Alanya Escort Bodrum Escort
İstatistik
Menüsü

Ukrayna Druha Liga

Druha Liga Maç Sonuçları

Group A
18.09.2019 Nyva Ternopil 0 - 0 Uzhhorod
  • Nyva Ternopil-Uzhhorod maçı istatistikleri ve kadrolar
Group B
18.09.2019 Mykolaiv II 0 - 3 Alians Lypova Dolyna
  • Mykolaiv II-Alians Lypova Dolyna maçı istatistikleri ve kadrolar
18.09.2019 Hirnyk 3 - 0 Tavriya
  • Hirnyk-Tavriya maçı istatistikleri ve kadrolar
Group A
18.09.2019 Kalush 5 - 2 Podillya Khmelnytskyi
  • Kalush-Podillya Khmelnytskyi maçı istatistikleri ve kadrolar
18.09.2019 Polessya 2 - 0 Veres Rivne
  • Polessya-Veres Rivne maçı istatistikleri ve kadrolar
Group B
18.09.2019 Krystal 3 - 0 Makiyivvuhillya
  • Krystal-Makiyivvuhillya maçı istatistikleri ve kadrolar
18.09.2019 Real Pharm 2 - 1 Avanhard II
  • Real Pharm-Avanhard II maçı istatistikleri ve kadrolar
18.09.2019 VPK-Ahro Shevchenkivka 4 - 0 Chornomorets II
  • VPK-Ahro Shevchenkivka-Chornomorets II maçı istatistikleri ve kadrolar
Group A
18.09.2019 Bukovyna 2 - 1 Chayka
  • Bukovyna-Chayka maçı istatistikleri ve kadrolar
18.09.2019 Dinaz Vyshhorod 2 - 1 Nyva Vinnytsya
  • Dinaz Vyshhorod-Nyva Vinnytsya maçı istatistikleri ve kadrolar
Group B
14.09.2019 Alians Lypova Dolyna 3 - 2 Hirnyk
  • Alians Lypova Dolyna-Hirnyk maçı istatistikleri ve kadrolar
14.09.2019 Makiyivvuhillya 1 - 1 Mykolaiv II
  • Makiyivvuhillya-Mykolaiv II maçı istatistikleri ve kadrolar
Group A
14.09.2019 Nyva Vinnytsya 0 - 1 Nyva Ternopil
  • Nyva Vinnytsya-Nyva Ternopil maçı istatistikleri ve kadrolar
14.09.2019 Veres Rivne 2 - 0 Bukovyna
  • Veres Rivne-Bukovyna maçı istatistikleri ve kadrolar
14.09.2019 Podillya Khmelnytskyi 1 - 0 Polessya
  • Podillya Khmelnytskyi-Polessya maçı istatistikleri ve kadrolar
Group B
14.09.2019 Enerhiya Nova Kakhovka 1 - 3 Krystal
  • Enerhiya Nova Kakhovka-Krystal maçı istatistikleri ve kadrolar
14.09.2019 Tavriya 1 - 0 Real Pharm
  • Tavriya-Real Pharm maçı istatistikleri ve kadrolar
Group A
14.09.2019 Chayka 0 - 0 Dinaz Vyshhorod
  • Chayka-Dinaz Vyshhorod maçı istatistikleri ve kadrolar
13.09.2019 Uzhhorod 3 - 1 Obolon'-Brovar II
  • Uzhhorod-Obolon'-Brovar II maçı istatistikleri ve kadrolar
Group B
12.09.2019 Avanhard II 0 - 1 Chornomorets II
  • Avanhard II-Chornomorets II maçı istatistikleri ve kadrolar
09.09.2019 Mykolaiv II 1 - 0 Enerhiya Nova Kakhovka
  • Mykolaiv II-Enerhiya Nova Kakhovka maçı istatistikleri ve kadrolar
Group A
09.09.2019 Nyva Ternopil 1 - 0 Chayka
  • Nyva Ternopil-Chayka maçı istatistikleri ve kadrolar
08.09.2019 Polessya 2 - 0 Kalush
  • Polessya-Kalush maçı istatistikleri ve kadrolar
Group B
08.09.2019 VPK-Ahro Shevchenkivka 5 - 1 Avanhard II
  • VPK-Ahro Shevchenkivka-Avanhard II maçı istatistikleri ve kadrolar
08.09.2019 Chornomorets II 6 - 1 Tavriya
