Alanya Escort Bodrum Escort
İstatistik
Menüsü

Çek Cumhuriyeti 3. Ligi

3. Ligi Puan Durumu

Sıra Takım OM G B M AG YG AV Puan
1 Blansko 9 5 3 1 18 5 +13 18
2 Frýdek-Místek 9 5 2 2 15 10 +5 17
3 Baník Ostrava II 9 4 4 1 23 10 +13 16
4 Sigma Olomouc II 9 5 1 3 20 10 +10 16
5 Slovan Rosice 9 4 3 2 8 6 +2 15
6 Uničov 9 4 3 2 14 14 +0 15
7 Odra Petřkovice 9 4 2 3 14 11 +3 14
8 Vrchovina 9 4 2 3 13 10 +3 14
9 Hanácká 9 4 1 4 17 12 +5 13
10 Viktoria Otrokovice 9 3 4 2 13 13 +0 13
11 Velké Meziříčí 9 3 3 3 12 17 -5 12
12 Znojmo 9 3 2 4 7 12 -5 11
13 Slovácko II 9 3 2 4 12 19 -7 11
14 Zlín II 9 3 1 5 15 17 -2 10
15 Uherský Brod 9 3 0 6 11 13 -2 9
16 Hlučín 9 2 3 4 2 10 -8 9
17 Vyškov 9 1 5 3 7 12 -5 8
18 Dolní Benešov 9 0 1 8 9 29 -20 1
  • Yükselme
  • Muhtemel Küme Düşme
  • Küme Düşme
Sıra Takım OM G B M AG YG P Son Maçları
1 Baník Ostrava II 6 4 1 1 20 7 13
2 Slovan Rosice 6 4 1 1 7 4 13
3 Blansko 6 3 2 1 13 3 11
4 Hanácká 6 3 1 2 9 6 10
5 Sigma Olomouc II 6 3 1 2 9 6 10
6 Zlín II 6 3 1 2 13 11 10
7 Frýdek-Místek 6 3 1 2 10 9 10
8 Znojmo 6 3 1 2 6 6 10
9 Vrchovina 6 3 0 3 8 6 9
10 Hlučín 6 2 3 1 2 2 9
11 Viktoria Otrokovice 6 2 2 2 10 12 8
12 Odra Petřkovice 6 2 1 3 8 10 7
13 Vyškov 6 1 3 2 5 8 6
14 Uherský Brod 6 2 0 4 4 7 6
15 Uničov 6 1 3 2 6 10 6
16 Slovácko II 6 1 2 3 5 7 5
17 Velké Meziříčí 6 1 2 3 5 12 5
18 Dolní Benešov 6 0 1 5 6 20 1
Sıra Takım İÇ SAHA
OM G B M A Y P
DIŞ SAHA
OM G B M A Y P
1 Blansko 5 5 0 0 16 2 15 4 0 3 1 2 3 3
2 Frýdek-Místek 5 4 1 0 9 3 13 4 1 1 2 6 7 4
3 Baník Ostrava II 4 2 2 0 13 5 8 5 2 2 1 10 5 8
4 Sigma Olomouc II 5 4 1 0 15 2 13 4 1 0 3 5 8 3
5 Slovan Rosice 5 2 3 0 5 2 9 4 2 0 2 3 4 6
6 Uničov 4 2 2 0 7 4 8 5 2 1 2 7 10 7
7 Odra Petřkovice 5 3 1 1 7 4 10 4 1 1 2 7 7 4
8 Vrchovina 4 1 1 2 5 6 4 5 3 1 1 8 4 10
9 Hanácká 5 2 1 2 9 6 7 4 2 0 2 8 6 6
10 Viktoria Otrokovice 4 2 1 1 9 7 7 5 1 3 1 4 6 6
11 Velké Meziříčí 5 2 2 1 8 7 8 4 1 1 2 4 10 4
12 Znojmo 4 1 1 2 2 4 4 5 2 1 2 5 8 7
13 Slovácko II 5 2 2 1 10 8 8 4 1 0 3 2 11 3
14 Zlín II 4 2 1 1 9 5 7 5 1 0 4 6 12 3
15 Uherský Brod 4 3 0 1 8 4 9 5 0 0 5 3 9 0
16 Hlučín 5 2 0 3 2 8 6 4 0 3 1 0 2 3
17 Vyškov 4 1 1 2 3 6 4 5 0 4 1 4 6 4
18 Dolní Benešov 4 0 1 3 2 8 1 5 0 0 5 7 21 0
Sıra Takım OM 0 1 2 3 4 5 6 7 7+ AVG
1 Dolní Benešov 9 0 1 1 2 2 1 0 1 1 4.22
2 Baník Ostrava II 9 0 0 4 0 2 1 2 0 0 3.67
3 Zlín II 9 0 3 2 0 1 0 2 0 1 3.56
4 Slovácko II 9 1 2 1 1 1 1 0 1 1 3.44
5 Sigma Olomouc II 9 0 1 2 3 2 0 0 0 1 3.33
6 Hanácká 9 1 1 2 1 2 0 1 1 0 3.22
7 Velké Meziříčí 9 0 3 2 0 0 2 2 0 0 3.22
8 Uničov 9 1 0 1 4 2 0 1 0 0 3.11
9 Viktoria Otrokovice 9 2 0 3 0 2 1 0 1 0 2.89
10 Frýdek-Místek 9 1 1 2 2 2 0 1 0 0 2.78
11 Odra Petřkovice 9 0 2 2 2 2 1 0 0 0 2.78
12 Uherský Brod 9 0 4 1 1 0 3 0 0 0 2.67
13 Vrchovina 9 0 3 3 0 2 0 1 0 0 2.56
14 Blansko 9 1 2 2 0 3 1 0 0 0 2.56
15 Znojmo 9 1 3 2 1 1 1 0 0 0 2.11
16 Vyškov 9 1 0 6 1 1 0 0 0 0 2.11
17 Slovan Rosice 9 2 4 1 0 2 0 0 0 0 1.56
18 Hlučín 9 3 2 3 0 1 0 0 0 0 1.33