play-off'u
  • Küme Düşme
Sıra Takım OM G B M AG YG P Son Maçları
1 Nyva Ternopil 6 4 2 0 8 3 14
  • G
  • B
  • G
  • G
  • G
  • B
2 Polessya 6 4 1 1 10 2 13
  • M
  • B
  • G
  • G
  • M
  • G
3 Podillya Khmelnytskyi 6 3 2 1 11 9 11
  • G
  • B
  • B
  • G
  • G
  • M
4 Uzhhorod 6 3 1 2 10 7 10
  • M
  • B
  • M
  • G
  • G
  • B
5 Veres Rivne 6 3 0 3 7 7 9
  • G
  • G
  • M
  • M
  • G
  • M
6 Dinaz Vyshhorod 5 2 2 1 7 5 8
  • B
  • M
  • B
  • G
  • B
  • G
7 Kalush 6 2 1 3 9 9 7
  • B
  • M
  • G
  • M
  • M
  • G
8 Bukovyna 6 2 0 4 7 12 6
  • M
  • M
  • G
  • M
  • M
  • G
9 Chayka 6 1 2 3 6 8 5
  • G
  • M
  • B
  • M
  • B
  • M
10 Nyva Vinnytsya 6 1 1 4 5 10 4
  • M
  • B
  • M
  • G
  • M
  • M
11 Obolon'-Brovar II 6 0 2 4 4 12 2
  • B
  • M
  • M
  • B
  • M
  • M
Sıra Takım İÇ SAHA
OM G B M A Y P
DIŞ SAHA
OM G B M A Y P
1 Nyva Ternopil 4 2 2 0 4 2 8 5 5 0 0 10 1 15
2 Polessya 4 4 0 0 9 1 12 5 2 1 2 4 3 7
3 Podillya Khmelnytskyi 5 3 1 1 5 3 10 5 2 2 1 9 8 8
4 Veres Rivne 3 2 0 1 3 1 6 6 3 1 2 8 8 10
5 Kalush 5 2 1 2 8 8 7 4 2 1 1 6 2 7
6 Dinaz Vyshhorod 7 3 1 3 9 10 10 2 0 2 0 1 1 2
7 Uzhhorod 5 2 1 2 7 6 7 3 1 1 1 4 3 4
8 Obolon'-Brovar II 4 1 1 2 3 7 4 5 1 1 3 5 10 4
9 Chayka 4 1 2 1 4 4 5 5 0 1 4 2 6 1
10 Bukovyna 5 1 0 4 4 12 3 4 1 0 3 5 7 3
11 Nyva Vinnytsya 3 0 1 2 1 5 1 5 1 0 4 5 8 3
Sıra Takım OM 0 1 2 3 4 5 6 7 7+ AVG
1 Bukovyna 9 0 0 4 2 1 2 0 0 0 3.11
2 Obolon'-Brovar II 9 1 2 0 2 3 1 0 0 0 2.78
3 Kalush 9 2 0 2 3 1 0 0 1 0 2.67
4 Podillya Khmelnytskyi 10 1 4 1 1 1 1 0 1 0 2.50
5 Uzhhorod 8 2 0 0 4 2 0 0 0 0 2.50
6 Nyva Vinnytsya 8 0 2 1 5 0 0 0 0 0 2.38
7 Dinaz Vyshhorod 9 2 1 1 3 1 1 0 0 0 2.33
8 Veres Rivne 9 0 3 3 1 2 0 0 0 0 2.22
9 Polessya 9 1 3 3 1 0 1 0 0 0 1.89
10 Nyva Ternopil 9 1 4 1 1 2 0 0 0 0 1.89
11 Chayka 9 2 3 0 3 1 0 0 0 0 1.78