  • Chornomorets II-Tavriya maçı istatistikleri ve kadrolar
08.09.2019 Hirnyk 3 - 1 Makiyivvuhillya
  • Hirnyk-Makiyivvuhillya maçı istatistikleri ve kadrolar
08.09.2019 Real Pharm 0 - 5 Alians Lypova Dolyna
  • Real Pharm-Alians Lypova Dolyna maçı istatistikleri ve kadrolar
Group A
08.09.2019 Bukovyna 1 - 4 Podillya Khmelnytskyi
  • Bukovyna-Podillya Khmelnytskyi maçı istatistikleri ve kadrolar
08.09.2019 Obolon'-Brovar II 1 - 2 Nyva Vinnytsya
  • Obolon'-Brovar II-Nyva Vinnytsya maçı istatistikleri ve kadrolar
08.09.2019 Dinaz Vyshhorod 4 - 0 Veres Rivne
  • Dinaz Vyshhorod-Veres Rivne maçı istatistikleri ve kadrolar
05.09.2019 Veres Rivne 0 - 1 Nyva Ternopil
  • Veres Rivne-Nyva Ternopil maçı istatistikleri ve kadrolar
Group B
04.09.2019 Alians Lypova Dolyna 4 - 0 Chornomorets II
  • Alians Lypova Dolyna-Chornomorets II maçı istatistikleri ve kadrolar
Group A
04.09.2019 Kalush 0 - 2 Bukovyna
  • Kalush-Bukovyna maçı istatistikleri ve kadrolar
Group B
04.09.2019 Tavriya 3 - 0 Avanhard II
  • Tavriya-Avanhard II maçı istatistikleri ve kadrolar
04.09.2019 Enerhiya Nova Kakhovka 0 - 2 Hirnyk
  • Enerhiya Nova Kakhovka-Hirnyk maçı istatistikleri ve kadrolar
04.09.2019 Krystal 3 - 2 VPK-Ahro Shevchenkivka
  • Krystal-VPK-Ahro Shevchenkivka maçı istatistikleri ve kadrolar
Group A
04.09.2019 Chayka 2 - 2 Obolon'-Brovar II
  • Chayka-Obolon'-Brovar II maçı istatistikleri ve kadrolar
04.09.2019 Podillya Khmelnytskyi 1 - 1 Dinaz Vyshhorod
  • Podillya Khmelnytskyi-Dinaz Vyshhorod maçı istatistikleri ve kadrolar
Group B
03.09.2019 Makiyivvuhillya 1 - 0 Real Pharm
  • Makiyivvuhillya-Real Pharm maçı istatistikleri ve kadrolar
Group A
01.09.2019 Obolon'-Brovar II 0 - 4 Veres Rivne
  • Obolon'-Brovar II-Veres Rivne maçı istatistikleri ve kadrolar
Group B
31.08.2019 Real Pharm 0 - 0 Enerhiya Nova Kakhovka
  • Real Pharm-Enerhiya Nova Kakhovka maçı istatistikleri ve kadrolar
Group A
31.08.2019 Bukovyna 0 - 2 Polessya
  • Bukovyna-Polessya maçı istatistikleri ve kadrolar
Group B
31.08.2019 VPK-Ahro Shevchenkivka 3 - 0 Tavriya
  • VPK-Ahro Shevchenkivka-Tavriya maçı istatistikleri ve kadrolar
31.08.2019 Avanhard II 1 - 4 Alians Lypova Dolyna
  • Avanhard II-Alians Lypova Dolyna maçı istatistikleri ve kadrolar
31.08.2019 Mykolaiv II 1 - 7 Krystal
  • Mykolaiv II-Krystal maçı istatistikleri ve kadrolar
Group A
31.08.2019 Uzhhorod 2 - 1 Chayka
  • Uzhhorod-Chayka maçı istatistikleri ve kadrolar
31.08.2019 Nyva Ternopil 2 - 2 Podillya Khmelnytskyi
  • Nyva Ternopil-Podillya Khmelnytskyi maçı istatistikleri ve kadrolar
31.08.2019 Dinaz Vyshhorod 0 - 3 Kalush
  • Dinaz Vyshhorod-Kalush maçı istatistikleri ve kadrolar
Group B
30.08.2019 Chornomorets II 1 - 4 Makiyivvuhillya
  • Chornomorets II-Makiyivvuhillya maçı istatistikleri ve kadrolar
24.08.2019 Makiyivvuhillya 1 - 1 Avanhard II
  • Makiyivvuhillya-Avanhard II maçı istatistikleri ve kadrolar
24.08.2019 Enerhiya Nova Kakhovka 4 - 0 Chornomorets II
  • Enerhiya Nova Kakhovka-Chornomorets II maçı istatistikleri ve kadrolar
24.08.2019 Krystal 1 - 0 Hirnyk
  • Krystal-Hirnyk maçı istatistikleri ve kadrolar
24.08.2019 Mykolaiv II 1 - 1 VPK-Ahro Shevchenkivka
  • Mykolaiv II-VPK-Ahro Shevchenkivka maçı istatistikleri ve kadrolar
Group A
24.08.2019 Uzhhorod 1 - 2 Veres Rivne
  • Uzhhorod-Veres Rivne maçı istatistikleri ve kadrolar
24.08.2019 Dinaz Vyshhorod 0 - 0 Polessya
  • Dinaz Vyshhorod-Polessya maçı istatistikleri ve kadrolar
24.08.2019 Chayka 2 - 1 Nyva Vinnytsya
  • Chayka-Nyva Vinnytsya maçı istatistikleri ve kadrolar
24.08.2019 Podillya Khmelnytskyi 1 - 0 Obolon'-Brovar II
  • Podillya Khmelnytskyi-Obolon'-Brovar II maçı istatistikleri ve kadrolar
24.08.2019 Kalush 1 - 3 Nyva Ternopil
  • Kalush-Nyva Ternopil maçı istatistikleri ve kadrolar
Group B
23.08.2019 Alians Lypova Dolyna 3 - 0 Tavriya
  • Alians Lypova Dolyna-Tavriya maçı istatistikleri ve kadrolar
16.08.2019 Real Pharm 0 - 5 Krystal
  • Real Pharm-Krystal maçı istatistikleri ve kadrolar
Group A
16.08.2019 Uzhhorod 0 - 0 Podillya Khmelnytskyi
  • Uzhhorod-Podillya Khmelnytskyi maçı istatistikleri ve kadrolar
16.08.2019 Nyva Ternopil 1 - 0 Polessya
  • Nyva Ternopil-Polessya maçı istatistikleri ve kadrolar
16.08.2019 Dinaz Vyshhorod 3 - 2 Bukovyna
  • Dinaz Vyshhorod-Bukovyna maçı istatistikleri ve kadrolar
Group B
16.08.2019 VPK-Ahro Shevchenkivka 1 - 0 Alians Lypova Dolyna
  • VPK-Ahro Shevchenkivka-Alians Lypova Dolyna maçı istatistikleri ve kadrolar
16.08.2019 Avanhard II 1 - 2 Enerhiya Nova Kakhovka
  • Avanhard II-Enerhiya Nova Kakhovka maçı istatistikleri ve kadrolar
16.08.2019 Tavriya 1 - 0 Makiyivvuhillya
  • Tavriya-Makiyivvuhillya maçı istatistikleri ve kadrolar
16.08.2019 Hirnyk 3 - 3 Mykolaiv II
  • Hirnyk-Mykolaiv II maçı istatistikleri ve kadrolar
Group A
16.08.2019 Obolon'-Brovar II 0 - 0 Kalush
  • Obolon'-Brovar II-Kalush maçı istatistikleri ve kadrolar
16.08.2019 Nyva Vinnytsya 1 - 1 Veres Rivne
  • Nyva Vinnytsya-Veres Rivne maçı istatistikleri ve kadrolar
11.08.2019 Polessya 4 - 1 Obolon'-Brovar II
  • Polessya-Obolon'-Brovar II maçı istatistikleri ve kadrolar
Group B
11.08.2019 Enerhiya Nova Kakhovka 1 - 0 Tavriya
  • Enerhiya Nova Kakhovka-Tavriya maçı istatistikleri ve kadrolar
11.08.2019 Mykolaiv II 1 - 1 Real Pharm
  • Mykolaiv II-Real Pharm maçı istatistikleri ve kadrolar
11.08.2019 Makiyivvuhillya 1 - 1 Alians Lypova Dolyna
  • Makiyivvuhillya-Alians Lypova Dolyna maçı istatistikleri ve kadrolar
11.08.2019 Hirnyk 1 - 0 VPK-Ahro Shevchenkivka
  • Hirnyk-VPK-Ahro Shevchenkivka maçı istatistikleri ve kadrolar
Group A
11.08.2019 Kalush 2 - 1 Uzhhorod
  • Kalush-Uzhhorod maçı istatistikleri ve kadrolar
11.08.2019 Bukovyna 0 - 2 Nyva Ternopil
  • Bukovyna-Nyva Ternopil maçı istatistikleri ve kadrolar
10.08.2019 Veres Rivne 1 - 0 Chayka
  • Veres Rivne-Chayka maçı istatistikleri ve kadrolar
Group B
10.08.2019 Krystal 2 - 0 Chornomorets II
  • Krystal-Chornomorets II maçı istatistikleri ve kadrolar
Group A
10.08.2019 Podillya Khmelnytskyi 2 - 1 Nyva Vinnytsya
  • Podillya Khmelnytskyi-Nyva Vinnytsya maçı istatistikleri ve kadrolar
Group B
04.08.2019 Chornomorets II 0 - 2 Mykolaiv II
  • Chornomorets II-Mykolaiv II maçı istatistikleri ve kadrolar
04.08.2019 Avanhard II 0 - 0 Krystal
  • Avanhard II-Krystal maçı istatistikleri ve kadrolar
Group A
04.08.2019 Obolon'-Brovar II 2 - 1 Bukovyna
  • Obolon'-Brovar II-Bukovyna maçı istatistikleri ve kadrolar
Group B
03.08.2019 Alians Lypova Dolyna 1 - 1 Enerhiya Nova Kakhovka
  • Alians Lypova Dolyna-Enerhiya Nova Kakhovka maçı istatistikleri ve kadrolar
Group A
03.08.2019 Uzhhorod 1 - 2 Polessya
  • Uzhhorod-Polessya maçı istatistikleri ve kadrolar
Group B
03.08.2019 VPK-Ahro Shevchenkivka 3 - 0 Makiyivvuhillya
  • VPK-Ahro Shevchenkivka-Makiyivvuhillya maçı istatistikleri ve kadrolar
Group A
03.08.2019 Nyva Vinnytsya 0 - 3 Kalush
  • Nyva Vinnytsya-Kalush maçı istatistikleri ve kadrolar
03.08.2019 Chayka 0 - 1 Podillya Khmelnytskyi
  • Chayka-Podillya Khmelnytskyi maçı istatistikleri ve kadrolar
03.08.2019 Dinaz Vyshhorod 0 - 3 Nyva Ternopil
  • Dinaz Vyshhorod-Nyva Ternopil maçı istatistikleri ve kadrolar
Group B
02.08.2019 Real Pharm 0 - 3 Hirnyk
  • Real Pharm-Hirnyk maçı istatistikleri ve kadrolar
28.07.2019 Mykolaiv II 2 - 1 Avanhard II
  • Mykolaiv II-Avanhard II maçı istatistikleri ve kadrolar
Group A
28.07.2019 Kalush 0 - 0 Chayka
  • Kalush-Chayka maçı istatistikleri ve kadrolar
Group B
27.07.2019 Enerhiya Nova Kakhovka 3 - 1 Makiyivvuhillya
  • Enerhiya Nova Kakhovka-Makiyivvuhillya maçı istatistikleri ve kadrolar
27.07.2019 Real Pharm 0 - 2 VPK-Ahro Shevchenkivka
  • Real Pharm-VPK-Ahro Shevchenkivka maçı istatistikleri ve kadrolar
Group A
27.07.2019 Polessya 1 - 0 Nyva Vinnytsya
  • Polessya-Nyva Vinnytsya maçı istatistikleri ve kadrolar
27.07.2019 Bukovyna 1 - 3 Uzhhorod
  • Bukovyna-Uzhhorod maçı istatistikleri ve kadrolar
Group B
27.07.2019 Krystal 2 - 0 Tavriya
  • Krystal-Tavriya maçı istatistikleri ve kadrolar
27.07.2019 Hirnyk 4 - 1 Chornomorets II
  • Hirnyk-Chornomorets II maçı istatistikleri ve kadrolar
Group A
27.07.2019 Podillya Khmelnytskyi 0 - 1 Veres Rivne
  • Podillya Khmelnytskyi-Veres Rivne maçı istatistikleri ve kadrolar
27.07.2019 Dinaz Vyshhorod 0 - 1 Obolon'-Brovar II
  • Dinaz Vyshhorod-Obolon'-Brovar II maçı istatistikleri ve kadrolar